Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Sefa Kara ve 79 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1758912 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi Necmi

bu taylan nasıl milli takıma falan girdi çok merak ediyorum
şenol sayesinde

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Ocak 2022, 21:28:57
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Balotelli, İtalya milli takımına çağrılmış.
Biz alaydik bambaşka bir seviyede olurdu kesinlikle. Hulk ile beraber en büyük hatalarımizdan biri.

Çevrimdışı Erman1903

Balotelli, İtalya milli takımına çağrılmış.
Biz alaydik bambaşka bir seviyede olurdu kesinlikle. Hulk ile beraber en büyük hatalarımizdan biri.

O adamı vezir de eder rezil de. Suyuna gitmen lazım, Sergen'le problem yaşayacaklarına şüphe yok bence olmazdı bizde, göndermeye çalışırdık.

Çevrimdışı Talisca1903

O adamı vezir de eder rezil de. Suyuna gitmen lazım, Sergen'le problem yaşayacaklarına şüphe yok bence olmazdı bizde, göndermeye çalışırdık.
Balotelliyi bilemem ama Hulk çok büyük kayıp adam hayvan gibi güçlü bir kere ve başarılı olacağı kesindi ne büyük balık kaçırdık en az 2 sene daha deli gibi oynardı

Çevrimdışı Erman1903

Balotelliyi bilemem ama Hulk çok büyük kayıp adam hayvan gibi güçlü bir kere ve başarılı olacağı kesindi ne büyük balık kaçırdık en az 2 sene daha deli gibi oynardı

Senelerdir aynı o adam, çok güçlü. Ben formunu toparlarsa Teixeira'da santraforda çok atar diyorum. Ama aslında elinde Ghezzal olan takımın biraz hava toplarında etkili santrafor bulması gerekiyor, yerden top oynamıyor bu sezon görmüş olduk. Hele Larin'de gidince başka türlüsü asla transfer edilmemeli.
[ Son Düzenleme: 24 Ocak 2022, 21:55:05 Erman1903 ]

Çevrimdışı Talisca1903

Senelerdir aynı o adam, çok güçlü. Ben formunu toparlarsa Teixeira'da santraforda çok atar diyorum. Ama aslında elinde Ghezzal olan takımın biraz hava toplarında etkili santrafor bulması gerekiyor, yerden top oynamıyor bu sezon görmüş olduk. Hele Larin'de gidince başka türlüsü asla transfer edilmemeli.
bence larin kalacak

Çevrimdışı Talisca1903

Aboubakar haini Afrika kupasına damga vuruyor .Taliscayla ikisinin yarı maaşlarını araplara kitleyip alabilsek keşke

Çevrimdışı Erman1903

bence larin kalacak

Ben Larin'i beğenen biriyim, geçen sezon çok iyi katkı verdi ama kontratı olacaktı sezon sonu satacaktık.

Artık şu saatten sonra o işin tadı kaçtı. İstediği maaşı versek de bir daha öyle katkı zor buluruz. 1,2 - 1,3 maximum maaşı olacak birini alıp koysunlar yerine. Zamanında burada kıyamet kadar oyuncu paylaşıld o bölgede, çoğu da şimdi performans veriyor, iyi liglere transfer yapıyor. Arayan bulur, gerekirse biraz bonservis versinler ama son sağlam kontratını yapacak birini getirmesinler.

Çevrimdışı worns

Ben Larin'i beğenen biriyim, geçen sezon çok iyi katkı verdi ama kontratı olacaktı sezon sonu satacaktık.

Artık şu saatten sonra o işin tadı kaçtı. İstediği maaşı versek de bir daha öyle katkı zor buluruz. 1,2 - 1,3 maximum maaşı olacak birini alıp koysunlar yerine. Zamanında burada kıyamet kadar oyuncu paylaşıld o bölgede, çoğu da şimdi performans veriyor, iyi liglere transfer yapıyor. Arayan bulur, gerekirse biraz bonservis versinler ama son sağlam kontratını yapacak birini getirmesinler.

benim favorim quaisondu. arabistan'a gitti. bir aydan fazladır kadro dışı gözüküyor, herhangi bir bilgim yok ama sıkılıp kaçak göçek takılmaya başlamış olabilir. arabistan'da katar'da çok yaşadığımız olaylar josef'te bonservissiz kaçıp gelmeyi becermişti. yaz dönemi bi yoklansa iş görür daha yaşı 28, çok pozisyonlu bir adam, bundesliga'da dahi epey performans verdiği sezonları var. ghezzal'in sağda olduğu oyunlarda solda iyi iş yapar.

Çevrimdışı Erman1903

benim favorim quaisondu. arabistan'a gitti. bir aydan fazladır kadro dışı gözüküyor, herhangi bir bilgim yok ama sıkılıp kaçak göçek takılmaya başlamış olabilir. arabistan'da katar'da çok yaşadığımız olaylar josef'te bonservissiz kaçıp gelmeyi becermişti. yaz dönemi bi yoklansa iş görür daha yaşı 28, çok pozisyonlu bir adam, bundesliga'da dahi epey performans verdiği sezonları var. ghezzal'in sağda olduğu oyunlarda solda iyi iş yapar.

Evet hatırlıyorum. Kadroda değil ama kadro dışı olduğunu sanmıyorum, artık ekmeğini yemiş bir futbolcu. Ben o yaşlarda kenar oyuncusuna bonservisi kolay kolay vermem, bir tarafta 30 ghezzal diğerinde 29 Quaison çok keyifli gelmiyor. Bu tarz oyuncuları oyuna motive etmek kolay değil, adamın artık atlayacağı seviye - gideceği bir yer yok. İş yapar mı dersen muhtemelen yapar, ama bu tarz kadro yaptığında biraz tek taraflı oyun oynarsın Larin'le olduğu gibi o da her zaman geçen sezon olduğu gibi işlemez. Benim tercihim sol tarafa direk santrafordan bozma oyuncu yerine daha dinamik oyuncu olur, ileri - geri oyun hacmi yüksek komple birileri. Santraforu kafa vurabilen birini alırım, ya da yine hava hakimiyeti aşırı yüksek olmasa da ortalama olan, en azından kafa golü atmayı bilen, geriye de gelip oyun katkısı verebilen tip.

Çevrimiçi sEuL

Gomis'e niye kartal pencesi yaptirdilar  :evillol:
Iyice sasirdi adamlar varya, felekleri dondu.

Çevrimiçi Samet Demir

Gomis'e niye kartal pencesi yaptirdilar  :evillol:
Iyice sasirdi adamlar varya, felekleri dondu.
Adamı Beşiktaşa geliyorsun diye kandırmışlar.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

az önce arda'nın kadro dışı bırakıldığı haberleri çıkmaya başladı HAHAHAHSKDLFLELFLECLLWDL
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

az önce arda'nın kadro dışı bırakıldığı haberleri çıkmaya başladı HAHAHAHSKDLFLELFLECLLWDL
ihale onamı kalmış
Resmen dağıldılar aslında .... .... dağıttılar diyecektimde egosun gazabına uğramayayım dedim

Çevrimdışı Talisca1903

Beter olsunlar sürüm sürüm sürünsünler

Çevrimiçi levitate

ihale onamı kalmış
Resmen dağıldılar aslında .... .... dağıttılar diyecektimde egosun gazabına uğramayayım dedim
galiba öyle olmuş
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

fb mağlubiyeti çok eğlenceli ya stad karışmış yine hahahaaa

Çevrimiçi Samet Ç

fb mağlubiyeti çok eğlenceli ya stad karışmış yine hahahaaa
Bugün Alanya maçı sonrası gsde Torrent'i kovar

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bugün hakem devreye girmezse Alanya 3 atar şanlı gs'me ;))

Diğer yandan kardeş takımımız Rize'den kendi evinde 3 puan bekliyorum.

Gs olurda küme düşerse 10 öğrenci doyurcam . Söz !!!

Çevrimdışı tuncaboylu

Trabzonspor o kadar akıllı bir transfer politikası izliyor ki, gerzeklik etmezlerse 2-3 sene daha şampiyon olurlar.

Çevrimdışı bjkozy

Ilk once Gs’yi ligden dusurmezler. Dusuremezler.
Rize zaten ilk yaridan 2 gol yiyip maci kaybetti. Anca bize kafa tutarlar. Trabzonu zaten sampiyon yaptilar.

En kotusu, Gs ve Fb nin yine kotu oldugu bir sezonda bizde berbat ciktik.

Zaten son 5 deki takimlara puan verdik Antalya haric. Onuda bu aksam becerirsek hic sasirmam

Çevrimiçi sEuL

Su Rize’yi yenemedik iyi mi, sonra gidip Malatya’da 2 puan daha biraktik. Inanilir gibi degil

Çevrimiçi sEuL

kayseri ihhhh ihhhhh

Adamlar 45 dakika 10 kisi oynayip 90+4’te cocugun adini koydular.

Çevrimiçi Necmi

Fenere koymaları artık heyecan kıpırtısı bile yapmıyor

Çevrimiçi Necmi

kayseri ihhhh ihhhhh

Adamlar 45 dakika 10 kisi oynayip 90+4’te cocugun adini koydular.
kızmı olacak erkekmi belli değil isim koyma işini fenere bırakmışlardır