2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 765100 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı DieForYou1903

Ghezzal'ın yedeği yok. Orta sahada oyuncu yok. Stoperde oyuncu yok. Kanat yok. Biz hala neden kapandığımızı konuşuyoruz? Eldeki oyuncularla bu kadar. Kimse kusura bakmasın. Gerçekler bunlar. Ghezzal maça hiç başlamasa kimse bir şey diyemezdi. Büyük resmi görelim. Yönetimi savunmayın. Savunulacak tarafı yok. Hakemi görmezden gelmeyin. Valerien sonraki mesele. Şunları halletmeden anca yeni gönderilecek hoca getiririz takıma.

Ya kurulu bir düzen var yönetim ayrıca becereksiz transfer yok hakkımızı savunmuyor.X hoca gelse de bir şey değişmeyecek düzen var ama yinede birilerinin VI'ye buranın Beşiktaş olduğunu söylemesi lazım anadolu takımına çevirdiler bizi boyd,moyd.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Nkoudou nazar değmesin bu yıl sakatlanmaz inş. Sola isimli biri alınacağına nkoudou cenk orda oynıyabiliyorken genç potansiyelli almak lazım. Fransa 2. ligi belçika hollanda championship falan hiç mi yok 21 yaş altı düşük maliyetli sol kanat.

Diğer sayfada da yazılmış erman abi nerde uzun süredir yazılarına rastlamadım.
Nkoudou sakatlanır. Yedek değil as oyuncu bakalım. Nkoudou üstüne plan yapılmaz. Yedeğe verecek kadar paramız yok. Ghezzal'a da yedek lazım zaten.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Ya kurulu bir düzen var yönetim ayrıca becereksiz transfer yok hakkımızı savunmuyor.X hoca gelse de bir şey değişmeyecek düzen var ama yinede birilerinin VI'ye buranın Beşiktaş olduğunu söylemesi lazım anadolu takımına çevirdiler bizi boyd,moyd.
Yav valla deli edersiniz adamı. Al sana işte ghezzal sakatlansa yerine yazılacak adam boyd. Hala hoca diyorsun. Yemin ederim kafamı duvarlara vuracağım. Anlamamakda neden ısrar ediyorsunuz. Ulan takım eksik eksik. Yerli yok diye 2. Yarı Necip girdi oyuna. Hala hoca diyorsunuz. Hoca gitse ne olacaksa. Hakem müsvettesi içimizden geçmiş. Hala derdiniz hoca.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

İSMAEL HOCA BAŞKANDA BAŞKAN DEĞİL. BUNLAR GİDENE KADAR DA BENİ BANLAYABİLİRSİNİZ. BEN TAKİP FALAN ETMİYORUM. TRABZONSPORLU DEĞİLİM TAKIMIN BAŞINA GERÇEK BEŞİKTAŞLILAR GEÇENE KADAR DA YOKUM. EYVALLAH.
banlayalım diyemi büyük harfle yazdın 😀 yemeyiz bunu

Çevrimiçi Necmi

birde kaleci almalıyız bu da daha az önemli değil valla

Çevrimiçi Mehmet57

Tayfur iyi transfer olur. Hem Masuaku, hem de Rosier’i yedekler. Masuaku’ya da ayri parantez acmak gerek, daha tam alisamadi galiba. Ama bazi pozisyonlarda sogukkanliligi ve top teknigi ile bize gercekten nefes aldirdi arkada.

Berkay da bana kalirsa ilk 11’de oynamali Josef donene kadar. Top kontrolu iyi, mudaheleleri yerinde, ayagi duzgun. O mevki icin cok onemli olan ozelliklere sahip.

Çevrimiçi Samet Demir

birde kaleci almalıyız bu da daha az önemli değil valla
Berke boşta alıp gelsinler işte.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat

Berke boşta alıp gelsinler işte.

kalecisiz çıksakta olur.

Çevrimiçi MUSTAFA_

kalecisiz çıksakta olur.
Kalede rakip forvet oyuncusu dursun. Bundan iyi. Bak  arada sırtına falan gelir top gol olmaz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Fenerli basın sözcümüz gs li sportif drektörümüz ts li başkanımız var daha ne isteyelim hakemler doğramış çokmu biz kendi kendimizi jiletliyoruz zaten

Çevrimdışı tuncaboylu

ANÇ'nin yaptığı ve yapamadığı transferleri bir kenara bırakıyorum. Beşiktaş'ı içine soktuğu girdabın ve çaresizliğin açıklaması yok. Koltuğu benim gözümde işgal ediyor. Bir an önce gitsinler. Yeter artık yeter...
+1

Çevrimdışı tuncaboylu

Yönetim kötü yazmışız bizde farklı birşey yazmamışız zaten. Ama yönetimden de kötü bir hoca var.
Bugün yönetimden kötü tek şey hakemdi.

Onun hakkında konuşacak yürekleri bile yok o yönetimin.

Çevrimiçi Necmi

Kalede rakip forvet oyuncusu dursun. Bundan iyi. Bak  arada sırtına falan gelir top gol olmaz.
düşün işde keresteye bile sözleşme imzalatamayan bir yönetim var

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu yönetim aday olduğu gün ne olacağı belliydi zaten başkanlığa bile kendi isteğiyle değil taraftarın baskısıyla aday oldu.
Ona baskı yapan taraftarları nerede bulabiliriz, ucuz kombineleri alan gruplar arasında mı?

Çevrimiçi Necmi

Pazartesi salı uçaklar inmeye başlar

Çevrimdışı tuncaboylu

Pazartesi salı uçaklar inmeye başlar
Hiç umutlanma, transferin son haftasına kadar bir şey bekleme de hatta.

Çevrimdışı Samet Ç

Ona baskı yapan taraftarları nerede bulabiliriz, ucuz kombineleri alan gruplar arasında mı?
Aynen

Çevrimiçi Necmi

Hiç umutlanma, transferin son haftasına kadar bir şey bekleme de hatta.
birşey beklediğim yok bizi biraz daha borçlandırıp saçma sapan transferleri getirirler bütün hafta küfürmü yesinler birde birilerini suçlu ilan ederler olur biter

Çevrimiçi Samet Demir

Valerianın hakeme yönelik konuşmasını bile sansürleten bir yönetime sahibiz.tercüman bile doğru tercüme yapamıyor.
Burada da boy boy yazıyorlar hoca Beşiktaşın büyüklüğünü bilmiyor diye. Kim bilmiyor acaba...

Çevrimiçi murat baltacı

Bu ersinin torpili nedir abi ben böyle bişey görmedim bu kadar vasat olup yedeğe bile cekilmemek kaleye gelen her top gol olurmu zaten hakemlerle uğraşıyoruz bide kalecisiz haksız rekabete giriyor bu iş Uğurcan Altay Muslera nerdee Ersin nerede klasmanı geçtim aynı ligde olmaları bile mucize emre ve Mert gecmeyecekse biri bulunsun yokmu ortalama bir yerli kaleci imtihanmi bu nedir arkadaş niye değişmiyor.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Akil Emre

İyi bir kaleci, a class stoper, orta saha transferi yapmamışsın, yerli sınırı varken bir kişi bile takıma kazandırmayıp beklemeye devam etmişsin. Geçen yıldan beri takım doğranırken sesin çıkmamış. Merakla yapacakları hamleleri bekliyorum.
Bununla beraber sanırım dünyada 10 kişi kalınca eli ayağına dolanan bizden başka takım yoktur, hoca o kadar panikledi ki ben beraberliğe sevinir oldum, çok yetersiz ve alternatifsiz kadromuz var.

Çevrimiçi Talisca1903

vallahi benim tüm ümidim kayboldu koca camiada yönetime talip olacak tek kişi yok vur abalıya şeklinde iyice küçülttüler.FO gerçekten çok büyükmüşsün sen biz bilemedik FOPN demedim ben çünkü ispatlanamayacak şeylerle kimseyi suçlamam ondan sonra aday olcak kimseyi bulamıyoruz
 hep dolaşan ama topa hiç girmeyen Hasan Arat efsanesi var haydi abi şimdi değilse ne zaman dibimi görelim
Muart Aksu da olabilir ben ondan da umutluydum kimse kalmadı piyasada
çok mu zor abi şöyle birleşip güçlü bir listeyle girmek hiç mi üzülmüyorsunuz hiç mi sevmediniz Beşiktaş'ı?

Çevrimiçi Mehmet57

Mata haberleri dogru mu? Iki tane 8 alacagiz derken Mata ne alaka?

Zamaninda en begendigim futbolculardan biri idi, inanilmaz underrated. Bu seviyede hala fark yaratir, ama  iki tane 8 gerekirken 34 yasinda 10 numara nedir?

Çevrimdışı Nartallo

Bunlar transfer falan yapmasın, iki ay uğraşıp iki milyon avro verdikleri topçunun ayağında topu gevelemesinden 10 kişi kaldık... Hakem kötü niyetli anlaman lazım, cebinde sarı kartın var, üst seviyede ilk maçına çıkıyorsun, temiz oynayıp seviyeye, takıma alışmak varken alakasız bir yerde topu korumaya çalışırken kırmızı yiyorsun...

Necip 30 yaşına geldi, şu laubaliliklere girmez...

Öbürünün alan kontrolü yok, topa nerde vurduğunun farkında değil, diğeri hem frikiğe hem penaltıya sebebiyet veriyor...

Bunlar hiç olmasaydı daha iyiydi...

Çevrimdışı XiaoHan

trabzonspor başkanı gibi hareket ettiğini doberman bile söylemiş, tüm eski hakemler hatta şeytan bile hakemi eleştirmiş başkandan çıt yok, tabi transferle koltuğu kaptırmama peşinde!

2 transferle bi tarafları kalkıp taraftara laf sokacak vakti bekliyor zatıalileri. bakalım bu sefer ne taraftarın yüzünden olacak acaba taraftar yüzünden mi yasin kol atandı bu maça.

tedavisi olmayan illet BEN hastalığına yakalanmış başkan istemiyorum.

tüm enerjisini algıya harcayan başkan istemiyorum.

Beşiktaşın başında trabzonsporlu görmeye dayanamıyorum.

(...) please ts ye başkan ol git gönül verdiğin takıma hizmet et onlar için evini ipotek et demir ver falan git yahu git git Beşiktaştan uzağa git nereye gidersen git yeterki git.
🦅🤍🖤🦅

Etiketler: