Beşiktaş 4-2 Şanlıurfaspor / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu
Beşiktaş 4-2 Şanlıurfaspor / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 4-2 Şanlıurfaspor / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu Skor : Beşiktaş - Şanlıurfaspor Tarih : 21.12.2022 Saat : 21:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Burak Pakkan - Emrah Ünal - Anıl Usta -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 4-2 Şanlıurfaspor / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu  [Okunma sayısı 3965 defa] Beşiktaş 4-2 Şanlıurfaspor / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kahyaoglueren

3. Lig takımına karşı cevirdik sonunda. Rezalet çıkmadı iyi bari.

Çevrimiçi levitate

nkoudou öyle hareketler yaptı ki bir an tribüne dikecek sandım
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Talisca1903

rosier mükemmel kesti 2. yarı takım fişek gibi oldu ama ana etken cenk ve gedson salihten sonra vaha gibi geldi

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimiçi Samet Demir

Bu takıma çok iyi kuvvetli bir 8 numara alınsın. Başkada kimse alınmasada olur. 4-4-2 ile ligi her türlü götürürüz.

Tabi necip fantazisi yapacaksak o başka.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı Talisca1903

Bu takıma çok iyi kuvvetli bir 8 numara alınsın. Başkada kimse alınmasada olur. 4-4-2 ile ligi her türlü götürürüz.

Tabi necip fantazisi yapacaksak o başka.

kim oynayacak sametim bende oynamasın istiyorumda şu maçta da rotasyon yapamayakmıyız hafta sonu deplasman var aıl sorun muleka salih gibi oyuncular sıfır katkı veriyor nejip 2. yarı gayet iyi oynadı josef sağlam dönse zaten nejip felan yazmaz hoca

Çevrimiçi Samet Demir

kim oynayacak sametim bende oynamasın istiyorumda şu maçta da rotasyon yapamayakmıyız hafta sonu deplasman var aıl sorun muleka salih gibi oyuncular sıfır katkı veriyor nejip 2. yarı gayet iyi oynadı josef sağlam dönse zaten nejip felan yazmaz hoca
Yav abi kusura bakmada gözün görmüyor mu. Adam necibi oynatmak için başta stopere soktu, sonra çıkarmamak içinde orta saha oynattı.

Kim oynatacak diye birşey yok. Kadro ortada. Gençler belli. İsim vermek bile gereksiz. Şuan kimi koyarsan koy Necip performansı alırsın.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Nazım Ar

Rakibin kim olduğu kaçıncı ligde olduğu farketmiyor çok çok kolay gol yiyoruz. İşin kötüsü çok pozisyon vermeden yiyoruz yani defansın çalışarak çözebileceği bir konu da yok ortada 4 kere ceza sahamıza giren 3 tane kesin atıyor.

Çevrimdışı Talisca1903

Yav abi kusura bakmada gözün görmüyor mu. Adam necibi oynatmak için başta stopere soktu, sonra çıkarmamak içinde orta saha oynattı.

Kim oynatacak diye birşey yok. Kadro ortada. Gençler belli. İsim vermek bile gereksiz. Şuan kimi koyarsan koy Necip performansı alırsın.

yahu tayyip sakat 2.lig takımına karşı totasyon yapmak doğal birşey ne yapsın her maç tayyip weli mi oynasın saiis sakatlandı kimi koyacak hoca 2. yarı gerekli değişiklikleri yapmadı mı demekki senin benim gördüğümü hoca da görüyor cenk gedson redmond bunlarda müthiş bir çıkış var görmüyormuyuz cenkle gedson kadroya giremiyordu bunlarıda gördük

nejip 2. yarıda ortada kötü mü oynadı sen izlemedin mi gayet iyi oynadı verilen görevi yaptı genç felan tanımam ben gördüm işte emrecanı çok umutluydum ondan genç oyuncu gelişir diye yediği çalımları bi halı sahada yemiyoruz genç yaşlı kim işe yarıyorsa o oynasın
Eve ekmek getirenin yaşına bakılmaz mulekada genç gram katkı vermedi
[ Son Düzenleme: 21 Aralık 2022, 23:32:03 Talisca1903 ]

Çevrimdışı Nazım Ar

yahu tayyip sakat 2.lig takımına karşı totasyon yapmak doğal birşey ne yapsın her maç tayyip weli mi oynasın saiis sakatlandı kimi koyacak hoca 2. yarı gerekli değişiklikleri yapmadı mı demekki senin benim gördüğümü hoca da görüyor cenk gedson redmond bunlarda müthiş bir çıkış var görmüyormuyuz cenkle gedson kadroya giremiyordu bunlarıda gördük

Gedsonu şahsen Türkiye ye geldiğinden beri ilk defa beğenerek izliyorum.

Çevrimiçi Samet Demir

Hocanın röportajı iyi dinlemişsin. Madem adam sakattı 24. Dk nasıl aldı oyuna. İtiraf et sende. Adamda necip takıntısıvar. Daha önce de vardı şimdide var.

Çevrimdışı Talisca1903

Hocanın röportajı iyi dinlemişsin. Madem adam sakattı 24. Dk nasıl aldı oyuna. İtiraf et sende. Adamda necip takıntısıvar. Daha önce de vardı şimdide var.

nejipi en çok VI oynattı adam bumerang gibi hangi hoca gelirse oynatıyor ne yapalım hoca gedson ve cenke net dokundu bu belli 90++3 de şu cenk sokuyorduk gedson yedek felan
mert kaleye geçecek takım oynayacak sıkıntı yok

Çevrimiçi Samet Demir

Bu arada kenarda 3 tane stoper varken ilk 11 de Necip ile başlamış hoca... Yorumcularda hocaya soruyor stoper transferi yapılacak mı diye. Fenerbahçe gibi olduk. Onlarda sürekli orta saha alıyor. Bizde stoper.

Çevrimiçi Samet Demir

nejipi en çok VI oynattı adam bumerang gibi hangi hoca gelirse oynatıyor ne yapalım hoca gedson ve cenke net dokundu bu belli 90++3 de şu cenk sokuyorduk gedson yedek felan
mert kaleye geçecek takım oynayacak sıkıntı yok
Gedson ve Cenkin neyine dokundu mesela? Adamların ederi bu zaten. Biri saf kan golcü, biride dinamizmi ile öne çıkan orta saha. Şuan hocanın dokundu diyebileceğimiz bir oyuncu yok. Biraz daha süre alırsa K.Atakan olabilir. Kaç maç oldu oynatıyor Dele Alliyi herifte kıpırdama yok. Dokunuş olacaksa böyle adama dokunuş yapılır.

Çevrimdışı Talisca1903

Gedson ve Cenkin neyine dokundu mesela? Adamların ederi bu zaten. Biri saf kan golcü, biride dinamizmi ile öne çıkan orta saha. Şuan hocanın dokundu diyebileceğimiz bir oyuncu yok. Biraz daha süre alırsa K.Atakan olabilir. Kaç maç oldu oynatıyor Dele Alliyi herifte kıpırdama yok. Dokunuş olacaksa böyle adama dokunuş yapılır.

ikiside  yedekti yahu ne anlatıyorsunuz delle aliye dokundu işte 30 da aldı yol verdi bence bir adım gelmeyen adama yolun açık olsun mesajını verdi bence

Etiketler: