35. Hafta Adana Demirspor 1-4 Beşiktaş
35. Hafta Adana Demirspor 1-4 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|35. Hafta Adana Demirspor 1-4 Beşiktaş Tarih : 21.05.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni Adana Stadyumu Hakemler : Mustafa Kürşad Filiz - İlker Takpak - Candaş Elbil - Burak Pakkan VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

35. Hafta Adana Demirspor 1-4 Beşiktaş  [Okunma sayısı 5693 defa] 35. Hafta Adana Demirspor 1-4 Beşiktaş

Çevrimdışı Onur Küçük

Yav abi bana ne VI'den yahu. Ben fransızca konuşuyorum sanırım. Anlamıyorsun. Adana maçında 2 penaltın verilmedi. Sen bunu sindirebiliyorsan, gs nin haftaya kutlayacağı haram şampiyonluğu sindirebiliyorsan konuyu uzatmaya zaten gerek yok.

Bak potada gs / fb den herhangi birisi ve karşısında biz olsaydık; hatay ve antep puanları komple silinmiş 80 puan aldığında da şampiyon olurdun. Bu tabloda neden sileneceğini anlatmama gerek yok sanırım

Neyse sen hala VI konuş dur.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  Konu Valerien iken neyi konuşmam lazımdı? Hakemler yine penaltımızı vermiyorlar demek ki hakemler aynı hakemler. Federasyon ; Hatay, Antep maçlarının puanlarını bütün takımlardan silmemiş demek ki federasyon aynı federasyon. Yönetim desen aynı yönetim. Gs'nin şampiyonluğunu Valerien gibileri bu takıma getirenler Valerien gibi vasat altı teknik direktörleri savunanlar sindirsin.   
Ekleme yapayım. Federasyon, yönetim, hakemleri konuşacaksak ilk önce Valerien'in kötü bir teknik direktör olup olmadığı hususunda anlaşalım. Konu Valerien değil onlar olunca onlar da değerlendirilir.
[ Son Düzenleme: 23 Mayıs 2023, 18:10:51 Onur Küçük ]

Çevrimiçi Samet Demir

Konu Valerien iken neyi konuşmam lazımdı? Hakemler yine penaltımızı vermiyorlar demek ki hakemler aynı hakemler. Federasyon ; Hatay, Antep maçlarının puanlarını bütün takımlardan silmemiş demek ki federasyon aynı federasyon. Yönetim desen aynı yönetim. Gs'nin şampiyonluğunu Valerien gibileri bu takıma getirenler Valerien gibi vasat altı teknik direktörleri savunanlar sindirsin.   
Ekleme yapayım. Federasyon, yönetim, hakemleri konuşacaksak ilk önce Valerien'in kötü bir teknik direktör olup olmadığı hususunda anlaşalım. Konu Valerien değil onlar olunca onlar da değerlendirilir.
Kal sağlıcakla abicim. Seninle anlaşmak imkansız.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

Başımızda Koç gibi TD var camiayı toparladı renklileri tokatladı vallahi herkes tırsıyor biz daha ne istiyoruz yahu seneye de yardıracağı kesin

Çevrimdışı Onur Küçük

'' VI sadece CK'yı değil çok bilen futbol uleması tayfayıda dinlemesi konusunda baskı gördü. 3lüden 4lü ye dönmek zorunda kaldı. Adam o dakika kayışı kopardı. Takımın oyunu, morali, motivasyonu herşeyi bozuldu.

Şenol Güneş de Mertin iyileşmesi ile Merti kalaye alarak kaleyi düzeltti, sais rosier gibi para kazanacağımız adamlarıda bozdu. Bozmaya da devam ediyor. Colleyde olup Saisde olmayan ne var neden böyle bir transfer yapıldı aklım almıyor. Volley max Alanya topçusu olabilir. Keza onurda çok acil değildi. Yazın alınabilirdi. Acil olan kanat transferi ve 10 numara transferiydi. Fırsat transferi olmasa misal maxim de alınmazdı. Bu sezonu sayelerinde kanatsız oynayarak geçireceğiz.
Dünde söyledim bugünde söylüyorum ikisi de birbiri ile mukayese edilemez. İkisi arası seçim yapılsa ben bu "yönetim"" ile yine VI'i seçerdim.

Bu sezon ne kadar çabuk biterse o kadar iyi. Yıllardan sonra ilk defa maç günü heyecanımı yitirdim. '' 

'' VI'in kalmasını bu nedenle istiyordum ben. Değişen birşey olmayacaktı çünkü. Ne yazık ki haklıda çıktım. Şenol hoca bizdeki son senesi ve milli takımda kaldığı yerden devam ediyor.

Taraftar takımın başında VI varken kadroya methiyeler düzüyordu. Bu kadroyu Şenol hoca uçurur diyordu. Şimdi aynı taraftara kaleci hariç her bölge sorunlu.

En yakın zamanda kongre kararı alınmalı. Yönetim ve teknik ekip değişmeli. Kadroda zaten sözleşmesi bitecek bir sürğ adam var. Bu seneyi çok iyi değerlendirmeliyiz. Aksi halde yönetim ve hocayla önümüzdeki seneleride çöpe atarıyor.''

'' Bana yazacak hali yok. Tabikide hocaya yazacak. Sene başı nasıl ki hocaya yazıyordu. Şimdide hocaya yazacak.(Yanlış anlaşılmasın bu VI için yazılmadı. Tabii orada ironi yapıyordum da diyebilirsin)''

'' Allahtan zemin kötüde puan kaybedersek hocama güzel bir bahane olacak.

Elinde hiç oyuncu yoksa orta sahayı bekay, amir, kerem atakan yap. Kanatta tayfuru oynat. Solda cenk sağda abu olsun. Puan kaybedersen böyle kaybet.

Necip, amir ve tayfur ile ne olacağını düşünüyordun ki.

Maç başı totem yaptım Nkodou gol atar diye de yok o bile yetersiz.

Bakalım 2. Yarı kadroyu daha ne kadar çorba yapacaksın sevgili hocam. (Demek ki insan isteyince takımın başındaki Hocayı da eleştirebiliyormuş. Aynı performansı VI için de beklerdik) ''

'' Dünya kupası sırasında ek bir hazırlık kampı yaptık. Kondisyon v.s. için gayet güzel ve yeterli bir zamandı. Bu zamanı bile hoca olumlu kullanamadı.

Sene başı defans yapıyordu takım. Artık defans da yapamıyoruz. Maç başına yediğimiz atak sayısı ve şut sayısı 2 katına çıkmış. Şuan hoca olumlu olarak gedsonu iyi kullandı, merti kaleye aldı ve Cenki iyi kullandı onun harici istisnasız her maç takımı çorba yapıyor. Yanlış kadro ile çıkıp maç içerisinde toparlamaya çalışıyor. Velhasıl kelam hoca bence miadını çoktan doldurmuş. Yeni çağ futboluna yenik düşmüş.

Ayrıca Şenol hocanın gelmesini savunanlara hep söyledim takımı bilicden teslim almayacak, başkanda Fikret Orman değil diye. Sonuçları görüyoruz işte. Hocanın vereceği maksimum bu.

Sene sonu seçimle birlikte topyekun revizyona gireceğiz inşallah''

'' Sene başındaki gibi 3lü savunma ile oynamaya devam edilseydi ve V.Ismaelin arkasında güçlü bir yönetim olsaydı bu durumda olmayacağımızdan o kadar çok eminimki... Bizede artık olsaydı gitmeseydi diye cümleler kurmak kaldı.

V.Ismaeli destekliyorum diye vasat sevici ilan edildik burada. Şu gelen oyuncuların bir çoğu V.I sayesinde geldi diye düşünüyorum. Takımımız superdi, EPL kalitesindeydi ne olduda bir anda bu kadar değersizleşti. Hala söylüyorum takımın en sağlam bölgesi defans hattı. Hoca Merti alarak kaleyide bir nebze sağlama aldı. Şimdi sürekli defans hattından dem vuruyor. Ayrıca gitmesini ve gelmesini istediği oyunculara bakınca nefesim kesiliyor..

Medya en baştan beri Şenol hoca gelsin istiyordu. Bizim taraftarımızda bu duruma çanak tuttu. Şimdi Şenol hoca gelince ne değişti. Lige uymadığını düşündüğümüz 3lüye geri döndük.. Peki soruyorum Şenol hocanın 3lü formasyon bilgisi ne kadar iyi???'' 

'' Şampiyon olurken(Fikret Orman zamanı Şenol Güneş) Bülent Yıldırım yok muydu demezler mi adama. Lahanayı yerken kıtır kıtır sapına gelince meee :) (Şenol Hoca bu takıma gelirken bu sefer arkasında Fikret Orman yoktu. Bülent Yıldırım Beşiktaş'ı doğrarken Fikret Orman'ın klonu mu vardı Şenol Güneş'in arkasında)''

İsmael hocanın gelmesine de şu nedenle çok sevindim ve destekledim. Hocanın eğitim cv si çok iyiydi. O akademiden çıkan çok değerli hocalar vardı. Ama tutmadı. Ayrıca geçen hafta Ts maçından sonra direk yolların ayrılması gerekiyordu. ''

'' Şu hocaya 1 defa olmadı 2 defa gitsin diye veryansın edebilirsiniz ama sürekli bu olayı gündemde tutmak art niyete giriyor artık. Yaz aylarında herkes 3lü savunmaya taktı hoca 4lüye geçti şimdide tutturdular pas oyunu ve ofansif aksiyon yetersizliği v.s neyse herkes görüyor zaten birşeylerin ters gittiğini. Bu durumda ya hoca değişecek ya da fikirleri ayrıca. Topun bizde kalmasını, sürekli sağa sola pas yaparak bu istatistiği ve parselizayonu arttırmak istiyorsak Abdullah hocayı geri çağıralım.

Yıllardan beri takım menejer oyuncağı oldu diyorduk. Hoca ve CK sonucunda bu sene hiç birine para yedirmemişiz, ya da miktar epey azalmış. Bu bile sosyal medyada neden bu denli algı yapıldığının en büyük nedeni.

Twitter'da falan görüyorum taraftar artık eleştirme olayı geçti hakaret etmeye başlıyor. Yerine istedikleri hoca herhangi bir iyi hoca olsa ses etmeyeceğim. Tek dertleri Şenol Güneş paragözünü tekrar takıma getirmek.

Hakem konusuna değinmiyorum bile. Dünde foruma yazdım. Son maçta bize verilmeyen fenere aynı pozisyonda verilen penaltı var. M.topalın iptal edildiği golün bir benzerini attılar. Var kontrol bile etmedi. Ki iptal olmaması lazımdı bizimkisi oldu.. Ayrıca dün yönetim TFF'ye bildiride bulundu. Burada bir Allahın kulu bu konuda yazmadı. Çünkü onlara göre Beşiktaş'da hoca haricinde herşey mükemmel... ''

Çevrimiçi Necmi

tabi Alanya Hatay İstanbul Başakşehir kendi sahanda yenemediğimiz ts ve fb maçları olacak değil ya
Ki bunları sahasında yenemeyen deplasmanda ne olacaktı acaba çok merek ediyorum
Fener Başak Ads Antalya tüm deplasmanları döndük gs yi 3 ledik ama olsun 2,36 puan ortalamasıyla şampiyon mu olunurmuş şöyle 1,76 felan yapacaksın ki millet beğensin
neyi anlamıyorsun matematik hesap ortada şenol geldiğinde gs nin 1 puan önündeydik giden bir şampiyonluk yoktu şimdi gs nin 8 puan gerisindeyiz hadi oynanmamışı koy kenara beş pıan gerisindeyiz şu anda liderler  şenola 6 puan fark atmışlar bir puan geriden gelip 5 puan öne geçmişler hadi onuda geçtim kupada valerianın ne suçu var ruhumu geldide elendik sahamızda ts fb yenememişiz he canım her zaman yeniyorduk zaten o dönem şenollada gs yi yenemedik bu maçlarda puan kaybı normal beraberlikte kötü sonuç değil muhtemel rakibinle denge kuruyorsun ama kazanacağın maçları kazanamazsan şampiyon olamıyorsun puan kaybettiğimiz her maçı saymıyorum ben o nedenle saçma bir savunma yapma gs ye neden yenildik demedim üç maç söyledim almamız gerekiyordu tamamen şenolun hatalarıyla verdik o maçları ve bu bizi şampiyonluktan etti kupadada şenolun yüzünden elendik aç maçları tekrar izle gelenin geçenin yendiği ts ye iki puan bıraktık oda normal ama kendi sahanda antalyayı yenememek normal değil ist sivas yenememek normal değil fenere gs ye puan kaybetse normal der geçerdim şu anda elimizde hiç birşey yok ve takımı devraldığında bir puan gerinde olan gs şampiyon oluyor sen hala valerian de adamı ersin gibi geleni içeri alan bir kaleciye mahkum ettiler birde sor kendine mert iyileşmeöiş olsaydı ersinle devam etseydik şimdi takım kaçıncı sırada olurdu ikibuçuk yılda ersinin kurtardığı tek maç yok ama mert nerdeyse kazandığımız maçların yarısına etki etti isterse şenol 3 ortalama yapsın kupadan elenip şampiyonluğuna kaybettiyse üstelik elinde mert ve abuş varken bu başarısızlıktır en azından kupada kalmalıydık bizde olduğu her sene kupayı umursamadığı gibi bu senede umursamadı kolayca elendik işde gerçek bu lig için fazla birşey söylemem gs sağlam itildi lig onlar için düzenlendi yoksa bizi geçtim fenerin onları yakalamaması temel kanunlara uyacak birşey değil ne zaman yakalayacaklar puan kaybettiler antalya sivas ist maçlarını hakemle vermedik biz ama valerian dönemi resmen maçlarda katledilmiştik bu gerçeği görmeyip işi valerian şenol rekabetine dökersen hakemleri temize çıkarmış olursun kalkıp valerianı kötüleyip şenoku göğe çıkarırsan bütün olumsuzlukları yok sayarak o zaman valerianın gittiği günkü puan cetvelini önüne koyarlar madem başarılısın gs nin bir puan önündeyken gs ye şampiyonluğu nasıl verdiğini açıklaman gerekir bu valerianla açıklanamaz kupadan nasıl elendiğinide açıklaman gerekir

Çevrimiçi Necmi

Konu hoca falan değil biz sergenle şampiyon olduğumuz senede sezon başı doğrandık bu senede doğrandık sergenle toparladık şampiyon olduk şimdide toparladık ama şampiyon olamadık çünkü sergenli dönemde bütün ulu manitular bir araya gelip bizi şampiyon yaptı yoksa o şampiyonluk sergenle açıklanamaz göztepe maçı sahada oyuncuların adım atacak hali yoktu bu sezonda iyi gittik aslında ama beklenmeyen puan kayıpları bizi şampiyonluktan etti ilk on haftaya bağlamak hocaya bağlamak gerçekten saçma antalya maçıntribündeydim ne sahada kazanma isteği vardı nede tribünde vardı o gün kazanmamız gereken üç puan olduğunu unuttuk fazla duygusal bir gündü günün sonunda tribünün yarısı süresiz men yedi

Çevrimdışı Onur Küçük

Başımızda Koç gibi TD var camiayı toparladı renklileri tokatladı vallahi herkes tırsıyor biz daha ne istiyoruz yahu seneye de yardıracağı kesin
Şunu anlamalısın Şenol Güneş'e karşı bir nefretleri var ve en uygun anda o nefretlerini kusacaklar. Valerien gibi çapı belli adamı bile onun karşısında savunacak derecede nefretten bahsediyoruz. Yönetim de işin diğer tarafı. Kimisi yönetimden daha çok nefret ediyor gözükse de birkaç kötü sonuçtan sonra göreceksin ki Şenol Güneş nefretleri de en az onlara karşı duydukları derecede hatta daha fazla. Başında bulunduğu sürece Beşiktaş'ın teknik direktörüne sahip çıkmak da söylemden ibaret. Söz uçar yazı kalır; kimin geçmişte ne yazdığı ortada. Bana inanmayan geçmiş mesajlara bakabilir.

Çevrimdışı Talisca1903

Şunu anlamalısın Şenol Güneş'e karşı bir nefretleri var ve en uygun anda o nefretlerini kusacaklar. Valerien gibi çapı belli adamı bile onun karşısında savunacak derecede nefretten bahsediyoruz. Yönetim de işin diğer tarafı. Kimisi yönetimden daha çok nefret ediyor gözükse de birkaç kötü sonuçtan sonra göreceksin ki Şenol Güneş nefretleri de en az onlara karşı duydukları derecede hatta daha fazla. Başında bulunduğu sürece Beşiktaş'ın teknik direktörüne sahip çıkmak da söylemden ibaret. Söz uçar yazı kalır; kimin geçmişte ne yazdığı ortada. Bana inanmayan geçmiş mesajlara bakabilir.
Benim son yıllarda gördüğüm en başarılı hoca takıma ve camiaya da uygun adam toparlayıcı Zeki kim ne derse desin zamanında sahip çıkamadık en az 2 şampiyonluk kaybettik aynı hatayı bir daha yapmayacağız elimizdekinin değerini bileceğiz
Aynı Aboubakar da olduğu gibi tutmuşu bırakmanın sonuçlarını gördük 20 ye felanda gedson vermem bana kalacak 4 zaten 6 vermişim yarısına hiç gerek yok

Etiketler: