23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş
23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 04.02.2023 Saat : 16:00 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakemler : Zorbay Küçük - Mustafa Sönmez - Samet Çiçek - Mert Güzenge VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 9247 defa] 23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Ne oynuyoruz anlayan varmı

Çevrimdışı tolga1903

Milletin yeni transferi ilk maçında gol atıyor ama Aboubakar rejimde :))) Aboubakar'ı öven arkadaşlar kayıplarda.

O da takımla bütünleşmış durumda iğrenç oynuyor 2 maçtır. Gücü yok çok yavaş ve büyük bir kas kütlesi duruyor öyle sahada

Çevrimiçi Necmi

O kadar yabancı al sonra her maça beş yerliyle çık

Çevrimiçi sEuL

Abou ile Cenk guzel yuruyorlar ilerde. Hos Abou'nun yuruyecek hali yok gibi ama neyse

Çevrimiçi Samet Demir

Ne oynuyoruz anlayan varmı
Topu ileriye şişirip tek başına Abudan gol atmasını bekliyoruz. Bazen ilerde Cenkde oluyor.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tolga1903

Çıkarsana abi ortaya abu çıkarsana ortaya

Çevrimiçi sozkul

O da takımla bütünleşmış durumda iğrenç oynuyor 2 maçtır. Gücü yok çok yavaş ve büyük bir kas kütlesi duruyor öyle sahada

Hemen gelip yanlış adamı övmüşüm diye mesaj atmaları mı gerekiyor?

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

bu ulkenin gelecegide futbolun gelecegide 70 yasindaki bunaklara kalmisken siz ne bekliyosunuz ya? çakip gecsinler herkesin keyfi yerinde yonetimin sanki cok umrunda taraftarlar perisanmis cok uzulmus takim yeniliyo diye aahshshshsheh adamlar viskisini icip masturbasyon yapiyo kim bilir hangi kluble transferle para aklamayi dusunuyolar ahshdhdhdhd yonetim horona dewam ahshsshhshshs
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı beno1903

(Hakaret Yasak)₅ hakem önünde nası faul diil allahsız

Çevrimdışı tolga1903

Anlamadım abi

Çevrimdışı Nazım Ar

Dışarıdayım, nasıl durum gol atabilecek gibi miyiz?

Çevrimdışı Samet Ç

Şenol'un devri çoktan geçti artık diyorum anlayana Amir içinde söyleyeceğimi söyledim daha konuşmaya gerek yok umarım biran önce giderler.

Çevrimdışı tolga1903

Hocam ikinci yarı dele muleka hamlesi yapar hiçbir şey oynamayan takım iyice leşe döner

Çevrimiçi sozkul

Kayıplardaki arkadaşlar için dedim.

Çevrimdışı Türkay

Çevrimiçi sozkul

Kötü oynayıp bir sürü puan aldık,  şimdi daha kötü oynuyoruz, tam tersini bekliyordum.

Çevrimdışı COB

Aboubakar'ın fizik olarak bukadar kötü olması hiç hayra alamet değil.

Çevrimdışı tolga1903

Abu inşallah böyle devam etmezsin ya böyle bir sözlesme ücreti ve süresi aldıktan sonra.

Çevrimdışı Samet Ç

Aboubakar'ın fizik olarak bukadar kötü olması hiç hayra alamet değil.
Takıma gelen bitiyor Dünya kupasında çatır çatır oynuyordu.

Çevrimdışı tolga1903

Nkudu devamlı adamların ayağına basıyor hakem daha cezalandırmadı saçma sapan fauller yapıyor olm gitmek istiyorsan git lan

Çevrimdışı COB

Takıma gelen bitiyor Dünya kupasında çatır çatır oynuyordu.

Orası doğru ama bukadar fark olmaması lazım.

Çevrimdışı Samet Ç

Bu Kerem Atakan ne zaman oynayacak ne kupada oynadı ne ligde elde orta saha yok yine Necip ya da Atiba oynuyor çocuk aldığı kısıtlı sürelerde berbat oynasa anlayacağım oynamamasını ama öyle bir durumda yok ortada.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Nkoduo ısrarla kart istiyor.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Türkay

sol kanatta gayet yetersiz nkoudu oynuyor, diğer tarafta cenk var ki kendisi forvet veya sol kanat-forvet. 10 numarada her maç farklı mevkide oynayan tayfur var, arkada necip var malum. stoperde weli var. maalessef kadromuz inanılmaz çarpık ve yetersiz. bu durumda oyuncuların kendi performansları veya ideal oyun beklemek mucize

Etiketler: