22. Hafta Karagümrük 1-1 Beşiktaş
22. Hafta Karagümrük 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|22. Hafta Karagümrük 1-1 Beşiktaş Tarih : 31.01.2023 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan - Mehmet Emin Tuğral - Esat Sancaktar - Burak

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22. Hafta Karagümrük 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 8086 defa] 22. Hafta Karagümrük 1-1 Beşiktaş

Çevrimdışı Talisca1903

Hiç bir oyuncu değil alıyorsan seni seneye Şampiyonluğa oynatacak oyuncu alacaksın özellikle bu saatten sonra.
demek istediğim konyanın kapısında yatıyorsun amir diye bari maça yetiştir bunu alıyorsan yanına yıldız orta sahayı da aldın sayarım

Çevrimdışı Nazım Ar

Hocanın değişiklikleri bence de yanlıştı ama b.unu çıkarmadan eleştirmek gerek. 6 maçta 12 puan kaybeden hocayı giderken bile güzelleyenler 9 maçta 7 puan kaybeden  hocayı gömerken samimi görünmüyor bilesiniz.

Ha futbol iyi mi, değil. En az 4 transfer olmadan da iyi olacağını sanmıyorum. Bizim ligde o ön libero şart. Badici Valerien ustanınkinden iyi ama.

Çevrimdışı ardiles

neymiş mantalitesi alanya maçına 3 forvetle çıkınca bn bile şaşırmıştım adam stoperlere yaptığı baskıdan ekmeğini yedi şunu JJ yapsa yere göğe koymazlar Şenol Güneş yapınca köylü eski moda iyiymiş
Köylü ağaca tırmanır eşekten düşer kurbağanın üstüne basar... Algıları açıktır her zaman. Köylüye sözümüz yok. Şenol hocanın futbol aklını oyun tarzını hepimiz biliyoruz. Ona saygımızı gösterdik ve devrini kapattık. Bir iki atımlık daha barutu olsun isterdim ama yok. Yok yani yok yok. Neyi anlamıyorsun. Yok. Hiç yok hiç.

Çevrimdışı Talisca1903

bir hoca geldiğinde ışık verirse devam edersin sergen hoca geldi 2,  yarı ışık verdi devamında şampiyon oldu Valerien yetersizi₁ geldiği 8 maçta doğru dürüst galibiyeti yok bir ts beraberliği var elle tutulan aman devam edilsin kendi kadrosunu verince bakalım

Şenol Güneş geldi 9 maç 20 puan yapmış üst üste 5 maç serisi var cenk gedson mert dokunuşları tayfurdaki gelişme gözle görülürken olmaz tu kaka
oldu peki ne samimiyet
[ Son Düzenleme: 31 Ocak 2023, 23:34:43 Talisca1903 ]

Çevrimdışı Talisca1903

Köylü ağaca tırmanır eşekten düşer kurbağanın üstüne basar... Algıları açıktır her zaman. Köylüye sözümüz yok. Şenol hocanın futbol aklını oyun tarzını hepimiz biliyoruz. Ona saygımızı gösterdik ve devrini kapattık. Bir iki atımlık daha barutu olsun isterdim ama yok. Yok yani yok yok. Neyi anlamıyorsun. Yok. Hiç yok hiç.
sen yok diyorsun diye yok olacak diye bir şeyde yok  o senin görüşün

Çevrimdışı almanci

cenk gedson mert kadroya giremiyordu bizim taraftara kalsa vida beğenmez saiis EPl den geldi diye güzellemeye doyamaz ozzy beğenmez salihe bayılır güvene bidon der mulekanın 40 milyonluk topçu olacağını sanır
kenny fascnacht kovalar , Şenol Güneş beğenmez neresinden tutsan elinde kalır

Asıl Beşiktaş Taraftarı futbolu hepsinden iyi bilir ama çoğunluğa göre hareket edersen dediğin doğru. Dolayısıyla Çoğunluğa değil Bilir Kişilere danışacaksın. Futbol üzerinden siyaset yapılmak için kullanılan Kulüpleri daima çoğunluğa göre hareket etmelerinden tanıyabilirsin.

Çevrimdışı ardiles

sen yok diyorsun diye yok olacak diye bir şeyde yok  o senin görüşün

Bunu şimdi söylemiyorum. 13 Nisan 2017 Lyon maçından itibaren sürekli yazıyorum. O günden sonra başarı da gösteremedi. Her güzel şeyin bir sonu var.

Çevrimdışı Talisca1903

Asıl Beşiktaş Taraftarı futbolu hepsinden iyi bilir ama çoğunluğa göre hareket edersen dediğin doğru. Dolayısıyla Çoğunluğa değil Bilir Kişilere danışacaksın. Futbol üzerinden siyaset yapılmak için kullanılan Kulüpleri daima çoğunluğa göre hareket etmelerinden tanıyabilirsin.
vallahi kardeşim sene başında bizi şu anda linçleyenler CK Vı güzelleyip muleka fascnacht kenny kovalıyordu şimdi bize yürüyorlar

sistemimiz var 6 yılda 3 şampiyonluğumuz var buradan yürüyelim kalburüstü topçu alalım yok 3 lü oynayacaz pinerio valerin lesch bilmem ne yahu bunların ağababası pereriayı teneke bağlayıp gönderdi fener diyorum bize uymaz yok tempolu oynuyoruz şöyle modern böyle drone antremanlı felan daha neler neler bizse futbol cahili oluyoruz
muhasebeci gibi ona para yetmez bunu alamayız ne oldu şimdi bir sürü kiralık tapusuyla aldıklarımızıda sıfır katkı yeter canım sıkıldı iyice

Çevrimdışı Talisca1903

Bunu şimdi söylemiyorum. 13 Nisan 2017 Lyon maçından itibaren sürekli yazıyorum. O günden sonra başarı da gösteremedi. Her güzel şeyin bir sonu var.
başarı kreterin nedir mesela ŞL den lider çıkmak kaan umut kenanla fransayı hoolandayı devirip avrupaya gitmek yok buda olmaz size
geldi işte takım başarısız mı yanı bu puan az mı ne istiyorsun mesela nasıl bir takım hayalindeki
[ Son Düzenleme: 31 Ocak 2023, 23:55:41 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol Güneş: Aboubakar'ın erken çıkışı sakatlıkla alakalı değil taktiksel bir değişiklikti. Takımın taktiksel ihtiyacı gereği Muleka ile değiştirdik.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Macin ozetini izledim, 1-1'i opup basimiza koyalim. Iki haftadir 6 yemedigimize sukredelim, cekirge bir sicrar iki sicrar - bu sekilde oynayip pozisyon vermeye devam edersek yakinda bir takimdan 5-6 tane yiyecegiz. Rakip daha ilk 15 dakikada yuzde yuzluk 3 tane net pozisyonu harcamis

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol Güneş: "Redmond ve Aboubakar'ın bir sakatlığı yok. İlk yarıda önde top tutamadık. Orta sahayı kalabalık tutmak istedik. Arkaya atacağımız toplarda Muleka, Cenk ve Dele ile iş yapmaya çalıştık ama yediğimiz gol bütün işleri tersine çevirdi."

1-0 a yattık ama beceremediğin açıklaması.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı almanci

Şenol Güneş: Aboubakar'ın erken çıkışı sakatlıkla alakalı değil taktiksel bir değişiklikti. Takımın taktiksel ihtiyacı gereği Muleka ile değiştirdik.

Aboubakar ağır kaldığı önemli bir pozisyonda baya sekiyordu. Bu benim bildiğim Aboubakar değil. Dizinden dolayı ağır tempoyu kaldıramıyor gibiydi. Umarım sorumlular buna zaman alsada çözüm bulurlar

Etiketler: