20. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş
20. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|20. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş Tarih : 22.01.2023 Saat : 16:00 Stadyum : Kadir Has Stadyumu Hakemler : Mete Kalkavan - Mustafa Emre Eyisoy - Cevdet Kömürcüoglu - Zorbay

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7710 defa] 20. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş

Çevrimdışı Liquidator

Gol atsada atmasada Salih oyuncu felan degil.

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi Samet Demir

Faul verir bu karaktersiz
Temas yok ki

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

faul yok + sanki tayfurun pozisyon goldü
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Ocak 2023, 16:44:45
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Ulan dokunma bile yok neye itiraz ediyorsunuz.

Çevrimdışı tolga1903

Güzel verdi helalll şu topu yere indir salih güzel zamanda attın bir de kaybedip durma topu gözünü seviyim

Çevrimdışı tolga1903

Temas yok ki

Aynen zaten değse verecek öyle bi maç yonetiyor 45 dakikadır

Çevrimdışı aunt minnie

Pozisyon temiz ama mete baski altinda direkt sacmalar.1 kirmizimiz garanti

Çevrimiçi Mehmet57

Golden once takimi ataga cikaran Masuaku’idi. Bir de bu adamin yerine Umut monte edilecekti, gonderilecekti kendisi.

Çevrimiçi Samet Demir

Golden once takimi ataga cikaran Masuaku’idi. Bir de bu adamin yerine Umut monte edilecekti, gonderilecekti kendisi.
2 milyon verip alsınlar işte. Daha iyisini zor buluruz.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

:D

zamanında umut iki maç saçmalar masuaku humeyni gibi döner demiştim

şimdi opsiyon devreye girmesin diye oynatmadılar diyorlar ama yemezler

Çevrimiçi sEuL

Ulan bu da kacmaz ama o sahanin hali ne arkadas. Toprak sahada oynuyoruz resmen

Çevrimiçi levitate

zemine bak hem top hem muleka sekti :D

Çevrimdışı tolga1903

Ya girerse girsin opsiyon devreye ona buna 3 5 vermeyi biliyorlar şu adamın alternatifi umut olabilir mi allah aşkına kayseri'nin carole'u kesemez hatta süper ligde hiçbir takımda oynamaz yeri eyüp samsun falan o adamın

Çevrimdışı murat baltacı

Hakem çok sıkıntılı kesin bişey uyduracak takım oyun anlamında aynı ama istek iyi Kayseri açık oynuyor biraz pas yapsak rahat gideriz kaleye
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Bu saçına sictigimin metesini naptıysak kaç yıldır bizi dogruyor her maçta. Kemen'in sarısı mensah'ın ikinci sarısı göz göre göre hiç etti nefret ediyorum bu adamdan bir de bjkli falan derler küfür etmicem
neden saç 🤔

Çevrimiçi levitate

"ben geriden pas yaparak çıkcam" tarzı takımlara karşı oynanabilecek en mantıklı oyun budur, hakem kıçından bir şey uydurmazsa ikinci yarı bir tane daha atar keyfimize bakarız

Çevrimiçi levitate

neden saç
abim yeni bir şeyler denemek istemiş diye yorumladım

Çevrimiçi Samet Demir

neden saç
Ne demek neden saç abi. Adam saçına değişik birşeyler denemiş. :)

Çevrimiçi Samet Demir

Oha senin yazdığını görmedim. Aynı şeyi yazmışız. :D

Çevrimiçi Necmi

totem diyorsun yani

Çevrimdışı tolga1903

neden saç 🤔

İyice gıcık bi tipe evrilmis abi. Ben kötü niyetli maç yönettiğini düşünüyorum 45 dakika boyunca bu herif ne zaman bizi tutuyor diye algı yaratıldı o gün bu gündür mahvediyor bizi

Çevrimiçi Samet Ç

Cenk veya Muleka yerine Aboubakar olsaydı 2 tane fazladan atardık ilk yarı

Çevrimiçi Necmi

İyice gıcık bi tipe evrilmis abi. Ben kötü niyetli maç yönettiğini düşünüyorum 45 dakika boyunca bu herif ne zaman bizi tutuyor diye algı yaratıldı o gün bu gündür mahvediyor bizi
kötü bir hakem kötü niyetli değil

Çevrimdışı Karabay

Cenk veya Muleka yerine Aboubakar olsaydı 2 tane fazladan atardık ilk yarı
girse keşke ikinci yarı özledik kara boğayı

Etiketler: