Ankaragücü 5-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu
Ankaragücü 5-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu

Beşiktaş Forum|Ankaragücü 5-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu Tarih : 18.01.2023 Saat : 17:45 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Sarper Barış Saka - Kemal Yılmaz - Erdem Bayık - Turgut Doman VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ankaragücü 5-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu  [Okunma sayısı 7920 defa] Ankaragücü 5-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu

Çevrimdışı 38life

asıl snde VI takıntısı var ama geçti o devir beğensende beğenmesende bu takım hocayla yürüyecek

20 sene sonra...

Nobody:

Talisca1903: Ama Valerien Ismael de kötüydü?!#..
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı kahyaoglueren

asıl snde VI takıntısı var ama geçti o devir beğensende beğenmesende bu takım hocayla yürüyecek
Bu da mantikli düşünemiyorum yazısı zaten. 5 yaşındaki o da bana vurdu öğretmenimle aynı.

VI iyi mi yazmışım? Insanlar hakkında kafandan onların düşüncelerinin yerine bir seyler koyup kavga ediyorsun olmayan seyler. Insanları forumdan soguttun tek başına.

Çevrimiçi Samet Ç

Elinde Dele Alli var Cenk sakatlanıyor Atiba alıyorsun at Muleka'nın yanına üstelik birde gol ararken Atiba alıyorsun şimdi biri gelir Alli bitmiş der ama Atiba ne oynadı mesela Alli en azından top gelince kaleye sokabilecek adam.

Çevrimiçi Samet Ç

Medyadaki Yalaka oğlu yalaka muhabirler ve yorumcular övmeye devam edecek mi acaba hocayı hala. Ne zaman "artık övemeyiz, absurd olur, inandırıcı olmaz. El mahkum eleştirecez artık." Noktasına gelirler acaba.
Transfer gelipte takım yine sahada hiçbir şey oynamayınca belki şimdilik bahaneleri bu takımı Şenol Güneş kurmadı muhabbeti gerçi hoca gelirkende aynı muhabirler hocanın ağzından bu takımın kalitesinin Cl'de namağlup gruptan çıkan takımla hemen hemen eşit olduğunuda söylemişlerdi saçma sapan şeyler umarım yönetimde getirdiği hocada biran önce gider tek kurtuluş bu.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Elinde Dele Alli var Cenk sakatlanıyor Atiba alıyorsun at Muleka'nın yanına üstelik birde gol ararken Atiba alıyorsun şimdi biri gelir Alli bitmiş der ama Atiba ne oynadı mesela Alli en azından top gelince kaleye sokabilecek adam.
Öyle deme Güneş gelecek ve biz uçacağız.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Talisca1903

Delle Ali girseymiş adam ayakta yürüyemiyor bom boş yorumlar
Takım rotasyon yapamayacak durumda burada yorum yapanlar sene başı ben talisca Abou gibi adamlar alalım derken muleka redmond güzelleyip Kenny kovalıyordu
Azıcık hatırlatayım dedim Scout tayfa
[ Son Düzenleme: 18 Ocak 2023, 21:08:55 Talisca1903 ]

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Ocak 2023, 21:12:39
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Delle Ali girseymiş adam ayakta yürüyemiyor bom boş yorumlar
Takım rotasyon yapamayacak durumda burada yorum yapanlar sene başı ben talisca Abou gibi adamlar alalım derken muleka redmond güzelleyip Kenny kovalıyordu
Azıcık hatırlatayım dedim Scout tayfa
Reis kusura bakma da malum parti seçmeni gibisin

Çevrimdışı ardiles

Takımın disiplin sorunu var. Rosier kimden yüz buluyor bilmiyorum ama inanılmaz laubali davranıyor. Diğer futbolcularıda etkiliyor, eğer kesik yemezse takımı daha da gevşetir. Önünde Ghezzalın olmaması bu gevşekliğin bahanesi olamaz. Masuaku gibi bek oyuncun varsa Rosierin yerine sağ bekte oynatıp çaprazdan kaleyi yoklatırsın. Uzak ve yakın direğe etkili şutlar çıkaran oyuncuya ha bire orta yaptırıyoruz.

Çevrimiçi Samet Demir

Hocamızda Necip ve Atiba değişiklikleri ile birşeyler denedi. Rosier den önce kızılacak çok şey var.

Salih, muleka, Umut bunları zorda kalmadıkça oyuna almayacaksın. Salih 45 dk yürüdü. Biz forvet arıyoruz ama bizin asıl problemimiz orta saha. Adamlar elini kolunu sallaya sallaya geçiyor.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Savaş

Biz bunları haketmiyoruz ya. Valla yazık bize

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Talisca1903

Hocamızda Necip ve Atiba değişiklikleri ile birşeyler denedi. Rosier den önce kızılacak çok şey var.

Salih, muleka, Umut bunları zorda kalmadıkça oyuna almayacaksın. Salih 45 dk yürüdü. Biz forvet arıyoruz ama bizin asıl problemimiz orta saha. Adamlar elini kolunu sallaya sallaya geçiyor.

ben olmaz dediğimde Salih muleka diye ölüyordun sene başında
Aç bak olmaz CK ile sistem diye 50 kere yazdım siz güZellerken

Çevrimdışı Nazım Ar

Şu Muleka eskeza a.gücünde olsa kafasını sarıya boyar bugün bizi perişan ederdi. Bize gelen top oynamayı unutuyor anasını satayım.

Çevrimiçi Samet Demir

ben olmaz dediğimde Salih muleka diye ölüyordun sene başında
Aç bak olmaz CK ile sistem diye 50 kere yazdım siz güZellerken
Sen yazdında 1 defa hocaya neden oynatıyorsun diye sitem ettin mi.

VI varken hocayı eleştirdin, şimdide sürekli oyuncuları eleştiriyorsun

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

o kadar kötü oynadık ki harbi harbi ankaragüçlü olasım geldi :D sahanın dibinden izledim maçı kısa yorumlarım

- bir gram top oynamadık, ismael sözde uzun vuruyor diye kovuldu ama şenol hocam maşallah anca atakan çankaya'nın kafasına top şişirtti, teknik ekip elensek kurtulsak kafasıyla çıkmış sanırsam
- tek hücum planımız orta açmaktı onu da beceremedik
- agücü az akıllı olsa ilk yarı 3 tane falan atardı, umut bomboş bırakıyor kanadını bir kere bile top atmadılar oraya. bunların 7 numarası, tolga ciğerci ve beridze az maçı ciddiye alsa rezillik çıkabilirdi
- penaltı ihtimali varken cenk'i çıkartmak, dele'yi falan almamak aptallıktır kimse kusura bakmasın. yok cenk sakatmış falan yemem onu adam sahadaki en diri oyuncumuzdu sakat olduğu için çıkmadı kenara ben niye çıkıyorum dercesine hareket yaptı zaten. hoca orta saha gider diye korktu çıkardı. neyse ki kerem iyi oynadı
- gedson, saiss ve talha çok büyük topçular
- emrecan transferinde kazık yemişiz galiba
- nkoudou'nun çıkıp tayfur'un oyunda kalması saçmalıktı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Talisca1903

Sen yazdında 1 defa hocaya neden oynatıyorsun diye sitem ettin mi.

VI varken hocayı eleştirdin, şimdide sürekli oyuncuları eleştiriyorsun

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildit
çünk 1,75 puan ortalamsı vardı şu anda 2 nin üstü şampiyonluk ortalamasını yakaladın ne yapalım hemde raşit weegoyu kaybetmişken hoca farkı bariz belli de görmek isteyene

Çevrimiçi Samet Demir

çünk 1,75 puan ortalamsı vardı şu anda 2 nin üstü şampiyonluk ortalamasını yakaladın ne yapalım hemde raşit weegoyu kaybetmişken hoca farkı bariz belli de görmek isteyene

Yav abi ne hikâyesi anlatıyorsun Allah aşkına. 3 ay oldu takım ne oynuyor et mi balık mı belli değil. VI de en azından diyorduk ki adam sürekli takıma pres yaptırıp topu ileri şişirip takımı oynatıyor. Şimdi ne Oynuyoruz o bile belli değil. Yav bana zorla adamın savunmasını yaptırıyorsunuz.

Bu adam Beşiktaş'dan büyük değil. Bir kabullenin artık. Ondan öncede nice zaferler yaşadık. Barçayı yendik. Chelsea nin en iyi zamanında 10 da 1 bütçeli kadro ile yendik.

Şenol Güneş sayemizde şampiyonluğun tadına baktı. Trabzon bile adamı sizin sahiplendiğiniz kadar sahiplenmiyor.

İyiyse iyi kötüyse kötü demek bu kadar zor değil. Son maçlarda çıkardığı 11 kötü. Bu nedenle 45de direk değişiklikle başlıyor. Bunu bile görmezsiniz.

VI de olan oyuncuların aynıs şimdi var. Şimdi mi görüyorsunuz bu adamların sıkıntılı olduğunu.

Neyse hocanızı alkışlamaya devam edin.

Çevrimdışı Nartallo

Şenol Güneş sayesinde ligde biraz toparladık, giden yetersizin bıraktığı enkaz toparlamak kolay olmayacak...

Ama dünkü elenmenin tek sorumlusu da Şenol Güneş'tir. Diğer çalıştığı senelerde olduğu gibi yine Türkiye Kupası'nı ciddiye almadı, hazırlık maçı muamelesi yaptı, koyduğu adamlar sayesinde sol tarafımız otoban oldu...

Bu Umut denen ikinci lig topçusunu ilk maçlarda da oynattı, sonra Masukau'ya mecburen döndü, dün yine abuk subuk şekilde kesti...

Çalıştığı beş senede olaylı Fener maçı dışında yarı final dahi göremedik kupada... Bu sene Avrupa'ya gitmenin en rahat yolu olan kupayı Şenol Güneş'in ciddiyetsizliği nedeniyle kaybettik.

İlk içe giremezsek nerdeyse 4 senedir Avrupa'da galibiyet alamamış olacağız, son iki sene Avrupa'ya gidememiş olacağız.

Emeği geçen ANÇ, passoligci, hocalar ve futbolculara yazıklar olsun.

Çevrimdışı Talisca1903

sürekli deplasman olan bir fikstüre girdik herkesin yaptığı gibi hoca da rotasyon yaptı ama maalesef bizim kadromuzun bunu kaldıracak hali yok muleka emrecan umut salih sıfır katkıyla oynuyorlar oynatılmıyor diye yangın yapılan keremde bizim seviyemizden çok uzak emirhana vereydik ya parayı bunu alacağımıza

şurada bir anlaşalım burada çok ezbere yorum var
 hocayı gedson sakatlandığında pen6 atamaz diye nejip sokarken eleştirirsen ezbere olur nejip iyi penaltıcıdır
mert yerine ersin sokmadı diye eleştirseniz anlarım ersinin pen6 performansı iiyi
mulekayı forvet oynatmıyor bak 3 metre yan tarafa koysa neler yapacak diye yazıyorlar gördük 3 metre yanına geçince ne olduğunu sol kanattan
cenk neden oynatılıyor bitmiş felan her maç atıyor istisnasız
delle ali girmeliydi diye saçmalamanın tarifi yok hoca geldiğinden beri çok şans verdi baktı olmuyor devam etmedi %50 sini verse bize yeter dedi adam ruhen bitmiş futbolu bırakmış
ozan caner transfer üzerinden hocaya yürüyenlere de her maç sonu transfer işi benim işim değil gidene kalana ben yetkili değilim diyor
ha bu arada admların aldığı muleka redmond gibi adamları görünce salihle söleşme uzatınca kaba amir gibi adamlara yönelip Abouyu ww den sonra getiremeyince (2 maç Kaçtı ) hocaya kim bilir kimleri sunuyor da hocada mecburen bildiği adamlar olsun madem diyordur

ozan ve caneri istememe sebebim performans yönünden değil sosyal medyada yaptıklarından yoka bunların getireceklerinden 10 kat fazla performans verirler

Atibaya pen6 attırdı diye yürüyorlar aslında iyi pen6 atar al masuakuda kaçırdı

Çevrimiçi Samet Demir

sürekli deplasman olan bir fikstüre girdik herkesin yaptığı gibi hoca da rotasyon yaptı ama maalesef bizim kadromuzun bunu kaldıracak hali yok muleka emrecan umut salih sıfır katkıyla oynuyorlar oynatılmıyor diye yangın yapılan keremde bizim seviyemizden çok uzak emirhana vereydik ya parayı bunu alacağımıza

şurada bir anlaşalım burada çok ezbere yorum var
 hocayı gedson sakatlandığında pen6 atamaz diye nejip sokarken eleştirirsen ezbere olur nejip iyi penaltıcıdır
mert yerine ersin sokmadı diye eleştirseniz anlarım ersinin pen6 performansı iiyi
mulekayı forvet oynatmıyor bak 3 metre yan tarafa koysa neler yapacak diye yazıyorlar gördük 3 metre yanına geçince ne olduğunu sol kanattan
cenk neden oynatılıyor bitmiş felan her maç atıyor istisnasız
delle ali girmeliydi diye saçmalamanın tarifi yok hoca geldiğinden beri çok şans verdi baktı olmuyor devam etmedi %50 sini verse bize yeter dedi adam ruhen bitmiş futbolu bırakmış
ozan caner transfer üzerinden hocaya yürüyenlere de her maç sonu transfer işi benim işim değil gidene kalana ben yetkili değilim diyor
ha bu arada admların aldığı muleka redmond gibi adamları görünce salihle söleşme uzatınca kaba amir gibi adamlara yönelip Abouyu ww den sonra getiremeyince (2 maç Kaçtı ) hocaya kim bilir kimleri sunuyor da hocada mecburen bildiği adamlar olsun madem diyordur

ozan ve caneri istememe sebebim performans yönünden değil sosyal medyada yaptıklarından yoka bunların getireceklerinden 10 kat fazla performans verirler

Atibaya pen6 attırdı diye yürüyorlar aslında iyi pen6 atar al masuakuda kaçırdı

Atiba ve Necip kimlerin yerine girdi? O sırada skor 3-0 bizim lehimizede haberimiz mi yoktu? Gol lazım gol. Oğuzhanı sok, deleyi sok. 2 tane 6 numara sokup neyi amaçlıyor hoca?

Necip çok iyi penaltı kullanıyorsa neden atmadı?

Ben sene başında yönetim kötü derken, tff ve hakemler bizi biçiyor derken sen ne diyordun Şenol Güneş gelsin dertler bitsin. Bu kadro bu oyunu hak etmiyor diyordun. Bu nedenle Şenol Güneş geldiği için hiç bir bahane sunmaya hakkınız yok sizin.

Aşağıya bir video bırakıyorum izle.

?s=20&t=9NawDGhNTp5equazyGdzTQ

Çevrimdışı Talisca1903

Atiba ve Necip kimlerin yerine girdi? O sırada skor 3-0 bizim lehimizede haberimiz mi yoktu? Gol lazım gol. Oğuzhanı sok, deleyi sok. 2 tane 6 numara sokup neyi amaçlıyor hoca?

Ben sene başında yönetim kötü derken, tff ve hakemler bizi biçiyor derken sen ne diyordun Şenol Güneş gelsin dertler bitsin. Bu kadro bu oyunu hak etmiyor diyordun. Bu nedenle Şenol Güneş geldiği için hiç bir bahane sunmaya hakkınız yok sizin.

bahane sunmuyorum ezbere yorum yapılmasını eleştiriyorum ligde gayet iyi gidiyorsun işte üstelik golcün ön libereon vetakın %50 si raşitin olmadan hoca olmasaydı çoktan düşm potasına inmiştin
bir golcü bir orta saha vermek çok mu zor şu hocaya gidenlerin yerine

Çevrimiçi Samet Demir

bahane sunmuyorum ezbere yorum yapılmasını eleştiriyorum ligde gayet iyi gidiyorsun işte üstelik golcün ön libereon vetakın %50 si raşitin olmadan hoca olmasaydı çoktan düşm potasına inmiştin
bir golcü bir orta saha vermek çok mu zor şu hocaya gidenlerin yerine
Bak abi Weghorst dün 11 de maça başladı. Abu nerede? Sözleşmesini fesh edecekde gelecek. Kayseri maçında cenk de sakatlanıp maça çıkmasa 3 puandan olursak sonrasında abu gelse ve vermediğimiz 500bin euro ile kâr mı etmiş oluyoruz zarar mı.

Sayın başkanımızın 1 videosunu bırakıyorum.

?s=20&t=cFaUkajpVU2xWUNwHE77Lg

Çevrimdışı Talisca1903

Bak abi Weghorst dün 11 de maça başladı. Abu nerede? Sözleşmesini fesh edecekde gelecek. Kayseri maçında cenk de sakatlanıp maça çıkmasa 3 puandan olursak sonrasında abu gelse ve vermediğimiz 500bin euro ile kâr mı etmiş oluyoruz zarar mı.

Sayın başkanımızın 1 videosunu bırakıyorum.

?s=20&t=cFaUkajpVU2xWUNwHE77Lg

onu diyorum ya kardeşim her maç Cenki mi oynatacağız hocayı mecbur bırakıyorlar Mulekaya kimi koysun masuaku dizleri sorunlu adam her maç oynatamazsın elinde patlayacak az kaldı bir zahmet ankraya da boş kaleye atsın muleka efendi
yönetimin suçu çok ama hoca ligde iyi gidiyor zor fikstürde 2 üstü puan ortalamasını yakaladı kolay kolay da maç kaybetmiyoruz var düzelen şeyler aksiyon alsan 2 tane net adam koysan takımın çehresi değişecek yapılmıyor
hala amiri kaba kovalanıyor git abi portodaki estaquio glaskow daki glen kamara leipzigde xlager var bak baklaım belki bunları da alabilirsin hiç olmazsa uğraş yani
fransa 2. ligi ve almanya 2.ligi bunlar bizim seviyemizden uzak al işte bak beğenmediğin monteroyu hamburg alıyor seviye bu
ben beşiktaş maçından başka doğru düzgün maç izlemeyen adamım yabancı ligleredki adamlara hakim değilim ama konyalı yada kaba gibi adamların da bizim yaramıza ilaç olmayacağını biliyorum
al fransa liginden tryosein orta sahasında chavelerin var yaşıda çok bu kadarlarını da alamıyorsak kapatalım gitsin Taliscadan geçtim
[ Son Düzenleme: 19 Ocak 2023, 14:08:18 Talisca1903 ]

Çevrimiçi levitate

bunda bir şey yok be abi, daha kötüsünü gedson yaptı yine devam dedi

şu atakan'ın 4 kez falan sarı görmesi gerekirdi ama
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

bunda bir şey yok be abi, daha kötüsünü gedson yaptı yine devam dedi

şu atakan'ın 4 kez falan sarı görmesi gerekirdi ama
Her maç doğranıyoruz. Artık öyle bir duruma geldiki bu duruma biz bile alıştık. Taraftar olarak tepki göstermiyoruz.

Etiketler: