16. Hafta Beşiktaş 1-0 Adana Demirspor
16. Hafta Beşiktaş 1-0 Adana Demirspor

Beşiktaş Forum|16. Hafta Beşiktaş 1-0 Adana Demirspor Tarih : 29.12.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali Şansalan - Mehmet Kısal - Kamil Çetin - Kadir Sağlam VAR : Mustafa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16. Hafta Beşiktaş 1-0 Adana Demirspor  [Okunma sayısı 4955 defa] 16. Hafta Beşiktaş 1-0 Adana Demirspor

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 29.12.2022
Saat : 20:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Ali Şansalan - Mehmet Kısal - Kamil Çetin - Kadir Sağlam
VAR : Mustafa Öğretmenoğlu - Serkan Tokat
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı Sinan23

Bu kez olsun. Bir maç alalım ve takıma hava gelsin.

Çevrimiçi Samet Ç

Sivas Gs'den puan alır ama biz yine Şenol Güneş'in saçmalıklarından dolayı puan bırakırız. Sene olacak 2023 berabere giden maçta zaten maça çıktığı 11'de olmayan orta sahayı birde yaptığı değişikliklerle boşaltıyor. Gerçi oyuna ne kadar çok santrafor atarsam o kadar çabuk gol bulurum mantığında olan adamın geçen maçtan beraberlik bile çıkarması sevindirici Fb'nin elinde bizim geçen sene teneke bağladığımız Batshuayi ve santrafor olmayan sene başında Muleka yerine bize çok istediğim King var adamlar çatır çatır sonuç alıyor. Hoca ihaleyi oyunculara yıkmayı bıraksın artık otursun düşünsün biraz Jesus'u koy bizim takıma şu bekler ve ileri hatla deli gibi gol attırır bizimki hala daha devre arası bek ve ileri hatta takviye istiyor üstelik takımın asıl en çok ihtiyacının bir tane 8 ve 8.5 numara olduğu dönemde.
[ Son Düzenleme: 28 Aralık 2022, 09:17:28 Samet Ç ]

Çevrimiçi Samet Demir

Sivas Gs'den puan alır ama biz yine Şenol Güneş'in saçmalıklarından dolayı puan bırakırız. Sene olacak 2023 berabere giden maçta zaten maça çıktığı 11'de olmayan orta sahayı birde yaptığı değişikliklerle boşaltıyor. Gerçi oyuna ne kadar çok santrafor atarsam o kadar çabuk gol bulurum mantığında olan adamın geçen maçtan beraberlik bile çıkarması sevindirici Fb'nin elinde bizim geçen sene teneke bağladığımız Batshuayi ve santrafor olmayan sene başında Muleka yerine bize çok istediğim King var adamlar çatır çatır sonuç alıyor. Hoca ihaleyi oyunculara yıkmayı bıraksın artık otursun düşünsün biraz Jesus'u koy bizim takıma şu bekler ve ileri hatla deli gibi gol attırır bizimki hala daha devre arası bek ve ileri hatta takviye istiyor üstelik takımın asıl en çok ihtiyacının bir tane 8 ve 8.5 numara olduğu dönemde.
Takımda orta saha yok diye Atiba ve Necip ile maça başlayan hoca iş transfere gelince stoper, sol bek ve olursa sağ bek istiyor.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Taraftar ittirmesi ile belki bu maci kazanabiliriz ama bir sonra ki deplasman macinda eminim yine puan kaybi yasayacagiz.

Çevrimiçi mayguntr

Josef-Salih-Gedson disinda cikacak tum ortasahalar puan kaybi demek. 

Çevrimiçi Unnamed

Josef-Salih-Gedson disinda cikacak tum ortasahalar puan kaybi demek.

Salih 2 metre yan tarafına pas atamıyor.

Çevrimiçi mayguntr

Salih 2 metre yan tarafına pas atamıyor.
20dk sonra kesilecek Atiba mi, sacma sapan fauller yapacak, ileriye sifir top atacak Necip mi?

VI doneminde en iyi ortasaha Salihti ne oldu da bu hale geldi diye sorgulamak lazim.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimiçi levitate

yaw hocam nkoudou nedir geçen hafta sahaya bıraktı adam
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Puan kaybı yaklaşıyor gerçi yönetim ve Şenol gidecekse razıyım ben bu senenin elden gitmesine yoksa minimum önümüzdeki 3 sene elden gidecek.
[ Son Düzenleme: 29 Aralık 2022, 19:13:02 Samet Ç ]

Çevrimiçi mayguntr

Çevrimdışı tolga1903

Ben hayatımda bu kadar negatif enerji aldığım bir besiktas kadrosu daha hatırlamıyorum abdullah avcı kadrosu dahil. Oyuncuların yüz ifadelerine dikkat ediyorum verdikleri paslara yaptıkları müdahalelere gerçekten bitmiş bu takım 3 4 galibiyet alıp şu küme düşme hattından kaçmak lazım çok korkutuyor beni bu oyuncu grubu sonumuz hayrolsun

Çevrimdışı tolga1903

Bir insan şu mesafeden nasıl oraya vurabilir topu?

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

puhahaha 11in vazgeçilmezi olur demiştim
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Hocam umut meraş'a tercih ettiğin adam frikik falan atıyor bravo hocam

Çevrimiçi Samet Demir

Gollll Umut Meraş

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

frikikten 3.5 yıldır atamıyorduk iyi oldu

Çevrimiçi levitate

Ben hayatımda bu kadar negatif enerji aldığım bir besiktas kadrosu daha hatırlamıyorum abdullah avcı kadrosu dahil. Oyuncuların yüz ifadelerine dikkat ediyorum verdikleri paslara yaptıkları müdahalelere gerçekten bitmiş bu takım 3 4 galibiyet alıp şu küme düşme hattından kaçmak lazım çok korkutuyor beni bu oyuncu grubu sonumuz hayrolsun
biraz maç kazansınlar düzelirler ortam kaotik

Çevrimiçi kahyaoglueren

Cenk 2 dir sacma yerlerde top kaybı yapıyor.

Çevrimdışı tolga1903

biraz maç kazansınlar düzelirler ortam kaotik

Alabilecek mi işte ondan emin değilim şu maçı bile saçma sapan bir golle puan kaybı yapabilirler farkın acilmasi gerekiyor nkudu falan boş kale varken denize atmamalı topu  heriflerin kadrosu çok tehlikeli

Çevrimiçi kahyaoglueren

Saiss lütfen dön artık acilen ya.

Çevrimdışı tolga1903

Welinton 50 yaşına geldin hala kime pas atacağını anlayamadın nasıl bir adamsın sen

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Etiketler: