16. Hafta Beşiktaş 1-0 Adana Demirspor
16. Hafta Beşiktaş 1-0 Adana Demirspor

Beşiktaş Forum|16. Hafta Beşiktaş 1-0 Adana Demirspor Tarih : 29.12.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali Şansalan - Mehmet Kısal - Kamil Çetin - Kadir Sağlam VAR : Mustafa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16. Hafta Beşiktaş 1-0 Adana Demirspor  [Okunma sayısı 4882 defa] 16. Hafta Beşiktaş 1-0 Adana Demirspor

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimdışı tolga1903

Bu tayyip çok yumuşak kalıyor stopersin sen 2 haftadır son adamı geçirip duruyorsun yani yabanci sınırı olmasa ve saiss sağlıklı olsa oynatmaz bu elemanı şenol

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Kalede ersin olsaydi su an maglup durumdaydik. Onu gectim mert bi top cikarti akabinde topu hizli ve isabetli kullanmasi bizi pozisyona soktu.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı kahyaoglueren

Iyi futbol oynamıyoruz, umarım 2'yi bir şekilde buluruz.

Çevrimdışı mayguntr

Çevrimiçi Talisca1903

başıma bir şey gelmeyecekse nejip >salih

Çevrimiçi sEuL

Cenk hali sahada ilerde bekleyen gobekli amcalari andiriyor bazen sahada. Takimin en iyi bitiricisi ama top rakipteyken maalesef bir kisi eksik oynuyoruz.

Josef’te etkisiz su ana kadar.

Çevrimdışı tolga1903

Bu cenk'i illa oynatacaksın hocam ofansif orta saha tarzı bir mevki daha mantıklı olmaz mı redmond falan kullansan kanatta. Cenk yoruldukca onyekuru rosier 1v1leri artacak yakaladığı an cezalandırır bu elaman bizi

Çevrimiçi sEuL

Salih su yarim saatlik dilimde takimin iyilerinden, vasatliga cok alismissiniz siz

Çevrimiçi Samet Demir

Sen ne dersen de başına birşey gelmez abi :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

bu welinton'un müdahele özürlülüğü adamı delirtir
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Cenk topu beklemiyor. Ne guzel ortaydı.

Çevrimiçi sEuL

N’Koudu biraz beynini kullan be arkadas.

Çevrimdışı tolga1903

Nkudu bir halta yarayacaksan bu hızlı ataklarda yarayacaksın onda da 5 metre öndesin kardeş biz ne yapicaz senle ya

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Samet Demir

masuaku babuş harika oynuyor
Umuttur o iyi bak :)

Söyleye söyleye inatlarından birbir vaçgeçirteceğiz. 4-4-2 ye de dönerse bak sen takıma...

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tolga1903

E hakem denen dangalak demin hizli hücumu kesti gözünün önünde kart vermedin de şimdi niye çat diye veriyorsun

Çevrimdışı kahyaoglueren

Nkoudunun normal şartlarda 45 de çıkması lazım.

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi sEuL

Sahada resmen bir kor dovusu var, ne yaptigimiz belli degil. Her topu N’Koudu’ya gonderip sacma ortalarini izliyoruz, sikisinca Mert’e gonderip yine uzun oynuyoruz.

Çevrimdışı tolga1903

Ya cenk. Salsana abi tam adamın yeri golü de atmış salsana cenk.

Çevrimiçi levitate

cenkin 2015te bir frikik golü var ve o günden beri sürekli deneyip duruyor anlamıyorum

masuaku 20 dk önce atmış niye zorluyorsun

Etiketler: