11. Hafta Hatayspor 2-1 Beşiktaş
11. Hafta Hatayspor 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11. Hafta Hatayspor 2-1 Beşiktaş Tarih : 24.10.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Antakya Atatürk Stadyumu Hakemler : Kadir Sağlam - Serkan Olguncan - Samet Çavuş - Bahattin

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11. Hafta Hatayspor 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7427 defa] 11. Hafta Hatayspor 2-1 Beşiktaş

Çevrimdışı kahyaoglueren

Masaukudan caner erkin savunmasi 10 saniye bekledi hamlesiz orta açsın diye rahat rahat.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Şaşırdık mı? Kovun şu yetersizi₁ yetti artık.

Çevrimdışı levitate

hööööfff ne uyudunuz be
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı aunt minnie

Maça dair inancım 0.Golu ne zaman yiyecez diye bekliyoruz resmen

Al işte

Çevrimdışı Nazım Ar

Şaka gibi takımız resmen şaka!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Su golü 3. Ligde yemezler
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Josef'i çıkart Gedson'u al hasta ettin bizi be adam.

Çevrimdışı ferdi1903

Ilk 10 dakikadaki top nerde simdi nerdeyiz

Çevrimdışı aunt minnie

Savunmada 3 tane yumurta var.
Ersin Masuaku Montero

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimiçi İsmail Özyurt

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Yönetime gram kizamiyorum, su kadro bu futbolu haketmiyor, tamamen teknik ekip becerisi bu oynanan kötü oyun. Yönetime kizabilecegim tek nokta hala ismaeli göndermemeleri
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı DieForYou1903

İsmael ile devam yetmezZZZZZZ
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Hayır golü yer yemez çat diye son saniyeymiş gibi tüm takımı alt üst etti daha 2 dakika önce dele'ye taç attırıyordun ya hocam

Çevrimdışı aunt minnie

Hayır golü yer yemez çat diye son saniyeymiş gibi tüm takımı alt üst etti daha 2 dakika önce dele'ye taç attırıyordun ya hocam
Hoca değil çünkü.Antrenör sadece

Çevrimdışı Nazım Ar

Rakip bitik Hatay ceza sahasında tüm pasları görerek atıyorlar, bizde içeride adam boş mu müsait mi kalabalık mı bakmadan önğne gelen topu kesiyor hem de bel hizasından. Hoca 5 seneye set hücumu diye bir şey olduğunu keşfederse inşallah hücum yapabiliriz.

Çevrimdışı ferdi1903

Iyi baski var ama niye 2-3 atana kadar bu baski devam etmedi

Çevrimdışı levitate

a.. madem böyle hücum edebiliyorsunuz hep yapsanıza

Çevrimdışı levent14

Bu oyunla GS bizi yener..Şu haliyle GS bizden çok iyi

Çevrimdışı aunt minnie

Hangi akla hizmet 2.yarı başlarken Mulekayı çıkarıyorsun

Çevrimdışı levitate

Çevrimdışı aunt minnie

Bu oyunla GS bizi yener..Şu haliyle GS bizden çok iyi
Bizi kim yener bilemem de biz kimseyi yenemeyiz

Çevrimdışı Nazım Ar

2 yi yemeyiz diyen yoktur sanırım.

Çevrimdışı aunt minnie

Montero ligin en kötü birkaç stoperinden bir kesinlikle

Etiketler: