11. Hafta Hatayspor 2-1 Beşiktaş
11. Hafta Hatayspor 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11. Hafta Hatayspor 2-1 Beşiktaş Tarih : 24.10.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Antakya Atatürk Stadyumu Hakemler : Kadir Sağlam - Serkan Olguncan - Samet Çavuş - Bahattin

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11. Hafta Hatayspor 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7429 defa] 11. Hafta Hatayspor 2-1 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 24.10.2022
Saat : 20:00
Stadyum : Antakya Atatürk Stadyumu
Hakemler : Kadir Sağlam - Serkan Olguncan - Samet Çavuş - Bahattin Şimşek
VAR : Özgüç Türkalp - Serkan Tokat
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı Nartallo

Valerien Ismael'in biraz aklı varsa bu maça hırslı, kendini veren topçular ile çıkar ve sonuç almaya bakar...

Cenk, Tayfur, Muleka, Gedson gibi adamların oynaması lazım...

Yine Redmond, Dele Alli gibi emanetçilerle oynarsa puanları bırakır gelir...
[ Son Düzenleme: 24 Ekim 2022, 12:32:38 Nartallo ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Ekim 2022, 14:08:49
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Evde zor yeniyoruz maalesef. Deplasman oldugu için puan kaybı gözü ile bakıyorum şahsen.
Umarım yanılıyorum.

Çevrimiçi COB

Maçın dün olduğunu zannettim. Alınan skorlar konsantrasyonumu okadar bozdu ki, 20 yıldır maç günlerini unutmayan adam bu hale geldi. Bu konsantrasyon ve motivasyonumu yerle bir edenlere yazıiklar olsun.

Maç nasıl biterse bitsin hiç farketmeyecek.

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı Unnamed

Bu kadro orta sahayı gecemez.

Çevrimdışı aunt minnie

İlk 11 yine yanlış.Bol bol uzun top,içeriye çevrilmeyen ortalar ve orta sahada top kayıpları izleriz.Puan kaybı kesin

Çevrimdışı tolga1903

Abi gedson'a neden taktı bu adam ve josef'den ne bekliyor hala acaba. Şu hatay kadrosuna üstünlük kurmayı bırak topla falan da oynayamaz bu takım muhtemelen muleka'yı kendi yerinde oynatmamak için kırk takla attı herif.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Ekim 2022, 20:02:01
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!

Çevrimdışı 38life

Muleka ne saldı araya be 🙂
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

noluyo yaw daha yeni açtık
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi levitate

vay be ne güzel geldik öyle
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Takimda bi canlanma var sanki

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

salih ofsayt penaltı yanar gibi

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

ula tayyip ne topçusun be

Çevrimdışı tolga1903

Şu topu vermeyin de bari bi umutlanalim ha takim

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı AvrupaKartalı

e takım oynuyor
Hatay bildigin amatör cöp takimi,  ona ramen pozisyon veriyoruz, ve yine taktik yok sistem yok, ne oynadigimiz belli degil.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Etiketler: