9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş
9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş Tarih : 08.10.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Çotanak Spor Kompleksi Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Alparslan Dedeş - İsmail Şencan - Suat

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 6758 defa] 9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

Ne alakası mı var :) Kasımpaşa maçında enzo roconun ayağını VAR'da palyaço ayakkabısı yapıp paşanın golünü sayan VAR bugün yediğimiz golde çizgiyi sizce bize gol yedirtemezlermiydi her zaman ki gibi.3 maçtır kazanamayan ismael dördüncü maçında puan kaybı yapsa yol yolları ayıracaktık yüksek ihtiimal.TFF,Mhk zaten bu ismael ile Beşiktaş birşey yapamaz 2 ileri 1 geri gider diyorlar ve istedikleri an ayar veriyorlar o yüzden biraz takılsın diyorlar.

o paşa maçında hoca avcıydı görevi uzamıştı o maçlarla :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

giresunspor'dan geçen sene 4 gol yiyip 1 puan alabilmiştik, tayyip talha'nın golü iki senedir giresunspor'a attığımız ilk gol oldu. eğer maçları izlemeyi bırakırsak durum o kadar da kötü değil, yalnız o zaman beşiktaş'ı tutmanın da pek anlamı kalmıyor. "şampiyonluk kesin, ama böyle oynayacaksınız." deseler kabul etmeyenlerin sayısı kabul edenlerden az olmaz.

Bizim takımın tarihinde böyle bir oyunla şampiyonluk var mıdır ağabey? Ben görmedim desem yeridir az biraz 2009 şampiyonluğunu sayabiliriz ama böyle bir kadro da yoktu mustafa hocanın elinde. Haftada bir maç oynuyor takım onda da böyle futbol oynayınca yelkenler suya iniyor haliyle keşke düzelse ancak her geçen gün umudu tükeniyor ben ve benim gibi düşünenlerin.

Çevrimdışı Egos

Bizim takımın tarihinde böyle bir oyunla şampiyonluk var mıdır ağabey? Ben görmedim desem yeridir az biraz 2009 şampiyonluğunu sayabiliriz ama böyle bir kadro da yoktu mustafa hocanın elinde. Haftada bir maç oynuyor takım onda da böyle futbol oynayınca yelkenler suya iniyor haliyle keşke düzelse ancak her geçen gün umudu tükeniyor ben ve benim gibi düşünenlerin.

yediğimizin fazlasını atma stratejisinden atıp kazanma stratejisine döndük, hocanın üzerindeki baskı nedeniyle bu kabul edilebilir. henüz performans veremeyen oyunculardan vazgeçmemesini de anlarım, neticede ortada büyük bir potansiyel var. yine de ikinci yarıdaki oyunun yavanlığına alışmak imkânsız. 45 dakikalık iki lig yapsalar birinde şampiyon olur, diğerinde küme düşeriz.

ilk yarılar kötü oynayıp ikinci yarılarda maçı koparsak bu kadar olumsuz konuşulmazdı.

yalnız giresunspor'u evinde yenmek o kadar da kolay değil, adamlar çamurda oynamaya alışmışlar, saha içindeki çukurları da ezbere biliyorlar.

Çevrimiçi Talisca1903

dayı 1 ay önce gayet güzel oynatıyordun noldu da bi anda bu saçmalıklara döndün valla anlamıyorum

son 30 dk at masuaku'ya şişirsin yaptı gol oradan geldi, alt tarafı yan pas yapıcaksın arada ne kadar zor şunu demek
1 ay öncede aynıydı 2. Yarılar Alanya Karagümrük siva kabus gibi zaten Kayseri maçı berbattı son dk kurtardık adam set oyunu pas oyunu nedir bilmiyor şu kadro 2 pas yapamıyor

Çevrimiçi Talisca1903

yediğimizin fazlasını atma stratejisinden atıp kazanma stratejisine döndük, hocanın üzerindeki baskı nedeniyle bu kabul edilebilir. henüz performans veremeyen oyunculardan vazgeçmemesini de anlarım, neticede ortada büyük bir potansiyel var. yine de ikinci yarıdaki oyunun yavanlığına alışmak imkânsız. 45 dakikalık iki lig yapsalar birinde şampiyon olur, diğerinde küme düşeriz.

ilk yarılar kötü oynayıp ikinci yarılarda maçı koparsak bu kadar olumsuz konuşulmazdı.

yalnız giresunspor'u evinde yenmek o kadar da kolay değil, adamlar çamurda oynamaya alışmışlar, saha içindeki çukurları da ezbere biliyorlar.
herkes yener bu çotanakları leş gibi takım gençlerden hatırladığım alper solbek bilaezer sağ bek felan

Çevrimiçi Talisca1903

Ne kadar dandik takım varsa bize karşı gayet baskılı oynadı İstanbul Giresun kayseri Alanya 2. Yarı topu şu adamlara bırakıyoruz şaka gibi

Çevrimdışı Egos

herkes yener bu çotanakları leş gibi takım gençlerden hatırladığım alper solbek bilaezer sağ bek felan

galatasaray yenemedi.

Çevrimdışı mellfred

yaşar kemal denen uğursuz ilk defa kendine sövdürmeden maç çıkardı
hayret

Çevrimdışı tolga1903

Evet gerçekten futbol oynanmayacak kadar kötü bir zemin vardı şanslıyız bu zemine bir de hakem eklenmedi bugün ancak oyun zaman geçtikçe istanbulspor'a karşı oynanan "şey"e dönüştü ve bundan çok rahatsızım açıkçası. O maçta da ilerleyen dakikalarda pas sayilarimiz eşitlenmişti bugün baktım adamlar bizden çok isabetli pasla oynamış, bu ligde açıkçası gs fb ts alanya deplasmanları ile başakşehir maçları hariç bu takımın topu rakibe bırakması kabul edilebilir durum değil.

Anadolu takımı topla oynamak istemez oynayan tarafın hatasını kollar ve başarabilirse bir iki kontra fırsatı yakalayıp skor üretme üzerine kuruludur. Hocamız onların bu alışkanlığını fırsata çevirip şaşırtmak istiyor olabilir bunu anlayışla karşılayabilmek için alanya istanbul ve bu maçta(yerleşik savunmada golü yedik 1 mm ofsayt olması gerçeği değiştirmiyor) rakiplere şans tanımaması gerekiyor ve bunu da yapamıyor. Ben alanya'da 3 0'dan 3 3'e getireceksem istanbul'a skoru koruyamayacaksam bu çirkin oyunu izlemek istemiyorum çoğu takımdaşım gibi.

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı Nartallo

Redmond ve Dele Alli'nin tavırları, hareketleri can sıkıcı...

Sürekli top ezdi beyefendiler... Burayı Katar ligi falan sanıyorlar, jogging yaparak top oynayacaklarını düşünüyorlar...

Acilen bu kafadan çıkmaları lazım, çıkmazlarsa bunları oynatmaya gerek yok...

Zaten gereksiz şekilde eforlu oynuyoruz, bu arkadaşların top kayıplarını da çekmek zorunda değil takım...

Çevrimiçi Talisca1903

Redmond ve Dele Alli'nin tavırları, hareketleri can sıkıcı...

Sürekli top ezdi beyefendiler... Burayı Katar ligi falan sanıyorlar, jogging yaparak top oynayacaklarını düşünüyorlar...

Acilen bu kafadan çıkmaları lazım, çıkmazlarsa bunları oynatmaya gerek yok...

Zaten gereksiz şekilde eforlu oynuyoruz, bu arkadaşların top kayıplarını da çekmek zorunda değil takım...
hayır İngiltereden oynayarak gelmedi mi bu adamlar? Sıfır kondüsyon ayakta duramıyorlar Delle Ali tıpkı Teixeira gibi çok şey yapmak isteyip hiç bir şey yapamıyor cılız cılız paslar şut yok çalım atarken kaptırmalar redmond zaten bir omuza bakıyor silinip gidiyor maç içinde Weghorstun verip ceza sahası içinden vurduğu bir şut var evlere şenlik

Etiketler: