2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 766105 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

Yapılan anlaşmayı okudum Avrupa'dan men yememek için yapılmış ama şartları karşılamamız imkansız eğer doğru anladıysam okuduğumu büyük ihtimal Avrupa'dan men yeriz bir dahaki sene.

valla harcamalara ve nasıl oyuncu satamadığımıza bakarsak %90 yeriz gibi

böyle kıskaçta olan aklı başında yönetici der ki "elimde alt yapıdan çıkma çocuklar var kontrat vereyim ileride 10 milyona satarım" ama bizimkiler bir sincap ile aynı vizyon ve zekaya sahip oldukları için adamları asgari ücrete oynatıp üstüne suçluymuş gibi gösterip beş kuruş paraya sattılar :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Borini isterim mesela Şenol'un üçgen hücum setine tam uyar böylelikle sadece son vuruşu var diye sürekli Cenk'te oynamaz gol atıyor ama takımada gereksiz yük bindiriyor Cenk fizik olarak kötü olduğu için.

dün iyi oynadı az buçuk katkı verir ama dibindeki adama neden 1 milyon euro veresin ya da dünyada başka oyuncu mu yok

bizim sportif direktör ve scoutlar ne halta yarıyor höff valla daraldım (...)
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Samet Ç

dün iyi oynadı az buçuk katkı verir ama dibindeki adama neden 1 milyon euro veresin ya da dünyada başka oyuncu mu yok

Bizde scout yok onu geçelim İsrail'e gidip alamayacaklarını bile bile Gloukh kovalıyorlar ama Ashdod'taki Eliya Getahon'u görmüyorlar hadi bu başka takımda oynuyor Gloukh'un takım arkadaşı Yonatan Cohen'i yoklayın o da yok durum böyle olunca gözünün önündeki Borini'ye kalıyorsun normal olarak.

Çevrimiçi Talisca1903

Muleka için öyle birşey dediğimi hatırlamıyorum ben aksine kanatta oynatılacağı için istememiştim Ziyech transferinede karşıyım 6 ay sonra gidecek adama hiçbir iddiamız yokken o kadar para vermeye gerek yok.
sen cenk istemiyordun sakatlık riskinden dolayı gayet makul çekince
muleka güzelleyen bşkasıydı 40 milyonu görür gibi iddaları vardı neyse

Çevrimiçi Talisca1903

ziyech hesabı yap borini al saçmalık kalsın borinisi felan

Çevrimiçi levitate

Bizde scout yok onu geçelim İsrail'e gidip alamayacaklarını bile bile Gloukh kovalıyorlar ama Ashdod'taki Eliya Getahon'u görmüyorlar hadi bu başka takımda oynuyor Gloukh'un takım arkadaşı Yonatan Cohen'i yoklayın o da yok durum böyle olunca gözünün önündeki Borini'ye kalıyorsun normal olarak.

glouch ve diğer genç oyuncu teklifleri tamamen dostlar alışverişte görsün hamleleriydi, millete "biz genç oyuncu bakıyoruz ama çok pahalı" diye bahane sunup salak salak işler yapacaklar

az kafa olsa şu başakşehir'in aldığı israilli elemana dadanabilirlerdi, adamı aylardır orada burada övülürken gördüm ve amir ile maliyeti az çok aynı

Çevrimiçi levitate

ziyech hesabı yap borini al saçmalık kalsın borinisi felan

bence her şey kalsın yaza baksınlar para cepte kalsın

hatta amir'de olmayabilirdi ama takımda 6 kalmadı hocaya işkence olurdu

Çevrimiçi levitate

1.3 mü verecekler anlamadım

ya dibindeki adam için neyi bekliyorsun ya koca beşiktaş dandik karagümrük'ten şu adamı beleşe falan alamıyor mu illa cebinden para mı çıkacak

6 aya boşa çıkıyormuş bir de :D
[ Son Düzenleme: 01 Şubat 2023, 20:07:16 levitate ]

Çevrimiçi ferdi1903

Transfer mransfer yapmayın (...). Alan Üsküdar ı geçmiş bunlar transfer yapmaya çalışıyor halen

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi Talisca1903

1.3 mü verecekler anlamadım

ya dibindeki adam için neyi bekliyorsun ya koca beşiktaş dandik karagümrük'ten şu adamı beleşe falan alamıyor mu illa cebinden para mı çıkacak

6 aya boşa çıkıyormuş bir de :D
yetersizlik₁ paçadan akıyor Rizeyi küme düşüren adamın yaptığı sistemi deli gibi alkışlarken düşünecektiniz geçti artık çok söyledik sene başında olmayacağını

Çevrimdışı Samet Ç

Borini'ye de en fazla 1 milyon verilir onun üstü gereksiz olur 31 yaşında ve 6 ay sonra boşa çıkacak adam için.

Çevrimiçi Talisca1903

Borini'ye de en fazla 1 milyon verilir onun üstü gereksiz olur 31 yaşında ve 6 ay sonra boşa çıkacak adam için.
hiç gerek yok zaten boşa çıkacak enayimiyiz

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Talisca1903

bak bakalım masuakunu sorunu neymiş modern SD nizin mükemmel kontratı anlat sen samet

Çevrimdışı annoca

olunga yazın boşa çıkıyor

Çevrimiçi Talisca1903

ben burada bedava umut nayırı gönderip anadolu mulekasına 3,5 gömmeyi eleştiriyorum bana hoca oynatmasın diyorlar alana kız oynatana değil 3,5 vermişsisn ne yapacaksın bir şekilde koyacaksın sahaya
şu kritik sürçte genç oyuncu oynatmaya çalışmak delilik olur adamı bitirirsin hatasında

Çevrimiçi Talisca1903

borini alıyorsan bedava al saçıp durma paraları kaç para harcadık bonservise dönüşü yok inşşalah amir iyi çıkar

Çevrimdışı Onur Küçük

ben burada bedava umut nayırı gönderip anadolu mulekasına 3,5 gömmeyi eleştiriyorum bana hoca oynatmasın diyorlar alana kız oynatana değil 3,5 vermişsisn ne yapacaksın bir şekilde koyacaksın sahaya
şu kritik sürçte genç oyuncu oynatmaya çalışmak delilik olur adamı bitirirsin hatasında
Daha bu forumda yazmayacağım diye yemin ediyordum ama beni yeminimden zorla döndürdün. Tangaz; sanırım sensin üslubun aynı onun gibi. Diyeceğim o ki niye havanda su dövüyorsun cidden anlayamıyorum seni. İkna mı olacaklar sence? Lütfen kendini heder etme. Daha dün Rıdvan, Emirhan, Semih,Güven diye yeri göğü inletenler şimdi yeni veletleri öne sürüyorlar Berkay'ından tut Semih'ine. Siz ilk önce o yere göğe çıkaramadığınız genç futbolcular ne yapmış onun hesabını verin. Nerede şimdi  Rıdvan'ınınız Emirhan'ınız müthiş stoper Semih'iniz klas forvet Güven'iniz. Şenol Hoca'dan daha iyi biliyorsanız gelin buyurun siz yönetin takımı. Şenol Hoca da hatalı. Ne diye gelirsin bizim kulübe. Bu taraftara Vasat Ismael'ler müstehak. Sen de ne olur canını sıkma. Boşver kimseye birşey ispatlamak zorunda değilsin.

Çevrimiçi Talisca1903

Daha bu forumda yazmayacağım diye yemin ediyordum ama beni yeminimden zorla döndürdün. Tangaz; sanırım sensin üslubun aynı onun gibi. Diyeceğim o ki niye havanda su dövüyorsun cidden anlayamıyorum seni. İkna mı olacaklar sence? Lütfen kendini heder etme. Daha dün Rıdvan, Emirhan, Semih,Güven diye yeri göğü inletenler şimdi yeni veletleri öne sürüyorlar Berkay'ından tut Semih'ine. Siz ilk önce o yere göğe çıkaramadığınız genç futbolcular ne yapmış onun hesabını verin. Nerede şimdi  Rıdvan'ınınız Emirhan'ınız müthiş stoper Semih'iniz klas forvet Güven'iniz. Şenol Hoca'dan daha iyi biliyorsanız gelin buyurun siz yönetin takımı. Şenol Hoca da hatalı. Ne diye gelirsin bizim kulübe. Bu taraftara Vasat Ismael'ler müstehak. Sen de ne olur canını sıkma. Boşver kimseye birşey ispatlamak zorunda değilsin.
eyvallah tangaz değilim biraz yazmaya ara vereyim diyorum da sene başında olmaz bu işler bizde yapamayacağız dediğm her şey gerçekleşti klüp vasatlığa alışıyor yok Ziyech alınmasın taliscaya para yetmez genç ucuz alalım tam bir akıl tutulması gs bile 4 yılda zirveyi zor gördü baktı çoluk çocukla olmuyor başladı transfere biz niye bebelerle uğraşacaz kreş mi burası

Çevrimiçi levitate

yetersizlik₁ paçadan akıyor Rizeyi küme düşüren adamın yaptığı sistemi deli gibi alkışlarken düşünecektiniz geçti artık çok söyledik sene başında olmayacağını

nerede alkışladık abi, doğruya doğru yanlışa yanlış dendi naptık her gün "ceyhun ne iyi adam keşke adamı olsam" diye mesaj mı attık

kayyum denmiyor ama kayyum gibi bir şey işte kulübün üstüne kondu

Çevrimiçi levitate

hiç gerek yok zaten boşa çıkacak enayimiyiz

enayiyiz, yarına 1 milyona alındı haberleri çıkarsa şaşırma

Çevrimdışı tolga1903

eyvallah tangaz değilim biraz yazmaya ara vereyim diyorum da sene başında olmaz bu işler bizde yapamayacağız dediğm her şey gerçekleşti klüp vasatlığa alışıyor yok Ziyech alınmasın taliscaya para yetmez genç ucuz alalım tam bir akıl tutulması gs bile 4 yılda zirveyi zor gördü baktı çoluk çocukla olmuyor başladı transfere biz niye bebelerle uğraşacaz kreş mi burası

Abi pl'yi delik deşik eden arsenal'in 26 yaş üstü sanırım 2 futbolcusu var. Işık olan genci oynatmak bebe ile uğraşmak değil şenol güneş'in 2.dönemi takımın içinde bulunduğu buhrandan ötürü ultra pragmatik şekilde başladı ve devam ediyor, amaç sadece galibiyet evet aşırı memnunsuz oyundan kamera ne zaman çekse adam 6'lık olduğumuz kiev maçı gibi devamlı ama skoru alıyordu bir şekilde ta ki düne kadar.

Şenol güneş'in maç sonu tüm beyanatlarını dinlemeye çalışıyorum adamın geldiğinden beri üstünde durduğu tek şey "kazanmak zorunda" olduğu. Oyunu değiştirirken kazanmak zorundayız cümlesini defalarca etti. Hem valerian'dan aldığı bir karadeliği düzeltmeye çalışıyor hem de puan kaybında kopacağını biliyor muhtemelen sivas maçından sonra kerem atakanları semihleri görmeye başlarız bitti çünkü her şey bu takım gidip de sivas falan yenemez yense bile rakipleri nasıl kazandırılıyor her hafta şahit oluyoruz.

Şenol güneş bu sene kim kalacak kim gidecek iyice bir karar versin, kaleci orta saha merkez ve santrafor belli seneye, stoperi de alır iskeleti kurar. Bu bekleri sanmıyorum ki takımda tutsun belki masuaku'yu tutar caner'in de defansı leşti ama favori sol bekidir bu da öyle her duran top falan bunda aynı eski caner kullanımı. Bi baksın tartsın kafasında nasıl yaparım nasıl ederim seneye kampla beraber şenol güneş bi çıkarsın takımını seneye de başarısız olursa zaten bizdeki kariyeri biter biz de bir 6 7 sene şampiyonluk göremeyiz zaten bu kadar bitik finansal yapı ve kaosla.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Rezillik. Kime ne anlatıyoruz.

?t=9qKG-jklQSxdV6RNR2PapQ&s=19

Çevrimiçi Samet Demir

Rezillik. Kime ne anlatıyoruz.

?t=9qKG-jklQSxdV6RNR2PapQ&s=19
:) Ne yapacak derlenip bir büyük mü açacaktı. Ne tepki var ne birşey. Çok sıkıntı olursa Şenol hocaya suçu atar. En kötü bir transfer daha yapar oldu bitti.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

gs o adamları kimin paralarıyla aldı ama :D marcao falan geldiğinde 35 yaşında mıydı ya da şimdi 15 m istedikleri nelsson şu an 33 yaşında mı? sporting'in az daha 10 verdiği boey falan kaç yaşında? adamlar daha nelsson gitmeden yerine koyacakları adamı bile aldılar, kafayı kullanan yolunu buluyor

bizimkiler paralarını epl'nin istenmeyenlerine harcayacaklarına alsalardı talisca'yı? sanki biz istemiyoruz diye almıyorlar ya da biz dedik diye kerem atakan'a 1.5 verdiler :D sözde gençleşme operasyonu dediler tayyip ve muleka hariç 11 oynayacak genç yok emrecan desen kötü çıktı

altyapı diyoruz çer çöp çocuklar oluyor eldekiler de beş kuruşa kaçırılıyor. emirhan, rıdvan, serdar, güven vs. avrupa'da napmışmış ama burada olsalardı hocanın en güvendiği adamlar olurlardı, berkay gezmeyi bırakıp işine baksa bin kez oynatmıştı onu

Etiketler: