2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 101 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 753488 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Ç

çoğu kişi çoktan yediğimizi iddia ediyor şaşırmam bile
Olabilir bende şaşırmam hatta Avrupa kupalarına katılım hakkı bile elimizden alınabilir bir sonraki sezon.

Çevrimiçi levitate

Sene başı Mata, Mertens, Icardi için de benzer şeyler söylendi adamların her biri (hakemler de var tabii) maç kurtardılar. Kaliteye hayır denmez. Ha bizimkiler getiremez o ayrı.

e getirselerdi? epl fantezi lig kadrosuna harcadıkları paralarla alabilirlerdi

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Olabilir bende şaşırmam hatta Avrupa kupalarına katılım hakkı bile elimizden alınabilir bir sonraki sezon.
ffp imzalandı zaten millet avrupa yasağını yedik diyor
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Talisca1903

hesabı yapılmasın diyorsun da cezayı yiyip avrupaya gidemeyince ne yapacağız? şenol hocanın en büyük hayalleri avrupada adama açıklarlar artık
avrupaya geçen sene gidemediler başarısızlar bu sene de mi gitmeyelim ilk 2 ye girelim

Çevrimiçi levitate

camiayı anca ya seçim ya da satılma paklar

bazı gazeteler orman adaylığa hazırlanıyor iddiasında bulunmuş. hasan arat zaten aday olacağını söyledi, taraftar yıllardır adını konuşuyor ve istiyor zaten

ha tabi taraftar kimi çok istese yüksek ihtimalle başarısız oluyor, anç'yi 2019'da hepimiz çok istiyorduk mesela. keşke adalı falan gelseydi, herhalde batardık ama şu kadar rezil olmazdık

edit: tevfik yamantürk'te paralı yöneticileri toplamaya çalışıyormuş deniyordu, zaten anç'ye bayağı sert muhalefet yapıyor
[ Son Düzenleme: 01 Şubat 2023, 18:38:15 levitate ]

Çevrimiçi levitate

avrupaya geçen sene gidemediler başarısızlar bu sene de mi gitmeyelim ilk 2 ye girelim
reyiz ilk 2'ye girersek gidemeyeceğiz işte, yüksek ihtimalle bir yıl men gelecek ama nasıl açıklayacaklarını bilmiyorlar deniyor

Çevrimiçi levitate

Şurada Ziyech'i istemeyecek en son adam benimdir büyük ihtimalle Heerenven döneminden beri takip ediyorum adamı hatta Heerenven'de ikinci senesini oynarken buraya yazmışlığım var 3.5 milyona Twente yaptı sonrası zaten malum ama şu anda kiralık Ziyech bize maddi yükten başka birşey kazandırmaz Amir gibi bir Anadolu topçusuna 10 milyon bağlamışsın zaten bir de 6 ay sonra gidecek oyuncu için 4 milyon bağlamaya gerek yok şampiyonluk yarışında olsan eyvallah oradada yoksun ne olacak Şenol'a Ziyech'i kiralık olarak getirince 16/16 yapıp şampiyon mu yapacak?

yarışta olsak bile büyük etki yapacağınj sanmıyorum, kagawa transferimsi gibi bir şey olur arada çıkar iki hareket yapar sonra gider

zaten bu eleman psg'ye gitmedi mi daha dün öyle deniyordu

Çevrimiçi Samet Demir

Bize herşey müstehak. Alın alın göz boyamak için alın ziyechi. Hatta boşta isco var onuda alın.

Taraftarı bir güzel ayakta uyutun.

Şenol hocada geçer 3-5 anlamlandıramadığımız cümle kurar. Tamam işte herkes mutlu mesut.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

hem ziyech falan niye tartışıyoruz ki, dikkat dağılsın diye haber yaymışlar

yine maç unutulsun diye 20 gündür indiremedikleri amir hemen bugün inmiş, adam bence katkı verecek ama günlerdir süründürüp son dakika getirtmek cidden utanmazlık

Çevrimiçi Samet Ç

Girsende gidemeyeceksin işte bu gidişle %90 ceza yedik feda dönemine döndürüp çekip gidecekler bunlar ama hala daha Ziyech gelsin o gelsin bu gelsin modundasınız bu adamlar seneyede kalsın yine aynı senaryo yaşanır şubatta havlu atarız futbolda diğer branşlarda zaten hiç yokuz.

Çevrimiçi Samet Demir

hem ziyech falan niye tartışıyoruz ki, dikkat dağılsın diye haber yaymışlar

yine maç unutulsun diye 20 gündür indiremedikleri amir hemen bugün inmiş, adam bence katkı verecek ama günlerdir süründürüp son dakika getirtmek cidden utanmazlık
Bunların kafayı hala anlamayan taraftara tatlı rüyalar dile kardeşim. Ne dersen boş çünkü.

2 haftadır alamadıkları adam için 100 bin kâr yapıp aralarında onunla övünüyorlar kuvvetle muhtemel..

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı celiker1

Ziyech’e maddi olarak karşı çıkanı anlarımda futbolculuğuyla ilgili konuşanlarada ne diyeyim ki?(!)

(...)
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı celiker1

Girsende gidemeyeceksin işte bu gidişle %90 ceza yedik feda dönemine döndürüp çekip gidecekler bunlar ama hala daha Ziyech gelsin o gelsin bu gelsin modundasınız bu adamlar seneyede kalsın yine aynı senaryo yaşanır şubatta havlu atarız futbolda diğer branşlarda zaten hiç yokuz.
Bir an önce gitsinler tabiikide kalsalarda bunlardan çok Sergen Yalçın’da olduğu gibi Şenol Güneş’e güvenirim başarı için.Bu arada Ziyech olursa mevcut kadrodan Gedson’u sene sonu kaybetmezsek 10 gol+asist katkısı verecek sprinter bir sol açık ve lider bir stopere iddaa ediyorum açık ara yapar Şenol Güneş böyle bir kadro ile.

(...)
[ Son Düzenleme: 01 Şubat 2023, 19:15:53 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Talisca1903

reyiz ilk 2'ye girersek gidemeyeceğiz işte, yüksek ihtimalle bir yıl men gelecek ama nasıl açıklayacaklarını bilmiyorlar deniyor
ben okumadım nerede çıktı bu haber menle ilgili

Çevrimdışı Talisca1903

yönetim gitsin hocakalsın zaten aklı başında kimse Şenol Güneş bir daha yem etmez

Çevrimdışı celiker1

Bunların kafayı hala anlamayan taraftara tatlı rüyalar dile kardeşim. Ne dersen boş çünkü.

2 haftadır alamadıkları adam için 100 bin kâr yapıp aralarında onunla övünüyorlar kuvvetle muhtemel..

Dünkü maç biter bitmez adım gibi emindim bugün Amir’in biteceğini.Tatlı su kurnazları(!) hep idare edeyim idare edeyim.Bu saatten sonra sezon sonu kongre kararı alınması için kendi çapımda var gücümle çalışacağım.Hasan Arat çalışmalara başladı.İlk seçimde başkandır.Yakışacağınıda düşünüyorum.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Talisca1903

şimd biz bu konyalıya amir mi diyeceğiz hacı mı Ahmet mi al sana kocaman bir sorun :ebebe: :ebebe:

Çevrimdışı Talisca1903

Ziyech’e maddi olarak karşı çıkanı anlarımda futbolculuğuyla ilgili konuşanlarada ne diyeyim ki?(!)

(...)
karşı çıkanı da anlamam mulekaya 3,5 verirken gelsin şöyle iyi 40 milyona satacğız diyenler Ziyech hesabını yapıyor tutarsızlık iyi oyuncu iyi para
muleka emrecan atakan toplamına gelirdi yılan talisca yok para yok yok nerden bulacaz al işte buluyorsun iyi futbolcuya verilene hiç laf etmem eve ekmek getirenin hakkını vereceksin 5,5 alıyordu gomez geldi takır takır attı gitti kimsenin de aklına gelmedi maliyet

Çevrimiçi levitate

(...)

niye ki abi uluslararası futbolcular komitesi kuruldu ve ziyech'in futbolculuğu hakkında konuşma yasağı falan mı çıkardı

gelir anca sağ kanattan sol kanada diyagonal pas atar fazlasını yapar sürekli skora etki ederse çıkar yanılmışım derim

illa transfer yapacaklarsa ziyech falan uğraşacaklarına sol kanada skorer bir adam alsınlar, abou ve cenk dışında şut çekmeyi bilen adam yok takımda

Çevrimiçi Samet Ç

karşı çıkanı da anlamam mulekaya 3,5 verirken gelsin şöyle iyi 40 milyona satacğız diyenler Ziyech hesabını yapıyor tutarsızlık iyi oyuncu iyi para
muleka emrecan atakan toplamına gelirdi yılan talisca yok para yok yok nerden bulacaz al işte buluyorsun iyi futbolcuya verilene hiç laf etmem eve ekmek getirenin hakkını vereceksin 5,5 alıyordu gomez geldi takır takır attı gitti kimsenin de aklına gelmedi maliyet
Muleka için öyle birşey dediğimi hatırlamıyorum ben aksine kanatta oynatılacağı için istememiştim Ziyech transferinede karşıyım 6 ay sonra gidecek adama hiçbir iddiamız yokken o kadar para vermeye gerek yok.

Çevrimiçi levitate

ben okumadım nerede çıktı bu haber menle ilgili

haber yok ama duyumcu tayfanın böyle iddiaları var, sene sonu belli olur

Çevrimdışı Talisca1903

sivas ankara antalya başak yeni bir seri yapabiliriz Zyech yada başkası kim gelecekse gelmeli bırakmaya gerek yok büyük takımsın kimliğinin hakkını vereceksin sonuna kadar zorlayacaksın

Çevrimiçi Samet Ç

haber yok ama duyumcu tayfanın böyle iddiaları var, sene sonu belli olur
Yapılan anlaşmayı okudum Avrupa'dan men yememek için yapılmış ama şartları karşılamamız imkansız eğer doğru anladıysam okuduğumu büyük ihtimal Avrupa'dan men yeriz bir dahaki sene.

Çevrimiçi Samet Ç

Borini isterim mesela Şenol'un üçgen hücum setine tam uyar böylelikle sadece son vuruşu var diye sürekli Cenk'te oynamaz gol atıyor ama takımada gereksiz yük bindiriyor Cenk fizik olarak kötü olduğu için.

Çevrimiçi levitate

muleka'ya 3.5 verilmeyip eleman burnley ve fb'nin kapısından dönünce millet yönetime demediğini bırakmıyordu, herkesin dediği oldu aldılar sene başı herkesin can parçasıydı iki mal hareketinden sonra çöp oldu :D yatırım yapıldı el mecbur oynatacaksın + hoca beğeniyor - hem 45'e falan satamazsın taş çatlasa 15'e gider ama yönetim onu bile beceremeyecek kadar vizyonsuz, bunlara kalsa dk yarı finalisti adam 3 milyona gidiyor

ve bir yıldır talisca diyorsun abi zor maçın olmadığı ligde kemiksiz 9 milyon alan ve ronaldo'yla yan yana oynama imkanı yakalamış adamı nasıl ikna edeceksin? bu adam epl yapacakken parama bakıp yatarım diye düşündü ve 24 yaşında çin'e gitti

Etiketler: