2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 766225 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı almanci

Kulubün komple revizyona girmesi lazım. Taraftar olarak biz bile bölünmüşken bu şartlarda başarının gelmesi imkansız.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Işte asıl sorun bu. Taraftar olarak nasıl bölündüysek Halk da öyle bölünmüş durumda. Bundan istifade ederek Halk'ı gittikce daha çok bölen ve bundan köleliğe dayanacak kadar gittikçe daha çok istifade edenler ipleri elinde bulunduranlar.

Özellikle Beşiktaş'ın Halk'ın Takımı olduğunu düşünürsek bundan nasıl bir ders çıkarmak gerekiyor?

Çevrimiçi Talisca1903

menajersiz transer yapacağız genç bulup satacağız diye nerede tapon var dolduruyorlar takıma.Emlakçı olmadan ev alabiliyormusun kardeşim menajer bu işin tam göbeğinde hayal satmayacaksın ucuz kahramanlıkda her mevkide 3 oyunculuk portföyümüz var dersen orta saha nerede diye sorarlar adama
Menajersiz olmaz en bu pşyasanın en iyisi kimse gidip çalışacak komisyonunu verecksin çünkü sende bir numara yok

Çevrimiçi levitate

akıl almaz bir beceriksizlik
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

akıl almaz bir beceriksizlik
Anlaştıkları rakamda 3 milyon. Nereden tutarsan tut elinde kalıyor. Adamlar 3milyona takılı kalmış.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Samet Ç

Amir'e 1.2 maaş mı vereceğiz biz şimdi Gedson 1.3 milyona oynuyor adam Konya'da taş çatlasın 300-400 bine oynuyordur birde demezler mi Beşiktaş'a gelmek için fedakarlık yaptı bir miktar alacağını bıraktı banada 1.2 bağlasalar alacağımı bende bırakırım.

Çevrimiçi Samet Demir

Amir'e 1.2 maaş mı vereceğiz biz şimdi Gedson 1.3 milyona oynuyor adam Konya'da taş çatlasın 300-400 bine oynuyordur birde demezler mi Beşiktaş'a gelmek için fedakarlık yaptı bir miktar alacağını bıraktı banada 1.2 bağlasalar alacağımı bende bırakırım.
Ortalama 10milyon maliyeti olacak. Çok kötü yönetiliyoruz. Bu akşam 1 tane yönetici piyasada yok.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı MUSTAFA_

İstenirse gece bile transfer yapılabiliyor. Ama biz sırf pazarlık yaptık desinler diye bekliyoruz. Sonra maçta puan kaybı gelince apar topar imza haberi salıyorlar. Her seferinde böyle. Kafa yapımızı değiştirmek lazım. Bu yönetimle bu olmayacak. Karar alma konusunda bu kadar reaksiyon hızı düşük bir yönetim olmamalı.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı COB

Saiss ille de gitmek istiyorsa gönderin gitsin. Sonra Victor Ruiz'de olduğu gibi en ufak bir durumda giderse yerine oyuncu da alamayız. En azından transfer dönemi daha bitmemişken gönderin.

Çevrimiçi sEuL

Saiss ille de gitmek istiyorsa gönderin gitsin. Sonra Victor Ruiz'de olduğu gibi en ufak bir durumda giderse yerine oyuncu da alamayız. En azından transfer dönemi daha bitmemişken gönderin.

Saiss olayi kapanmistir buyuk ihtimalle, bu noktada bir yere transfer olacagini sanmiyorum. Avrupa'nin 5 buyuk liginde transfer penceresi dun gece kapandi. Portekiz icin yarin kapaniyor transfer penceresi ama Portekiz'den herhangi bir klubun 32 yasina gelmis Saiss'i bonservis vererek alacaklarini dusunmuyorum. Cin'e falan gitmek isterse orasi farkli tabi.

Çevrimdışı Samet Ç

Yeni Boyd'umuz açıklanmış hayırlı olsun.

Çevrimdışı Nazım Ar

Yeni Boyd'umuz açıklanmış hayırlı olsun.

Benim de ilk tercihim olmazdı oraya ama Boyd ile ilgisi nedir? Adam yetenekli, topla ilişkisi iyi, ayağı düzgün. Tutar tutmaz da Boyd un düz koşucu kontraatak hücumcusu olduğu belliydi zaten profilleri alakasız.

Çevrimdışı Samet Ç

İçimden bir ses bunlar kiralık Ziyech'te çekip kulübü maddi anlamda iyice zora sokup FFP'den ceza alıp öyle gidecekler diyor  ama hayırlısı.

Çevrimdışı Samet Ç

Benim de ilk tercihim olmazdı oraya ama Boyd ile ilgisi nedir? Adam yetenekli, topla ilişkisi iyi, ayağı düzgün. Tutar tutmaz da Boyd un düz koşucu kontraatak hücumcusu olduğu belliydi zaten profilleri alakasız.
Oyuncu profili olarak benzediklerini söylemedim zaten sonları benzer olacak demek istedim.

Ayrıca adam yetenekli falan değil en azından bizde 11 oynayacak kadar yetenekli değil ortalama anadolu topçusu oralarda fark yapar bizde yapmaz kupada falan oynatırız artık.
[ Son Düzenleme: 01 Şubat 2023, 17:23:53 Samet Ç ]

Çevrimdışı Samet Ç

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Aklıma gelen doğru galiba transfer falan yapmayın abi hele kiralık hiç yapmayın şampiyon mu olacağız bu saatten sonra?

Çevrimdışı Samet Ç

Çevrimiçi sEuL

Tam bizim yonetimlik bir transfer olur. Sene basindada oynamaya calistigimiz oyuna zerre uymayan futbolu birakmis olan Dele Alli'yi firsat transferi adi altinda ya tutarsa diye transfer ettiler hali ortada. Avrupa'da yokuz, kupadan elendik, ligede havlu attik - bu noktada taraftarin gazini almak disinda nasil bir faydasi olacak kiralik Ziyech'in? Muhalefet diye bir kavram zaten yok/kalmadi bizde ama koca camia'da sesini yukseltebilecek bu yapilanlari elestirebilecek bir tane adam olmaz mi ya.

Çevrimiçi Talisca1903

Çalıştığı hiçbir takımda yılını dolduramayan kovulmuş adama bu ne sevgi böyle yahu vasat oğlu vasat adam VI güzellemeye olmaz

Biliç olayına hiç girmeye gerek yok kazandığı derby yok adamın loser oğlu loserdi mesele ekmek yemekse oda Samet hocanın ekmeğini yemiş olur bu ne saçma argüman
Renliler içerde dışarda yeniyordu Bilşc zamanı bizi o günleri hatırlamak bile istemiyorum

Çevrimiçi Talisca1903

Hakim Ziyech imkanı varsa sonuna kadar zorlasınlar ne demek almayalım o zaman kapatalım klubü transfer yapmayacaksak neyin hesabı yapılıyor koca camia pes edecek değil sonuna kadar savaşacaksın
Sivas maçıyla yeni birgalibiyet serisine başlarız inşallah

Çevrimiçi levitate

İçimden bir ses bunlar kiralık Ziyech'te çekip kulübü maddi anlamda iyice zora sokup FFP'den ceza alıp öyle gidecekler diyor  ama hayırlısı.
çoğu kişi çoktan yediğimizi iddia ediyor şaşırmam bile
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Hakim Ziyech imkanı varsa sonuna kadar zorlasınlar ne demek almayalım o zaman kapatalım klubü transfer yapmayacaksak neyin hesabı yapılıyor koca camia pes edecek değil sonuna kadar savaşacaksın
Sivas maçıyla yeni birgalibiyet serisine başlarız inşallah
hesabı yapılmasın diyorsun da cezayı yiyip avrupaya gidemeyince ne yapacağız? şenol hocanın en büyük hayalleri avrupada adama açıklarlar artık

Çevrimiçi levitate

ziyech takıma bir şey katmaz bu arada ajax zamanının ekmeğini yiyor

ne orta saha ne kanat belki kafasına girersen ghezzal gibi orta falan açtırırsın

Çevrimdışı Unnamed

ziyech takıma bir şey katmaz bu arada ajax zamanının ekmeğini yiyor

ne orta saha ne kanat belki kafasına girersen ghezzal gibi orta falan açtırırsın

Top cambazı Cristiano Muleka varken ne katacak değil mi? Bunlarınki de iş işte

Çevrimdışı Samet Ç

Şurada Ziyech'i istemeyecek en son adam benimdir büyük ihtimalle Heerenven döneminden beri takip ediyorum adamı hatta Heerenven'de ikinci senesini oynarken buraya yazmışlığım var 3.5 milyona Twente yaptı sonrası zaten malum ama şu anda kiralık Ziyech bize maddi yükten başka birşey kazandırmaz Amir gibi bir Anadolu topçusuna 10 milyon bağlamışsın zaten bir de 6 ay sonra gidecek oyuncu için 4 milyon bağlamaya gerek yok şampiyonluk yarışında olsan eyvallah oradada yoksun ne olacak Şenol'a Ziyech'i kiralık olarak getirince 16/16 yapıp şampiyon mu yapacak?

Çevrimdışı Nazım Ar

Sene başı Mata, Mertens, Icardi için de benzer şeyler söylendi adamların her biri (hakemler de var tabii) maç kurtardılar. Kaliteye hayır denmez. Ha bizimkiler getiremez o ayrı.

Çevrimiçi levitate

Top cambazı Cristiano Muleka varken ne katacak değil mi? Bunlarınki de iş işte
geçen sene top cambazlarını getirdik noldu? hatta yıllardır getiriyoruz da q7 ve ghezzal dışında tutanı oldu mu

Etiketler: