2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

yaço58 ve 78 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 763117 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Sorloth ismini boşa yazmasınlar orda burda ts sağlam kontrat yapmış kendisine sadece Türkiyede ts'de oynar o.Seneye ilk 11de 4 yerli oyuncu olacak stoperlerden bir tanesi yerli olmak zorunda benim yerli adayım 27 yaşında ki abdülkadir bardakçı sol ayaklı sol stoper ama baya iyi bir sezon geçirdi yerli kuralı nedeniyle konyaspor 5 milyon € dan aşağı bırakmaz hayal olur o yüzden.

https://www.transfermarkt.com.tr/abdulkerim-bardakci/profil/spieler/199316

Çevrimiçi levitate

villas boas geleceğine şenol gelsin valla

şimdi uel almış diyeceksiniz ama portonun kadrosuna bir bakın derim, o kadroyla almayanı döverler zaten :D kuralarda da bayağı ballıymış
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

İyice fenere döndü camiaya basın önünde planım bu deyip futbolun başına koyduğun adamı 6 ay sonra göndermek epey komik olay. :)

Çevrimdışı sefaköykartali

?t=yOl8pDHn7pRRPEXCP9g2iw&s=19

Şu çocuğu alıp Larin yerine oynatırım valla fiziği ve kontrolü çok daha iyi.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Sorloth ismini boşa yazmasınlar orda burda ts sağlam kontrat yapmış kendisine sadece Türkiyede ts'de oynar o.Seneye ilk 11de 4 yerli oyuncu olacak stoperlerden bir tanesi yerli olmak zorunda benim yerli adayım 27 yaşında ki abdülkadir bardakçı sol ayaklı sol stoper ama baya iyi bir sezon geçirdi yerli kuralı nedeniyle konyaspor 5 milyon € dan aşağı bırakmaz hayal olur o yüzden.

https://www.transfermarkt.com.tr/abdulkerim-bardakci/profil/spieler/199316
Sörlot 'un o maddesi kiralama icin geçerliymis. Adam Bize gelmek istiyorsa ts ne diyebilir.

Sörlot 'un o maddesi kiralama icin geçerliymis. Adam Bize gelmek istiyorsa ts ne diyebilir.

satın alacak para varmı 20 milyon € isteyecekler ?

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

?t=yOl8pDHn7pRRPEXCP9g2iw&s=19

Şu çocuğu alıp Larin yerine oynatırım valla fiziği ve kontrolü çok daha iyi.
Sagolsun Sergen Tore’yi istedigi icin almadik cocugu

Çevrimdışı annoca

Sagolsun Sergen Tore’yi istedigi icin almadik cocugu
bence törenin vereceği performansı verirdi. öyle ahım şahım bir oyunu yok bence

Çevrimiçi sEuL

bence törenin vereceği performansı verirdi. öyle ahım şahım bir oyunu yok bence
16 macta forma sansi bulmus, 0 gol 0 asist- sen bile Tore’den daha cok katki verirdin.

20 yasindaki Elayis’i 30 yasindaki kronik sakat Tore’ye her zaman tercih ederim.

Çevrimiçi underworld

Sezon başı şörlot, wakayme yapabilseydik şimdi ts nin yerinde biz olurduk.

Çevrimiçi Samet Demir

Sezon başı şörlot, wakayme yapabilseydik şimdi ts nin yerinde biz olurduk.
Tek başına sörlot bile yeterdi bize. Bu sene net olarak forvet sorunu yaşadık. Forvetin verimsiz ve kötü olması bütün mevkileri bozdu.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Tek başına sörlot bile yeterdi bize. Bu sene net olarak forvet sorunu yaşadık. Forvetin verimsiz ve kötü olması bütün mevkileri bozdu.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu ligde kural basit atan ve tutan iyi olacak bitti gitti.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Brahimi ?

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

bu abimizi burada çiğ çiğ yerler

wolves'da kafası rahattı iyi iş çıkardı, tottenham yaptı az baskı yedi saçmaladı direk

Çevrimdışı can1903

Nuno espritio menajerlerle arası iyi olan çatır çutur para yiyen biri geçsinler o işleri.

Beşiktaşın hocası Şenol Güneş oldu, telefonunu açmayan muhabirler iyi bi sade soda gider size.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Samet Ç

Olmaz gelirse ilk kötü gidişte bu abiyi Wolwerhampton'ın Mendes ile iş yapması yüzünden menajer ile iş yapıp cebe para indiriyor diye yıpratırlar.

Çevrimiçi Samet Ç

Şenol işi bitmiştir çoktan ama illa son bir hamle yapalım yabancı hoca için deniyorsa bazı kişiler tarafından Knutsen'e gitsinler şu şartlarda yabancı hocalar arasında kendisini kabul ettirebilecek tek adam bence kendisi oynattığı futbol herkes tarafından kabul görür.

Çevrimdışı Talisca1903

Nuno espritio menajerlerle arası iyi olan çatır çutur para yiyen biri geçsinler o işleri.

Beşiktaşın hocası Şenol Güneş oldu, telefonunu açmayan muhabirler iyi bi sade soda gider size.
iyi de olmuş koskoca çınarı adı sanı belli olmayan  CV leri  bomboş adamlara teslim etmedi başkan

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

iyi de olmuş koskoca çınarı adı sanı belli olmayan  CV leri  bomboş adamlara teslim etmedi başkan

Kulübü Trabzonspor'a çevirme yönünde iyi bir adım tabii. Bu ihanet eden herife tapan bir camiaya herşey müstahak tabi.

Etiketler: