2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 753780 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

onur bulut leş oğlu leş topçu, alınırsa art niyet ararım

maç sonu hemen gidip hocaya sarılmış zaten puhaha
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

İçerdeki alanya maçına yeni orta saha ve kanat oyuncusu ile çıkmazsak şu galibiyetler falan boşa. Stoper falan değil bu takımın önceliği yabancı sınırı olduğu sürece bu tayyip talha oynayacak zaten 2 3 maç da tayfur sağ bek oynar tamam. Belli ki ghezzal yok redmond en iyi oynadığı maç forvet arkası oynadı ama son derece yetersiz orda pas kalitesi yerlerde. Nkudu desen son 20dk oyuncusu yok takımda kanat yok. Dele bitik abi hemen acil yerine bir oyuncu bulmak zorundalar fiziken futbolcu gibi durmuyor dele alli kurtulmak lazım bir an önce en iyi 92.dakika falan girer oyuna fazlası zarar.

Çevrimdışı Nazım Ar

zajc için para + umut teklif etmişiz diyorlar :D

Para da vereceksek Ardayı da versinler 😄

Çevrimiçi mayguntr

Training session diyo, antremanlardan degil antremandan diyor. yalan carpik habercilik bu iste, millete bos malzeme.

Çevrimiçi Samet Demir

Training session diyo, antremanlardan degil antremandan diyor. yalan carpik habercilik bu iste, millete bos malzeme.
İngilizce bilmeyen gazeteci yorumu işte. Google translate ile bu kadar olur. Kaldıki adamlar Türkçeyi bile bilmiyor. :) Gazeteci olmuşlar işte.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Orta sahaya Gedson’u yanina 2 transfer sart. Rakipler elini kolunu sallayarak geciyor orta sahayi. Orta sahada oyunu tutacak oyuncuda yok, iki pas yapadan her topu bam gum ileri sisiriyoruz. Ghezzal nerede oldu mu bu arkadas? Her hafta foto paylasiyor resmi hesap takimla calismalara basladi diye ama her hafta mac kadrosuna sakatligi nedeniyle alinmadi yaziyor. Ne sakatlikmis be..

Çevrimdışı mellfred

stoper değil ortasaha lazım sağ açık lazım

Çevrimiçi Samet Demir

İyi bir 8 numara, iyi bir sol kanat ve stoper elzem. En önemlisi de 8 numara.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

Ayrıca Talisca gelmeden önce ismini kaç kişi biliyorduk burada. Bizim için şuanki Gloukh'dan bir farkı yoktu. Sonuç nickname talisca :)

Taliscayı herkes biliyordu mevkisiz star diye hocası onu oynatamadı ama adam zaten klastı yani Şl maçı oynamışlığı var bizde parladı gitti kafa golü yoktu bizde onuda atmaya başladı zaten frikik ustasıydı geldiğinde

Çevrimdışı Talisca1903

haftaya sağbek nejip oynasın tayfuru o bölgeye hapsetmeye gerek yok orta saha ve kanatlara destek veriyor stoper weli dönecek zaten raşit dönse bari

Çevrimdışı Talisca1903

Abou geldi Talisca ne zaman geliyor?

Çevrimiçi Samet Demir

Taliscayı herkes biliyordu mevkisiz star diye hocası onu oynatamadı ama adam zaten klastı yani Şl maçı oynamışlığı var bizde parladı gitti kafa golü yoktu bizde onuda atmaya başladı zaten frikik ustasıydı geldiğinde
Abi nasıl herkes biliyordu yav yapma Allah aşkına. :) haklısın demek zor birşey değil :)

Çevrimdışı Talisca1903

Abi nasıl herkes biliyordu yav yapma Allah aşkına. :) haklısın demek zor birşey değil :)

bilinen oyuncuydu güzel kardeşim zaten yıldız futbolcuydu o da Aboubakarda ama sıkıntılı bir süreçteydiler zaten klubü 25 milyon bonservis koydu
ama seni üzmektense diyelim HAKLISIN

Çevrimiçi Samet Demir

bilinen oyuncuydu güzel kardeşim zaten yıldız futbolcuydu o da Aboubakarda ama sıkıntılı bir süreçteydiler zaten klubü 25 milyon bonservis koydu
ama seni üzmektense diyelim HAKLISIN
Abi onlardan 10 kat daha kalitelisi şuan kadromuzda var :) İngiltre milli takımında oynamış. Pik yaptığı dönemin en pahalı oyuncusu ayrıca.

Şuan talisca maliyetine 2 ya da 3 tane Gloukh tarzı adam alırsın.

Çevrimdışı Talisca1903

Abi onlardan 10 kat daha kalitelisi şuan kadromuzda var :) İngiltre milli takımında oynamış. Pik yaptığı dönemin en pahalı oyuncusu ayrıca.

Şuan talisca maliyetine 2 ya da 3 tane Gloukh tarzı adam alırsın.

vallahi 1 talisca 5 gloukh eder bıktım ben her sene deneme yanılmadan 3 adam az al şu zalımın oğlunu al artık takıma

Çevrimiçi Samet Demir

Şu masuakunun sağlık raporlarına iyice baksınlar. Sıkıntı yoksa fantaziye girmeye gerek yok. Tapusunu alsınlar herifin. Oyuncu ile kanımızda uyuştu.

Çevrimiçi COB

Şu masuakunun sağlık raporlarına iyice baksınlar. Sıkıntı yoksa fantaziye girmeye gerek yok. Tapusunu alsınlar herifin. Oyuncu ile kanımızda uyuştu.

2 hatalı geri pas yapınca çoğunluk gönderilsin der. Skora göre yorum.

Çevrimdışı Nazım Ar

Bence de, daha iyisini almamız zor, oyuna etki edebilen bir bek bulmak daha zor.

Çevrimiçi mayguntr

Bence de, daha iyisini almamız zor, oyuna etki edebilen bir bek bulmak daha zor.
Oyuna etki edecek bek'e ihtiyacimiz yok bizim bence. Sag-Sol bek ikisi de canli bomba gibi geziyor, bi tanesini daha guvenli secmemiz lazim, her zaman en kotu performansi bile vasat olacak.
Beck-Adriano ikilisi gibi. Iki bek'in de topu oyuna sokma becerisi cok dusuk su anda, oyunu tasiyamiyoruz ve hep uzun oynuyoruz sonra.

Çevrimiçi Samet Demir

Oyuna etki edecek bek'e ihtiyacimiz yok bizim bence. Sag-Sol bek ikisi de canli bomba gibi geziyor, bi tanesini daha guvenli secmemiz lazim, her zaman en kotu performansi bile vasat olacak.
Beck-Adriano ikilisi gibi. Iki bek'in de topu oyuna sokma becerisi cok dusuk su anda, oyunu tasiyamiyoruz ve hep uzun oynuyoruz sonra.
Kardeşim orta saha olsa takımda uzun oynama sorunumz ortadan kalkacak bence. Masuaku en kritik noktalarda çok güzel oyun kuruyor. En büyük meziyetide bu zaten. Bugün çokca gördük.

Çevrimiçi Samet Demir

2 hatalı geri pas yapınca çoğunluk gönderilsin der. Skora göre yorum.
Skordan başımsız ben sene başından beri Masuakuyu beğeniyorum. (eski mesajlarıma bakabilirsin) hatta Sağlık problemi yoksa tapusuda alınsın.

Çevrimiçi mayguntr

Kardeşim orta saha olsa takımda uzun oynama sorunumz ortadan kalkacak bence. Masuaku en kritik noktalarda çok güzel oyun kuruyor. En büyük meziyetide bu zaten. Bugün çokca gördük.

Ben katilmiyorum buna, cok kolay pas hatasi yapan bir oyuncu, oyun kurmada pozisyon almasi falan ortalamanin cok altinda. 

Masuaku ortalama 43 pas yuzde 79 ile oynamis. Duzenli oynayan rakip takimdaki beklere baktim, hepsi nerdeyse ayni pasi atiyor ama daha yuzdeli.

Eren (TS) 44 pas, yuzde 84
Ferdi (FB) 44 pas yuzde 83.6
Lima (Basaksehir) 44.5 pas 82.8

Çevrimdışı Talisca1903

adriano izleyip nirvanayı görmüş insanlarız sonuçta herkesi kolay kolay beğenemeyiz :icool:

Çevrimdışı Talisca1903

ronaldoyu gelir gelmez kaptan yapmışlar araplar lan olm golü sen atıyon parsayı portekizli topluyor şamar oğlanı mısın sen ? çık gel çabucak yılan

Çevrimiçi Samet Demir

Ben katilmiyorum buna, cok kolay pas hatasi yapan bir oyuncu, oyun kurmada pozisyon almasi falan ortalamanin cok altinda. 

Masuaku ortalama 43 pas yuzde 79 ile oynamis. Duzenli oynayan rakip takimdaki beklere baktim, hepsi nerdeyse ayni pasi atiyor ama daha yuzdeli.

Eren (TS) 44 pas, yuzde 84
Ferdi (FB) 44 pas yuzde 83.6
Lima (Basaksehir) 44.5 pas 82.8
Komşunun tavuğu bize kaz misali olmuş yaptığın karşılaştırma.

Onlar bek oyuncuları normal sağa at, sola at yüzde olarak oran tabikide yüksek çıkar. Bizde orta saha olmadığı için oyunu bekler kuruyor. Hele Ereni hiç izledin mi bilmiyorum ama adamın tek yaptığı kendini yormadan sağa sola topu taşımak. Bende sana Masuaku konusunda Kayseri maçı ilk 60 dk verilerini bırakıyorum öyleyse.

En çok ikili mücadele kazanan: Masuaku
En çok top kapan ikinci futbolcu: Masuaku
En çok adam eksilten: Masuaku

Adam hem top kapmış, hemde adam eksiltmiş.

Gedson ile birlikte maçın adamı. Yani elimizdeki oyuncunun kıymetini bilelim. 2 milyona EPL görmüş başka bek oyuncusu bulamazsın.

Etiketler: