38. Hafta Beşiktaş 1-1 Konyaspor
38. Hafta Beşiktaş 1-1 Konyaspor

Beşiktaş Forum|38. Hafta Beşiktaş 1-1 Konyaspor Tarih : 21.05.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Sarper Barış Saka - İbrahim Bozbey - Mustafa Sönmez - Muhammet Ali Metoğlu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

38. Hafta Beşiktaş 1-1 Konyaspor  [Okunma sayısı 21410 defa] 38. Hafta Beşiktaş 1-1 Konyaspor
Anket
Beşiktaş, Konyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
3 [%50]
1 puan
2 [%33.3]
0 puan
1 [%16.7]

Toplam Oy Verenler: 6

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Serdar bugün çok kötü.
Rosier abisi gibi artırmaya çalışıyor kendini utanmadan.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Necmi

Abi. Gözünü seveyim yapma ya.
maçı nasıl izliyorsunuz anlamıyorum adam sağ stoper durduğu yere bak rakibin on metre uzağında üstelik seyrediyor geç haraketleniyor o orta açılmamalıydı açtıktan sonra biri vurur siz esas hatayı görmüyorsunuz maç içinde kaç defa yaptı bunu serdar bir keresinde aynı şekilde grç kaldı üstüne kenanı bozdu umutu beğenmedim ama başkasının hatasınıda üstüne yıkmayın bence

Çevrimiçi sEuL

Kenan’in basarili pas yuzdesi heralde %15 falandir

Çevrimiçi Necmi

Kirmizi yemeden cikar insallah.
pası en zordaki adama atıyor hep sanki kaptırmak için atıyor doğru tek haraketi olmadı maç boyu

Çevrimiçi Necmi

Kenan’in basarili pas yuzdesi heralde %15 falandir
çok yalnız kaldı orda ghazzel ırtaya kayıtor serdar hiç birşey yapmıyor

Çevrimiçi sEuL

pası en zordaki adama atıyor hep sanki kaptırmak için atıyor doğru tek haraketi olmadı maç boyu

Gereginden fazla bir ozguveni var, topla fazla oynayip dedigin gibi kendini zora sokup sacma sapan paslar atiyor. Oynamaya calistigimiz sisteme uydugunu pek sanmiyorum cunku atletik degil ve agir kaliyor rakip karsisinda. Sahadaki durusu, hal ve hareketleri bana hep dunya seyimde degil havasi veriyor bu cocugun.

Çevrimiçi sEuL

çok yalnız kaldı orda ghazzel ırtaya kayıtor serdar hiç birşey yapmıyor

Valla agabey baski altinda olmadigi pozisyonlarda bile topu rakibe veriyor. Bir tane basarili ortasini goremedim bugune kadar, ortalari hep yerden rakibin ayagina - futbola yeni baslamis topu kaldiramayan gucsuz cocuklar gibi.

Çevrimiçi sEuL

30 dakika top oynanmamistir su macta heralde, rakip sagolsun yerden kalkmiyor (...)

Çevrimdışı worns

serdar bence zaten 11 seviyesinden çok uzakta. gelişim gösterdiğini hissettirdiği anlar oldu bana ama daha çok yolu olan bir oyuncu. önümüzdeki sene planlamasında ilk 4-5 stoperden biri olmayacaktır kanımca.

Çevrimiçi sEuL

Ulan bir tane tehlike yaratamadik duran toplardan.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Genel olarak bir tehlike yaratamadık aslında malesef. Bu kadar vasat oyuncuyla olacağı bu zaten.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı worns

adam direk rekoru kırdı ya yine direk  :tabe:

Çevrimiçi Samet Demir

adam direk rekoru kırdı ya yine direk  :tabe:
adam abdestsiz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı worns

bir direk bir gol. ismael geldiğinden beri taç dahil dünya kadar duran top pozisyonu yakaladık.

öncesinde durum korkunçtu hatırlıyor musunuz

Çevrimiçi sEuL

Genel olarak bir tehlike yaratamadık aslında malesef. Bu kadar vasat oyuncuyla olacağı bu zaten.

Derken duran toptan attik, ama genel olarak dedigin gibi pozisyon bulmakta cok zorlandik. Bu oyuncu grubu ile cok dogal tabi

Çevrimdışı kahyaoglueren

Serdar bu kadar umursamaz ve salık olamazsın ya.

Çevrimiçi sEuL

Serdar bu kadar umursamaz ve salık olamazsın ya.

Mr. I don't give a fuck

Çevrimdışı worns

şu direklerin yarısı gol olsa bile bu kadar bitik bi sezon olmazdı.

her şeyiyle çok garip bi sezondu ve ne olursa olsun fazla bahtsızdık, korkunç savunma ve kaleci performansları da cabası.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Serdar hadi abicim. Nereye götürüyorsa menejerin oraya güle güle.

Çevrimdışı worns

serdar'a genç ve toy bir oyuncu muamelesi yapmak lazım halen ya fazla abartıldı sanki direk 11 olacakmış gibi. bence 3lünün kenar stoperlerinden biri olacak atletik yapısı da yok.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sonunda şu sezon bitti... Tarihe geçtin ANÇ tarihe...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

serdar'a genç ve toy bir oyuncu muamelesi yapmak lazım halen ya fazla abartıldı sanki direk 11 olacakmış gibi. bence 3lünün kenar stoperlerinden biri olacak atletik yapısı da yok.
bir insan yedisinde neyse yetmişindede odur üstünde durmaya değmez alt yapı isteniyorsa ondan iyileri vardır hiç olmazsa başkasının önünü kapatmasın

Çevrimiçi Necmi

Sonunda şu sezon bitti... Tarihe geçtin ANÇ tarihe...

son iki maç emre sayesinde 50 golü görmedik bunada şükür

Çevrimdışı MUSTAFA_

son iki maç emre sayesinde 50 golü görmedik bunada şükür
Bu sene şükür diyebileceğimiz bir sezon değildi. Son 30 yılın en kötüsü. Ben daha kötüsünü görmedim. Ayrıca 20 yıl sonra Avrupa'ya gidemiyoruz. ANÇ ağzıyla kuş tutsa başarı kelimesini ağzına alamaz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Etiketler: