34. Hafta Beşiktaş 0-3 Kasımpaşaspor
34. Hafta Beşiktaş 0-3 Kasımpaşaspor

Beşiktaş Forum|34. Hafta Beşiktaş 0-3 Kasımpaşaspor Tarih : 25.04.2022 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Yasin Kol - Serkan Olguncan - Aleks Taşçıoğlu - Yusuf Ziya Gündüz VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

34. Hafta Beşiktaş 0-3 Kasımpaşaspor  [Okunma sayısı 12963 defa] 34. Hafta Beşiktaş 0-3 Kasımpaşaspor
Anket
Beşiktaş, Kasımpaşa maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%69.2]
1 puan
2 [%15.4]
0 puan
2 [%15.4]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimiçi Necmi

Çıkıyorsan çık çıkmıyorsan çıkma bu kaçıncı aşırtma

Çevrimdışı 38life

Vida 2 - 0 Beşiktaş.

Isimler bir futbol takımının en büyük sorunu olur bazen. Adı Vida ya, ne rezillik yaparsa yapsın yedek kalmaz. Yıllardır ilk 11'de yapmadığı rezalet kalmadı. Bunların onda birini genç bir oyuncu yapsa ebediyen hiçliğe terkedilirdi.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

3'lü savunma için gerideki adamların çok çok iyi olması lazım. Elimizdekiler ile olmaz olmaz

Çevrimdışı Samet Demir

bu vida ile sözleşme yenilenmemiştir umarım.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

bu formatta sabaha kadar oynasak gol atamayız seneye ne değişecek bats yerine sorloth can yerine gedson koy ne farkedecek bu şamyonuk oyunu  Alanya Antep oynasın bize uymayacağı gün gibi aşikar orta sahada kocaman boşluk tek başına bir forvet hatlar arası kopuk bumu dur yani?

Yol yakınken dönelim seneye de Ali koç sevindirmeyelim

Çevrimdışı Samet Demir

bu formatta sabaha kadar oynasak gol atamayız seneye ne değişecek bats yerine sorloth can yerine gedson koy ne farkedecek bu şamyonuk oyunu  Alanya Antep oynasın bize uymayacağı gün gibi aşikar orta sahada kocaman boşluk tek başına bir forvet hatlar arası kopuk bumu dur yani?

Yol yakınken dönelim seneye de Ali koç sevindirmeyelim
vida adamı 3 lü oynadığı için kaçırdı zaten değil mi abi.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı mrred

3 lü formasyonlu oyunlarda önde baskı azıcık duraksarsa kalenizde tarihi farklar bile görürsünüz. Bu oyuncu grubunun tümden değişmesi optimal bir çözüm olmayacağına göre en mantıklısı 3 lü oyunundan vazgeçmek. Hoca gelirken de söyledik bu formasyon kusursuzluk gerektiriyor. Ve inanılmaz bir koşu kalitesi ve ciğer. Bu orta saha ve hücum hattı ile bu oyun malesef olmaz gençler.
The great gig in the sky

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Vida da çok kötü Ersin de çok kötü gerçekten. Talibi var denen arkadaşlar da maşallah tel tel dökülüyor.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Talisca1903

çıkar stoperlerin birini al yerine Larini dönmezse bu maç daha da futbol izlemem saçma sapan Monteroyla oyun kuruyoruz Pjaniç Raşitimiz varken te Allahım akıl fikir ver

Çevrimdışı mrred

3'lü savunma için gerideki adamların çok çok iyi olması lazım. Elimizdekiler ile olmaz olmaz
3 lü oyunlarda her mevkiinin çok atletik ve press gücü yüksek olması lazım.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Ben 30 yaşında olsam 38 maçın 15 inde falan kendimi parçalayacak şekilde koşarım. Çünkü futbol hayatımın artık sonuna

geldiğim için en az 2 kontrat yapmak isterim. Çok koşmak çok adele sakatlığı demektir. Bizim hücum ve orta saha

hattında 4 tane 30 ve üstü oyuncu var.
The great gig in the sky

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mrred

Üstüne üstlük hoca bir de pjanic ile oyuna başladı press gücü iyice düşünce kasımpaşa rahat rahat geliyor işte. Oraya neden atibayı düşünmüyor hala anlamıyorum.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Talisca1903

vida adamı 3 lü oynadığı için kaçırdı zaten değil mi abi.

Tmm kardeşim Vida berbatta takım hücüm edemiyor Anadolu klubü gibi ezilidk sahada buna mı razı gelelim bu yolun sonu kranlık ben demiş olayım da ayrıca 3 lü oynuyorsun Pjaniç ne alaka adam hiçbir zaman öyle tempolu basan bir adam değildi  orta sahan elek oldu yol geçen hanı gibi Vidaya gelene kadar o kadar rahat paslaştı ki adamlar

Çevrimdışı tolga1903

3 lü formasyonlu oyunlarda önde baskı azıcık duraksarsa kalenizde tarihi farklar bile görürsünüz. Bu oyuncu grubunun tümden değişmesi optimal bir çözüm olmayacağına göre en mantıklısı 3 lü oyunundan vazgeçmek. Hoca gelirken de söyledik bu formasyon kusursuzluk gerektiriyor. Ve inanılmaz bir koşu kalitesi ve ciğer. Bu orta saha ve hücum hattı ile bu oyun malesef olmaz gençler.

Batsuayi güven pjanic satılırsa rıdvan muhtemelen welinton olmayacak. Vida ile acil yollar ayrilmali zaten sol stopere de abdulkerim deniyor. Topyekûn olmasa da kallavi bir değişim gelecek takıma bana göre josef'in de yaşı gereği bazı maçlarda oyundan çok düşmesi handikap yerine bu hocayla çok daha tempolu fizikli şut tehdidi olan dos bulunabilir gedson ile birlikte. Bu oyuncu grubuyla hocanın tanışmasını hiç istemedim ama madem geldi gördü akıllı adamsa şunlarin yüzde 80'ini takımda tutmaz 2 hoca yediler 3ncü için zaman kalmadı artık şans oldu tabi önümüzde potansiyel bir fenerbahçe maçı var hocanın ciddi tartışılabileceği.

Çevrimdışı autopsy

Çok kısa ve öz yazacağım. İsteyen zaman tanımak, sabır vs diye sayıklayabilir umurumda değil. Bu oyun anlayışıyla gelecek yılı kesin olarak kaybederiz. Trabzon ve Alanya maçları göz boyadı çünkü onlar top oynuyorlar. Bu ligin ortalaması bu işte. Geçen haftaki Giresun ve bugünkü maç yani. Beşiktaş Kasımpaşa'ya karşı dikine oynayacağım diye 75 metreye kafa topu özelliği olmayan santrafora top uzatarak iç saha maçı oynamaz. Bir halt yiyemeyiz bu kafayla. Oldum olası uyuz olmuşumdur daha takımı tanımadan benim sistemim bu diyen hocalara. Geçiniz.

Çevrimdışı COB

Pjanic sistemin içine ediyor. Ne hücümda var ne defansta.

Çevrimdışı mrred

Batsuayi güven pjanic satılırsa rıdvan muhtemelen welinton olmayacak. Vida ile acil yollar ayrilmali zaten sol stopere de abdulkerim deniyor. Topyekûn olmasa da kallavi bir değişim gelecek takıma bana göre josef'in de yaşı gereği bazı maçlarda oyundan çok düşmesi handikap yerine bu hocayla çok daha tempolu fizikli şut tehdidi olan dos bulunabilir gedson ile birlikte. Bu oyuncu grubuyla hocanın tanışmasını hiç istemedim ama madem geldi gördü akıllı adamsa şunlarin yüzde 80'ini takımda tutmaz 2 hoca yediler 3ncü için zaman kalmadı artık şans oldu tabi önümüzde potansiyel bir fenerbahçe maçı var hocanın ciddi tartışılabileceği.
Yüksek şiddetli koşuların çok olduğu oyunlarda "kaşar" topçular 1 2 maç koşar sonra kendilerini salarlar. O yüzden "kusursuzluk" gerekiyor diyorum alacağımız topçular hem atletik hem uzun hem güçlü hem de karakterli olacak ki bu oyun işlesin. Aslında tam genç oyunculara göre bir oyun özellikle öz kaynak düzeninden çıkanlar için ama başarı baskısı buna engel olur. Taraftar isimli oyuncu ister ve bu oyun patates olur.
[ Son Düzenleme: 25 Nisan 2022, 21:33:25 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimiçi Talisca1903

Üstüne üstlük hoca bir de pjanic ile oyuna başladı press gücü iyice düşünce kasımpaşa rahat rahat geliyor işte. Oraya neden atibayı düşünmüyor hala anlamıyorum.
Atiba da olsa patlardı Batsdan başka ilerde basan yok Rıdvan dağıldı Rosier :Elmalı eyseric mulekalı kalabalıkla uğraşmaktan helak oldu
orat sahan kanatların pamuk helva gibi oldu defans ne yapacak

Çevrimdışı 38life

Takımda bir çok oyuncunun sözleşmesi bitiyor, yeni yapılanma kurmak için iyi fırsat diyip duruyoruz ama stoperlerden bir tek Vida'nin sözleşmesi bitiyor, onunla da yenilenmesi gündemde. Bu sistemin bu stoperlerle yürümesi asla mümkün değil. Gelecek sezon Valerien hocanın sonu stoperlerin elinden olursa şaşırmam.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Talisca1903

Çok kısa ve öz yazacağım. İsteyen zaman tanımak, sabır vs diye sayıklayabilir umurumda değil. Bu oyun anlayışıyla gelecek yılı kesin olarak kaybederiz. Trabzon ve Alanya maçları göz boyadı çünkü onlar top oynuyorlar. Bu ligin ortalaması bu işte. Geçen haftaki Giresun ve bugünkü maç yani. Beşiktaş Kasımpaşa'ya karşı dikine oynayacağım diye 75 metreye kafa topu özelliği olmayan santrafora top uzatarak iç saha maçı oynamaz. Bir halt yiyemeyiz bu kafayla. Oldum olası uyuz olmuşumdur daha takımı tanımadan benim sistemim bu diyen hocalara. Geçiniz.
kesinlikle

Çevrimdışı tolga1903

Batsuayi bu sene tüm maçlarda 5 kere falan hava topu indirdi maksimum gerçekten bu adama uzun vurmak demek rakip sen al topu üstüme gel demek herif zıplama özürlü kafa golü falan da yok böyle antika saçma sapan oyuncu görmedim 1.84 boyun var topa çıkmıyorsun hocanın bunu görmemiş olması imkansız peki hala neyi zorluyor cidden

Çevrimdışı COB

Dünya kupası finali oynamış Vida harikalar yaratıyor.

Çevrimdışı COB

Ya herro ya merro deyip Pjanic-Emirhan değişikliğine gidilmesi lazım.

Çevrimdışı tolga1903

Yüksek şiddetli koşuların çok olduğu oyunlarda "kaşar" topçular 1 2 maç koşar sonra kendilerini salarlar. O yüzden "kusursuzluk" gerekiyor diyorum alacağımız topçular hem atletik hem uzun hem güçlü hem de karakterli olacak ki bu oyun işlesin. Aslında tam genç oyunculara göre bir oyun özellikle öz kaynak düzeninden çıkanlar için ama başarı baskısı buna engel olur. Taraftar isimli oyuncu ister ve bu oyun patates olur.

Kusursuzluk tanımına katılıyorum ve ekliyorum işte kimse dillendirmese de ne josef ne ghezzal bu adamın oyuncusu değil. Hadi josef yanında çok tempolu git gelli bir merkezle kotarır işi ancak sene sonu "hoca ghezzal'in satılmasını istedi" haberleri çıkarsa şaşırmam. Ha takımın geri kalanı muazzam atlet ve bir o kadar da yetenekli dizilirse ghezzal neden olmasın ama arkada pjanic solda teixera falan yok yani

Etiketler: