Brezilya - Meksika 17.06.2014 22:00
Brezilya - Meksika 17.06.2014 22:00

Beşiktaş Forum|Brezilya - Meksika 17.06.2014 22:00 Brezilya'nın ilk 11'i şöyle: Julio Cesar, Dani Alves, Thiago Silva, David Luiz, Marcelo, Paulinho, Fred, Neymar, Oscar, Ramires, Luiz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brezilya - Meksika 17.06.2014 22:00  [Okunma sayısı 17038 defa] Brezilya - Meksika 17.06.2014 22:00

Çevrimdışı eski inönü

Brezilya'nın ilk 11'i şöyle: Julio Cesar, Dani Alves, Thiago Silva, David Luiz, Marcelo, Paulinho, Fred, Neymar, Oscar, Ramires, Luiz Gustavo
[/size]Meksika'nın ilk 11'i ise şöyle: Ochoa, Rodriguez, Marquez (c), Herrera, Layun, Dos Santos, Moreno, Guardado, Peralta, Aguilar, Vazquez.[/color]
[ Son Düzenleme: 17 Haziran 2014, 22:07:17 eski inönü ]

Çevrimdışı ZEKI

abicim kadrolari vermen harika olmus ama meksika nerden basliyor bulamadim veya benim makina sapitti..
maca donecek olursak brezilya ev sahbi olmanin avantajini kullanacaktir. Esas ben Cuneyt Cakiri merak ediyorum. Sever boyle gozde olunan maclarda sansasyonel kararlar vermeyi. İngilterede M.unitedtan futbolcuyu kırmızı kartla atmisti.

Çevrimdışı eski inönü

kadroları kopyala yapıştır yaptım b.ktan oldu idare edin :)

Çevrimdışı ZEKI

eline saglik emek var orda..ne demek..

Çevrimdışı eski inönü

Çevrimdışı eski inönü

Çevrimdışı ZEKI

BREZİLYA: [/size]Julio Cesar, Dani Alves, Thiago Silva, David Luiz, Marcelo, Paulinho, Luiz Gustavo, Ramires, Oscar, Neymar, Fred[/color]
[/size]MEKSİKA:  Ochoa, Rodriguez, Marquez, Moreno, Layun, Aguilar, Vasquez, Herrera, Guardado, Dos Santos, Peralta[/color]

İki kadroya baktin mi Brezilya agir basiyor ama seninde dedigin gibi kolay lokma degil Meksika

Çevrimdışı eski inönü

Hulk'un yerine Ramires'i koymuş daha tehlikeli olabilir.

Çevrimdışı ZEKI

Hulk'un yerine Ramires'i koymuş daha tehlikeli olabilir.
Hulk ilk macta ne oynadi ki?

Çevrimdışı ALDENYX

GURUPLARDA 2 Cİ MAÇLARA GEÇİLDİ HALA SES ÖNCE GELİYOR GÖRÜNTÜ SONRADAN..İŞALLAH SON DÜYA KUPASI MAÇLARI OLUR TRT  NİN  :s20:
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı eski inönü

Çevrimdışı ZEKI

mac sanki guzle oluyor hele dunku iran nijerya macindan sonra  :tabe:

Çevrimdışı eski inönü

Meksika çok iyi direndi valla helal olsun. Hırvatistan Kamerunu yenerse Meksikayla final macı oynayacak gruptan cıkmak için

Çevrimdışı ALI RIZA

Kaka Pato Ronaldinho yok nerdeler bunlar kadroya nasıl alınmazlar...!

Bu Brezilya nasıl favori gösterildi hayret! Finale çıkarlarsa süpriz olur bence. Dediğin oyuncular neden yok hakikaten ilginç.

Çevrimdışı eski inönü

Ronaldinho'nun varlıgı yeterdi. Cok yanlış yaptı Scolari

Etiketler: