37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor
37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor

Beşiktaş Forum|37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor Skor : Beşiktaş - Kayserispor Tarih : 24.04.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor  [Okunma sayısı 35788 defa] 37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor
Anket
Beşiktaş, Kayserispor maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%66.7]
1 puan
3 [%12.5]
0 puan
5 [%20.8]

Toplam Oy Verenler: 24

Çevrimiçi levitate

ne yaşıyoruz biz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Maça çıkacak oyuncu kalmadı. Kime kızacağımı şaşırdım :(

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mayguntr

Ljajic-Mensah-Tore, bunlarin hic biri 60dkdan fazla oynayacak seviyede degiller. Kadroyu asiri merak ediyorum su an.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ljajic-Mensah-Tore, bunlarin hic biri 60dkdan fazla oynayacak seviyede degiller. Kadroyu asiri merak ediyorum su an.
Ben de maçın skorunu merak ediyorum  :tabe: Elde ne varsa sahaya atacağız. İlk 11 merak etmek için alternatifin olması lazım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Çağrı Öz

Necip'in santrafor oynaması 1 haftadır Twitter'da dönen bir geyik. Bunu gerçek sanıp orda burda yazmışlar.  :kop:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Güle eğlene şampiyon olacağımız bir sezonda elimizden kayıp gitti.
Devre arası 2-3 transfer etmeyen yönetim sezon sonu neler diyecek çok merak ediyorum.

Çevrimdışı tolga1903

30'ar dakika dönüşümlü oynasınlar bence.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Takımın yarısı yok. Hücumda  Ghezzal dışında sağlam oyuncu kalmadı. Elimizde kalanları sahaya atacağız artık  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Topunuz tüfeğiniz bitti ise süngünüz var.

Savunun yiğitlerin, davranın kartallarım.

Gazanız mubarek olsun.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı can1903

Daha bu takımda hafta içi ghezzalın da ağrıları artıcak..
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi mellfred

rüyamda 3-0 yeniliyorduk.
 şampiyonluk stresini üstünden atmış sakin sakin izliyordum maçı

Çevrimdışı Erman1903

Kimin oynadığı hiç fark etmez. Şampiyon olacağım diyorsan bu maçtan 3 puan alacaksın.

Oyuncuların karakter koyması gerekiyor, işler istediğimiz gibi gitmezse hoca doğru hamleleri anında yapmalı.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Kötü oyun, üst üste gelen puan kayıpları, üst üste gelen kötü haberler, sakatlıklar. Kara delik bizi çekiyor. Bu maçla kara delikten kurtulmamız gerekiyor son şansımız. Finansal örnek vermek gerekirse düşen trendi kırma zamanı.

Şampiyon olacaksak epik bir şampiyonluk olacak belli.
Alalım 3 puanı önümüze bakalım.  :boxin: Benim hala umidim var. Atiba hücumda +1 sağlıyordu bölgelere giderek. Bakalım onu nasıl çözeceğiz.

@Erman1903 senin bir teorin vardı isler iyi giderken. Sakatlıklar birbirini çeker diye sanırım bu durumu yaşıyoruz. Kadro planlamamız kötü olduğu için etkisi daha fazla.

Çevrimdışı Erman1903

Kötü oyun, üst üste gelen puan kayıpları, üst üste gelen kötü haberler, sakatlıklar. Kara delik bizi çekiyor. Bu maçla kara delikten kurtulmamız gerekiyor son şansımız. Finansal örnek vermek gerekirse düşen trendi kırma zamanı.

Şampiyon olacaksak epik bir şampiyonluk olacak belli.
Alalım 3 puanı önümüze bakalım.  :boxin: Benim hala umidim var. Atiba hücumda +1 sağlıyordu bölgelere giderek. Bakalım onu nasıl çözeceğiz.

@Erman1903 senin bir teorin vardı isler iyi giderken. Sakatlıklar birbirini çeker diye sanırım bu durumu yaşıyoruz. Kadro planlamamız kötü olduğu için etkisi daha fazla.

O bir teori değil doğal gerçekliktir, ben bunu senelerdir söylerim. Bu sezon Hasiç ile başladı, o sakatlık ise oyuncu mümkün olan en kötü şekilde yönetildiği için oldu. Bundan oluşan berbat karma ve sakatlıkların bulaşıcılık etkisi işi buraya getirdi. Ben daha Hasiç sakatlandığında dedim güvendiğin adamların başına iş gelirse ağlayıp sızlanmasınlar diye. Cenk'i övüyordu millet durun yapmayın dedik dinletemedik. Daha önce Töre için de söylemiştik yapmayın bu yersiz övgülerle adamlara zarar veriyorsunuz diye.

Bizim aklı avel, ilimsiz bilimsiz yöneticiler Cenk'i biraz daha dolaştırsınlar antrenman sahalarında.

Çevrimdışı MUSTAFA_

O bir teori değil doğal gerçekliktir, ben bunu senelerdir söylerim. Bu sezon Hasiç ile başladı, o sakatlık ise oyuncu mümkün olan en kötü şekilde yönetildiği için oldu. Bundan oluşan berbat karma ve sakatlıkların bulaşıcılık etkisi işi buraya getirdi. Ben daha Hasiç sakatlandığında dedim güvendiğin adamların başına iş gelirse ağlayıp sızlanmasınlar diye. Cenk'i övüyordu millet durun yapmayın dedik dinletemedik. Daha önce Töre için de söylemiştik yapmayın bu yersiz övgülerle adamlara zarar veriyorsunuz diye.

Bizim aklı avel, ilimsiz bilimsiz yöneticiler Cenk'i biraz daha dolaştırsınlar antrenman sahalarında.
Yarın şampiyonluk falan gelirse kimse bunları yine hatırlamaz. Yönetim alkışlanmaya devam eder. Zaten bunun için sürekli yöneticilerden bir memnuniyetsizlik durumu oluyor. Sezon başında ses yükseldi ama ara transfer döneminde kimseden ses çıkmadı. İyi giderken eleştiri yapma işinde iyi değiliz. İşler iyi gidiyor, transfere ihtiyacımız çok yok dendi. Bununla yetinilmedi belki bugün işimize yarayacak Boyd gibi oyuncular bile gönderildi. Yerlerine kimse alınmadı. Gitti sakat Cenk getirilip iş showa döküldü ve sus payı verildi. Şimdi sahaya kim çıkacak diyoruz. Trajikomik bir durum var ortada  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Yarın şampiyonluk falan gelirse kimse bunları yine hatırlamaz. Yönetim alkışlanmaya devam eder. Zaten bunun için sürekli yöneticilerden bir memnuniyetsizlik durumu oluyor. Sezon başında ses yükseldi ama ara transfer döneminde kimseden ses çıkmadı. İyi giderken eleştiri yapma işinde iyi değiliz. İşler iyi gidiyor, transfere ihtiyacımız çok yok dendi. Bununla yetinilmedi belki bugün işimize yarayacak Boyd gibi oyuncular bile gönderildi. Yerlerine kimse alınmadı. Gitti sakat Cenk getirilip iş showa döküldü ve sus payı verildi. Şimdi sahaya kim çıkacak diyoruz. Trajikomik bir durum var ortada  :tabe:

Hasta yatağında son bir kez şampiyonluk görmek isteyen bir sürü taraftarımız var. Gelsin de hatırlanmasın bunlar boşver. Yönetim çıksın şovunu yapsın, şakşakçıları da bakın gördünüz mü ne kadar iyi planlama Cenk şampiyonluk getirdi vb diye gevrek gevrek takılıp kendini tatmin etsin benim umrumda bile değil.

Çevrimdışı Karabay

Bizim bu eksik oyuncuların hangisi ne zaman dönüyor? Bu haftayı bir şekilde atlatırız ama sürekli hale gelirse sıkıntı olur.

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi levitate

90+2'de gelen nsakala golüyle bjk galibiyeti
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

90+2'de gelen nsakala golüyle bjk galibiyeti

90+2 ye kadar kalp dayanmaz.
Bu maç Larin'in olmamasını eksik görmüyorum tam tersine fırsat görüyorum.

Çevrimdışı Erman1903

İyi kadro çıkarmışız, Mensah ve Dorukhan'ın yedek olması doğru. Böyle zamanlarda karakter koyacak adamlar lazım.

Çevrimiçi levitate

90+2 ye kadar kalp dayanmaz.
Bu maç Larin'in olmamasını eksik görmüyorum tam tersine fırsat görüyorum.

hocadan sahte forvetli kanatların içeri girdiği bir oyun bekliyorum

aynı şeyleri deneyecek hali yoktur umarım
[ Son Düzenleme: 24 Nisan 2021, 19:22:44 levitate ]

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★