25. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş
25. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş Skor : Gençlerbirliği - Beşiktaş Tarih : 15.02.2021 Saat : 16:00 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - İbrahim

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 27696 defa] 25. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Gençlerbirliği maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%69.2]
1 puan
1 [%7.7]
0 puan
3 [%23.1]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimdışı ferdi1903

Abunun formsuzlugu umarim arada geçer.
Inanilmaz düsüs var insallah arada gecer

Çevrimdışı ferdi1903

Gezhalin bonservisi ne kadar biliyormuyuz?

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Şunu atın artık bu da kaçmasın

Çevrimdışı Liquidator

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Abuş dünyaları kaçırıyor olağan beceriksizliği tuttu yine en az 5 hafta daha böyle

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

3 0 olmuştu şuana kadar. Bonkorlugumuz devam ediyor.

Çevrimiçi sEuL

Maci izleyemiyorum ama yorumlardan anlasilan Abou yoklari oynamaya devam ediyor. Umarim bir sekilde 2 yada 3 farki yakalariz yoksa yine atamayana atarlar sozu gecerli olucak bizim icin

Çevrimiçi Samet Ç

Yine kaçırdı Abu acilen fener maçının gelmesi lazım

Çevrimiçi MUSTAFA_

Maci izleyemiyorum ama yorumlardan anlasilan Abou yoklari oynamaya devam ediyor. Umarim bir sekilde 2 yada 3 farki yakalariz yoksa yine atamayana atarlar sozu gecerli olucak bizim icin
Çok pozisyona giriyor ama atamıyor. Yokları oynadığı yok.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı haluk.m

Yokları oynamıyor ama son vuruşları ilk geldiği dönemdeki gibi  :evillol:

1 Gol daha bulsak acayip keyifli bir maç olacak.  :iblush:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bugün Welinton çok kötü. Attığı tüm paslar rakibe gidiyor. Son top kaybı kalemizde tehlike oluşturdu.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mellfred

şu welintondan kurtulmak dileğiyle
derken yiyorduk

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı haluk.m

Hakem başladı ufak ufak gençleri ittirmeye..  :s20:

Çevrimdışı ferdi1903

Dünyalari kaciriyoruz sonra kalemizde kör kursuna kurban gidiyoruz atin abi su 2-3 ya stress yapmayin insanlara

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu oyun kurma, defanstan top çıkarma işini Welinton'a bırakmamak lazım. Özellikle bugün aşırı kötü durumda  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Welinton allah aşkına sen top kullanma. Maç sıkıntıya girecek saha ağırlaşıyor 2yi çoktan atmamız lazımdı takım napıyor arkadaş

Çevrimiçi sEuL

Çok pozisyona giriyor ama atamıyor. Yokları oynadığı yok.

Anladim, maalesef ozellikle annesini kaybettikten sonra son haftalarda sahada varligi ile yoklugu belli olmuyordu. Bugunde son vuruslarindaki dusus devam ediyor yorumlardan anladigim kadariyla, boyle hep birlikte sallarsak kesin jeneriklik bir gol atacak, umarim o mac bu mac olur ve acilir artik.

Çevrimdışı Liquidator

Acilen 2 yi bulmamız lazım. Zemin dakikalar irerledikce ağırlaşacak. Bu yaşara hic güvenmiyorum. Bir penaltı falan uydurur bu herif. Onun için acil 2 yi atıp rahat rahat topumuzu oynamalıyız

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi levitate

gençler hafiften gelmeye başladı dikkatli olmak lazım

Çevrimdışı tolga1903

Gençlerbirliği merkezde acayip boşluklar veriyor. Kısa paslarla sıfır sorumluluk alan ljajic yerine dikine gidebilen mensah tercih edilmeliydi bu maçta