Beşiktaş Emlakjet
Beşiktaş Emlakjet

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Emlakjet Erkek basketbol takımı hakkındaki tartışmalarımızı, yorumlarımızı bu başlık altında yapabiliriz.

0 Üye ve 29 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Emlakjet  [Okunma sayısı 447317 defa] Beşiktaş Emlakjet

Çevrimiçi Samet Ç

whitead ısrarı verdi maçı usher unuttu kenarda vaallahi kandemir bundan iyi yönetirdi mooney göndermek hata oldu düştü bu takım rahatlamıştır yönetim br yük daha eksildi
Kandemir  yüzünden düştük o adamın bu camiada adının bir daha anılmaması gerekiyor dümdüz düşürdü takımı.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kandemir  yüzünden düştük o adamın bu camiada adının bir daha anılmaması gerekiyor dümdüz düşürdü takımı.
İnsanların söylediklerine değil icraatlarına bakmak lazım. Biz bunun için Beşiktaş'ın çocuğu dediğimiz kişilerden çektik hep. Umarım öğreniriz artık.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Talisca1903

milicic de etti maçın içine öyle bir rotasyon yapıyorki 12 sayı öndeki takım stop etti akbaş ısrarı yedi bitirdi bu maç hocaya yazar

Çevrimdışı tolga1903

Besiktaş basketbol şubesi 1933'de kurulmuş. Neredeyse 100 yıl olacak hala kendine has seyirci kitlesi yok. Kapalının tribün liderleri eşliğinde arada sırada maçlara gidip 2006'da söyledikleri besteleri 40 dakika söyleyip çıkıp gidiyorlar maçtan.

Fenerbahçe, ülker ile birleşerek bir basketbol kitlesi sahibi oldu, efes'in zaten çok elit ve bağlı bir seyircisi var. Gs ve biz ise futbol tribününü olduğu gibi salona taşıyarak yıllardır basketbolun o elit havasını yok ediyoruz. Bunu neden yazıyorum yönetim anlayışı kadro planlaması hoca seçimi ve nereyi hedeflediğin tabii ki önemli ama biz daha en başından futbolun ufak kardeşi muamelesi yaparak bu spora zaten başarılı olabilecek bir yapı oluşturmaktan çok uzağız aynı durumda gs'de var.

Ya allah aşkına şu takımın formasına bir bakın üstünde amblemimiz olmasa insanın midesi bulanır bakarken. Tepeden tırnağa seyircisi salonu forması hiçbirine özenilmiyor çünkü değer görmüyor çünkü biz futbol izleyicisiyiz yukarda dedigim gibi bir basketbol kültürümüz ve kitlemiz yok. Yd gibi basketbolu kafaya takıp 2 3 sene yatırım yapıp bir yerlere getirecek (ama devamı asla gelmeyecek geçici durum yani) bir başkan olmadığı sürece biz sürünüp duracağız bu branşta ve diğerlerinde. 

Sözün özü ismi Beşiktaş olan hiçbir takım küme düşmemeli, bu hallere gelmemeli ama duruma şöyle objektif biçimde bakacak olursak da açıkçası 6 milyar tl borç yüküyle ittire kaktıra bu branşları ayakta tutmaya çalışmanın külübe de herhangi bir getirisi olduğunu düşünmüyorum. Ha bir gün bizim de olur bir murat ülkerimiz biz de yarışmacı takımlar kurar eğleniriz ama bugün için düşerse de karalar bağlamam kendi adıma çünkü bir kere düşmesi her sene düşmemeye oynamasından daha kötü değil.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Şubede yine bir şeyler olmuş. Bakalım ne görüp şaşırmayacağız yine...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Yine transfer yapıyoruz 2 numara şu kadar parayı sene başı harcasak ligde play off potasındaydık avrupada devam ediyorduk Türkiye kupasınada katılmıştık şimdi hedef kümede kalmak o da bir hayli zor bence.
[ Son Düzenleme: 01 Şubat 2023, 16:30:35 Samet Ç ]

Çevrimiçi Samet Ç

Yine transfer yapıyoruz 2 numara şu kadar parayı sene başı harcasak ligde play off potasındaydık avrupada devam ediyorduk Türkiye kupasınada katılmıştık şimdi hedef kümede kalmak o da bir hayli zor bence.
Allerik Freeman'ı almışız.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kandemir ve Çebi ile el ele kümeye gidiyoruz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Talisca1903

Allerik Freeman'ı almışız.
yok artık madem alabiliyorduk browm coleman rich felan ne demeye uğraştık sene başında  freeman iyi adam bu arada keskin şıtör

Çevrimiçi Samet Ç

yok artık madem alabiliyorduk browm coleman rich felan ne demeye uğraştık sene başında  freeman iyi adam bu arada keskin şıtör
Bu sene kötü oynuyor Bursa'daki halimden eser yok umarım toparlar.

Çevrimiçi levitate

şeref yalçın diye birisi geliyormuş branşa tanımıyorum nasıl biri

bir google araması yaptım küfür mevzusu ve tff'yi soyma işi çıktı :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Bu maçıda kaybettik paraşütsüz düşüyoruz.

Çevrimdışı Talisca1903

Bu. Milicic hoca felan değil Karşıyaka’nın ene önemli oyuncusu delgado adam mcxormack kesmiş ribaunt şov yaptı karaktersiz ehitead 2 maçtır içine ediyor kessene şunu Allahtan diskalifiye oldu da takım oynamaya başladı

Çevrimdışı Talisca1903

Bu maç dönebilir Ömer Uğuratayla devam edecektik Aliağa Manisa da kazandı 4 er maç fark var buradan dönecek mi bakalım

Çevrimdışı Talisca1903

O kadar çok formasyon değiştiriyor ki maç içinde oyuncuların kafa karışıyor zaten yepyeni bir takım bir yerden yürü işte karıştırıp durma her maç 10 top kaybı elinde deremin pjc ok en ver 20 10 10 dk arayla top getirt yok hoca da büyük sıkıntı
Ayrıca Karşıyaka seyircinin de …

Çevrimdışı Talisca1903

3 hücum 3 top kaybı

Çevrimdışı Talisca1903

Burakcanla direniyoruz

Çevrimdışı Talisca1903

Haydi be haydi çocuklar alalım şu maçı

Çevrimdışı Talisca1903

Son toplar haydi be oğlum haydi be

Çevrimiçi Samet Ç

Bu maçıda kaybettik paraşütsüz düşüyoruz.
Rakiplerimiz kazandı biz kaybettik artık hiç ümit kalmadı bence.

Çevrimdışı Talisca1903

İyi oynadık hoca diskalifiye olunca vallahi bu Milic ile olacak iş değil takımı çorba yapmayınca Karşıyaka gibi takıma son topa kadar kök söktürdük 15 sayıdan gelip

Çevrimdışı Talisca1903

Yahu madem paranız var 5 oyuncu aldınız yeni sene başı neşen almadınız vallahi sinirden kendimi kesecek Sivas mağlubiyeti üzerine bu yemin ediyorum ateş çıkıyor kafamdan

Çevrimiçi blackeagle35

Beşiktaş küme düşer düşmesine de 15 yaşında takımını 1. ligde bile izlediği şüpheli ergenleri Beşiktaş kümeye diye bağırtıyoruz ya yazıklar olsun bu yönetime. Saçma sapan bi faulle gitti maç.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu yönetim kadar kötüsü gelmez diyeceğim. Bu kafayla biz daha kötülerini de görürüz. Umarım bir an önce bu yönetim Beşiktaş'ı rahat bırakır.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Talisca1903

Bu yönetim kadar kötüsü gelmez diyeceğim. Bu kafayla biz daha kötülerini de görürüz. Umarım bir an önce bu yönetim Beşiktaş'ı rahat bırakır.
sorumlu yönetici yemin ediyorum düşmeyeceğiz seneye 2,5 milyonluk bütçeyle gireceğiz yerli oyuncularımız hazır dedi