B.B. Erzurumspor 3-2 Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası Son 16 1.Maç
B.B. Erzurumspor 3-2 Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası Son 16 1.Maç

Beşiktaş Forum|B.B. Erzurumspor 3-2 Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası Son 16 1.Maç Skor : B.B. Erzurumspor 3-2 Beşiktaş Tarih : 15.01.2020 Saat : 18:30 Stadyum : Kâzım Karabekir Stadyumu Hakemler : Koray Gençerler - Volkan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

B.B. Erzurumspor 3-2 Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası Son 16 1.Maç  [Okunma sayısı 41472 defa] B.B. Erzurumspor 3-2 Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası Son 16 1.Maç

Çevrimdışı haluk.m

3,5m € maaş alan adamın oynadığı oyuna bak, soğuk deseniz adam yıllarca Ukrayna liginde oynadı.

Taktım ben bu Vida'ya  :evillol:

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Su Nejipcan   ise yaramadigi gibi ceza sahamiz icinde  ona  her  top  dokundugunda topu  kaleden ciakrtiyoruz arkadas..   :alala:
Cok yuk bindi nejibimize
Senede 5 bilemedin 6 mac oynatacan
Fazla oynayinca sapitiyo
Nejibin oturani helaldir fazlasi haram

Çevrimdışı celiker1

Şu formayı yıllardır hak etmeden giyen yeteneksiz Necip Uysal'ı  gelir gelmez gönderen hoca veya yönetim benim ićin en büýük hoca veya yönetim olacaktır :akuma: Çocuğu sahada gördüğüm an bir negatiflik oluyor bende,maça konsantre olamıyorum :alala:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı kahyaoglueren

Necipten de indirim istesinler.Maksimum 200 bin euro.Besiktas dışına ciktigi an zaten daha fazla kazanamaz.

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Ozzy  cokistekli  gorunuyor  bir  tek olumlu sey olarak  bunu soyleyebilirim  takim adina..
Yorgo

Cok yuk bindi nejibimize
Senede 5 bilemedin 6 mac oynatacan
Fazla oynayinca sapitiyo
Nejibin oturani helaldir fazlasi haram
katiliorm, bugun mesela  istihkakini doldurdu 30 dk oynadi  tamamdir bence ciksin ...
Yorgo

Çevrimdışı celiker1

Necipten de indirim istesinler.Maksimum 200 bin euro.Besiktas dışına ciktigi an zaten daha fazla kazanamaz.
Yanlış bilmiyorsam zam yapılarak maaşı 1 milyon euroya yakın bir seviyeye yükseltildi.Ayıptır,soygundur,günahtır bu parayı vermek.Işin kötü.tarafı kaç yıl oldu gideceği yok
Hayatta Beşiktaş

ahaa  enetresan bisey  daha !  lehimize penalti verildi  hic VARa filan bakilmadan
Yorgo

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimdışı goktasoktay

Bu şimdi nasıl kırmızı değil? Kural değişti de ne zaman sarı ne zaman kırmızı oluyodu biri aydınlatsın..

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu pozisyon kırmızı kart değilmiş. Hakem ne güzel maçı izliyor diyordum. Dİrek maçın içine girip saçma sapan sarı kart gösterdi  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

tabi  kirmzizi  veremediler  canimciklar  ama Vida olsa hemen cat diye kk verilridi  tabe ..
Yorgo

Çevrimdışı kahyaoglueren

[ Son Düzenleme: 15 Ocak 2020, 19:09:54 kahyaoglueren ]

Çevrimdışı celiker1

"Topla hić niyeti olmayan oyuncunun kırmızı kart gormesi gerekir" değil mi kural :alala:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı kahyaoglueren

Caneri hemen almak lazim oyundan.Kirmiziyi görmemesi lazim.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Ya allah belanızı versin aklıma gaziantep maçı geldi dünyanın en kötü en çifte standart sahibi en iğrenç hakemleri bu ülkede

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

tabi  kirmzizi  veremediler  canimciklar  ama Vida olsa hemen cat diye kk verilridi  tabe ..
Aynen öyle. Bize aynı pozisyon olsa kesin kırmızı çıkardı ve kuralda şöyle bi durum var, son adam penaltı yapınca kırmızı verilmiyor penaltıysa ama şu şu maddelerde de hakem kırmızı verebiliyor gibi bir açıklamayla sıvarlardı bi de. Adım gibi eminim bundan..

Çevrimdışı celiker1

Bu şimdi nasıl kırmızı değil? Kural değişti de ne zaman sarı ne zaman kırmızı oluyodu biri aydınlatsın..

Benim bildiğim "top ile oynama niyeti var ise" sarı veriliyor.Bu.pozisyonda rakibin top ile hiç alakası yok
Hayatta Beşiktaş