34. Hafta Beşiktaş 3-2 Kasımpaşa
34. Hafta Beşiktaş 3-2 Kasımpaşa

Beşiktaş Forum|34. Hafta Beşiktaş 3-2 Kasımpaşa Skor : Beşiktaş 3-2 Kasımpaşa Tarih : 24.05.2019 Saat : 21:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : (H) Mete KALKAVAN (Y) Erdinç SEZERTAM (Y) Samet

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

34. Hafta Beşiktaş 3-2 Kasımpaşa  [Okunma sayısı 47539 defa] 34. Hafta Beşiktaş 3-2 Kasımpaşa

Çevrimiçi Necmi

Skor : Beşiktaş 3-2 Kasımpaşa
Tarih : 24.05.2019
Saat : 21:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakem : (H) Mete KALKAVAN (Y) Erdinç SEZERTAM (Y) Samet ÇİÇEK (D) Sarper Barış SAKA
VAR : (V) Suat ARSLANBOĞA (A) Mustafa ÖĞRETMENOĞLU
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı MUSTAFA_

Golü kim atacak  :o_o:

Kasımpaşa maçı kadrosunda sakatlıkları nedeniyle Burak Yılmaz, Gökhan Gönül, Gary Medel ve Dorukhan Toköz yer almayacak. (TRT Spor)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Kasımpaşa maçı kadrosunda sakatlıkları nedeniyle Burak Yılmaz, Gökhan Gönül, Gary Medel ve Dorukhan Toköz yer almayacak. (TRT Spor)

Karius

Adriano     Vida      Mirin        Caner

Atiba

Ljajic      Kagawa

Lens                                     Quaresma

Güven

Çevrimdışı mylife1903

Babaaaa
Auuuhh
Santrafor yok
La nasi yok
Baba santrafor komple yok
Yedegi oynat olum
Baba santrafor yedegi yok tiransfer etmemisler
Hem santraforlari satmislar hem tiransfer etmemisler
Santrafor olaydi.....

Çevrimiçi levitate

lariiiin
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Ljajic ve Kagawa'nın sihirli ayaklarına kaldık  :tabe:

vida da atabilir duran toptan  :bandit:

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

larin ve necip 11'de

larin senin ex aşkın :D

necip hocanın ex aşkı :D

aşkışkın :D  :evillol:

Çevrimdışı MUSTAFA_

Maçtan nedense çok gol havası alıyorum. Gollü bir veda maçı izleyeceğiz. Kazanan çıkacak mı? Orası muamma  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Maçtan nedense çok gol havası alıyorum. Gollü bir veda maçı izleyeceğiz. Kazanan çıkacak mı? Orası muamma  :)

3-3

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı MUSTAFA_

Güven çok güzel gol attı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

larin senin ex aşkın :D

necip hocanın ex aşkı :D

aşkışkın :D  :evillol:
larin aşkım değil kankam

adam zenci+kanadalı best kombo

Çevrimiçi levitate

yediğimiz gole bak savunma organizasyonu 0

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Necip umarım seninle son maçımızdır.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sezonu anlatan tam alamet-i farikamız olan bir gol yedik. Gollere sevinememete devam ediyoruz. Bütün defans oyuncularımız birbirlerini savunacak kadar senkronizeler  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ferdi1903

Maci yeni actim, kasimpasadan baskimi yiyoruz yoksa oruclu oldum icin banami ölyle geldi?

Çevrimdışı f_madida

Maci yeni actim, kasimpasadan baskimi yiyoruz yoksa oruclu oldum icin banami ölyle geldi?

Rezalet rezalet rezalet.

Quaresma'sina da Larin'ine de Kagawa'sina da ayri kufur ediyorum. Biraz Atiba oynuyor biraz da Guven.

Quaresma'nin su son calim denemesi 23 dakikada kaybettigi 4. net top, 3. bolgede hem de. Sirf su Quaresma'yi oynattigi icin kufurlerle ugurlanmayi hakediyor Senol Gunes.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi mellfred

Quaresma ölüyorda takıma kanat desteği vermiyor
Akıl alır değil
Adam çizgide dikilip bekliyor
Lan bi koşu at kaleye doğru da bir adam tak Peşine

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ts galip, şuan dördünçüyüz, yani avrupa ligine direk katılamıyoruz mac böyle biterse
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

adam atlamasa necip yüzyılın faulünü yapacaktı

Çevrimdışı tolga1903

Quaresma lütfen 2 sene daha kal sensiz olmaz bu kulüp

Çevrimdışı MUSTAFA_

Necip bir şeyler yapmaya çalışıp saçmalıyor yeteneği belli düzeyde olduğu için  :tabe: Larin yanındaki adam pas atamıyor yeteneği belli düzeyde olduğu için  :tabe: Bu kadar yetenek düzzeyi sınırlı oyuncular hala oynayabiliyorlar. Yarın Necip emekli olduğunda nasıl hatırlayacağız? Ben hatırlamak istemeyeceğim  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı f_madida

Necip bir şeyler yapmaya çalışıp saçmalıyor yeteneği belli düzeyde olduğu için  :tabe: Larin yanındaki adam pas atamıyor yeteneği belli düzeyde olduğu için  :tabe: Bu kadar yetenek düzzeyi sınırlı oyuncular hala oynayabiliyorlar. Yarın Necip emekli olduğunda nasıl hatırlayacağız? Ben hatırlamak istemeyeceğim  :money:

Necip'i yine anlarim, bu adam altyapidan gelme, ucuza da oynatabilecegin kadro kisitlmasinda sikinti cikartmayacak adam. Peki gidip yurtdisindan dunyanin en kazma oyuncusunu almak nedir yahu?

Nerede bir kazma bir yeteneksiz herif var itelemisler bize, Mirin ayri bir kazma Larin ayri bir kazma. Az bucuk topla oynayabilecek dedigimiz Kagawa ve Quaresma saha icerisinden maci izliyor.

The world is better in black and white, and red.

Etiketler: