BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)
BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)

Beşiktaş Forum|BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA) Maça gidecek ve gitmeyi düşünecekler bu başlık üstünden organize olabilirler.. BİLETİ almak için:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)  [Okunma sayısı 111376 defa] BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)

Çevrimdışı Volkan Başaran

Valla stışa çıkan biletler hızla azalıyor bilginiz olsun :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı EmreTkgz42

Stat çevresinde öğretmen evi nerede var acaba..Gece orada geçirebilir. 30 lira bişeydir en çok

Otobüsle dönmek yerine sabah uçakla dönülebilir buradan :D
Stat çevresinde degil fakat merkezde öğretmen evi var. Otogar statyuma 3dk yürüme mesafesinde, havaalanı için taksi tutmak gerekiyor

Çevrimdışı EmreTkgz42

ben ve arkadaslarımda %90 ankaradan 5 kişi gideceğiz inşallah
Bileti aldınız mı almadiysaniz acele edin. Hızlı tren ile mi geleceksiniz @Burak Akay
[ Son Düzenleme: 30 Kasım 2014, 17:47:26 EmreTkgz42 ]

Çevrimiçi murat

an itibariyle passolu beşiktaş sayısı 91513. bakalım maç gününe kadar sayı nekadar olacak.
An itibariyle rakam 92023
Bir günlük satış 510

Çevrimdışı alperseyhanli

Arkadaşlar ben de Trabzon maçı için memleketim Konya'ya Ankara'dan gideceğim. Yeğenim de Konya'da ve onda Koyaspor passo kartı var. Ben bilet alıp onun passo kartına gönderebilir miyim? Yani Konyaspor passo kartı ile maça giriş yapılıyor mu? Bilgisi ola varsa aydınlatırsa sevinirim. Bir seyirci bir seyircidir:))
--

Çevrimdışı EmreTkgz42

Arkadaşlar ben de Trabzon maçı için memleketim Konya'ya Ankara'dan gideceğim. Yeğenim de Konya'da ve onda Koyaspor passo kartı var. Ben bilet alıp onun passo kartına gönderebilir miyim? Yani Konyaspor passo kartı ile maça giriş yapılıyor mu? Bilgisi ola varsa aydınlatırsa sevinirim. Bir seyirci bir seyircidir:))
Trabzonspor logolu kartlar hariç tüm passolig kartlarla alabilirsiniz.
Diğer sorunuz için siz bilet alırken 2 koltuk sececeksiniz ve yegeninizin TCsini 2.bilet için yazacaksınız. @alperseyhanli

Çevrimdışı FARUK

passoda arka planda hala başakşehir stadı görüyor hala :)
bu arada otogar çok yakınmış uydudan bakarak teyit ettim :) rahatça yürünür

Çevrimdışı EmreTkgz42

passoda arka planda hala başakşehir stadı görüyor hala :)
bu arada otogar çok yakınmış uydudan bakarak teyit ettim :) rahatça yürünür

şehir dışından gelenler için en kolay ulaşım otobüsle, otogar stadyuma 3dk yürüme mesafesinde :)
siz geliyor musunuz hocam @FARUK

Çevrimdışı FARUK

şehir dışından gelenler için en kolay ulaşım otobüsle, otogar stadyuma 3dk yürüme mesafesinde :)
siz geliyor musunuz hocam @FARUK

istiyorum ama 7 aralık ta boş olucammı o daha meçhul hafta içi belli olur ona göre karar vericem :(

Çevrimdışı EmreTkgz42

istiyorum ama 7 aralık ta boş olucammı o daha meçhul hafta içi belli olur ona göre karar vericem :(
İnşallah olur doğu alt biletler bitiyor ona göre :)

Çevrimdışı aykut.celenk

Maç saatini daha erkene alınmaya çalışılıyormuş ne kadar doğru bilgisi olan varmı?

Çevrimdışı EmreTkgz42

bu batı üst tribün vıp hariç üst tribünler açılmamamış yaa alt doluncamı açılcak acaba??
Büyük ihtimal öyle olacak kardeşim Doğu Alt biletler bitmek üzere ondan sonra göreceğiz @Tolga

Çevrimdışı TØLGA

Büyük ihtimal öyle olacak kardeşim Doğu Alt biletler bitmek üzere ondan sonra göreceğiz @Tolga
anladim mantikli macida gündüz saatine almaya calisiyormus klüp az taraftar olabilir öyle birseyde :bandit:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı EmreTkgz42

anladim mantikli macida gündüz saatine almaya calisiyormus klüp as taraftar olabilir öyle birseyde :bandit:
İstanbul'dan gelecek taraftar için yapmaya çalışıyorlar bence dönüş daha rahat olsun diye

Çevrimdışı FARUK

ne kadar bilet satıldı acaba

Çevrimdışı Abdullah

ne kadar bilet satıldı acaba
Abi Volkan abinin son rakamlarina göre 7bin kusurati da vardı

Çevrimdışı FARUK

Abi Volkan abinin son rakamlarina göre 7bin kusurati da vardı

güzel rakam bence karabük maçını galibiyetle kapatırsak satışlarda yükselir
ayrıca iyi geliride olur

Çevrimdışı Abdullah

güzel rakam bence karabük maçını galibiyetle kapatırsak satışlarda yükselir
ayrıca iyi geliride olur
Aynen öyle daha maça da 1 hafta var 20000i bulur gibi rakam

Çevrimdışı EmreTkgz42

Aynen öyle daha maça da 1 hafta var 20000i bulur gibi rakam
Aynen bir hafta var daha Konyadaki seyircinin daha yeni yeni haberi oluyor biletlerin satışa çıkmasından ve 1 aralıkta bilet satış gişeleri açılıyor Karabük maçından sonra şehir dışından gelecek kişilerin durumu da belli olacaktır.

Çevrimdışı Emre şahin

Benim tahminim 1 milyon tl gibi bir gelir elde edilir bilet satışından @Volkan bize güncel rakamları paylaşabilirmisin

Benim tahminim 1 milyon tl gibi bir gelir elde edilir bilet satışından @Volkan bize güncel rakamları paylaşabilirmisin

Saat 9 itibariyle satılan bilet satısı 6750...

Ortalama günde 2000 bilet satılıyor..

Bugün karabük önünde galip gelirsek bu sayı artarak devam eder diye düşünüyorum.

Yinede 2000 satmaya devam etsek pazar gününe kadar 20.000 kişi olacağız en az gibi duruyr..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Serkan7738

Merhaba arkadaşlar biletleri nerelerden aldıysanız oralara toplanalım bizde

Çevrimdışı Abdullah

Saat 9 itibariyle satılan bilet satısı 6750...

Ortalama günde 2000 bilet satılıyor..

Bugün karabük önünde galip gelirsek bu sayı artarak devam eder diye düşünüyorum.

Yinede 2000 satmaya devam etsek pazar gününe kadar 20.000 kişi olacağız en az gibi duruyr..
Abi 7bin değil miydi satılan ya yanlış mı bakmışım ben  :ebebe: @FARUK abi ben sana dün biraz yanlış bilgi vermişim kusura bakma  :by2:

Çevrimdışı Serkan7738

@FARUK gs maçı olimpiyattaymış buna müsait olursan gelirsin sanırım ben güney alt tan alıyorum kapalıda sadece kenarlar kalmış

Abi 7bin değil miydi satılan ya yanlış mı bakmışım ben  :ebebe: @FARUK abi ben sana dün biraz yanlış bilgi vermişim kusura bakma  :by2:

250 adetten bişey olmaz. Bugün oynanacak maç belirler tabi Demba Ba felanda sarı görmemesi lazım cezalı olursa sıkıntı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Etiketler: