Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Sinan66, Samet Ç, eryigitcaner ve 125 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1727040 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hiç derdimiz yok Milli Takıma mı üzüleceğiz.Ben 10 yıldır eğleniyorum bunlar kaybettikçe.TFFspor diye boşuna demiyorum.Değişik bir örgüt bunlar

Bir insan Faroe 3. golü kaçırdı diye ah vah eder mi?
Bizi bu hale getirenler utansın.

Çevrimdışı goktasoktay

Nedense gram üzülmüyorum ama yalnız değilim sanırım bu konuda. Milli takımı seçerken bile kulüp gözetip ülkenin en büyük camialarından birinden ne alt yaş gruplarina ne üst seviyeye hak eden hiçbir futbolcuyu almıyorsan onun taraftarından da destek bekleme. Şu berkan denen yetenek fukarasını önce rıdvan yerine alıp oynattı şimdi salih yerine. Herif kendi takımının 6ncı seçeneği falan sakatlık ceza sınır olmasa senede 5 maç oynayamaz utanmaz herif bir de 11 başlatıyor. Daha beter olsunlar düşündükçe nefret ediyorum bu insanlardan.
Hepimizin de aslında tahmin ettiği ve temelli ayyuka çıkan bir gerçek var sanırım. Artık çok ama çok net. Milli takımın başına kim geçerse geçsin ne kadroyu belirliyor ne 11 i. Gelen parasına bakıp götürebildiği yere kadar götürüp bırakıyor. Zira bu fecaat tercihlerin falan izahı yok.
Kuntz özelinde, düşünüyorum, bu adam sevdiğimiz oyunculardan biriydi. Hatıraları bizimle olumludur. Bizim oyuncumuzu neden milli takıma almasın?
Evet büyük çoğunluğumuz bu kokuşmuşluktan dolayı milli takıma “milli” gözüyle bakamıyor…

Çevrimdışı Talisca1903

izlemedim bile gerçi uzun zamndır izlemiyorum çünkü hiç zevk vermiyor

abv versin bunlar nasıl penaltı.bizim böyle itekleseler her sene şampiyon oluruz.

Çevrimiçi mellfred

biz dışında her takım son dakikalarda maç çevirebiliyor
biz aldığımız maçı veriyoruz

Çevrimdışı Talisca1903

ads montella denen hocaya rağmen 1 puanı kurtardı adam samet &semih ikilisye defanstan topla çıkmaya çalışıyor sorarsan modern futbol

Çevrimdışı Talisca1903

fener 15 dk 4 tane felan pozisyon buldu bizim maç boyu 4 pozisyonumuz var allayıp pullayıp  önümüze bunu sunuyorlar her futbolcunun performansı düşmüş gedson nejip gibi görünüyor weghorst ersen martin gibi :s20: :s20:

Çevrimiçi Samet Demir

fener 15 dk 4 tane felan pozisyon buldu bizim maç boyu 4 pozisyonumuz var allayıp pullayıp  önümüze bunu sunuyorlar her futbolcunun performansı düşmüş gedson nejip gibi görünüyor weghorst ersen martin gibi :s20: :s20:
Fener 3 şut
Karagümrük 2 şut
Skor 1-1 bunu yazarken 2 yi attı Karagümrük..

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

Fener 3 şut
Karagümrük 2 şut
Skor 1-1 bunu yazarken 2 yi attı Karagümrük..

işte şu fenere dk 87 de attık ilk şutu ama fener yinede alacak gibi oynuyor inşallah yenilir :sevinc

Çevrimdışı celiker1

Fener maçından önce en üzüldüğüm haberdi Fener’in üçlü savunmasına karşı N’Koudou’nun olmaması
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Demir

Fener maçından önce en üzüldüğüm haberdi Fener’in üçlü savunmasına karşı N’Koudou’nun olmaması
Nkodou sol açık ilerde de weghorst yerine muleka yapmalıydı hoca.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı ferdi1903

fener önde ne kadar iyise defansda bi okadar kötü

Çevrimiçi murat baltacı

fener önde ne kadar iyise defansda bi okadar kötü
Defans leş öndede çok iyi değiller kompakt olan iyi kapanan her takım puan alır fenerden ve biz gol atamadık bunlara
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Talisca1903

Defans leş öndede çok iyi değiller kompakt olan iyi kapanan her takım puan alır fenerden ve biz gol atamadık bunlara
4 ü attı penaltıdan ama her an gol yiyebilecek potansiyel var fenerde
[ Son Düzenleme: 09 Ekim 2022, 21:41:53 Talisca1903 ]

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimdışı DieForYou1903

şu rezil fenere şut bile çekemedik.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı Unnamed

Karagümrük'ün 4 gol attığı Fener'e biz bilmem kaç dakikada şut atabildik. Rezalet.

Çevrimdışı Talisca1903

bats kurtardı feneri şansa bak

Çevrimiçi Samet Demir

Fenerde crespoyu tut. Arkaya da yılan gibi kaçan 2 topçu koy. Maç senin

Çevrimiçi Kursad_Duran

bats kurtardı feneri şansa bak
Bats değil canerle hakem kurtardı. Biri iki penaltı uydurdu digeride fenerin her golünde hata yaptı.

Çevrimdışı ferdi1903

Su karagümrük kadar top oynamiyoruz

Çevrimiçi Samet Demir

Maçı izlerken Topalın bizde attığı gol gelmişti direk aklıma. Kimse Fenerin bugün attığı bu golü konuşmuyor.

Çevrimiçi Samet Demir

Bu arada Kayseri maçını izleyin yeni hoca istiyorsanız iyi altarnatif olur

Çevrimdışı aunt minnie

Kayseri eze eze yeniyor Gs’yi

Çevrimiçi Samet Demir

Kayseri eze eze yeniyor Gs’yi
Daha gs balı devreye girmedi. O yüzden bende tedirginlik var hala