11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş
11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 30.10.2021 Saat : 16:00 Stadyum : Antakya Atatürk Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun - Ramazan Keleş

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 16282 defa] 11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Hatay maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%46.7]
1 puan
2 [%13.3]
0 puan
6 [%40]

Toplam Oy Verenler: 15

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 30.10.2021
Saat : 16:00
Stadyum : Antakya Atatürk Stadyumu
Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun - Ramazan Keleş
VAR : Tugay Kaan N6manoğlu - Kerem Ersoy
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Ekim 2021, 00:07:28
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Bu maçı da alırsak Trabzon'u ezer geçeriz.
Allah'ım nasip et.

Çevrimdışı Umutcan Kaya

bu maç derbiden daha zor adamlar geçen senenin hırsıyla baya sert oynayacaklar klasik Anadolu takımı umarım sakatlık olmaz
[ Son Düzenleme: 27 Ekim 2021, 23:43:36 Umutcan Kaya ]
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bu maçtan puan alma ihtimalimiz yok.

Çevrimiçi Necmi

bu maç derbiden daha zor adamlar geçen senenin hırsıyla baya sert oynayacaklar klasik Anadolu takımı umarım sakarlık olmaz
koyar geçeriz dediğin gibi klasik anadolu takımı

Çevrimdışı worns

iyi geçiş oyunu oynayabilen ters takım hatay. ama topladıkları puana göre geçen seneki tehditkar dönemlerinden de biraz gerideler bence. o zaman merkezden daha iyi çıkabiliyorlar, sette de çok problem yaratabiliyorlardı. ben zor maç olacağını düşünüyorum ama kazanmamız lazım, bizim de ağır motive çıkmamız lazım. abuk subuk puanlar kaybettik buralarda takılma lüksü bırakmadık.

Çevrimiçi Samet Ç

Hatay ligin en fazla kart gören ikinci takımı bizim maçta kart görmezlerse şaşırmam. Hücumu da kanatlardan yapıyorlar daha çok sağ kanadı kullanıyorlar.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Ekim 2021, 19:51:37
  • Beylikdüzü-İstanbul

Hatayspor teknik direktörü Ömer Erdoğan: Beşiktaş, bana göre şu an Süper Lig'in en iyi takımı.

(TRT Spor)

Çevrimiçi Necmi

Hatayspor teknik direktörü Ömer Erdoğan: Beşiktaş, bana göre şu an Süper Lig'in en iyi takımı.

(TRT Spor)
bu sefer beşiktaşın fitilini ateşlemek istemiyor 😂 pohpohlayıp uyutarak şey edecek ama şu anda bileniyorlardır

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Ekim 2021, 19:47:49
  • Beylikdüzü-İstanbul
 Beşiktaş'ta Galatasaray derbisi sonrası ağrıları olan Miralem Pjanic, Hatayspor maçında riske edilmeyecek. (NTV)

Çevrimiçi Necmi

Beşiktaş'ta Galatasaray derbisi sonrası ağrıları olan Miralem Pjanic, Hatayspor maçında riske edilmeyecek. (NTV)
hiç inandırıcı değil

Çevrimdışı ALDENYX

Beşiktaş, Josef de Souza'nın uyluk iç adalesinde gerilme ve ödem bulguları tespit edildiğini açıkladı. Josef de Souza'nın Hatayspor maçı kadrosuna alınmama durumu var.
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Kursad_Duran

Bir maç full kadro çıktık hemen sakatlıklar başladı yine. En azından Pjanic oynar inşallah. Yanında Necip arkadada Wellington oynar herhalde.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimdışı GreenBook

Pjanic tam olarak neyin peşinde
Ağrıymış sızıymış bunları artık kimseler yemiyor hangi devirdeyiz bukadar hafta dinlenmiş ne ağrısı

Çevrimdışı kahyaoglueren

Pjanic tam olarak neyin peşinde
Ağrıymış sızıymış bunları artık kimseler yemiyor hangi devirdeyiz bukadar hafta dinlenmiş ne ağrısı
Bu sakatlıklar sonrası yeni bir toparlanma departmanı benzeri bir departman kurulmuş. Küçük riskler bile olsa dinlendiriyorlar sanırım.

Mesela Josef de yok. Gecen sene Josef bence bu şekilde çok maça çıkmıştır. Hatta yanlış hatırlamıyorsam Sergen hoca da Josef'ın ağrı eşiği yüksek, sıkıntılarına rağmen oynuyor gibi ifadeler kullanmıştı.

Benim tahminim en ufak riskleri bile almıyoruz şuan.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Ersin - Rosier - Montero - Vida - Umut - Atiba - Necip - Teixeira - Larin- Ghezzal - Batshuayi.

İlk 11i beğenmedim.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Karabay

Ersin - Rosier - Montero - Vida - Umut - Atiba - Necip - Teixeira - Larin- Ghezzal - Batshuayi.

İlk 11i beğenmedim.
Bu bizim 11ler neden erken düşüyor.

Çevrimiçi Samet Demir

Pjanic ve Josef olmadan ne kadar pas yapıp tempo tutabileceğiz bakalım.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Kursad_Duran

İlk 11i beğenmedim.
Çok fazla alternatif yok. Necipin yerine Can, Salih veya Oğuzhan var.

Çevrimiçi underworld

Salih - new ozi oldu başımıza

Etiketler: