Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 66 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 363456 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Tek kişilik dev bir ordu gibisin maşallah. Ne kadar genç oyuncu varsa hepsinin karşısında dimdik ayaktasın her daim. :D Nefes aldırmıyorsun adeta. performansın ayakta alkışlanacak cinsten. Ben mesela artık genç oyuncuların ismini ağzıma almıyorum bu forumda. Twitter'da övüyorum. Ha seni offline görürsem araya sıkıştrabilirim belki bir kaç övgü ama tehlikeli, her an gardiyan gibi çökebilirsin tepemize 😂
benim için genç oyuncu yaşlı oyuncu diye bir ayrım yok benim için beşiktaşın çocuğuda yok iyi olan formayı 38 yaşındada giyer derdim oyuncular değil beşiktaşın iyi olması ersin bana güven verdiği gün sizden fazla savunurum ben kalecinin iyi olma kriterini savunmaya bakarak ölçerim ersine savunma güvenmiyor bunu maç içinde gösteriyorlar sürekli ersin iyi kaleci olur ama şu anda derdim ersin değil beşiktaş kazanmalı şampiyon olmalı ben bunu evlat diye ersinle riske etmem ersinle oynamak risk çünkü bırakalım artık beşiktaşın çocuğu lafını tek bir çocuğumuz var oda beşiktaşın kendisi insan çocuğunu riske atmaz

Çevrimdışı Eray_Steiermark

fenerliler öyle dedi diyemi asıyorsun oyuncunu bizde ismail için diyorduk
Birşeyi kabul edin beşiktaşın birinci kalecisi mert hocanın gözündede öyle ersinin kalede olma nedeni şampiyon takımın kalecisi olması mert kaleyi devralacak eninde sonunda şansızlığı bu savunma hattına geçmesi oldu ersini neden sokmadı kalede rotasyonmu olur sergen ersini bu maçta harcatmak istemedi antalyalı oyuncular aldıkları her topla mertin karşısına dikiliyordu üç tane hatırladığım net kurtarışı var iki üç tanede çıkarak önlediği pozisyon var
Göreceğiz sezon sonunda birinci kaleci kimmiş. Elinde bir oyuncu var altyapıdan çıkma 20 yaşında ve bonservis bedeli exponansiyel olarak artıyor. 4 hafta kaleye koymuşsun gol yememiş. Diğer oyuncun ise 33 yaşında eski bir renkli kalecisi. Ilk maçında iki gol birden yemiş. Dortmund'tan değil Antalya'dan yemiş. Denklem gayet basit Mert için fazla umutlanmayın derim. İyi bir yedek olur en fazla.

Çevrimiçi Necmi

Lafı eğip bükmeyeceğim Montero’yu ligin genç über scout transferlerine değişmem. Yaşı hepsinden daha genç, fiyatı hepsinden daha ucuz. Nelsson, atilla, min jae filan işine baksınlar.

Beşiktaş’ın transfer stratejisi ezbere değil; her an değişebilen ve şartlara ayak uydurabilen bir anlayış. Öyle cebine milyonlar koyup pazardan domates alırmış gibi milyonlar saçıp 22-23 yaşında adamlarla scout transferi yapan diğer iki kulüp gibi değil. Teşbihte hata olmaz diğer kulüpler hassas tartı ile yemek yapan otel aşçısı iken bizimkiler bütün tarifleri göz kararı yapan esnaf lokantası ustası gibi.

Mesela üç kuruşa oyuncu kiralanıyor, sonraki sene ışık görülürse fiyatı öldürüp almaya çalışıyorlar. Alamazlarsa bırakıp hemen başka bir alternatif buluyorlar. O bıraktıkları oyuncuyu da minimum 1-2 sene sonra alıyorlar. Bazen yanılıyorlar ama hemen bir şekilde çaresine bakılıyor. Kulübün içinde ön plana çıkmayan harika akıllar var. Yöneticiler de yıllardır çoğu defa bunların sözünü dinledi. Pragmatik yaklaşıyorlar her duruma. Bazen çare bulamayıp risk alıyorlar, oralarda da çoğu defa yüzleri gülüyor.

Şu son 8 senede ljajic, negredo, lens, pepe vakaları olmasaydı iyisiyle kötüsüyle her sezon transfer işleri kotarılmıştı. Kulübün bütün dengesini bu 4 oyuncu bozdu.
kesinlikle katılıyorum bu kulübün müthiş bir transfer aklı var doğru oyuncu alınıyor pepede sorunumuz maaş değil bonservisdi öyle bakmak lazım onun sayesinde grupdan na mağlup çıktık negroda kötü transfer değildi harcayan şenolla quaresma oldu bazen yapılan transferde şartlarada bakmak gerekiyor şenolun tek düşündüğü kendi kariyeriydi beşiktaş umrunda değildi sergende kendi kariyerini düşünüyor ama bir o kadarda beşiktaşı düşünüyor o yüzden şenolun harcadığı gibi oyuncu harcamıyor o isimler sergenle farklı noktada olurdu
Renklilerin en kıskandığı şey transfer aklımız

Çevrimiçi Necmi

Göreceğiz sezon sonunda birinci kaleci kimmiş. Elinde bir oyuncu var altyapıdan çıkma 20 yaşında ve bonservis bedeli exponansiyel olarak artıyor. 4 hafta kaleye koymuşsun gol yememiş. Diğer oyuncun ise 33 yaşında eski bir renkli kalecisi. Ilk maçında iki gol birden yemiş. Dortmund'tan değil Antalya'dan yemiş. Denklem gayet basit Mert için fazla umutlanmayın derim. İyi bir yedek olur en fazla.
kendi oyuncunu renkli diye damgalamak iğrenç birşey ersinde beşiktaşın kalecisi mertte beşiktaşın kalecisi asla ayrım yapmam iyi olan hak eden formayı alır ersinin beşiktaşın çocuğu olması 20 yaşında olması umrumda bile değil beşiktaşın kalesine hak ediyorsa geçer mert 32 yaşında diye biliyorum bir sene ekleyerek dahamı yaşlandırıyorsun bunlar renkli ağzı bunun tersini savunacağınıza onların algısına destek veriyorsunuz merte yaşlı diyenlerin kalesini 35 lik kaleci koruyor 31 yaşındaki alexe yaşlı diyenler 35 lik babel oynatıyor bırakın artık renkli algısıyla haraket etmeyi beşiktaşın kalesini iyi olan kaleci korur bunada hoca karar verecek ersinle mukayese ettiğimiz kaleci renklilerin kalecisi değil beşiktaşın kalecisi

Çevrimiçi Necmi

Mert ersin için bir nimet yanında çok iyi bir kaleci var ondan birşeyle almalı gelişiminde katkısı büyük olur zaten onunla rekabetin artıları görünmeye başladı birde öğrenirse işde o zaman iyi kaleci olur

Çevrimiçi sEuL

kendi oyuncunu renkli diye damgalamak iğrenç birşey ersinde beşiktaşın kalecisi mertte beşiktaşın kalecisi asla ayrım yapmam iyi olan hak eden formayı alır ersinin beşiktaşın çocuğu olması 20 yaşında olması umrumda bile değil beşiktaşın kalesine hak ediyorsa geçer mert 32 yaşında diye biliyorum bir sene ekleyerek dahamı yaşlandırıyorsun bunlar renkli ağzı bunun tersini savunacağınıza onların algısına destek veriyorsunuz merte yaşlı diyenlerin kalesini 35 lik kaleci koruyor 31 yaşındaki alexe yaşlı diyenler 35 lik babel oynatıyor bırakın artık renkli algısıyla haraket etmeyi beşiktaşın kalesini iyi olan kaleci korur bunada hoca karar verecek ersinle mukayese ettiğimiz kaleci renklilerin kalecisi değil beşiktaşın kalecisi
Agabey Ozan’i alsaydik, Ozan hakkindada ayni seyleri soylermiydin? Ozan’da bizim oyuncumuz, renkli diye damgalamak igrenc, asla ayrim yapmam iyi olan formayi alsin falan diye

Bu arada Mert iyidir, Utku’nun yerine Mert’in klubede olmasini tercih ederim. Ama bu takimin as kalecisi Ersin’dir benim icinde. Altay ve Ugurcan’in goklere cikarildigi su ortamda, Ersin candir. 19 yasinda sampiyon olmus, Turkiye kupasini kazanmis, ve sampiyonlar liginde takimin as kalecisi olarak maclara cikiyor suan da.

Çevrimiçi Necmi

Agabey Ozan’i alsaydik, Ozan hakkindada ayni seyleri soylermiydin? Ozan’da bizim oyuncumuz, renkli diye damgalamak igrenc, asla ayrim yapmam iyi olan formayi alsin falan diye

Bu arada Mert iyidir, Utku’nun yerine Mert’in klubede olmasini tercih ederim. Ama bu takimin as kalecisi Ersin’dir benim icinde. Altay ve Ugurcan’in goklere cikarildigi su ortamda, Ersin candir. 19 yasinda sampiyon olmus, Turkiye kupasini kazanmis, ve sampiyonlar liginde takimin as kalecisi olarak maclara cikiyor suan da.
caner beşiktaş forması giydiği gün ben susdum burda herkes benim canerden ne kadar nefret ettiğimi bilir ama ozanı kaldıramam büyük ihtimal maçları bile izlemezdim
Ama merti fenerden almadık ve fenerin hiç kalecisi olmadı belki volkan sakat cezalı olduğu zaman forma giymiştir fenerden ayrılalı kaç yıl olmuştur fenerden gönderilmiş uzun yıllar anadolu turu yapmış hafızalarımızda yanlış tek haraketi olmamış birini renkli diye tanımlamak abes ozanla canerle bir tutmaksa direk hakaret olur mertin iyi kaleci ünvanını alması fenerde olmadı mertin fenerle alakalı hafızamda bir yeri yok başak ve milli takımdaki performansı beni ilgilendiriyor şu anda beşiktaşın kalecisi ve o performansı beşiktaşta göstermesini diliyorum kaldıki başak ve milli takıma göre daha yüksek performans verme potansiyeli var ersin merti kesebilecekse bu beni mutlu eder merti kesmek demek süper ligin en iyi kalecisini kesmek demektir daha ne ister insan
Benim eleştirimi anlamıyorsunuz ben ersini kötülemiyorum tersine hatalarını göz önüne serip düzeltmesini sağlamak önemli daha 20 yaşında överek ben oldum dedirtirsek yok olup gider gelişirse kaleci yaşı olan 24-26 yaşlarına geldiğinde a klas kaleci olur biz kimi şişirdiysek yok ettik necip gibi yerdiğimiz oyuncularda günü geldiğinde kurtarıcı oluyor
Ersin şu anda beşiktaşın birinci kalecisi olacak seviyede değil ama gelecekte olmasını sağlayacak sergen gibi hocası var bu sene yurt dışına gönderseydik mahfederdik geleceğini birinci kaleci olarak tutarsak yine mahfederiz yoksa bu takımda kaleye ben geçsem birşey farketmez ersinde olur kalede ama iki hatalı gol yese bu taraftar adamı tüketir 20 yaşında bir kaleciyi topun ağzına koyup koruyamazsın

Çevrimdışı kahyaoglueren

Karlı bir hafta oldu. Darısı diğer haftalara 😃

Çevrimdışı yaço58

Haftanın en karşısında biziz böyle devam önümüzdeki 3 maçı alıp milli araya gidelim inşallah

Çevrimdışı yaço58

@mrred bu civcivler harbi taş gibi top oynuyor ağzım açık kaldı izlerken teşekkürler sergen hocam teşekkürler emeği geçen herkese bu sene şampiyonluk gelirse makası açma şansı ayağımıza gelecek ciddiyeti bozmayalım her maç aynı oyun ile devam edelim

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi BlackEagle16

Haftanın en karşısında biziz böyle devam önümüzdeki 3 maçı alıp milli araya gidelim inşallah
3 maçı kayıpsız geçme ve takıma tam destek vakti imkanı olan herkez umarım adanademirspor maçındaki tribünleri doldurur takımın bu yüksek güçlü desteğe çok ihtiyacı var ve köküne kadar hakkediyorlar birileri güçlü oyun görmek istiyorsa takımın oynadığı futbola baksınlar.
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Son şampiyon, yenilmez armada, 17. şampiyonluğa koşuyor.

Çevrimiçi levitate

hahaaaa harika

bu sezon iyi birlik olduk keyifler yerinde hadi bakalım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Ligdeki en ciddi rakibimiz stadımızın zemini gözüküyor.(Alıntı)

Çevrimdışı Gokhang

Ligdeki en ciddi rakibimiz stadımızın zemini gözüküyor.(Alıntı)

Bence de en büyük sıkıntımız bu. İkincisi de Josef'in sakatlanmasını önlemek olmalı, o tempoyu kaldırabilecek alternatif 6 numara bulmamız lazım.

Çevrimiçi Necmi

milli araya ts ilede puan farkını açıp gireriz büyük ihtimal içerde konya kayseri deplasman içerde alanya olması lazım

Çevrimdışı Zafer55

Alıntı yapılan: Gokhang

link=topic=7902.msg1098878#msg1098878 date=1632076962
Bence de en büyük sıkıntımız bu. İkincisi de Josef'in sakatlanmasını önlemek olmalı, o tempoyu kaldırabilecek alternatif 6 numara bulmamız lazım.

Josef maç içinde tükendiğinde..ya da yoğun maç trafiğinde dinlenmesi gerektiğinde yerine oynayabilecek tek adam Topal şuanki kadroda.

Başka bir pozisyonda(Stoper) da kullanılmamalı kendisi.bu takımın 4.stoperi Neciptir ve Necip te başka bir pozisyonda kullanılmamalı bana göre.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

kesinlikle katılıyorum bu kulübün müthiş bir transfer aklı var doğru oyuncu alınıyor pepede sorunumuz maaş değil bonservisdi öyle bakmak lazım onun sayesinde grupdan na mağlup çıktık negroda kötü transfer değildi harcayan şenolla quaresma oldu bazen yapılan transferde şartlarada bakmak gerekiyor şenolun tek düşündüğü kendi kariyeriydi beşiktaş umrunda değildi sergende kendi kariyerini düşünüyor ama bir o kadarda beşiktaşı düşünüyor o yüzden şenolun harcadığı gibi oyuncu harcamıyor o isimler sergenle farklı noktada olurdu
Renklilerin en kıskandığı şey transfer aklımız

Montero'yu abartmaya gerek yok. Dün oyuncuyu indirip kırmızı görse çok farklı şeyler konuşurduk.
Atletico çıkışlı olması da nemli bir referans değil, YD döneminde de Atletico'nun hiç oynatmadığı oyuncuyu almıştık.
Montero yerine çok daha net bir stoperimiz olmalıydı ama çok dert değil.
Josef'in olduğu orta saha düzeninde gerekirse Serdar Saatçi' yi oynat fark etmez.

Çevrimdışı Zafer55

Montero'yu abartmaya gerek yok. Dün oyuncuyu indirip kırmızı görse çok farklı şeyler konuşurduk.
Atletico çıkışlı olması da nemli bir referans değil, YD döneminde de Atletico'nun hiç oynatmadığı oyuncuyu almıştık.
Montero yerine çok daha net bir stoperimiz olmalıydı ama çok dert değil.
Josef'in olduğu orta saha düzeninde gerekirse Serdar Saatçi' yi oynat fark etmez.
Dün oyuncuyu indirmeye çalıştı aslında ama allahta n oyuncu inatla devam etti..yoksa iki sakatlıktan sonra eldeki son stoperi de kırmızı gören sergen hoca devreleri yakabilir oyuna Murat Şahini falan almaya kalkabilirdi 😁

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ALDENYX

Yayinci kanalda şaşırttı beni gecen senelerde olmadık pozisyonlari yorumlatmak icin faullerimizi gösteriyolardi..özette şaşırdım mehmet topalin faulü ile ridvanin dudukden sonra topa vurmasini göstermemişler algi kastirmadilar hayret.
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi sEuL

Tore yerine gelip baslasin hemen yarin.

Çevrimiçi levitate

Tore yerine gelip baslasin hemen yarin.
töre yerine hasic oynasın tek bacağıyla daha çok iş yapar

Çevrimdışı Sinan23

Cumartesi psikolojilerini bozduk. Bizimde bozuldu ama neyse.

Etiketler: