Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 147 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1146264 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı worns

ghazzel aslında oyun kurucu değil daha çok hücumu yönlendiriyor kanat oyuncusundan oyun kurucu olmaz oyunu kuran merkezde topu dağıtan oyuncudur ghazzelin böyle fonksiyonu yok

advanced playmaker diye söyleniyor daha çok rolü. derindeki oyun kurucu değil elbette, hücumdaki merkez gibi. zaten pozisyon olarak da merkeze kırılarak oynuyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Ghezzal bence net oyuncu kurucu. Bizim hücum kurgumuza ve saha yerleşimimize bakarsanız daha iyi görürsünüz.
Bizim hücumlarımızda Ghezzal sağ içe konumlanıyor hatta neredeyse forvet arkasına konumlanıyor. Böylece Rosierin önünü açılıyor. Fakat burada amaç sadece Rosierin önünü açmak değil. Dikkat ederseniz. Rosier Welinton Ghezzal bazen atiba bazen Ljajic devamlı sağ kanadamızda paslaşıyorlar. Orada çoğunluk sağlanıyor top çevirme hızı arttırılıyor. Bir şekilde boş alan yaratılıyor. Topun en son olarak Ghezzalin ayağa gelmesi isteniyor. Çünkü hem kilit pas atma hem de karar verme açısından Ghezzal üst düzey bir oyuncu. Rakip kendi soluna doğru yönlendirilince kendi sağ tarafları açık kalıyor. Top bir anda sol kanada geçince birbirinin aynısı goller buluyoruz.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

Ghezzal bence net oyuncu kurucu. Bizim hücum kurgumuza ve saha yerleşimimize bakarsanız daha iyi görürsünüz.
Bizim hücumlarımızda Ghezzal sağ içe konumlanıyor hatta neredeyse forvet arkasına konumlanıyor. Böylece Rosierin önünü açılıyor. Fakat burada amaç sadece Rosierin önünü açmak değil. Dikkat ederseniz. Rosier Welinton Ghezzal bazen atiba bazen Ljajic devamlı sağ kanadamızda paslaşıyorlar. Orada çoğunluk sağlanıyor top çevirme hızı arttırılıyor. Bir şekilde boş alan yaratılıyor. Topun en son olarak Ghezzalin ayağa gelmesi isteniyor. Çünkü hem kilit pas atma hem de karar verme açısından Ghezzal üst düzey bir oyuncu. Rakip kendi soluna doğru yönlendirilince kendi sağ tarafları açık kalıyor. Top bir anda sol kanada geçince birbirinin aynısı goller buluyoruz.
bu dediklerini yapan biri nasıl oyun kurucu oluyor🤔
Ortadan dikine bir çizgi çiz o çizginin sağını kullanıyor hiç sola geçtiğini görüyormusun sahanın dörtte birini kullanan oyun kurucu gördünmü hiç parantez içinde bir sözünü kullanayım son topların ghazzelle buluşması sağlanıyor dedin oyun kurucu topla buluşturur buluşturulmaz
Yaptığı tamamen sondan bir önceki adımı organize etmek aslında kısmi olarak on numaranın yaptığını yapıyor bak tam demiyorum kısmi oyun kurucu oyunu ve hücumu yönlendirir ghazzel yönlendirmiyor sonlandırıyor 😉 hemde fena sonlandırıyor 😳

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Boşuna tartışmaya girmişsiniz ghezzal=kral   :evillol: Her işi yapar, gerçekten şaklaban,diaby,lens gibilerini izledikten sonra sağ kanatta böyle birini izlediğimiz için midir nedir adam bana mükemmel geliyor. Gerçi ilk geldiğinde o kadar olumlu değildim ama antalya 1-1 deplasman maçı mıydı neydi, bu takımı bu kadar sahiplenmesi falan, artık kendisinin hayranıyım tarzı belirtmiştim, ilk geldiğinde defansif zaafiyetleri vardı, ama bu sahiplenme olduktan sonra, aşırı ciddiye alan, oyunu yönlendiren, maç sonu "hocam nerde isterse oynarım, yeneceğiz vs " gibi takım kaptanlığına büründü resmen.

Çevrimiçi Necmi

Boşuna tartışmaya girmişsiniz ghezzal=kral   :evillol: Her işi yapar, gerçekten şaklaban,diaby,lens gibilerini izledikten sonra sağ kanatta böyle birini izlediğimiz için midir nedir adam bana mükemmel geliyor. Gerçi ilk geldiğinde o kadar olumlu değildim ama antalya 1-1 deplasman maçı mıydı neydi, bu takımı bu kadar sahiplenmesi falan, artık kendisinin hayranıyım tarzı belirtmiştim, ilk geldiğinde defansif zaafiyetleri vardı, ama bu sahiplenme olduktan sonra, aşırı ciddiye alan, oyunu yönlendiren, maç sonu "hocam nerde isterse oynarım, yeneceğiz vs " gibi takım kaptanlığına büründü resmen.
quaresmadan sonra çölde vaha gibi
En azından quaresma aşkını bitirdi şimdi nelere mal olduğunu görüyorlardır

Çevrimdışı Orhan_

quaresmadan sonra çölde vaha gibi
En azından quaresma aşkını bitirdi şimdi nelere mal olduğunu görüyorlardır

Ah ahhhhh.. Hem hocadaki hem taraftardaki Quaresma sevdası yedi bitirdi bizi. Takım onsuz daha iyi oynuyor dediğimiz vakit kendisine küfredildiğini zannedenler vardı. Aha Fb'de Caner de o kadar asist yapıyor. N'sakala'nın bile yedeği olamaz.

Çevrimdışı worns

Ah ahhhhh.. Hem hocadaki hem taraftardaki Quaresma sevdası yedi bitirdi bizi. Takım onsuz daha iyi oynuyor dediğimiz vakit kendisine küfredildiğini zannedenler vardı. Aha Fb'de Caner de o kadar asist yapıyor. N'sakala'nın bile yedeği olamaz.

isterse 20 asist yapsın, bizden uzak kadıköy'e yakın olsun caner. hayatımda takımda görmekten bu kadar rahatsız olduğum az oyuncu olmuştur. ne şenol hoca ne avcı'nın kesebildiği caner'i sergen hocanın tak diye takımdan kesip göndermesi ise puanını hayli arttırıyor gözümde. beklerin atletik kapasitesini arttırmak bu seneki takımı tek başına iki üç seviye yukarı çıkarttı. caner'in yıldız yaptığı rakip sağ kenar oyuncularını yazmaya kalksam bu forumun sayfaları yetmez. :) n'sakala'nın topu kaval kemiğiyle kontrol etmeye çalıştığı form durumunu bile yıllarca izlemeyi yeğlerim caner'i izleyeceğime.

Çevrimdışı mrred

isterse 20 asist yapsın, bizden uzak kadıköy'e yakın olsun caner. hayatımda takımda görmekten bu kadar rahatsız olduğum az oyuncu olmuştur. ne şenol hoca ne avcı'nın kesebildiği caner'i sergen hocanın tak diye takımdan kesip göndermesi ise puanını hayli arttırıyor gözümde. beklerin atletik kapasitesini arttırmak bu seneki takımı tek başına iki üç seviye yukarı çıkarttı. caner'in yıldız yaptığı rakip sağ kenar oyuncularını yazmaya kalksam bu forumun sayfaları yetmez. :) n'sakala'nın topu kaval kemiğiyle kontrol etmeye çalıştığı form durumunu bile yıllarca izlemeyi yeğlerim caner'i izleyeceğime.
Hocaya en başta saygımın artmasının ilk nedeni Caner'i çat diye kesmesiydi. Daha sonraki açıklamalarında da Caner'in takımda kalmasını ben istemedim dedi. Adam Caner kanserini erkenden fark etmiş.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Açılın N’Sakala savunmaya geldim :) Artık bu adama laf etmeyi bırakalım cidden. Evet kazma biraz ama onun dışında fiziği çok güçlü, hızlı, defansı da yıpratıcı ve bezdirici. Atletik savaşçı defansif bek ve güzel bindirmeler de yapıyor. Arada uyuyup adamını kaçırıyor ama kaçırmayan bek de yok zaten dünyada. Az paraya çok iş yapan başarılı bir Sergen Yalçın transferi.

Çevrimdışı goktasoktay

Açılın N’Sakala savunmaya geldim :) Artık bu adama laf etmeyi bırakalım cidden. Evet kazma biraz ama onun dışında fiziği çok güçlü, hızlı, defansı da yıpratıcı ve bezdirici. Atletik savaşçı defansif bek ve güzel bindirmeler de yapıyor. Arada uyuyup adamını kaçırıyor ama kaçırmayan bek de yok zaten dünyada. Az paraya çok iş yapan başarılı bir Sergen Yalçın transferi.
Artık ben de öyle düşünmeye başladım. Adam İbrahim Üzülmez’in siyahi versiyonu resmen. Böyle yürekten maksimumunu vererek oynasın ben çok şikayet etmem.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Artık ben de öyle düşünmeye başladım. Adam İbrahim Üzülmez’in siyahi versiyonu resmen. Böyle yürekten maksimumunu vererek oynasın ben çok şikayet etmem.

Bence de tam bir Deli İbo modeli :) gs maçında sağ ayağı ile gol atarsa güzel olur :D Beklerden biri defansif olacaksa da böyle olsun çünkü Rıdvan’ın savunması da hakemin insafına kalıyor. Kısa boyu ile rakibin dibine girip faul almaya çalışıyor. Rıdvan bana savunmada hiç güven vermiyor.

Çevrimdışı sozkul

Bence de tam bir Deli İbo modeli :) gs maçında sağ ayağı ile gol atarsa güzel olur :D Beklerden biri defansif olacaksa da böyle olsun çünkü Rıdvan’ın savunması da hakemin insafına kalıyor. Kısa boyu ile rakibin dibine girip faul almaya çalışıyor. Rıdvan bana savunmada hiç güven vermiyor.

Arkada N'Scala  önde Rıdvan modelinin dakikalarını artırıp izlememiz lazım. Daha yararlı olabilir önde.

Övülmeye başladıysa bu hafta nskalanın hatasından yenilen gol yazıyorum  :evillol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Al işte, ne gerek var böyle şeylere. Takım iyiye giderken çıktı başkan yine.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Al işte, ne gerek var böyle şeylere. Takım iyiye giderken çıktı başkan yine.

Biri şu adamı frenlesin. Kendi kendine rakibi motive etmekten başka bir işe yaradığı yok!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Biri şu adamı frenlesin. Kendi kendine rakibi motive etmekten başka bir işe yaradığı yok!
Yönetim rakiplere çalışıyor diyorum. Kabul etmiyorsunuz :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Demeçle, ANÇ'nin konuşma tonu vs uçuk bi fark var. Kötü bir şey dememiş adam açıp izleyebilirsiniz.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Faik çekecek Fişi :D

2016 da attığı twitin aynısını atmış :lol:

Edit : Eski twit galiba..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Aynı Tweeti atmış

Yap showunu kral , Meşhur Gol sevincini de yap , Dejavuuuu :super: :super:

Çevrimiçi murat

ya bu sayılara ben pek önem vermem önemli olan rollerdir ama bu takıma 4141de denmez hocam. tek forvet mi oynuyoruz yani?

zaten mesele şu ki gradel-davidson'a bizdeki görece muadili nkodou diyelim, ihtiyaç duymadan üretken olabilen bir oyun oynayabildik sene boyu. onu anlatmaya çalışıyorum. larin'i bir takım alıp merkez santraforda kullanabilir. bu başka bir konu. bizde merkez santraforda solda verdiği verimi vermezdi. bu bunu yadsımıyor. bahsettiğim nokta bu.

ghezzal'in oyun kuruculuğu üzerine takım kurulur mu? bence kurduk ve oldu. kenarda oyun kurucu kullanmak da öyle garip bir şey değil zaten. hele arkasında hücum gücü ve atletizmi yüksek bir bekiniz varsa herkesin standart tek santrafor ve klasik kanatları savunmaya alıştığı tslde çizgiyi bozup ekstra bir takım da olabiliyorsunuz. bence takım bu sene kadro kapasitesinin üzerinde bir performans ortaya koydu ve bunu oyun tercihleri ile yaptı. bunu azımsıyoruz gibime geliyor.

ha seneye de her şey aynı düzen üzerine mi temellenir. farklı bir yapıya mı geçiş yapılır, eldeki özellikli oyuncular kaybedilirse. bunlar ayrı tartışma konuları. sürekli böyle oynamak zorunda değiliz elbette. bu oyunculardan çıkabilecek en iyisinin bu olması başka, o başka bir konu. larin'in iyi bir teklif geldiğinde gönderilmesi, maksimumunu bulduğu konusundaysa katılıyorum sana. larin'in işini yapacak oyuncu bulunur.
solda sol açıksız oynuyoruz ama 2. forvetimiz var. sağda sağ açıksız oynuyoruz orayı rosier dolduruyor. rosier gezzali rahatlatıyor. forvet arkasız oynuyoruz onuda gezzal ve atiba tolore ediyor. solda da bir rosierimiz olsaydı fişi çoktan çekmiştik. he bu arada kaç maçtırda santraforsuz oynuyoruz onu da yönetim tolore etseydi keşke.

Sakin olun yahu, abou buydu ayakları patlayacaktı ve çekecektik. Oynamak istesek gider oynar, sözleşmeyle falan alakası yoktur. Sanki cristiano ronaldo geldi de bu hale düştü.
Yalnız sorun şu ki sakatligi patlak olan dizi değil öbür dizindenmis :bandit:

Çevrimdışı AigleBordeaux

Yalnız sorun şu ki sakatligi patlak olan dizi değil öbür dizindenmis :bandit:
patlak dizi yuzunden saglam dize cok yuklenmis olabilir
sezon sonu hersey ortaya cikar su an onemli olan takimi desteklemek, son 4 mac  :D
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!