Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 148 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1146358 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı Erman1903

yazıların güzel zevkle okuyorum ama işin içine ikili tartışma laf sokmalar girince yazınında tadı kaçıyor
İsim zikretmeyim ama dalaştığın arkadaşda ikili tartışmaya girmediğinde gayet iyi yazılar çıkarıyor
Siz mütamadiyen birbirinize laf sokacağım dediğinizde forumu kendi yazılarınızı okumaktanda mahrum bırakıyorsunuz biz yöneticiyiz mecbur okuyoruz ama eminim çok kişi bıkmıştır pas geçiyordur
Neyin savaşıki bu ikinizde beşiktaşlısınız fikirler uymasa bile ben biliyorumki herkes beşiktaşı iyi görmek istediği için yazıyor saygı göstermek lazım
Kalp kırmak çok kolaydır ama kazanmak çok zordur heleki kırılan kalbi onarmak çok daha zordur
Sudan sebeplerle kalp kırmaya değmez
Mutlu olun şu pandemi dönemi herkes ayrı bir savaş veriyor insanlar büyük sıkıntılar içinde üstüne sağlık problemleri var geçim sıkıntıları var şurda bir yüzümüzü güldüren beşiktaş oldu onuda birbirinize zehir etmeyin ve başkalarınada etmeyin
Hayat şu snda başka şekillerde kimseyi mutlu etmiyor

Tamam abi, sen öyle diyorsan öyledir.

Çevrimiçi Necmi

Nsakala pas vermeden önce atiba boşluğu görüp nasıl da ona pas açısı yaratıyor. Derslik pozisyon. Atiba pası alınca Larin hemen hareketleniyor. Larin gerçekten tam emekçi ve elinden geleni yapıyor. Oyunu doğru oynamaya çalışıyor. Ljajic pası biraz daha erken verse Ghezzal golü atarmış

larinin gol vuruşlarıda pızisyon almasıda çok iyi ve hızıda çok iyi şu ana kadar deparlarda geçikdiğini görmedim kötü yanı devamlılığı yok ritim alarak oynuyor başkadığında sürüyor golleri herhangi nedenden durursa yeniden ritim alması zaman alıyor bu düzelecek birşey abuşdan çok şey öğrenecek durduğu zamanda ya sabır çektiriyor bir şeyi daha var rakip ceza alamında kaldığı kadar bizimkindede kalıyor çok ileri geri yapıyor savunmaya destek veriyor  ben satılması taraftarı değilim dahada üstüne koyacaktır ortam buna müsait

Çevrimdışı mrred

Maçın başından beri yakaladığımız başka bir defans arkası koşusu ve tek pasla gelen gol.

Bence Golde aslan payı Ljajicin fakat Larinin bitiricilği de çok güzel.

Bu arada Larin top Ljajice giderken hareketlenmeye başlamış bile.

[ Son Düzenleme: 04 Mayıs 2021, 00:18:43 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

larinin gol vuruşlarıda pızisyon almasıda çok iyi ve hızıda çok iyi şu ana kadar deparlarda geçikdiğini görmedim kötü yanı devamlılığı yok ritim alarak oynuyor başkadığında sürüyor golleri herhangi nedenden durursa yeniden ritim alması zaman alıyor bu düzelecek birşey abuşdan çok şey öğrenecek durduğu zamanda ya sabır çektiriyor bir şeyi daha var rakip ceza alamında kaldığı kadar bizimkindede kalıyor çok ileri geri yapıyor savunmaya destek veriyor  ben satılması taraftarı değilim dahada üstüne koyacaktır ortam buna müsait

Ben sezon başlamadan Muriç'den iyi - Abou önde solda Larin oynar diyordum insanlar yok artık diyordu :)

Çevrimdışı goktasoktay

Topu kaybettiğimizde yaptığımız baskı çok kritik. Ve nihayet adem ljajic baskıyla top kazanılmasına yardım ediyor.

Golde  2 ayrıntı var.

1.Larin ofsayta düşmüyor. Bu adam hiç ofsayta düşmüyor. Çok önemli bir meziyet

2.Adam iyi bitirici kim ne derse desin. Bu golün aynısını 2 kez daha attı sanırım. Kalecinin tuttuğu köşeye vuruyor. İğne deliğinden geçirdi.

Aynı yerden en az 3 golü var. 4. konusunda emin değilim.

Çevrimdışı mrred

Ben sezon başlamadan Muriç'den iyi - Abou önde solda Larin oynar diyordum insanlar yok artık diyordu :)
Doğru öyle demiştin. Geçen sezon Belçikada bayağı takip ettim hep soldan içe kat ederek oynamıştı. Bu kadarını ben de öngöremedim. Fakat Ghezzal ve Rosier faktörünü de unutmamak lazım . Rosier inanılmaz "enerjik" bek o koridoru tek başına kullanıyor. Adam yorulmak bilmiyor. İnanılmaz avantajımız var. Biz aslında 2 forvet arkasıyla falan oynuyoruz  :D
The great gig in the sky

Çevrimdışı goktasoktay

Maçın başından beri yakaladığımız başka bir defans arkası koşusu ve tek pasla gelen gol.

Bence Gol aslan payı Ljajicin fakat Larinin bitiricilği de çok güzel.

Maç başlığında yazmıştım ben. Ljajic usta işi bir asist yaptı. Dediğin gibi, larinin gol vuruşu da harika. Karşı karşıya topun altına girmese kaleci açıyı kapatmıştı.

Çevrimiçi Necmi

Ghazel orda diye herkes sağ kanadımızın öldürücü olduğunu düşünüyor ama bizim sol kanadımız daha öldürücü
İki kanadı farklı kullanıyoruz ama oyun içinde değişiklik yapmıyoruz yapsak rakipler dağılır herhalde

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

- Gs' yi yenersek, fb puan kaybederse matematiksel olarak sampiyon oluyoruz.

- Gs ile berabere kalır, fb yenilirse matematiksel olarak sampiyon oluyoruz.

- Biz ve fb kazanırsak, 1 puan daha alırsak sampiyon oluyoruz.

- Biz berabere kalır, fb kazanırsa 3 puan daha alınca sampiyon oluyoruz.

- Herkes berabere kalırsa, 1 puan daha alırsak sampiyon oluyoruz.

- Yenilirsek ve fb kazanırsa (düşünmesi bile kötü) 4 puan daha alırsak şampiyon oluyoruz.

Ben karamsarlığımdan dolayı son ihtimale göre hazırlıyorum kendimi. Son ihtimal dışında hepsine kabulüm.

Hesaplamada yanlışlıklar olabilir :)

Çevrimdışı mrred

Aynı yerden en az 3 golü var. 4. konusunda emin değilim.
Tesadüf değil adam özellikle çalışıyor
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Ghazel orda diye herkes sağ kanadımızın öldürücü olduğunu düşünüyor ama bizim sol kanadımız daha öldürücü
İki kanadı farklı kullanıyoruz ama oyun içinde değişiklik yapmıyoruz yapsak rakipler dağılır herhalde
Ghezzala önlem almak için rakip takım kaymaları o tarafa yapıyor böylece dengeleri bozuluyor. Nkoudou biraz daha iyi bitirici olsa çok büyük tehdit.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

Doğru öyle demiştin. Geçen sezon Belçikada bayağı takip ettim hep soldan içe kat ederek oynamıştı. Bu kadarını ben de öngöremedim. Fakat Ghezzal ve Rosier faktörünü de unutmamak lazım . Rosier inanılmaz "enerjik" bek o koridoru tek başına kullanıyor. Adam yorulmak bilmiyor. İnanılmaz avantajımız var. Biz aslında 2 forvet arkasıyla falan oynuyoruz  :D
atiba ve nkoudouyuda koy dört forvet arkasıyla oynuyoruz hatay maçında manyak ettik rakip stoperler kimi tutacağını şaşırdı
Hatay maçı 55 yıllık futbol seyirciliğimin nirvanasıydı

Çevrimdışı Erman1903

Valla sağ taraf büyük faktör abi, Ghezzal skor yapamasa da yine hemen hemen aynı oyunu oynamış ama Rosier'in geçen sezon hücumu hiç yok, ondan önceki sene eh işte. Bir Fransa'dan transfer olduğu dönemi iyi. Kabiliyet olduğu açıktı ama cesaretini bitirmişler sanırım çünkü hücuma çıkmanın çok zor olduğu bir ligde de oynamıyordu Portekiz Avrupa'nın Brezilyası. Sporting'de genelde hep liginin üstünde kadrolar kurar. O takımda 4. bek pozisyonundaydı adam.

Çevrimdışı mrred

atiba ve nkoudouyuda koy dört forvet arkasıyla oynuyoruz hatay maçında manyak ettik rakip stoperler kimi tutacağını şaşırdı
Hatay maçı 55 yıllık futbol seyirciliğimin nirvanasıydı

Hatay maçı 3-0 kazandığımız Gs maçıyla çekişir abi. O maçta da inanılmaz iyi oynamıştık. Cenk Tosic ve Negredonun gol attığı maç 10 tane gol kaçırdık
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

- Yenilirsek ve fb kazanırsa (düşünmesi bile kötü) 4 puan daha alırsak şampiyon oluyoruz.

Ben karamsarlığımdan dolayı son ihtimale göre hazırlıyorum kendimi. Son ihtimal dışında hepsine kabulüm.

yenilgiyi çıkart aklından öyle bir ihtimal yok 😳
Hiç puan hesabı yapma 90 puan yaz gitsin
Bize üçte üç yapmak yakışır tabi göztepede şampiyonu yenme hırsı olacak

Çevrimdışı mrred

Valla sağ taraf büyük faktör abi, Ghezzal skor yapamasa da yine hemen hemen aynı oyunu oynamış ama Rosier'in geçen sezon hücumu hiç yok, ondan önceki sene eh işte. Bir Fransa'dan transfer olduğu dönemi iyi. Kabiliyet olduğu açıktı ama cesaretini bitirmişler sanırım çünkü hücuma çıkmanın çok zor olduğu bir ligde de oynamıyordu Portekiz Avrupa'nın Brezilyası. Sporting'de genelde hep liginin üstünde kadrolar kurar. O takımda 4. bek pozisyonundaydı adam.

Bence beklerimiz dengeli. Planladılar mı denk mi geldi bilmiyorum. Hücum eh işte ama defans birebirleri ve kafa toplarında canavar. Bazen maç içinde uyuyor özellikle taçlarda

Rosier topla çıkışlarda takımı rahatlatıyor çok önemli özellik oyun kurucu bek gibi düşünebiliriz. Geri dönüşleri muntazam gayreti var ama bazı maçlarda dönemedi. Yorgunluğuna veriyorum. Defansı aslında kötü değil fakat o kadar çok ileri çıkıyor ki adamda enerji haliyle azalıyordur. Hücum yönü tam bizim lige uygun. Rosier ileri çıktığında nsakala savunmada kalırsa sorun çıkmaz diye düşünüyorum. Teknik heyet planlamıştır bunu. Bizim Ljajicten daha dinamik ve oyunu hızlandıran ve savunma katkısı da iyi olan bir oyuncuya ihtiyacımız var.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Bugün sivas maçında boyd ikinci yarı girdi özellikle onu izledim. Vücut dilini hiç beğenmedim. Ayrıca 2 pozisyonu hiç etti. Tek pas yapacağı yerde kontrol edip sürdü pozisyonun içine etti. Boyd bu kafayla bizde en fazla yedek olur ki 8 yabancıya düşülecekse kurtulmak elzem. Tamam adam iyi sporcu efendi falan ama o oyun tarzı bize uymaz
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

Hatay maçı 3-0 kazandığımız Gs maçıyla çekişir abi. O maçta da inanılmaz iyi oynamıştık. Cenk Tosic ve Negredonun gol attığı maç 10 tane gol kaçırdık
olimpiyattaki gs maçını söylersen gs yi ezmiştik vodafone daki bir tık daha düşük kalibreydi 😂 ama hatay maçı çok fatklı başka boyutta bir maç oldu o zamanki gs ler bu hatay kadar ciddi tehdit değildi ve maçların telöresi vardı ikiside ilk yarı maçıydı hatay maçı üstelik yenilsen şampiyonluğu bile bırakabileceğin maç karşındada ligin en golcü iki oyuncusu var

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Bugün sivas maçında boyd ikinci yarı girdi özellikle onu izledim. Vücut dilini hiç beğenmedim. Ayrıca 2 pozisyonu hiç etti. Tek pas yapacağı yerde kontrol edip sürdü pozisyonun içine etti. Boyd bu kafayla bizde en fazla yedek olur ki 8 yabancıya düşülecekse kurtulmak elzem. Tamam adam iyi sporcu efendi falan ama o oyun tarzı bize uymaz
Boyd maksimum ptt 1.lig futbolcusu. Süper lig seviyesi bile değil bence. Bir kanat oyuncusunun hiç mi bir şeye yeteneği olmaz arkadaş.

Bu kadar kasmaya gerek yok.Kalan 3 maçta ;
1 mağlubiyet
1 beraberlik
1 galibiyet
alsak bile şampiyonuz.

Çevrimiçi Necmi

8 yabancıya falan düşmez zaten öyle olsa açıklanırdı transfer mevsimi başlıyor ocak ayında oyuncu alındı eldeki sözleşmeli oyuncuların sözleşme fesih bedelini tff mi ödeyecek

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

1 mağlubiyet
1 beraberlik
1 galibiyet
alsak bile şampiyonuz.
Gs ye yenilirsek her şey tepetaklak olacak diye korkuyorum.  İmkansız değil ya bizim kazanıp, fb nin puan kaybetmesi bence. Evet zor ama imkansız değil.

Çevrimiçi Necmi

1 mağlubiyet
1 beraberlik
1 galibiyet
alsak bile şampiyonuz.
şimdilik 😃

Çevrimdışı Erman1903

Bence beklerimiz dengeli. Planladılar mı denk mi geldi bilmiyorum. Hücum eh işte ama defans birebirleri ve kafa toplarında canavar. Bazen maç içinde uyuyor özellikle taçlarda

Rosier topla çıkışlarda takımı rahatlatıyor çok önemli özellik oyun kurucu bek gibi düşünebiliriz. Geri dönüşleri muntazam gayreti var ama bazı maçlarda dönemedi. Yorgunluğuna veriyorum. Defansı aslında kötü değil fakat o kadar çok ileri çıkıyor ki adamda enerji haliyle azalıyordur. Hücum yönü tam bizim lige uygun. Rosier ileri çıktığında nsakala savunmada kalırsa sorun çıkmaz diye düşünüyorum. Teknik heyet planlamıştır bunu. Bizim Ljajicten daha dinamik ve oyunu hızlandıran ve savunma katkısı da iyi olan bir oyuncuya ihtiyacımız var.

Abi hoca özellikle Santon istiyordu diye biliyorum Rosier'den çok farklı yapıda bir oyuncu. Rosier'e iki defa ağır sakatlığı ve kimsenin ilgilenmemesi dolayısıyla son ana kadar mesafeli yaklaştılar. Başkanın Tv'de konuşması var şansımız yaver gitti Rosier'de diye.

Mensah zaten artık yolcu gibi, ufaktan bavulları falan toplamıştır. Onun yerine 1 ofansif merkez mutlaka bakacaklar Ljajic'e teklif gelmesi durumunda 2 bile olabilir.

Çevrimdışı mrred

Abi hoca özellikle Santon istiyordu diye biliyorum Rosier'den çok farklı yapıda bir oyuncu. Rosier'e iki defa ağır sakatlığı ve kimsenin ilgilenmemesi dolayısıyla son ana kadar mesafeli yaklaştılar. Başkanın Tv'de konuşması var şansımız yaver gitti Rosier'de diye.

Mensah zaten artık yolcu gibi, ufaktan bavulları falan toplamıştır. Onun yerine 1 ofansif merkez mutlaka bakacaklar Ljajic'e teklif gelmesi durumunda 2 bile olabilir.
Ljajicin arpası çok o yüzden bence elden çıkarmamız çok zor. Kimse 2.5 falan maaş vermez o adama

Salihi geldi sayarsak en az 2 tane daha orta saha bulmamız gerek. Ben Oğuzhan Ljajic ve Mensaha takım bulun dediklerini

düşünüyorum. Oğuzhan akıllıysa maaşını 1 milyon euro falan yaparsa kalabilir. Dorukhan da gidici. Bizim net 3 tane orta sahaya

ihtiyacımız var. Eldekiler Atiba Josef Necip Kartal 1 milyona oynarsa ozi. Bence çift yönlü 2 orta saha bir de bir tane inceci gerek
The great gig in the sky