Beşiktaş Emlakjet
Beşiktaş Emlakjet

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Emlakjet Erkek basketbol takımı hakkındaki tartışmalarımızı, yorumlarımızı bu başlık altında yapabiliriz.

0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Emlakjet  [Okunma sayısı 436423 defa] Beşiktaş Emlakjet

Çevrimdışı worns

Sen olayı çok yanlış anlamışsın. Biz bu sene için konuşmuyoruz. Gelecek senenin planlaması üzerine konuşuyoruz. Bu sene yapılan işleri kimse eleştirmez. Hatta yabancıları biraz daha erken değiştirsek şu anda çok farklı noktada olabilirdik.

ben de meseleyi tam anlamadım. ne oldu, gelecek sene oyuncular mı gidiyor?

Çevrimdışı MUSTAFA_

Oluşan tablonun benimsenmediğinden bahsedilmiş, gelecek senenin planlarını ne değiştiriyor? Bu takımın maks. çıkabileceği seviye yarı final ki onu da oynayacağız bir aksilik olmazsa. Bu sene olan ney bu planlamayı bozuyor onu anlayamadım.
Gençlere yatırım işinden vazgeçiyoruz seneye. Bu sezon yaptığımız uzun bir planlamaydı ama vazgeçtik. Seneye tekrar yabancıların üzerine kuruşu bir kadro görmeye başlayacağız. Bu sene gibi kimse gençler demeyecek  :tabe:

ben de meseleyi tam anlamadım. ne oldu, gelecek sene oyuncular mı gidiyor?
Evet oyuncular gidiyorlar. Gençler üzerine kurduğumuz plan rafa kaldırıldı.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Basketball_Gem

Gençlere yatırım işinden vazgeçiyoruz seneye. Bu sezon yaptığımız uzun bir planlamaydı ama vazgeçtik. Seneye tekrar yabancıların üzerine kuruşu bir kadro görmeye başlayacağız. Bu sene gibi kimse gençler demeyecek  :tabe:
Üzücü olmuş. Alperen ile Şehmus'un ayrılması durumunda bile çok kaliteli 5 tane isim vardı kadroda. Karar biraz da menajerlerine ait sanırım ancak ne kadar mantıklı bir karar bilemedim. Örneğin Eray Akyüz Daçkaya gitti sene başı ama ne kadar süre aldı? Aklındaki planı bilmeden yorum yapmak doğru olmaz ama siz ne düşünüyorsunuz?

Çevrimdışı worns

zaten planlamayı da biz yapmış değildik de menajerleri üzerinden gelen pası değerlendirmiştik sanki. yoksa bizim basketbol şubesine yönelik bir vizyonumuz vardı da yeteneklerin üzerine plan kurmuş değildik. sanırım sorun menajerlerinden kaynaklanıyor. hangi noktada anlaşmazlık oldu acaba? aslında bu sene baya oyuncuyu da vitrine çıkarttık.

Çevrimiçi Samet Ç

Seneye 5 çaylak işine devam sezon ortasına gelmeden en az 4 tanesini yollarız yerine adam ararız.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Seneye 5 çaylak işine devam sezon ortasına gelmeden en az 4 tanesini yollarız yerine adam ararız.
Kandemir seçecekse işimiz zor. Normalde iyi seçtiğimizi düşünüyoruz ama iyi çıkmıyor. Keşke NBA'de kontrat bulamayanları alsak.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

zaten planlamayı da biz yapmış değildik de menajerleri üzerinden gelen pası değerlendirmiştik sanki. yoksa bizim basketbol şubesine yönelik bir vizyonumuz vardı da yeteneklerin üzerine plan kurmuş değildik. sanırım sorun menajerlerinden kaynaklanıyor. hangi noktada anlaşmazlık oldu acaba? aslında bu sene baya oyuncuyu da vitrine çıkarttık.
O menajer alt yapımızdaki gençleri de bünyesine katmış. Menajerin takımı olduk iyice. Yaptıkları hiç iyi olmadı. İş gençler olarak başlasa da daha sonra menajer işine döndü. Ülke basketbolu da kokuşmuş durumda. GS'nin ligde kalması gibi çeşitli olaylar var. Gercekten bu kadar da göstere göstere yapılmaz. Onun için ülke sporundan iyice soğudum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Üzücü olmuş. Alperen ile Şehmus'un ayrılması durumunda bile çok kaliteli 5 tane isim vardı kadroda. Karar biraz da menajerlerine ait sanırım ancak ne kadar mantıklı bir karar bilemedim. Örneğin Eray Akyüz Daçkaya gitti sene başı ama ne kadar süre aldı? Aklındaki planı bilmeden yorum yapmak doğru olmaz ama siz ne düşünüyorsunuz?
Çok fazla yetenekli gencimiz var. Ama ligin belli bir noktasından sonra para kazanabileceğimiz oyunculara, bize maç kazandıracak yabancılara fazla süre vermeye başladık. Sezon içinde gençleşme işi para kazanma işine evrildi diyebiliriz. Menajer takımı olmak bunu gerektirir.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Basketball_Gem

Çok fazla yetenekli gencimiz var. Ama ligin belli bir noktasından sonra para kazanabileceğimiz oyunculara, bize maç kazandıracak yabancılara fazla süre vermeye başladık. Sezon içinde gençleşme işi para kazanma işine evrildi diyebiliriz. Menajer takımı olmak bunu gerektirir.
Para kazanmak amacıyla bile en güzel yatırım bence şu an elimizdeki gençler olur. Düşük risk, yüksek getiri diye düşünüyorum. Bizim gördüklerimizi yönetim de görüyordur mutlaka. Umut bey Boğaziçi alumni bunların hesabını bizden iyi yapıyordur diye inanmak istiyorum :)
Ayrıca lig bitti tahkimden bir gelişme yok, var mı bir bilginiz?

Çevrimdışı MUSTAFA_

Para kazanmak amacıyla bile en güzel yatırım bence şu an elimizdeki gençler olur. Düşük risk, yüksek getiri diye düşünüyorum. Bizim gördüklerimizi yönetim de görüyordur mutlaka. Umut bey Boğaziçi alumni bunların hesabını bizden iyi yapıyordur diye inanmak istiyorum :)
Ayrıca lig bitti tahkimden bir gelişme yok, var mı bir bilginiz?
Var ama henüz netleşmedi. Şu anda Şehmus ve Alperen kesin gidiyor. Üç tane genç uzunla ilgileniyoruz ama menajeri bize getirme konusunda olumsuz düşünüyor. Yani netleşmiş konular olsa da sezonun tamamlanmasını beklemek lazım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Maç Günü :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

ING Basketbol Süper Ligi 30.Hafta

İlk Yarı Sonucu

Pınar Karşıyaka40-38 Beşiktaş Icrypex

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

ING Basketbol Süper Ligi 30.Hafta

Maç Sonucu

Pınar Karşıyaka 80-81 Beşiktaş Icrypex

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Normal sezonu güzel kapattık. Darısı play-offa :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı levitate

alperen 2021 draftine katılacakmış

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

[?s=19]

Çevrimiçi Özgür Gültekin

alperen 2021 draftine katılacakmış

Beşiktaş ismini geçirmemesi beni rahatsız etti.
Sonuçta ne kadar yetenekli olursan ol bu şansı sana bu kulüp verdi.
Çatladıkapıspor değil.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Savunma yapmıyoruz.

Çevrimdışı kahyaoglueren

3 çeyrekte 84 sayı yedik.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Biraz savunma yaptık. Son çeyreğin ilk 8.30 dakikasinda 4 sayı yedik sadece. One geçtik.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Öne geçtik aha