Beşiktaş Emlakjet
Beşiktaş Emlakjet

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Emlakjet Erkek basketbol takımı hakkındaki tartışmalarımızı, yorumlarımızı bu başlık altında yapabiliriz.

0 Üye ve 54 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Emlakjet  [Okunma sayısı 436809 defa] Beşiktaş Emlakjet

Çevrimdışı Anıl

Alıntı
1 tane şutu iyi olan bir guard alınmalı.
Dün yazmıştım bugün Patrick Miller la imzalanmış :bandit: Umarım iyi yerli oyuncularda alırlar da Avrupa da başarılı oluruz :super:

tyler stone alındı.bugün açıklandı.şimdi pivota geldi sıra shawn james ya da willie reed olabilirmiş.eski oyuncumuz likholitovunda ismi geçmiş.ama iyi bir 5 numara lazım.

Çevrimdışı ALDENYX

tyler stone noldu onu soruyorum.

ODA GELDİ KARDEŞ....

2014-2015 sezonu öncesinde transfer çalışmalarına devam eden Beşiktaş İntegral Forex Takımımız, power-forvet bölümünü ABD'li oyuncu Tyler Stone ile sözleşme imzalayarak güçlendirdi.

Tyler Stone kimdir?

8.9.1991 doğumlu olan ABD'li oyuncu, 203 cm boyunda olup power-forvet olarak görev almaktadır. Southeast Missouri State Üniversitesi mezunu genç oyuncu 2013-2014 sezonunda; 19.3 sayı, 9,5 ribaund, 1,9 asist ve 1,6 blok ortalamalarıyla oynadı. Skor üretme ve ribaund almaktadaki üstünlükleriyle göze çarpan başarılı oyuncu, 2014-2015 sezonu öncesinde Beşiktaşımız ile sözleşme imzalamıştır.
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı saricasi

Aldığımız yabancılar arasında kalite olarak hangisi daha iyi.
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimdışı Anıl

Aldığımız yabancılar arasında kalite olarak hangisi daha iyi.
Sanırım Jajuan Johnson  :alala:

Çevrimdışı Anıl

tyler stone alındı.bugün açıklandı.şimdi pivota geldi sıra shawn james ya da willie reed olabilirmiş.eski oyuncumuz likholitovunda ismi geçmiş.ama iyi bir 5 numara lazım.
Shawn James gelirse eğer ALLAH derim, Maccabinin mükemmel 5 numarası. Biz Euroleague oynarken Vidmarı blok manyağı yapmıştı. Bu seneki kadro yapılanmasını çok başarılı buluyorum. Ancak Kerem Tunçerinin ismi geçiyor kesinlikle böyle tecrübeli Türk oyuncular takviye edilmeli  :ok:

Çevrimdışı Tolga

Shawn James gelirse eğer ALLAH derim, Maccabinin mükemmel 5 numarası. Biz Euroleague oynarken Vidmarı blok manyağı yapmıştı. Bu seneki kadro yapılanmasını çok başarılı buluyorum. Ancak Kerem Tunçerinin ismi geçiyor kesinlikle böyle tecrübeli Türk oyuncular takviye edilmeli  :ok:

kerem tunçeri gibi tecrübeli bir yerliye ihtiyaç var takımda bu kesin
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı TØLGA

bu sene basketbolda güzel bir yapılanma izliyoruz
patrick millers tutucakmı bakalım düşük bütceli tutmazsa gönderelicek
tipte bir oyuncu (bkz. geçen seneki kevin foster gibi) uçan kaçan güzel bir takım
oldu ilkan karamanı kaçırdık yanarım yanarım ona ben shawn james gelirse pota altı tadından
yenmez :kop:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı TØLGA

bu arada lofton işi sıkıntıya girmiş galiba klübde kontrat olduğu söyleniyor
beşiktaş imzalarsa oyuncu bizde sıkıntı yok ama paranın daha aşşağı çekilmesini istiyormuş
klüb bu sırada loftonda menajer degiştirmiş eger beşiktaş simdiki sözleşmeye imza atarsa
eski menajerine para gidicekmiş anlıycanız karışık biraz :alala: twitterda kartalbasketin haberine
görede loftondan daha iyisini arıyorlarmış o bölgeye lofton varken macera aramaya ne gerek var :iscrewy:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Transferlerin arasında forsu belli olan nba geçmişi de olan jajuan johnson var, miller combo guard tarzı bi adam transferler çaylaklar üzerinde yoğunlaşmış hepsi kapalı kutu. Ama johsondan ümitliyim draftta ilk turda secilen adamdan zarar gelmez, ki tanıdığım bir oyuncu. Bu sene draft sürprizlerle doluydu secilmesi beklenen patric young secilmedi ve şuan aradığımız 5 numara pozisyonuna ilaç olur, yalnız bize yedirmeyecekleri de aşikar ama alınırsa müthiş bir pota altimiz olurm kerem Tunçeriyle beraber engin,miller rotasyonu da baya tatmin edici. Kim ne derse desin bu sene performansi merakla beklenen bi takımız ahmet hoca ve yigiter uluga güven tam. Güzel şeyler yapacaklardir

Çevrimiçi murat

Beşiktaş İntegral Forex Erkek Basketbol Takımı, ABD'li oyuncu Tyler Stone'u transfer etti.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, Tyler Stone ile sözleşme imzalandığı belirtilerek, "2014-2015 sezonu öncesinde transfer çalışmalarına devam eden Beşiktaş İntegral Forex takımımız, power forvet pozisyonunu ABD'li oyuncu Tyler Stone ile sözleşme imzalayarak güçlendirdi" denildi.

Southeast Missouri State Üniversitesi mezunu, 21 yaşında ve 2,03 metre boyundaki oyuncunun, geride kalan sezonu 19,3 sayı, 9,5 ribaund, 1,9 asist , 1,6 blok ortalamalarıyla tamamladığı, skor üretme ve ribaund almadaki üstünlükleriyle ön plana çıktığı vurgulandı.   

Çevrimiçi murat

eski oyuncumuz tomislav ruziç royal halı gaziantep ile sözleşme imzalamış.

Çevrimdışı Anıl

Kerem Tunçeri Beşiktaş'ta :super:

Çevrimdışı Sedat

Bu sene gerçekten her zamankinden daha iddaalı takım yaratılıyor (Basket) :claps:
Kerem Tunçeri cuma sözleşme imzalıyormuş.
handikaplı çArşı  

Çevrimdışı mert_

Beşiktaş İntegral Forex Takımımız, Doğan Şenli ile sözleşme imzaladı.

Beşiktaş İntegral Forex Takımımız’ın yeni sezon için anlaşmaya vardığı Doğan Şenli, Akaretler’deki kulüp binamızda Basketbol Genel Direktörümüz Yiğiter Uluğ ile bir araya geldi.

Doğan Şenli, Basketbol Genel Direktörümüz Yiğiter Uluğ ile yaptığı görüşmenin ardından kendisini 3 yıllığına Beşiktaş İntegral Forex'e bağlayan sözleşmeye imza attı.

Doğan Şenli Kimdir?

7 Temmuz 1992 doğumlu olan Doğan Şenli, 204 cm boyunda olup pf-c (4-5) pozisyonlarında görev almaktadır. Tofaş altyapısından yetişen genç oyuncu, ribaund mücadelelerindeki üstünlüğüyle ön plana çıkmaktadır. 2013-2014 sezonunda Tofaş forması altından Beko Basketbol Ligi'nde 30 maça çıkan genç yetenek, 5.7 sayı ve 3 ribaund ortalamalarıyla oynamıştır. Doğan Şenli, 2014-2015 sezonu başında Beşiktaşımız ile 3 yıllık sözleşme imzalamıştır.

kaynak: bjk.com.tr

Çevrimdışı Ekrem

Chris Lofton İle Sözleşme Yenilendi

Beşiktaş İntegral Forex Takımımız, başarılı oyuncu Chris Lofton ile 1 yıl daha anlaşma sağladı.
Beşiktaş İntegral Forex Takımımız, yıldız oyuncu Chris Lofton ile karşılıklı anlaşarak sözleşmesini yeniledi. Başarılı oyuncu Chris Lofton, 2014-2015 sezonunda da Beşiktaş İntegral Forex Takımımız'ın formasını giyecek.

Chris Lofton, 2013-2014 sezonunda Beko Basketbol Ligi'nde 32 maçta ortalama 29.26 dakika süre almış; 15.7 sayı, 2.3 asist ve 2.5 ribaund ortalamalarıyla başarılı bir performans sergilemişti.

Aynı zamanda, Beşiktaş İntegral Forex Takımımız'ın 2013-2014 sezonunda son 16'ya kaldığı Eurocup'ta 18 maçta ortalama 31.15 dakika süre alan yıldız oyuncu; 17.5 sayı, 1.7 ribaund ve 2.2 asist ortalamalarıyla siyah-beyazlılarımızın başarısına büyük katkı sağlamıştı.

Chris Lofton, 2013-2014 sezonunda Eurocup'ta 3 sayı atışlarında da maç başına yakaladığı 3.5 isabet ortalmasıyla bu klasmanda zirvede yer almıştı.

bjk.com.tr

Çevrimdışı melyet

chris lofton la anlaşılmasına sevindim gayet iyi takım kuruluyor gibi hayırlısı bakalım
NASIL GELDİK BİRGÜN,ÖYLE GİDECEĞİZ..

BEŞİKTAŞ'LI DOĞDUK,BEŞİKTAŞ'LI ÖLECEĞİZ!!

Çevrimdışı ZEKI

Bu sene gerçekten her zamankinden daha iddaalı takım yaratılıyor (Basket) :claps:
Kerem Tunçeri cuma sözleşme imzalıyormuş.
Kerem imzaladimi herhangi bir bilgi gelmedi

Çevrimdışı Erol Akçınar

Beşiktaş İntegral Forex Takımımız, Kerem Tunçeri ile sözleşme imzaladı.

kaynak: http://www.bjk.com.tr/tr/haber/59435/kerem_tunceri_besiktas_integral_forex_rsquo_te.html
[ Son Düzenleme: 19 Temmuz 2014, 13:17:53 Erol Akçınar ]

Çevrimdışı mert_

Beşiktaş İntegral Forex Takımımız, Kerem Tunçeri ile sözleşme imzaladı.
bu sene canavar gibi bir takım kurdular.

Çevrimdışı Erol Akçınar

Aynen abi bu sene süper bir takım kuruldu inşallah kupa kaldıracağız  :ok:

Çevrimdışı matias

Ben hala pota altının kötü olduğunu düşünüyorum. Hazır yabancı hakkı sayısı 6'ya çıkmışken 2 yabancı pivot alınmasını beklerdim.

Çevrimdışı Tolga

kerem tunçeri çok iyi oldu bize çok katkı sağlayacaktır  :ok:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ALI RIZA

Tekrar izlemek süper oyun kurucu sağlam..! Bu sene 1 futbol 2 basket 3 hentbol şampiyon...!

Takım kapalı kutu. Hemen gaza gelmemek lazım, caylaklardan randıman alamazdak tökezleriz.