Kombine, Bilet ve Kombine Transferi Ana Konu
Kombine, Bilet ve Kombine Transferi Ana Konu

Beşiktaş Forum|Kombine, Bilet ve Kombine Transferi Ana Konu Arkadaşlar malum Passo'nun sitesinde kombine transferi bölümü var. Kombine alıp da maça gidemeyecek olanlar Passolig kartı olan birisine

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kombine, Bilet ve Kombine Transferi Ana Konu  [Okunma sayısı 254351 defa] Kombine, Bilet ve Kombine Transferi Ana Konu

Çevrimdışı Abdullah

Liverpool macina kuzey kale arkasına gitmeyecek olan varsa biletini ücreti karşılığında alabilirim.  :)

Çevrimdışı ozanozan

Bundan sonra parayla satılmasına engel olunmaması gerek diyorum..

Ücretsiz transfer ettiğimiz arkadaşların biletleri (twitterda)

alındı ve gitti parayla satıldı. ayıp deyince de engellendik..

bende bugün aldım ama ısrar ettim ücret konusunu. 30 lira verdim doğuya.

adam eskişehirdeki hava olaylarından dolayı gelememişti.

paralı veya parasız mümkünse kartıma aktarma rica ediyorum. son 2 saat kala aktarma yapabilirsiniz güvenmiyorsanız. aktarma istememin nedeni torku konya kartımın olması ve olimpiyat stadında tek geçişlik kart alıp almayacağımı bilmemem!

bir grup halindeyseniz yanınıza gelirim. istanbulu kabataşa kadar biliyorum zaten. kale arkası haricinde heryerde izlerim maçı.
[ Son Düzenleme: 13 Şubat 2015, 23:53:42 ozanozan ]

Çevrimdışı Volkan Başaran

paralı veya parasız mümkünse kartıma aktarma rica ediyorum. son 2 saat kala aktarma yapabilirsiniz güvenmiyorsanız. aktarma istememin nedeni torku konya kartımın olması ve olimpiyat stadında tek geçişlik kart alıp almayacağımı bilmemem!

bir grup halindeyseniz yanınıza gelirim. istanbulu kabataşa kadar biliyorum zaten. kale arkası haricinde heryerde izlerim maçı.

Biletinizi alın, tek geçişlik kartınızda Vodafone Arena önündeki Kombine dağıtım yerinden alabilirsiniz. 11 de sabiha gökçene inerseniz 12 de taksimdesinmiz. Taksim Olimpiyat stadyumuda  1 saat sürmez.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Emre Keşküş

Yarinki Bursa macina gidemeyecek olan varsa 1 tane kuzey biletine talibim, pm bekliyorum

Çevrimiçi Necmi

Arkadaşlar liverpool maçına iki adet @Altuğ için bir adet de benim için kuzey tribünü kombine devri lazım biletler tükendiği için alamadık gelemeyecek arkadaşlardan rica ediyorum
altuğ a veya bana pm atabilirsiniz

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 17 Şubat 2015, 01:06:59
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Satış yasak arkadaşlar gönüllü olarak devredenler yazabilir.

Para teklif etmeyin, satmak için teklif edenleri de bize bildirin gerekli işlemi yapalım.

[ Son Düzenleme: 17 Şubat 2015, 01:08:33 Çağrı ]
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ozanozan

Satış yasak arkadaşlar gönüllü olarak devredenler yazabilir.

Para teklif etmeyin, satmak için teklif edenleri de bize bildirin gerekli işlemi yapalım.

peki özür dilerim şöyle yapsak olmaz mı?

bana biri bilet aktarsın o biletin değeri kadar o kişi adına lösev gibi kurumlara bağış yapayım. dekont ne varsa göndereyim sonra bana bileti aktarır.

Çevrimiçi Necmi

peki özür dilerim şöyle yapsak olmaz mı?

bana biri bilet aktarsın o biletin değeri kadar o kişi adına lösev gibi kurumlara bağış yapayım. dekont ne varsa göndereyim sonra bana bileti aktarır.
bak kardeşim buraya attığın her mesaj biletle ilgili burda hiç bir şekilde bilet satışına izin vermiyoruz zaten batı ve doğu tribün biletleri kulüpte var aynı parayı ödedikten sonra neden gidip kulüpten almıyorsun hiç olmazsa kulüp kazansın burda bilet satışlarına karaborsa gözüyle bakıyoruz ve kulüp menfaatlerine zararlı bir uygulama olarak görüyoruz ve kesinlikle onaylamıyoruz gelecek her kuruşa kulübün ihtiyacı var o yüzden başkasına vereceğinize parayı gidin kulübe verin insanları bilet satmaya teşvik etmeyin

Çevrimdışı Altuğ

Arkadaşlar liverpool maçına iki adet @Altuğ için bir adet de benim için kuzey tribünü kombine devri lazım biletler tükendiği için alamadık gelemeyecek arkadaşlardan rica ediyorum
altuğ a veya bana pm atabilirsiniz

Forum ekibiyle maç izlemek istediğimiz için alıntılıyorum bu mesajı olmadı bulamaz isem farklı bir tribünden alacağım.

Çevrimdışı yavvuzz

kale arkası maça gelmeyen olursa , suriyeli arkadaşıma arıyorum . zorla beşiktaşlı yaptım bu maça götürmem lazım . Teşekkürler.

Çevrimdışı ZEKI

Forum ekibiyle maç izlemek istediğimiz için alıntılıyorum bu mesajı olmadı bulamaz isem farklı bir tribünden alacağım.
@Altuğ olduda bulamazsan @Oktay @rubi_tobin @AdemG ve bendeniz batidayiz.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Şubat 2015, 20:32:09
  • Beşiktaş / Bodrum
Arkadaşlar bu sebepten 4 kişiyi banladığımız için kuralı tekrarlıyorum.

Para ile satış YASAK!

Kombinesini devretmek isteyenden alabilirsiniz ancak para talep ederse bize mutlaka bildirin! Kesinlikle özelden değil buradan yazışın.
[ Son Düzenleme: 23 Şubat 2015, 20:36:04 Çağrı ]
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Şubat 2015, 21:37:00
  • Beşiktaş / Bodrum
Konu kilitlenmiştir.

Kombinesini devretmek isteyen bana özel mesaj atsın ben duyuruyu gireceğim buraya.

Karaborsayı önleme amaçlıdır kimse kusura bakmasın.

Devreden ile alacak olan birbiri ile görüşemeyecek iki taraf da sadece benimle konuşabilecek.
[ Son Düzenleme: 15 Mart 2015, 14:28:50 Çağrı ]
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 25 Nisan 2015, 11:12:51
  • Beşiktaş / Bodrum
Maç için bilete ihtiyacı olan varsa iletişime geçebilir benimle özelden.

Biletin akıbetini takip ediyoruz arkadaşlar lütfen sadece maça gidecek olan kişiler atsın.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı yavvuzz

Departmanımda çalışan suriyeli arkadaşa kuzey bileti olursa gelmeyecek olanlardan güzel olur . Maça kesin gelecek . Hatta kuzeyde arena ailesinin yanında olacağız :D

Çevrimdışı Yakup

Departmanımda çalışan suriyeli arkadaşa kuzey bileti olursa gelmeyecek olanlardan güzel olur . Maça kesin gelecek . Hatta kuzeyde arena ailesinin yanında olacağız :D

suriyeli arkadaşın öncelikle passo kart alması gerekiyor @yavvuzz  :)
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Ozan E.

ts maçına gidemeyecek olan var ise biletinize talibim
edit:bana aktarabilirsiniz.sakaryada okuduğum için uzun süredir maça gidememiştim

Çevrimdışı yavvuzz

suriyeli arkadaşın öncelikle passo kart alması gerekiyor @yavvuzz  :)
Onu çoktan hallettik abi maçlara sürekli götürüyorum . Eğer burada çıkmazsa bilet alacağız zaten .

Çevrimdışı ErsinA.

trabzon maçı için 2 adet kuzey bilet devretcem. TC leri mesaj atın lütfen.

Çevrimdışı Tarık16

Trabzonspor maçı için batı alt tribünden tek maçlık kombine devri yapabilirim. Yöneticilerlemi irtibata geçmem gerekiyor. @Çağrı , @Necmi

Çevrimdışı Tarık16

Bursadayım maç akşamı katılmam gereken bir düğün var bırakın stadı tvden bile maçı izleyemeyeceğim.mobil lig tv üyesi olmayı bile düşünüyorum şu maç yüzünden. kombineye yazık olmasın birisi gitsin yerime

Çevrimdışı yavvuzz

trabzon maçı için 2 adet kuzey bilet devretcem. TC leri mesaj atın lütfen.

Ustad devrettin mi ?

Çevrimdışı ErsinA.

Ustad devrettin mi ?

bi tane duruyor. passo.com tr ye girişte sıkıntı var. çözebilirsem onuda devretcem

Çevrimdışı Ozan E.

tek girişlik pass'i Atatürk olimpiyat stadı gişesinden alabiliyor muyuz bu sene de ? geçen yıl 5 tlymiş sanırım

ysariusta

• Ziyaretçi

Gençler bir devir de bana lazım misafirim çıktı