27. Hafta Beşiktaş 1-0 Alanyaspor
27. Hafta Beşiktaş 1-0 Alanyaspor

Beşiktaş Forum|27. Hafta Beşiktaş 1-0 Alanyaspor Skor : Beşiktaş - Alanyaspor Tarih : 31.03.2018 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : (H) Barış ŞİMŞEK, (Y) Kemal YILMAZ, (Y)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

27. Hafta Beşiktaş 1-0 Alanyaspor  [Okunma sayısı 34852 defa] 27. Hafta Beşiktaş 1-0 Alanyaspor

Çevrimdışı Koa_lAA

bu maç tek değişiklik yaparız.. oda öne geçersek.. tolgay veya talisca çıkar necip girer  :D

Çevrimdışı cursedofdragon

bu maç tek değişiklik yaparız.. oda öne geçersek.. tolgay veya talisca çıkar necip girer  :D

oğuzhan iyileşirse tolgay-oğuzhan-talisca başlayıp atiba'yı sonradan sokabiliriz :)

Aynı şekilde maçın gidişatına göre töre de girebilir :)

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Vagner love coşar bu maçta.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Gidisata gore Tore'yi bu macta izleyebiliriz. Iyi bir donus yapacagini dusunuyorum. Medyanin gazina gelip pideci mideci dediniz ama iki gune kral ilan edeceksiniz hele de Lens boyle oynarken. Love'un bu macta da etkili olacagini sanmiyorum. Larin'le baslayip gidisata gore Love'u almamiz lazim.

Çevrimdışı mylife1903

Gidisata gore Tore'yi bu macta izleyebiliriz. Iyi bir donus yapacagini dusunuyorum. Medyanin gazina gelip pideci mideci dediniz ama iki gune kral ilan edeceksiniz hele de Lens boyle oynarken. Love'un bu macta da etkili olacagini sanmiyorum. Larin'le baslayip gidisata gore Love'u almamiz lazim.
Negredomango oldi mi

şampiyonluk yolunda hoca larini oynatmaz.

Töre forma şansı bulamaz maç çok rahat olmadıktan sonra şenol hocayı çözdük artık :)

Çevrimiçi mellfred

Alanya kapanacaktır forvet love çıkmalı
Keza atibasız bir ortasaha temennim.
  Gönül Pepe tosic caner
         tolgay Oğuzhan
                Talisca
           Lens love babel

Negredomango oldi mi

Sakat biliyorum, yoksa Negredo yazarim. Love'u artik 11 yazmiyorum, Larin'i koysak bu kadar sacmalayamaz. Love'un kacirdigi karsi bos pozisyonlarin sayisini unuttum.

Sakat biliyorum, yoksa Negredo yazarim. Love'u artik 11 yazmiyorum, Larin'i koysak bu kadar sacmalayamaz. Love'un kacirdigi karsi bos pozisyonlarin sayisini unuttum.

maske ile oynuyabilirmiş :)

maske ile oynuyabilirmiş :)

Maskeyle cikip da iyi oynayan futbolcu gormedim hayatim boyunca. Hangi salak icad ettiyse dunyanin en faydasiz icadi.  :lol:

Çevrimiçi Necmi

Maskeyle cikip da iyi oynayan futbolcu gormedim hayatim boyunca. Hangi salak icad ettiyse dunyanin en faydasiz icadi.  :lol:
petr cech

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

onun giydiği kask değil mi
koruyucu işde nerde sorun olursa orayı korursun bildiğin kask değil
kask travmadan korur bu travmayı koruyor. yani maskeyle aynı işi görüyor.

koruyucu işde nerde sorun olursa orayı korursun bildiğin kask değil
kask travmadan korur bu travmayı koruyor. yani maskeyle aynı işi görüyor.

Maske yuzu kapatiyor, muhtemelen gorus alanini daraltiyor. Olmasa da insan suratinda maskeyle cikip rahat oynayamaz. Cech'inki bere gibi, gorusunu daraltmiyor.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Tolgay talisca oguzhan orta sahasıyla oynarız insallah diyecegim ama zor.. birde gökhan töreden biseyler bekleyenler varsa eger.. Yapmayın, ümitlenmeyin. Olmayacak. :evillol: :evillol:

Çevrimiçi Necmi

Maske yuzu kapatiyor, muhtemelen gorus alanini daraltiyor. Olmasa da insan suratinda maskeyle cikip rahat oynayamaz. Cech'inki bere gibi, gorusunu daraltmiyor.
maske veya kask bunu sorun olduğu için takıyorlar herşeyden önce psikolojik korunma güdüsü olur
onu taktığın anda haraketlerin istem dışı kısıtlanır yoksa görüş açısını etkileyeceğini düşünmüyorum günümüz
teknolojisinde bunun hesabını yapmışlardır. milyonlarca dolarlık piyasada görüşünü kapatan bir
maske üretmezler herhalde. o nedenle kafaya takılıyorsa nereyi koruduğu önemli değil herkesde aynı etkiyi yapar.

Çevrimdışı yoruk

Negredo golleri atarsa eğer Negredo kaskı ,maskesi çıkartırız piyasaya.Alır takar sonra da anlarız görüş açısını kapatıyor mu kapatmıyor mu  :ishock:

Maça beyaz t-shirt,siyah şort ve beyaz konç ile çıkıyoruz.Kalecimiz ise siyah giyiyor.

Çevrimdışı yoruk

Lens için artık son maçları, son şansları..Yoksa kenarda Pektemek bekliyor artı Töre geliyor.Valla verir hoca formayı.

Lens için artık son maçları, son şansları..Yoksa kenarda Pektemek bekliyor artı Töre geliyor.Valla verir hoca formayı.

maçın gidişatına göre töre forma şansı bulabilir bu maç.

İnşallah iyi dönerde iyi bir töre>Quaresma>lens.

Çevrimdışı Kutay

Gökhan Töre Allah göstermesin maçın gidişatı kötü olsa bile oyuna girmeli en geç 60'da ona çok ihtiyacımız var
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

oğuzhan iyileşirse tolgay-oğuzhan-talisca başlayıp atiba'yı sonradan sokabiliriz :)

Aynı şekilde maçın gidişatına göre töre de girebilir :)
Hem Tolgay hem Oğuzhan sınırda riske gerek yok :eyes

Gerçi Atiba da sınırda :D

Ama olsun Teker teker ceza yesinler bu maç Atiba - Ozi yada Atiba - Tolgay olsun
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı onurturan

Goller
Cenk
Marselo
Quaresma
Tolgay

Lens ile oguzhani da yazabiliriz aslinda
Totemi değiştir abi quaresma artık gol atabilyir tolgay ozzie yapsak?