23. Hafta Beşiktaş 3-1 Fenerbahçe
23. Hafta Beşiktaş 3-1 Fenerbahçe

Beşiktaş Forum|23. Hafta Beşiktaş 3-1 Fenerbahçe Skor : Beşiktaş - Fenerbahçe Tarih : 25.02.2018 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Cüneyt Çakır (Y) Bahattin Duran  (Y) Tarık

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Beşiktaş 3-1 Fenerbahçe  [Okunma sayısı 42390 defa] 23. Hafta Beşiktaş 3-1 Fenerbahçe

Çevrimdışı Sedat.Y

İçimin yağları eridi  ....Mutluluktan uçuyorum  :)

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimiçi mellfred

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Q7 muhteşem oynadı resmen maçı aldı helal olsun  :claps:

Çevrimdışı fani madida

ulan acayip sinir boşalması yaşıyorum yemin ederim  :akuma:

son anlarda stad toplu halde aykut'a küfür etsin diye bekledim ama olmadı neyse perşembe filmin devamı var  :super: :super: :super:
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı Kuntz

Negredo der susarım. Oyun aklı böyle bir şey. Çok olgun adam ve Beşiktaş'a çok yakışıyor.

Çevrimiçi COB

Quaresma'yi nekadar sevmesem de bugun tasin altina elini soktu ve takimi bir general gibi yonetti. Bravo.

Ayrica Medel sen nasil bir futbolcusun...

Çevrimdışı ProjectOrigin

Maçı izlememe totemim başarıyla sonuçlandı yak yak yak  :bandit:

Birisi sevabına full maç tekrarını özelden atarsa sevinirim

Negredo be  :steamed:  Adam derbi canavarı

Çevrimdışı 3:10 to Yuma

Negredom benim, ne güzel kaldırdın takımı ayağa. Q7 o kaçırdığı gollerin acısını bu maçta çıkardı.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Medel'in sıçrama yeteneği yok diyen Kabzımal, kaleden çıkardığı pozisyonu görünce kalp krizi geçirmiştir.

Çevrimdışı mylife1903

Maç başında ofsayt gol yiyoruz penaltı mız verilmiyor ve takımı gomuyorsunuz.. Bravo
yonetimi gomunce mod veriyorlar abi

Çevrimiçi underworld

Golazoooo
Gs nin kaderini paylaştı kanayaa

Baskılı oyunla bu maç bizim hakkımızdı.

Çevrimdışı cursedofdragon

mini mini bir kus donmustu :D

pencereme konmustu aldım onu içeriye cik cik ötsün diye :D  :evillol:

Çevrimiçi Özgür Gültekin

ulen şeytan "fotoğraf penaltısı" diye yine bir yerlerinden element uydurdun ya, film gibi adamsın.  :akuma:

Çevrimdışı yoruk

Ohhh .
Nasıl maçı verdı dıye 5 maçtır hocaya kızıyorsam (k) bugun de tebrık etmek lazım .Hanı diyenler var ya hocayı tutanlar varsa Beşiktaş’lı değil dıye .İşte ben de dıyorum kı bu oyunu tebrık etmezsen Beşiktaş’lı değilsin !
Yok efem hoca 2.yarıya cıkmamalıymıs da şöyleymıs böyleymıs ..Yok efem hoca bordo mavı gıyecekmıs de falan filan .Boş boş hepsi..
İlk 20 dk harıc bu yaşadığımız kadro dezavatajını oyun ıcınde değiştirerek dengeledık.Bu da cok olumlu oldu.Oyuncu değiştirmedık ama oyuncuların saha ıcınde yerını değiştirdik.Öyle bilmeden ezbere değil yani
Yıne bır takım sıkıntılar vardı elbet.Ama hoca risk aldı ve etkılı oldu.Q7 ve Babel maç içinde sık sık gezdı 30.dakıkadan sonra.Sık sık içeri girdiler.Bu bızım oyun planımıza katkı yaptı.Babel ıyı gununde bıle değildi üstelik.
Q7 gollerı saymıyorum,asıl önemlı olan oyun bıcımı.Hep böyle oymalı işte.Oynayamadığı ıcın kızıyordum hep.Atiba 2.yarı performansını dengeledi.Medel harıkaydı .Tolgay öyle.Tosıc kaç kere alan kapattı saymadım bile.
Yerin dibine sokmak mantıklı değil bu takım var şu anda.Su anda bu takım 13 maç yapacak.İzleyıp destekleyeceksın bu kadar basit.

Çevrimdışı mylife1903

Anadolu takımı bile böyle kapanmiyor
Anadolu takimi zaten abi karikoyden

Çevrimiçi sEuL

Koyduk mu (Küfür Yasak)₆ koyduk mu lannnnn.
Ridvan sanada girsin bu.
Aykut sende git hakem diye agla onun bunun cocugu.
Ohhhh be, dunya varmis, hafta icindede Talisca yaslasin tam olsun

Çevrimdışı Mavi Tuna

Tarık Ongun yine yakıyordu bizi. Bu adamlar hakem felan değil tetikçi.

SM-N950N cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi goktasoktay

Q7 fenere boşaldı, gol anlamında

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimiçi underworld

"çok ama çok net söylüyorum bunu, acımadılar."
Via ayküt  :)

Çevrimiçi underworld

Aferim lan q7en sonunda şeytanın bacağını kırdın derbi de sazı eline aldın.

Dipnot : fabri maç sonu görüşme odasına

Çevrimdışı ALDENYX

şurda dursun ....maçin adamı kesinlikle MEDEL dir....fabrııııı bey.... maçin kötüsü benim adıma.....  :)
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı mylife1903

Icinden mi koydu karijma disindan mi dolandirdi koydu net goremedim
Cok takildi 3. Golu hic goremedim
Orda da disindan iceri tavana dogru koymus