2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 150 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1740219 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tolga1903

Ersinin ayakları aşırı kötü ya bu arada. Utku da potansiyelli kaleci bence bu sezon Ersin yerine Utkuyu 50 maç oynatsan onda da yakın bir şeyler alırdın diye düşünüyorum. Ama çocuğun bire birleri, konsantrasyonu falan da Utkuya göre çok iyi. Utku daha teknik becerikli ama Ersin daha büyük takım kalecisi gibi geliyor bana. Nsakala bu sezon da çok fazla oynayacaktır kısıtlama olmaması için bir tane daha kaliteli yerli alıp 4 tane yerliyi dönüşümlü oynatmalıyız bence. Şimdilik kale banko gibi diğeri Rıdvan, Salih, Kenan da olabilir, stoper alırsan Kaan da olabilir.

Aynen utku'da aslında fena oynamadı şans bulduğunda son maç hariç o maçta acayip konsantrasyon kaybı yaşadı karius gibi. Biz sanırım ne yapıp edip stopere kaan'ı monte etmeliyiz eğer necmi abi gibi düşünüyorsa hoca nsakala banko oynayacaksa stoper şart bize yerli

Çevrimdışı kaan1903

Mike Tresor Ndayishimiye..3.5M € ‘ya Genk’e transfer olmuş. Bir ara 10 numara pozisyonu için bizimle de adı geçmişti.
https://www.transfermarkt.com.tr/mike-tresor-ndayishimiye/profil/spieler/381963

Çevrimiçi levitate

ona anca kırıntısı gider
hagi'nin sahibi olduğu kulüp %30 pay alacakmış

bayağı büyük bir kırıntı olmalı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Necmi

Tolga apayrı seviyeydi ama abi yani dunya üzerindeki kaleciler içinde belki de en kötüsüydü 90 dakika boyunca bir kere topu orta sahaya geçiremediği maçlar hatırlıyorum onunla kıyas edilecek kaleci görmedim ben:) ersin'in bence yani anlayabildigim kadarıyla karşı karşıya zamanlaması çok iyi belki de bu özelliği sayesinde girdi nice radarına.
orta sahayı geçirememesi önemli değilki adam direk rakibe asist yapıyordu 😂

Çevrimiçi Mehmet57

Tolga dedimi aklima Sporting maci geliyor

Çevrimdışı Necmi

Aynen utku'da aslında fena oynamadı şans bulduğunda son maç hariç o maçta acayip konsantrasyon kaybı yaşadı karius gibi. Biz sanırım ne yapıp edip stopere kaan'ı monte etmeliyiz eğer necmi abi gibi düşünüyorsa hoca nsakala banko oynayacaksa stoper şart bize yerli
utku bence daha iyi kaleci kaleyi daha iyi dolduruyor hoca rıdvanı oynatmaz demedim şl de oynatacağını sanmıyorum dedim ligde şans bulur

Çevrimdışı Necmi

manisada akhisar maçı
Kale direkleri tolgadan daha iyi performans gösterdi hayatımda ilk defa sahaya inip girişme isteği duymuşdum 😂

Çevrimdışı tuncaboylu

Mike Tresor Ndayishimiye..3.5M € ‘ya Genk’e transfer olmuş. Bir ara 10 numara pozisyonu için bizimle de adı geçmişti.
https://www.transfermarkt.com.tr/mike-tresor-ndayishimiye/profil/spieler/381963
Alex yerine alınması gereken bir profilmiş, kaçırmışız

Çevrimdışı Necmi

hataları karşı kalede yapmışdı ben diğer kalenin arkasındaydım zaten orta sahayı geçince topuda görmüyordum 😂

Çevrimdışı MUSTAFA_

Evrak işi bile ağır ilerliyor bizde. Oradaki çalışanlara da mı para vermiyoruz yoksa :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi yaço58

m.özen sercan dikme ghezzalın 3milyona biteceğini söylüyor bu paraya muazzam olur bakalım sağ tarafımız ne zaman kampa katılacak

Çevrimdışı Necmi

m.özen sercan dikme ghezzalın 3milyona biteceğini söylüyor bu paraya muazzam olur bakalım sağ tarafımız ne zaman kampa katılacak
kampı geçtim kupaya yetişseler bari 🤔

Çevrimdışı mrred

hagi'nin sahibi olduğu kulüp %30 pay alacakmış

bayağı büyük bir kırıntı olmalı
6,5 milyon son 1 yılı kalmış adama çok fazla

Gs iyi kazık yedi

Ayrıca 6.5 milyona scout transferi falan olmaz. Bu adamı 1 milyona alsalardı o zaman olurdu işte.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bayramda Maltepe Park AVM ye gittim , Kupaları görmek için 😁

Tabii birazda Alışveriş yaptım , Forma , Şampiyonluk Tişörtü falan

Yalnız şunu diyeyim Formalarimiz gerçekten ATES ediyor , Hepsi birbirinden güzel , İçlerinde en sönük durani Gri gibi olsada üzerine giyince Gri forma hepsinden daha güzel duruyor , kesinlikle deneyin Gri formayı
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

[ Son Düzenleme: 24 Temmuz 2021, 23:57:18 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimiçi yaço58

Gri forma
formalarımız on numara bende siyahı almıştım ancak tek göze batan yanı arkada saçma sapan renkleri ile basılan aksa yazısı o kadar göze batıyorki keşke reklamsız forma seçeneğide olsaydı

formalarımız on numara bende siyahı almıştım ancak tek göze batan yanı arkada saçma sapan renkleri ile basılan aksa yazısı o kadar göze batıyorki keşke reklamsız forma seçeneğide olsaydı
Ben Beyazı aldım şimdilik ama Griyi de alacağım 1 Ay sonra

Bende Siyah alacaktım ama 2015 de ki siyahın neredeyse aynısı olduğu için vazgeçtim , Yoksa en güzeli tartışmasız Siyah forma , bildiğin Tişört gibi istediğin zaman giy çik , birde Düğmeli olunca 1 adım daha öne geçiyor benim açımdan 😁

Forsumuzu da eklettik formaya 😁😉😉

Formaya Rosier yazdiracaktim da Forma numarası değişebilir dediler vazgeçtim

Griyi alınca Griye yazdırım artık , yıllar sonra Formanın arkasına adını yazdırmayı hak edecek bir adam çıktı 😎

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Benim aklıma Direkt Club burugge maçı geliyor , @Necmi abi bilir , olimpiyatta kale arkasındaydik , kaleci topu dikti rakip forvet Topa hareketlendi 20 metre bomboş topu sürdü Golü attı , biz bütün tribün Tolga çok diye bağırdık ama 1 metre bile çıkmadı kale çizgisinden ve Golü yedi 😡😡