2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 132 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1740366 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi yaço58

Rosier'in zorunlu satın alma opsiyonu ne kadar acaba?

Murat Özen kiralama bedelini yazıp opsiyon bedelini yazmadığına göre, biraz yüksek diye tedirgin oldum.
4m zorunlu 400 binde kiralama bildiğim ancak şöyle bir durum var ilk teklif oyuncuya 1.5 m 4 senelik kulübe 3.6m oluyor gs girince rosier fmaddi fedakarlık yapıp 1.3 m maaş oluyor 4.4 de bonservis oluyor ilk teklife bitirmiş oluyoruz rosier sayesinde

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Bu gedson aski nedir anlamiyorum, bedava gelse istemem.
Ne top tuta biliyor, ne sut ceke biliyor, ne adam akilli orta yapa biliyor. Kötü oynayan gs kadrosunda biraz öne cikan elaman baska da hicbir halt yok, bizde yedekden öteye gidemez, öyle yatirim olarakda falan hic bakmaya gerek yok, ben öyle bir işik da görmüyorum, mümkünse gs alsin yine, bos adam.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bu gedson aski nedir anlamiyorum, bedava gelse istemem.
Ne top tuta biliyor, ne sut ceke biliyor, ne adam akilli orta yapa biliyor. Kötü oynayan gs kadrosunda biraz öne cikan elaman baska da hicbir halt yok, bizde yedekden öteye gidemez, öyle yatirim olarakda falan hic bakmaya gerek yok, ben öyle bir işik da görmüyorum, mümkünse gs alsin yine, bos adam.

Hocanın oynatacağı oyunu ve sistemi nerden biliyorsunuz ???
Demekki önemli bir yeri olacak yada varki istiyor. Hoca çünkü çok istiyor kendisini. İstediği adamları alalım işte. Sonuçtao uyunu oynatacak o. Weliltonuda o istedi mensahı da o istedi. Yani olumlu da olumsuz da örneği var. Ama aldığı performanslara bakıcak olursak hocanın isteklerini yapmak laızm.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hocanın oynatacağı oyunu ve sistemi nerden biliyorsunuz ???
Demekki önemli bir yeri olacak yada varki istiyor. Hoca çünkü çok istiyor kendisini. İstediği adamları alalım işte. Sonuçtao uyunu oynatacak o. Weliltonuda o istedi mensahı da o istedi. Yani olumlu da olumsuz da örneği var. Ama aldığı performanslara bakıcak olursak hocanın isteklerini yapmak laızm.
Bende buna karsiyim iste, hoca tr ligindeki haric futbol pazarini hic bilmiyor, bu konuda kendini gelistirmeli, hani diyor ya avrupada hocalik yapma hayali var diye. Gedson gibi bin tane topcu vardir dünyada, süper lige gelmeseler hoca hicbirini bilmeyecek. O paralara gedsondan cok daha iyisini bile bulabilirsin, ama iste global futbolu takip edeceksin, sadece süper ligdeki 20 takimla olmuyor bu futbolcu begenme isleri.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Bende buna karsiyim iste, hoca tr ligindeki haric futbol pazarini hic bilmiyor, bu konuda kendini gelistirmeli, hani diyor ya avrupada hocalik yapma hayali var diye. Gedson gibi bin tane topcu vardir dünyada, süper lige gelmeseler hoca hicbirini bilmeyecek. O paralara gedsondan cok daha iyisini bile bulabilirsin, ama iste global futbolu takip edeceksin, sadece süper ligdeki 20 takimla olmuyor bu futbolcu begenme isleri.
Evet bunu da söyledim. Ama sıkıntı scout deparmanı falan yok bu takımda. gs bile gidip fransadan sağ bek bulabiliyor yok romanyadan adamlar getirirken bizimkiler 12 yaşındaki çocuğun bile bilebilecek adamlardan hariç başka kimseyi bilmiyor. Her iddasına girerim kulüp ve hoca 100den fazla oyuncu bilmiyordur.

Daha ucuzuna daha iyisini bulursun falan bunlar amenna. Demek istediğim direk yok oyuncu kötü yok neyini beğendi falan demek yanlış. Yani hocanın bir istediği bir bildiği falan vardır. Taktiği o yapacak sonuçta. İstediği profil senin diyişinle "hiç birşeyi olmayan gedson" profili. O zaman sende git böyle birini bul tamam. Tamamen spontane transfer dönemi gerçekleştirdikleri için bari hocanın istediği adamları almalarını söylüyorum olay bu.

Çevrimdışı MUSTAFA_

:alala:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi yaço58

Ksfasında para kazanıp yatmak varsa gelmemesi daha iyi olur bizim için

Çevrimdışı GreenBook

Gelmesede olur alternatifi çok Brezilyalı futbolculara pek bulaşılmaması lazım Josef gibileri demiyorum tabi onun gibiler pek nadir bulunur
Genel olarak Brezilyalılar paraya gereğinden fazla taparlar

Hulk talisca Alex gibi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Artık birseyler netlessin

Çevrimiçi levitate

arabistan işi yokmuş ama negredonun oynadığı takım onu istiyormuş

ne para aşkıymış be
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı GreenBook

Avrupa’da yüzlerine bakmazlar bunların gelmiş burda imza parası istiyorlar
Vazgeçin Alexten başka biri bulunur 2,5 m a gelirse gelir gelmezse kapı orda
Oyuncu çok

Çevrimiçi yaço58

Bu kadarı lüks değil mi ya vida godin toplam 5.5m maaş vermiş olacağız şu maliyetler ile istemem vida gitmiş olsa makul olabilirdi bunun yerine forvete gömelim parayı

Çevrimiçi Samet Ç

?s=19
Bu kadarı lüks değil mi ya vida godin toplam 5.5m maaş vermiş olacağız şu maliyetler ile istemem vida gitmiş olsa makul olabilirdi bunun yerine forvete gömelim parayı
Hoca istiyor ayrıca Kaan Ayhan veya o tarz bir stoper olacağına Godin olsun. Kaan Ayhan'ın tek artısı yerli olması onun harici bek mi stoper mi orta saha mı belli değil hepsinde de yarım yamalak oynuyor zaten.
[ Son Düzenleme: 24 Temmuz 2021, 15:49:36 Samet Ç ]

Çevrimdışı Necmi

Rosier'in zorunlu satın alma opsiyonu ne kadar acaba?

Murat Özen kiralama bedelini yazıp opsiyon bedelini yazmadığına göre, biraz yüksek diye tedirgin oldum.
4.5 diye duydum

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Takımda ilk 11 in yaş ortalaması

Ersin 20
Rosier 24
Welinton 32
Vida 32
Nsakala 31
Josef 32
Atiba 38 (gelirse alex 31)
Salih 27
Larin 26
Ghezzal 29
Kenan 27 (gelirse santrafor 30 civarında olur)

Takımın yaş ortalaması 31,8

Kaleciyi saymaz isek 33 arkadaşlar
Bizim atiba yerne box to box çok iyi bir 8 numara almamız şart ve mümkünse baya genç olmalı Gedson bu profile uyuyor. O zaman yaş ortalamamız 31 e falan düşüyor (kalecisiz)
[ Son Düzenleme: 24 Temmuz 2021, 16:10:59 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimiçi mayguntr

Godin SL tecrubesi icin onemli, alttan gelen genclere de cok faydasi olur.

Çevrimiçi mayguntr

Takımda ilk 11 in yaş ortalaması

Ersin 20
Rosier 24
Welinton 32
Vida 32
Nsakala 31
Josef 32
Atiba 38 (gelirse alex 31)
Salih 27
Larin 26
Ghezzal 29
Kenan 27 (gelirse santrafor 30 civarında olur)

Takımın yaş ortalaması 31,8

Kaleciyi saymaz isek 33 arkadaşlar söyleceklerim bu kadar....

Ersin out Mert Gunok in yap bi de oyle hesapla :D

Soylentisi olan hic genc olmamasi da uzucu, 21-22 lik bir iki genc lazim. Yedek forvet oyle olabilir.

Çevrimdışı mrred

Godin SL tecrubesi icin onemli, alttan gelen genclere de cok faydasi olur.
Bu kadar yüksek maaş kesinlikle defansa verilmemeli.

İlla yüksek maaş yaşlı oyuncu kontratı yapacak isek santrafor olabilir.

Yaş ortalamasını az önce yazdım. Bildiğin veteran takımına döndük bunu unutmamak lazım. Çok fazla sakatlık vesairemiz

olacak.
The great gig in the sky

Çevrimdışı GreenBook

Godin e lüzum yok başka daha genç birini alalım

Sabah arabistan akşam bize geliyor buda zaten

Takımın yaşı yükseldiği konusunda eleştirilere katılıyorum.
Son sahipleriyiz kadrodaki bütün oyuncuların.
Olası başarısızlık ve maali durumun kötü gitmesi durumunda satacağımız adam yok.
Bu riskleri aldıklarının farkındadır umarım.

Çevrimdışı mrred

Gs 24 yaşında orta saha transferi yaptı . Taylan 26 yaşında emre de 26 yaşında. Her türlü bizden gençler. Orada

tempo bakımından fark yaratabilirler. Santraforları da çok genç . Onların kanatları ve nispeten bekleri sıkıntılı.

Bizim en kuvvetli yerlerimiz kanatlar ve bekler orta saha ve santraforda durumu dengelememiz lazım.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Özgür Gültekin

31 Ağustos sonrası Batshuayi ya da Origi hamlesi bekliyorum.