2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 131 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1740360 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı worns

önümüzdeki sezon kontratı biten yerlilerle ilgili çalışma yapılmalı. parlayan oyuncunun bonservisi yükselecek, özellikle potansiyel vaat eden gençlerden free koparılabilecek olanlar kaçırılmamalı. ocak'ta oyuncuyla anlaşmak istiyorsan bugünden çalışma başlatmalısın. en basitinden, almamıza üzülmediğim ama esasen vasat bi oyuncu olan meraş'a bir sürü para harcadık. henüz çok bir şey gösterememiş can'ı almak istediğimizde de en az o kadar harcayacağız. ki az piyasa yapanının fiyatı hemen bunların 2-3 katına çıkacak.

cenk kesin gelir onun yanında gözüme ilişenler

https://www.transfermarkt.com.tr/efe-tatli/profil/spieler/696876

bence bu göründüğünden çok daha değerli. henüz toy ama potansiyel aralığı geniş bi oyuncu. karagümrük'ün de değerinin farkında olması sorun. hurma, free kaybetmemek için uğraşır. ben olsam şimdiden imzalama, bizi bekle diye haber uçururum.

https://www.transfermarkt.com.tr/gorkem-saglam/profil/spieler/251345

rotasyonda iş görebilecek, ofansif meziyetleri fena olmayan bir arkadaş. gelişedebilir zamanla. yurtdışında olduğundan direk ocak'ta imzalamak mümkün. bu seneye iyi başlamış.

https://www.transfermarkt.com.tr/yusuf-barasi/profil/spieler/566271

takip etmekte yarar var.

https://www.transfermarkt.com.tr/rahmetullah-berisbek/profil/spieler/534706

sağ bek olarak eğitilebilir, yedek sağ bek bi türlü bulamadık. bedavaya iş görürlerden.

zaten bilinen oyuncular olan abdülkerim bardakçı ve arda kızıldağ'ın da sözleşmesi bitiyor. ilgimiz var gibiydi bunlara.

Çevrimiçi Mehmet57

Devre arasi yerli kanat, stopper ve sagbek bakmak sart oldu.

Töre ile yollar ayrilmali, Kenan ise rotasyonda yeri en son olan futbolcu olur. Koskoca alt yapida Töre kadar katki (yani sifir) yapabilecek oyuncu yoksa, alt yapiya kilit vuralim bosuna masraf olmasin. 

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Şimdiden Josefi yedekleyecek oyuncuya bakmak lazım.

Çevrimiçi ferdi1903

Hayirdir talisca, instagramda takipcilerinmi azalidi, yine sazan avindasin anlasilan

Çevrimdışı joseph35

Devre arasında Cenk Tosun, Elayis Tavşan, Atakan Karazor yapmalıyız.
Kenan, Gökhan Töre, Mehmet Topal'dan pek bi verim alabileceğimizi zannetmiyorum çünkü.

Çevrimiçi Samet Demir

Kenan, Gökhan Töre, Mehmet Topal'dan pek bi verim alabileceğimizi zannetmiyorum çünkü.
Güveni unutmuşsun. Oğuzhan da aynı şekilde.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi underworld

Töre kadro dışı kaldı mı?
Onun nöbetini tutmak lazım.

Çevrimdışı can1903

1 süper star seviye 1 adet genç oyuncuyla görüşüyoruz. İsimler netleşsin devre arası için yazacağım  :steamed:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Erman1903

Atakan klasik 6 numara, yani Topal tipi futbolcu. Savunmayı kendi sahasında yapar, Josef gibi ilerilerde de baskı yapacak, çok yönlü biri değil. Eğer klasik 6 ile Josef yedekleyeceksek Topal'da o iş görür. Tabi sakatlandı falan, nasıl döner - ne derece orada tercih edilir bilmiyoruz, Josef sağlam olduğu sürece orada forma bulması zor.

Çevrimiçi levitate

1 süper star seviye 1 adet genç oyuncuyla görüşüyoruz. İsimler netleşsin devre arası için yazacağım  :steamed:
hangi mevki?
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Erken kalkan erken yol alır. Bu sene para var  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Gökhan yerine Emrah Başsan gerçekten de olurmuş. En azından takım oyuncusu. @Erman1903

Çevrimdışı Erman1903

Gökhan yerine Emrah Başsan gerçekten de olurmuş. En azından takım oyuncusu. @Erman1903

Beğeniyorum ben işine bakan topçu modeli, kabiliyeti de var çalışkan. Temiz alternatif olurdu.

Çevrimiçi Samet Demir

Bu yaz ısrarla g. Töre yerine Emrah Başsan alınsın, iyi altarnatif olur diye yazan arkadaşımı ayakta alkışlıyorum.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Gökhan Kurt

4.8'e almışız Roiseri.

Çevrimdışı MUSTAFA_

İyi para. Sezon sonunu beklememişiz. Bu iyi oldu :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı GreenBook

Larin ile sözleşme uzatılmamalı
Lig başladığından Bu yana sakat
Katkı alamıyoruz kendisinden geçen sezonki gibi
Bu oyunculara nasıl antrenman yaptırılıyor da sakatlanıp duruyorlar anlamakta zorlanıyorum
Batshuayi yi kaç kaçtır 90 dk oynatmanın mantığını anlayamıyoruz

Çevrimdışı Erman1903

Bu yaz ısrarla g. Töre yerine Emrah Başsan alınsın, iyi altarnatif olur diye yazan arkadaşımı ayakta alkışlıyorum.

Eyvallah şef, bu ülkede çevren olacak o adam senelerdir aynı topu oynuyor belli ki yeterince abisi yok.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Atiba yerine,

Joey Veerman, Edo Kayembe, Pedro Ferreira isimleri çıkmış.
TR pasaportlu Enis Cokaj' da ilk listede.

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..