2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 143 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1740328 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Beşiktaş Arena

Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve haberleri mevcut başlıkta paylaşabilirler. Transfer ile ilgili görüşlerin mevcut konu dışına taşmamasına özen gösterilmeli; Beşiktaş ile ilgili, fakat transfere yönelik olmayan düşünceler, gelişmeler için sezon ve maç başlıkları kullanılmalıdır.

Forum Kuralları

Üyeler forum yönetimi ya da işleyişiyle ilgili taleplerini, itirazlarını, sorularını kişisel ileti ile @Beşiktaş Arena hesabına ya da Forum ile İlgili Öneri ve Şikâyetler başlığı vasıtasıyla yöneticilere bildirmelidir. İlgisiz başlıklarda forum alanına taşınan istek ve şikâyetler konu dışı olarak işlem görür.

Çevrimdışı murat baltacı

Sezon sonu larine teklif gelir muhtemelen gelen parayı bupenzaya bağlamak lazım abou ile dağıtırlar rakipleri zamanında cenkten gelen parayı taliscaya bağlamış olsak şuan fb gs toparlanma fırsatı bulamamıştı.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Sinan23

Torino küme düşse de onlardan bir iki adam alsak. Belotti singo demiyorum. Bonazzoli de yeterli. Vida nin yerine izzo.

Çevrimdışı GOKHAN CETIN

Sizce Rosier için basında telaffuz edilen rakamlar gerçekçi mi?Bana biraz fazl iyimser rakamlar gibi geliyor? Eğer gerçek ise ve bir şekilde anlaşılırsa,olası şamp.ligi ya da Larin in satışı durımlarında,Ghezzal ve Rosier in bonservislerini alıp büyük ticaret yapmış oluruz.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sizce Rosier için basında telaffuz edilen rakamlar gerçekçi mi?Bana biraz fazl iyimser rakamlar gibi geliyor? Eğer gerçek ise ve bir şekilde anlaşılırsa,olası şamp.ligi ya da Larin in satışı durımlarında,Ghezzal ve Rosier in bonservislerini alıp büyük ticaret yapmış oluruz.
Rosier için o kadar fazla para vermeyiz. Bana gerçekçi geldi rakamlar ama daha da düşürürüz gibi görünüyor. Ghezzal kiralık dışında olmaz. Larin satışı işi de yaş bence. Larin sezonu 20-25 golle tamamlarsa ben gitsin istemem.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Rosier artık zor, Ghezzal da en kötü güzel kiralik teklifi alacaktır lakin kulübü hazır oynamışken satmaya bakar. Bizim şimdiden alternatifler üzerinde çalışıyor olmamız lazım fakat muhtemelen olmayacak şeyi son ana kadar kovalar ve yaz transferinin son haftasında önerilen başka birilerini alırız.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Rosier artık zor, Ghezzal da en kötü güzel kiralik teklifi alacaktır lakin kulübü hazır oynamışken satmaya bakar. Bizim şimdiden alternatifler üzerinde çalışıyor olmamız lazım fakat muhtemelen olmayacak şeyi son ana kadar kovalar ve yaz transferinin son haftasında önerilen başka birilerini alırız.
Umarım bu yönetim ya akıllanır yada o zamana kadar başkaları gelir yönetime  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Umarım bu yönetim ya akıllanır yada o zamana kadar başkaları gelir yönetime  :tabe:

Gelenin de bu işleri ne kadar iyi yapacağı tartışılır ama bizimkiler çok iyi bildiklerini düşünüyor sorun orada, bu konuda bir tarz değişikliğine gitmeyi düşünmüyoruz.

Çevrimdışı GOKHAN CETIN

Larin in satılıp satılamama ihtimallerinden bagımsız,eger  bonservis konusunda atılacak tek bir kurşunumuz varsa o kurşunun Rosier için kullanılmasını tercih ederim sahsen.

Çevrimdışı Erman1903

Larin in satılıp satılamama ihtimallerinden bagımsız,eger  bonservis konusunda atılacak tek bir kurşunumuz varsa o kurşunun Rosier için kullanılmasını tercih ederim sahsen.

Ben de beğeniyorum, şu sıralar yoruldu-son maçta ikili mücadelelerin çoğunu kaybetti ama hala karakter koymaya devam ediyor. Gerçekçi olmak gerekirse telaffuz edilen rakamlar bizim bir santrafor için dahi çıkabileceğimiz limitlerin üstünde gözüküyor.

Gidenler olacak, orta saha için ciddi bir çalışma yapılması gerekiyor sezon sonunda. Sağ beke bu kadar bütçe ayırırsak diğer bölgelere para denkleştirebilir miyiz pek bilmiyorum.

Bu arada sezon sonunda Fener Rosier'i veya başka bir iki oyuncumuzu alırsa benim için pek sürpriz olmaz. Trabzon'un bunu yaşayınca nasıl dağıldığını biliyoruz bu yüzden hazırlıklı olmalı yönetim.

Çevrimdışı worns

kimseye çok takılmam bu sene ki kadrodan ama rosier'in kalmasını şiddetle isterim. yaşı, oyun stili, mental özellikleri onu bizim için ideal oyuncuya dönüştürüyor. eğer sadece bir oyuncu için 1+ bonservis harcanacak dense bile rosier'e harcansın derim. dominant bek bu ligde çok fark yaratan bir unsur.

ghezzal zor. ilgisini çeken bir kulüp olursa direk satarlar. biz de bonservis yarışına giremeyiz. şimdiden alternatiflere bakmak lazım dediğin gibi. hatta orta saha, santrafor, stoper için deli gibi biten kontratlara fokuslanmak gerekiyor. hepsinde değişiklikler olmak zorunda kalacak. orta saha zaten şimdiden eksik.

Çevrimdışı Erman1903

kimseye çok takılmam bu sene ki kadrodan ama rosier'in kalmasını şiddetle isterim. yaşı, oyun stili, mental özellikleri onu bizim için ideal oyuncuya dönüştürüyor. eğer sadece bir oyuncu için 1+ bonservis harcanacak dense bile rosier'e harcansın derim. dominant bek bu ligde çok fark yaratan bir unsur.

ghezzal zor. ilgisini çeken bir kulüp olursa direk satarlar. biz de bonservis yarışına giremeyiz. şimdiden alternatiflere bakmak lazım dediğin gibi. hatta orta saha, santrafor, stoper için deli gibi biten kontratlara fokuslanmak gerekiyor. hepsinde değişiklikler olmak zorunda kalacak. orta saha zaten şimdiden eksik.

Rosier bizdeki birkaç oyuncu gibi kariyer futbolunu oynuyor, yönetim uğraşacaktır ama bana Ghezzal'dan daha zor geliyor. Maddi durumu daha iyi olan bir kulüp çıkarır verir Sporting'in istediğini sanki. Kiralık-bonuslu değişik çôzüm vb diye deneyeceğimiz konuşuluyor ama bence boşa uğraşmış oluruz ve sonunda muhtemelen xx kulübe transfer oluyor diye haberini alırız.

Çok işimiz var yazın, aslında içeride düzgün çalışan bir departman olsa şimdiye kontratı bitecek olanlarla ilgili çalışmayı hazırlamış, şartlarını vb bir sormuş olmalıydı. Aralarında gecikmeden anlaşman gereken oyuncular olabilir bazı takımlar başladı bile çoktan imzaları attırmaya.
[ Son Düzenleme: 10 Şubat 2021, 03:05:58 Erman1903 ]

Çevrimdışı mrred

Transfer başlığı kapalı o yüzden buraya yazıyorum. İlgilendiğimiz iddia edilen Yusuf Barasi mülakat vermiş.

Konuşmaları mantıklı geldi. Bu çocuk da iş var.

https://www.gazetedamga.com.tr/roportaj/yusuf-barasi-avrupa-yi-pesine-takti-h37032.html
The great gig in the sky

Çevrimdışı Necmi

Transfer başlığı kapalı o yüzden buraya yazıyorum. İlgilendiğimiz iddia edilen Yusuf Barasi mülakat vermiş.

Konuşmaları mantıklı geldi. Bu çocuk da iş var.

https://www.gazetedamga.com.tr/roportaj/yusuf-barasi-avrupa-yi-pesine-takti-h37032.html
:alala: burası zaten transfer başlığı değilmi?

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Ne demek sıkıntı yok ???
Bence kritik olan rosier değil ghezzal. Rosier evet sempatik hareketleri falan filandan dolayı iyi gözüküyor. Ama onun gibi bir oyuncu bulabiliriz öyle bulunmaz bir nimet değil. Bu gözlemci ekibi hiç bir şeyi bulamaz o yüzden alınmalı diyorum ama öyle aman aman hiç bir zaman iyi bir oyuncu gibi gelmedi. Bizim taraftar adamı dani alves yaptı. Fakat ghezzal geçen maç beni büyüledi. Aldığı sorumluluk büyüktü, eğer böyle oynarsa sezon sonuna kadar çok üzülürüm gitmesine. Prime sosadan daha etkin oynuyor.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ne demek sıkıntı yok ???
Bence kritik olan rosier değil ghezzal. Rosier evet sempatik hareketleri falan filandan dolayı iyi gözüküyor. Ama onun gibi bir oyuncu bulabiliriz öyle bulunmaz bir nimet değil. Bu gözlemci ekibi hiç bir şeyi bulamaz o yüzden alınmalı diyorum ama öyle aman aman hiç bir zaman iyi bir oyuncu gibi gelmedi. Bizim taraftar adamı dani alves yaptı. Fakat ghezzal geçen maç beni büyüledi. Aldığı sorumluluk büyüktü, eğer böyle oynarsa sezon sonuna kadar çok üzülürüm gitmesine. Prime sosadan daha etkin oynuyor.
Ghezzal geldiğinde kalıcı olmayacağı belliydi. Bence seneye onun üstüne plan yapılmaz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi COB

Ghezzal'ı takımda tutmak çok zor. Iyi bir sezon geçiriyor ve sezon sonu en kötü Marsilya, Valencia tarzı takımların radarına girer.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ghezzal'ı takımda tutmak çok zor. Iyi bir sezon geçiriyor ve sezon sonu en kötü Marsilya, Valencia tarzı takımların radarına girer.
Rehabilite etme görevimizi yerine getirdik. Sırada Cenk var.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi COB

Rehabilite etme görevimizi yerine getirdik. Sırada Cenk var.

Mevcut mali şartlarda bu tarz risklere girmekten başka çaremiz yok. Gomez geldiğinde de sakatlık problemi vardı, şampiyonluğumuzda önemli pay sahibi oldu. Cenk de inşallah iyi performans gösterir.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Mevcut mali şartlarda bu tarz risklere girmekten başka çaremiz yok. Gomez geldiğinde de sakatlık problemi vardı, şampiyonluğumuzda önemli pay sahibi oldu. Cenk de inşallah iyi performans gösterir.
Umarım arada iyi çalışır ve kondisyonunu toparlar. İngiltere'den bu şekilde gelmesini beklemiyordum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Necmi

Umarım arada iyi çalışır ve kondisyonunu toparlar. İngiltere'den bu şekilde gelmesini beklemiyordum.
bir haftada kondisyonmu yüklenirmiş işde sezon sonuna kadar yarışmacı takım içinde antrenman yapıp milli takıma hazırlanacak belki ligin son haftaları randıman alırız ondada sakatlanmamak için kaçak dövüşmezse mantıklı düşünmek lazım cenk avrupadaki kariyerinin devamı için milli takımı çıkış olarak görüyor milli takımda iyi olursa kendine yeni kapılar açabilir ve biz bunu yapmak için 900 bin veriyoruz düne kadar beşiktaşa gelecekmisin diyen basına saldırıyordu şimdi ne değişti şu anda beşiktaşı kullanıyor bugün sahada gördüğüm cenkden bir yol olmaz umarım beşiktaşı düşünürde azda olsa katkı alırız

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hiçbir mantığı olmayan, saçma sapan bir anlaşma olmuş. İyi kazık yemişiz.

Beşiktaş Tarihi
★★★