28. Hafta Yeni Malatyaspor 0-1 Beşiktaş
28. Hafta Yeni Malatyaspor 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|28. Hafta Yeni Malatyaspor 0-1 Beşiktaş Skor : Yeni Malatyaspor - Beşiktaş Tarih : 02.03.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni Malatya Stadyumu Hakemler : Halis Özkahya - Ali Saygın Ögel

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28. Hafta Yeni Malatyaspor 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 21963 defa] 28. Hafta Yeni Malatyaspor 0-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Yeni Malatyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%62.5]
1 puan
4 [%25]
0 puan
2 [%12.5]

Toplam Oy Verenler: 16

Çevrimiçi Necmi

Skor : Yeni Malatyaspor - Beşiktaş
Tarih : 02.03.2021
Saat : 19:00
Stadyum : Yeni Malatya Stadyumu
Hakemler : Halis Özkahya - Ali Saygın Ögel - Hakan Yemişken - Bülent Birincioğlu
VAR : Özgür Yankaya - Sarper Barış Saka
Yayın : Bein Sports

Beşiktaş Kadrosu : -------
Gençlerbirliği Kadrosu : -------

Gol-Dakika : -------
Sarı Kart : -------
Kırmızı Kart : -------

Çevrimdışı worns

malatya stoperi semih kaya kırmızı görmüş, bizim maçta yok. bir anlamı olan bi oyuncu muydu bilmiyorum gerçi hiç izlemedim sayılır malatyayı bu sene.

Çevrimdışı MUSTAFA_

malatya stoperi semih kaya kırmızı görmüş, bizim maçta yok. bir anlamı olan bi oyuncu muydu bilmiyorum gerçi hiç izlemedim sayılır malatyayı bu sene.
Defansı Anadolu takımlarının hepsi bir şekilde yapıyor. Pek bir eksikliğini hissedeceklerini sanmam. Kaleye genç kalecilerini koysalar belki işimiz kolaylaşırdı.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

ljajic'den tam emin değilim. onun dışında doğru 11 bu olur.

Çevrimdışı MUSTAFA_

ljajic'den tam emin değilim. onun dışında doğru 11 bu olur.
Vida oynayamayacak diyorlar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ilhan mansız

gese maçında sahada yürüyen bir kez dahi cincon kalesine gitmeyen malatya bakalım bize karşı nasıl oynayacak,,

Çevrimdışı worns

malatya görebildiğim kadarıyla alt grup takımlarına nazaran biraz daha fazla kontra tehdidi yaratabilen bir takım. hocaları yeni kovuldu galiba yerine kim geldi bilmiyorum takım olarak dağınık haldeler. tek risk çıkışta kaybedilecek saçma sapan toplar olabilir buna dikkat etmek ve bu riski minimize edecek bir kadroyla çıkmak lazım. fiziksel olarak problemleri yoksa rıdvan ve ghezzal'in oynaması bizim için daha iyi olur.

Çevrimdışı can1903

bana kalırsa zor maç, hele zemin eskisi gibiyse ekstra zorlanırız.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Nartallo

Malatya zemini iki haftadır düzelmediyse bayağı sıkıntı çıkaracak gibi...

Rakip uzun süredir kazanamıyor, Tetteh'le, Umut'la, Adem'le bir şeyler yapmaya çalışıyorlar hücumda.

Sabırlı oynamak lazım, bulduklarımızı atmamız lazım.

Çevrimdışı Nartallo

Malatya zemini iki haftadır düzelmediyse bayağı sıkıntı çıkaracak gibi...

Rakip uzun süredir kazanamıyor, Tetteh'le, Umut'la, Adem'le bir şeyler yapmaya çalışıyorlar hücumda.

Sabırlı oynamak lazım, bulduklarımızı atmamız lazım.

Ankaragücü maçında bariz golü vermeyen, Konya maçında bariz penaltıyı vermeyen Halis yine atanmış.

İki haftada bir Halis atanıyor maçlara... Haftaya da Yaşar Kemal gelir.

Kulüpler birliği başkanı aynen böyle devam etsin.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yine hakemsilerden birisini vermişler.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Zeminin son durumu bu şekildeymiş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Zeminin son durumu bu şekildeymiş  :tabe:

E fena değil gibi duruyor.

Çevrimdışı can1903

Are you really
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi sEuL

Are you really
Ridvan iyilesmedi halen, N’Sakala yuzunden maclari izleyemez oldum

Çevrimiçi Samet Demir

Ridvan iyilesmedi halen, N’Sakala yuzunden maclari izleyemez oldum

N'skala da çok iyi fizik var ama adamda hem denge problemi var hemde beyin ile bacaklar arasında senkronizasyon sorunu var. Yoksa iyi adam :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Nartallo

Muhtemel kadrolarda üç ön libero yazılıyor. Rakip zaten sahasında bekleyecek, üç ön liberoyla açmakta zorlanırız.

Wallace ve Hadebe Aboubakar'ı hareket ettirmezler muhtemelen. Zor bir maç bizi bekliyor.

Çevrimiçi sEuL

Muhtemel kadrolarda üç ön libero yazılıyor. Rakip zaten sahasında bekleyecek, üç ön liberoyla açmakta zorlanırız.

Wallace ve Hadebe Aboubakar'ı hareket ettirmezler muhtemelen. Zor bir maç bizi bekliyor.
Ljajic, Mensah ve Oguzhan’a demek ki guven miyor Sergen hoca. Haksizda sayilmaz, Necip bu sezon ki performansi ile formayi hak ediyor.

Zor deplasman, umarim erken bir gol bulup farka gideriz.

Bol sans Besiktas’im!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sergen büyük ihtimalle rakibin kontra ataklarından çekiniyor. Ligde iyi kontraya çıkan ekiplerden birisi Malatya. Maç kesinlikle kolay olmayacak.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

:alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Josef Necip Atiba üçlüsü ile zor bir maç bizi bekliyr gibi.