24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor
24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor

Beşiktaş Forum|24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor Skor : Beşiktaş - Konyaspor Tarih : 07.02.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halis Özkahya - Ceyhun Sesigüzel - Kemal

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor  [Okunma sayısı 35082 defa] 24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor
Anket
Beşiktaş, Konyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%71.4]
1 puan
1 [%7.1]
0 puan
3 [%21.4]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimiçi Necmi

Skor : Beşiktaş - Konyaspor
Tarih : 07.02.2021
Saat : 19:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Halis Özkahya - Ceyhun Sesigüzel - Kemal Yılmaz - Sarper Barış Saka
VAR : Bahattin Şimşek - Kadir Sağlam
Yayın : Bein Sports

Beşiktaş Kadrosu : -------
Gençlerbirliği Kadrosu : -------

Gol-Dakika : -------
Sarı Kart : -------
Kırmızı Kart : -------

Çevrimdışı MUSTAFA_

Fikstürün saçmalığı mı dersiniz, şanssızlığımız mı dersiniz Konya 5 gün içinde 2 maç yapacağız. Bu maç ilki. Diğer maç Türkiye Kupası'nda olacak. Ben bundan sonra kolay maç oynayacağımızı düşünmüyorum. Bu maçı kazanıp önümüze bakmamız lazım. Maça bir anlam yüklemeye de gerek yok. Zaten Antalya'dan sonra başka bir düşman camia ile oynuyoruz. Umarım kayıpsız devam ederiz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Nartallo

Pandemi şartlarında, sıkışık takvimde öne geçen maçı veya en kötü puanı alıyor. Derbi ve sair bir kaç istisna maç haricinde...

Ligde tüm futbolcular yorulmuş ve bunalmış vaziyette, buna bizim takımdakiler de dahil. Rakip öne geçerse geri dönüşü sağlayacak direnç ve enerji kalmıyor, üç gün sonraki maçın hazırlıkları başlıyor kafalarda...

Mevcut kadrolar psikolojik olarak bayağı yıprandı, devre arası da olmayınca doğrudan maç temposuna girildi tekrardan.

Ara transfer döneminde gelenler direkt, yeni heyecan olarak fark yarattı, kendini ispatlama hırsıyla maç aldırdılar renklilere...

Bizim kaybettiğimiz bir şey yok, önümüzdeki maçları alırsak tepede bitiririz, herşey elimizde.

Fakat çok dar olmasa da belirli futbolcuların sırtına yük bindirdiğimiz bir kadromuz var ve bu kadro bizi taşıyamayacak.

Ljajic ve Töre'nin katkı yapmalarına sevinmiştim, devreye girdiler diye. Ama biri haftası dolmadan tekrar sakatlandı, öbürü zaten kendisiyle kavgalı. Takım bu kadar teveccüh göstermişken çıkıp Antalya maçını almalıydı, yapmadı, yapamadı.

Oğuzhan ve yumurtacıyı Allah bildiği gibi yapsın zaten. Onlar kadar camiaya ayıp eden az bulunur.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Maçın düdüğü belli oldu.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Konya büyüklere karşı iyi oynuyor. Bize ve gs' ye 4 tane attılar, fb' yi deplasmanda yendiler. Ayrıca zaten son yıllarda en çok zorlayan takımlardan birisi bizi .

Çevrimdışı mellfred

son iki maçtaki bana kalırsa büyük talihsizliğimizi yenip sezon sonuna kadar atlatacağımız maç olsun

Çevrimdışı MUSTAFA_

Muhtemel İlk 11: Ersin, Rosier, Nsakala, Vida, Welinton( Montero), Josef, Necip, Adem Ljajic, Ghezzal, Larin, Aboubakar (via. Murat Özen)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Muhtemel İlk 11: Ersin, Rosier, Nsakala, Vida, Welinton( Montero), Josef, Necip, Adem Ljajic, Ghezzal, Larin, Aboubakar (via. Murat Özen)
atiba'nın dinlendirilmesi sevindirici

abou ve rosier'e de kısmet olur inş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Abuş'un ve Larin'in yine olağan beceriksizlikleri tutmazsa rahat kazanırız.

Çevrimdışı mourinho1903

Kagit uzerinde aslinda kaybedilmis birsey yok. Trabzon macini atlattik. Hatay, Karagumruk, Fenerbahce, Alanya maclarini iceride oynayacagiz. Basaksehir zaten deplasman sayilmaz, GS macina kadar Allah kerim. Sivas disinda kagit ustunde zorlu deplasmanimiz yok.
Bence net bir fikstur avantajimiz var ve rakipler kadrolarinin bizden daha iyi olmasina ragmen iyi bir oyun oturtamadi hala. Ama bence sikinti avantajli fiksture ragmen oyun oturtamamamiz, hala net teknik hatalar yapmamiz.

- ilk yarilari cope atacak kadrolarla cikiyoruz
- bazi oyunculari rotasyona hic sokmuyor ve sahada bitik hallerine gereksizce katlaniyoruz (Rosier, Aboubakar, Larin, Atiba)
- rotasyonu sacma yerlerde yapiyoruz (Welinton/Montero, N'Sakala/Ridvan)

Yarin ne olacak bilmiyorum, ama yine ilk yariyi cope atacagiz. Atiba-Josef cikacak, bir mucize olup Atiba dinlense bile yerinde Necip oynayacak. Hucum fonksiyonu 0 olan 2 tane orta saha oyuncusuyla oynayan 4 tane adamlar gol atmaya calisacagiz (2 tanesi yorgunluktan geberiyor zaten). Ve bu degismeyecek. Bu degistigi surece sampiyon olma ihtimalimiz zaten yok.

Yarin gorsem hele sukur diyecegim kadro:

------------------Ersin-------------------

Necip------Vida------Montero------N'Sakala

----------------Josef---------------------

Ghezzal-----Oguzhan---Ljajic------N'Koudou

----------------Larin---------------------

N'Koudou ve Larin degismeli oynayabilir, Aboubakar sonradan girebilir.
Ama bence gorecegimiz kadro:

----------------Ersin---------------------

Rosier-------Vida----Wellinton------N'Sakala

---------------Josef--------------------

Ghezzal------Atiba---Ljajic-------Larin

--------------Aboubakar----------------

En fazla 1 isim oynayacak bence.
Sergen hatalarindan ders cikaran biri olmadigini defalarca gosterdi bence, yine farkli olmayacagini dusunuyorum.

Çevrimiçi Necmi

Kagit uzerinde aslinda kaybedilmis birsey yok. Trabzon macini atlattik. Hatay, Karagumruk, Fenerbahce, Alanya maclarini iceride oynayacagiz. Basaksehir zaten deplasman sayilmaz, GS macina kadar Allah kerim. Sivas disinda kagit ustunde zorlu deplasmanimiz yok.
Bence net bir fikstur avantajimiz var ve rakipler kadrolarinin bizden daha iyi olmasina ragmen iyi bir oyun oturtamadi hala. Ama bence sikinti avantajli fiksture ragmen oyun oturtamamamiz, hala net teknik hatalar yapmamiz.

- ilk yarilari cope atacak kadrolarla cikiyoruz
- bazi oyunculari rotasyona hic sokmuyor ve sahada bitik hallerine gereksizce katlaniyoruz (Rosier, Aboubakar, Larin, Atiba)
- rotasyonu sacma yerlerde yapiyoruz (Welinton/Montero, N'Sakala/Ridvan)

Yarin ne olacak bilmiyorum, ama yine ilk yariyi cope atacagiz. Atiba-Josef cikacak, bir mucize olup Atiba dinlense bile yerinde Necip oynayacak. Hucum fonksiyonu 0 olan 2 tane orta saha oyuncusuyla oynayan 4 tane adamlar gol atmaya calisacagiz (2 tanesi yorgunluktan geberiyor zaten). Ve bu degismeyecek. Bu degistigi surece sampiyon olma ihtimalimiz zaten yok.

Yarin gorsem hele sukur diyecegim kadro:

------------------Ersin-------------------

Necip------Vida------Montero------N'Sakala

----------------Josef---------------------

Ghezzal-----Oguzhan---Ljajic------N'Koudou

----------------Larin---------------------

N'Koudou ve Larin degismeli oynayabilir, Aboubakar sonradan girebilir.
Ama bence gorecegimiz kadro:

----------------Ersin---------------------

Rosier-------Vida----Wellinton------N'Sakala

---------------Josef--------------------

Ghezzal------Atiba---Ljajic-------Larin

--------------Aboubakar----------------

En fazla 1 isim oynayacak bence.
Sergen hatalarindan ders cikaran biri olmadigini defalarca gosterdi bence, yine farkli olmayacagini dusunuyorum.
allahtan sergenin yerinde değilsin 😂 sağa necip merkeze ozi ljajic koyup konyanın bizi kevgire çevirmesini izlerdik birde abuşun yerine larin renkli hocalarına beşiktaş konya karşısına nasıl çıksın desek bu kadroyu yazıp verirlerdi

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Takımdaki kötü gidişatın sona ermesini diliyorum. Şanssızlık kelimesini kimse bana yutturamaz. 2 maçtır şanssızlıkla değil yaptığımız hatalardan kaybettik. Karagümrük maçıyla top seviye yapmış oyun düzenimize artık geri dönme ümidiyle.
Adettendir

------------------------Ersin--------------------------
rosi--------vida----------montero-------------nsakala

-------------------------josef--------------------------
nkodou-----ghezzal----------ljajic-----------larin-----
--------------------------abou-------------------------

Çevrimiçi sEuL

Son iki macin acisini cikartacagiz, 5-6 fark bekliyorum.

Vurdugumuz gol, vuramadiklarimiz penalti olsun. Hunharca saldir Besiktas’im

Çevrimdışı MUSTAFA_

Son iki macin acisini cikartacagiz, 5-6 fark bekliyorum.

Vurdugumuz gol, vuramadiklarimiz penalti olsun. Hunharca saldir Besiktas’im

En son böyle havalarda uçtuğumuzda Trabzon şanssızlığını yaşamıştık. Sadece bir hatırlatma  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Aman 5-6 ya gerek yok.
1-0 olsun bizim olsun.

Çevrimdışı ankarakartal06

çok zorlu bir maç bizi bekliyor 3 tane kırmızı kart göreceğiz. 2 tane golümüz ofsayt diye verilmeyecek. Konyaspor'a 4 tane penaltı verilecek ve konyaspor 3-1 bizi yenecek. :s20: :s20:

Allahım konuyu biliyorsun yarabbim. Amin. :ok:

Çevrimiçi murat

hakem halis o. zor maç olur.konya yakın temaslı oynayan bir ekip ikili mücadelelerde dikkatli olmak lazım.ayak basmalar filan bu maçta başa dert açabilir.bol bol duran oyun ve hakemin göz yummasını bekliyorum.hakemi açmak hiç kolay olmayacak.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Bytqi ve Rahmanovic'e dikkat etmemiz lazım yeni yeni süre alıyorlar fakat ikisi de skor ve oyun katkısı olan tipler.

Çevrimiçi sEuL

En son böyle havalarda uçtuğumuzda Trabzon şanssızlığını yaşamıştık. Sadece bir hatırlatma  :tabe:
Havalarda ucmuyoruz be Mustafa, 2 haftadir yerlerdeyiz. Bi dogrulup kacan puanlarin acisini bu gereksizlerden cikartalim istiyorum. Erken bir gol bulabilirsek farkida yakalayacagimiza inaniyorum. Hadi insallah

Çevrimdışı MUSTAFA_

Havalarda ucmuyoruz be Mustafa, 2 haftadir yerlerdeyiz. Bi dogrulup kacan puanlarin acisini bu gereksizlerden cikartalim istiyorum. Erken bir gol bulabilirsek farkida yakalayacagimiza inaniyorum. Hadi insallah

Çok iyimsersiniz diyorum. Ben zor bir maç olacağını düşünüyorum. Bize özel oynayacak takımların başında geliyor Konya.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mourinho1903

allahtan sergenin yerinde değilsin 😂 sağa necip merkeze ozi ljajic koyup konyanın bizi kevgire çevirmesini izlerdik birde abuşun yerine larin renkli hocalarına beşiktaş konya karşısına nasıl çıksın desek bu kadroyu yazıp verirlerdi

GS dun 0 onliberoyla FB deplasmanindan gol yemeden galibiyetle dondu. Nedir bu kevgir muhabbeti, bu korku anlamadim. Top liglerin ust duzey takimlarina bakin, cift 6 numarayla oynayan cok nadirdir. Birtek biz kevgir oluyoruz herhalde.....

Çevrimdışı Arthur Dayne

Ghezzal'ın fazla koşmadığı ve teknik olduğunu düşünürsek bence on numarada ghezzal oynamalı.Mesela şöyle bir kadro nasıl olurdu sizce:

ERSİN

ROSİER                         VİDA                                 MONTERO               NSAKALA(İYİLEŞİNCE RIDVAN)

JOSEF

ATİBA

GHEZZAL

CENK                                           ABOUBAKAR                                              LARİN

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu Welintonun elinde Hocanın kaseti falan mi var ? Bu kadar takıntı olamaz ya

2 tane el bombası yan yana yine , Hadi Nsakala mecburiyetten oynuyor bari obur el bombasını oynatma , ikisi ayni anda sahada olunca resmen KOMBO oluyor
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ferdi1903

Weliton denen yetersiz halen ilk 11 oynayabiliyor hayret, bu takinti neden hoca? Senin saplantikarin besiktas dan dahami önemli, kendi ayağına sıkıkıyorsun