Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu
Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu Futbol Takımımızın 2014/15 Sezonundaki Tüm Performansı ve Gelişmelerini Bu Başlık Altında Takip Edebiliriz.

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu  [Okunma sayısı 3539127 defa] Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu

Çevrimdışı Çağrı

Futbol Takımımızın 2014/15 Sezonundaki Tüm Performansı ve Gelişmelerini Bu Başlık Altında Takip Edebiliriz.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

İlk benden olsun....
Soma hazırlık maçı fener ve Chelsea maçları göz önünde bulundurarak gayet iyi futbol oynadık yeni transfer dem ba ne kadar yetenekli olduğu görmüş olduk
Şampiyonlar ligi ön elemede Arsenal maçını ciddi rakip olarak baz alırsak oynadığımız futbol mükemmel'e yakın ama yapılacak 2-3 transferle daha iyi olur
takım performansı gayet olumlu lige hazır haftasonu mersin maçı lige iyi başlangıç yapmamızı sağlar

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı yatoraya

Sağ bek alamadık malesef. fakat kadro şöyle olabilir mi?

Tolga
Atiba  Pedro  Ersan  Motta
           Veli     Oğuzhan
 Gökhan     Sosa       Olcay
                  Ba
BeşiktAŞK!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Tolga
           Veli     Oğuzhan
                  Ba

Bence şöyle oynayacağız:

Tolga
İsmail Pedro  Ersan  Motta
         Veli     Atiba
Sosa    Oğuzhan    Olcay
               Ba
Böylece Ba'ya sağdan düzgün ortalar gelecek. Ba Newcastle'da sağdan gelen ortalarla çok gol atan Ba'yı izleyeceğiz  :clever:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Efe

Atibayı orta sahadan çıkarmak takımı zor duruma dusurur sağ bek olarak ismail ve serdar oynamaya devam edeceklerdir veli ve atiba orta sahada degismez ikilidir bundan sonra mavona gore ufak degisiklikler olabilir tabi hoca planini yapmistir
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi murat

Tolga
           Veli     Oğuzhan
                  Ba
atibayı yerine çekersek bence güzel bir kadro olur.sağbeke de içsahada ismail dışsahada necip yapılabilir.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bence şöyle oynayacağız:

Tolga
İsmail Pedro  Ersan  Motta
         Veli     Atiba
Sosa    Oğuzhan    Olcay
               Ba
Böylece Ba'ya sağdan düzgün ortalar gelecek. Ba Newcastle'da sağdan gelen ortalarla çok gol atan Ba'yı izleyeceğiz  :clever:

Önder Özen: "Slaven Bilic'in kanatta oynayan bir orta saha oyuncusu istemesinin sebebi Oğuzhan Özyakup'a daha çok süre vermek.."

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı eski inönü

Çevrimdışı eski inönü

Bilic eger gecen seneki düşüncelerini deşitirmemişse kuracagı kadro şu:
Tolga - Necip Pedro Ersan Motta - Atiba Veli - Oguzhan - Tore Sosa - İbrahim BA

Çevrimdışı eski inönü

Bazen 4-3-3 de oynayabilir. Onu da nasıl yapar Atibayı on liberoya koyar Sosa Oguzhan ikili oynatır sol Pektemek sag Tore ilerde İbrahim BA

Çevrimdışı eski inönü

Cenk Tosun nasıl olacak bilmiyorum  :alala: O da sol açık oynar aslında

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Eylül 2014, 12:25:20
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Cenk Tosun nasıl olacak bilmiyorum  :alala: O da sol açık oynar aslında
Hocam Cenk'i sola kaydırmak bana mantıklı gelmiyor. Cenk'in golcülük kumaşı çok iyi bana kalırsa ondan forvette yararlanmamız bize bir İlhan Mansız daha kazandırabilir.

Çevrimdışı yatoraya

Önder Özen: "Slaven Bilic'in kanatta oynayan bir orta saha oyuncusu istemesinin sebebi Oğuzhan Özyakup'a daha çok süre vermek.."

Mustefa Pektemek'te formda. nasıl bir kadro olacak çok merak ediyorum. işi zor Bilic'in.
BeşiktAŞK!

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Eylül 2014, 12:48:14
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Hocam Cenk'i sola kaydırmak bana mantıklı gelmiyor. Cenk'in golcülük kumaşı çok iyi bana kalırsa ondan forvette yararlanmamız bize bir İlhan Mansız daha kazandırabilir.

Aslında bu takım çok rahat 4-3-3 kaldırır da.

3 lü ortasahayı Atiba çapa önünde Oğuzhan Sosa yaparsın

Sol forvet cenk sağ forvet Pektemek göbekte Ba oynar. Bu zaten fenerin sistemi lakin böyle oynamacak için beklerin kanat gibi oynamak zorunda. Biz de sağ bek yok o yüzden bu sistem bu sene tutmaz  :uyucam:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Aslında bu takım çok rahat 4-3-3 kaldırır da.

3 lü ortasahayı Atiba çapa önünde Oğuzhan Sosa yaparsın

Sol forvet cenk sağ forvet Pektemek göbekte Ba oynar. Bu zaten fenerin sistemi lakin böyle oynamacak için beklerin kanat gibi oynamak zorunda. Biz de sağ bek yok o yüzden bu sistem bu sene tutmaz  :uyucam:
Hocam bu sene ben sistem değişikliği olacağını sanmıyorum. Belki Ba Afrika kupasına gittikten sonra gol sıkıntısı çekersek 4-4-2 ye dönebilir Bilic.

Çevrimdışı Mehmet Hedo

Sakatlık ve cezalılar nedeniyle kulübeye adam bulamadığımız durumlar olursa altyapıdan takviye olarak gelecek vadeden genç oyuncu var mı acaba? Genç takımlarımızı yakından takip eden arkadaşlar cevaplarlarsa sevinirim.

Çevrimdışı Volkan Başaran

Sene içinde çıkacak transfer haberlerini nereden konuşacağız ?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Sağ bek konusunda ise önerim

Olcay ŞAHAN...

Koşar mı koşar..

Bindirir mi bindirir..

Savunma yapmayıda az çok öğrenirse bu iş olur  :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimiçi Necmi

Sene içinde çıkacak transfer haberlerini nereden konuşacağız ?
Aklımızda tutalım transfer sezonu açıldığında transfer nöbetinde konuşuruz :kop: :kop: :kop:

Çevrimiçi murat

Olcay ŞAHAN...

Koşar mı koşar..

Bindirir mi bindirir..

olabilir ama olcaya ileride daha çok ihtiyacımız var bence.sağbekte olcay önünde gökhan ile koridor olma riski var.önündeki ismin de biraz savunma becerisi olması lazım.

Çevrimiçi murat

Aklımızda tutalım transfer sezonu açıldığında transfer nöbetinde konuşuruz :kop: :kop: :kop:
bize söylesinler biz yazalım :evillol:

Moderatöre bildiri kullkanacağız anlaşılan  :lol: :lol:

--

Olcay Konusunda ciddiyim valla. Her maç takımın en çok koşan oyuncusu. Sosa nın iki maçını izledim ikisindede sol kanat oynattılar metalistte. Ben o konuda kesinlikle olcayı keseceğini düşüüyrum..

Ama olcayında skor yükü var.İlk sene 11 gol 3 asist, geçen sene 8 gol 5 asist..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimiçi Necmi

Olcay ŞAHAN...

Koşar mı koşar..

Bindirir mi bindirir..

kesinlikle katılıyorum ama sol ayak değilmi o defansı fena değil. Mustafa pektemekte olabilir sağ beke ama oda orta açamaz orta açamayan bir futbolcu nasıl olur anlamıyorum bu işten ekmek yiyorlar insan bir ay çalışsa nokta atışı yapar :alala: