Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu
Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu Futbol Takımımızın 2014/15 Sezonundaki Tüm Performansı ve Gelişmelerini Bu Başlık Altında Takip Edebiliriz.

0 Üye ve 35 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu  [Okunma sayısı 3541120 defa] Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Hedo

Camianın birlik ve beraberliği için iyi olur. Yalnız Adalı'nın ismi çok yıpranmadı mı son dönemde? Bir kaç yıl daha kenarda dursa daha iyi olmaz mı ?

Çevrimdışı SDemirsoy

DÜZELTME |
Serdal Adalının 2.başkanlığa değil kulübün CEO'su pozisyonuna getirilmesi konuşuluyor.Fikret Ormanın böyle bir projesi var.
evet şimdi de öyle söylemiş son zamanlar da yakınlardı Sn.Başkan İle Sn.Adalı zaten

Çevrimdışı ozan062

evet şimdi de öyle söylemiş son zamanlar da yakınlardı Sn.Başkan İle Sn.Adalı zaten
bunlara hasan arat ve husnu gureli eklense tadından yenmez amaa bu seferde yonetilme sorunu ortaya cıkar,,,
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı SDemirsoy

Camianın birlik ve beraberliği için iyi olur. Yalnız Adalı'nın ismi çok yıpranmadı mı son dönemde? Bir kaç yıl daha kenarda dursa daha iyi olmaz mı ?
birlik beraberlik tabi ki önemli Abi Haklısın Adalıya karşı değilim aksine severim ama dediğin gibi yıprandı ismi  @Mehmet Hedo

Çevrimdışı SDemirsoy

bunlara hasan arat ve husnu gureli eklense tadından yenmez amaa bu seferde yonetilme sorunu ortaya cıkar,,,
Hasan Arat Hüsnü Güreli eklenmesi çokk zor

Çevrimdışı ALI RIZA

Umarım öyle bir durum olur adalı stad konusunda projeleri vardır çok iyi kaynak olabilir

Çevrimiçi Samet Ç

Hocam Hasan Arat başkanlığa adaylığını koyabilir. Öyle bir düşüncesi varmış yanılmıyorsam o yüzden şimdi yönetimde olmaya pek sıcak bakmaz.

Çevrimdışı SDemirsoy

Umarım öyle bir durum olur adalı stad konusunda projeleri vardır çok iyi kaynak olabilir
Sn.Adalının stat projesi yanlış hatırlamıyorsam 35.000 küsur kişilik ve tribünleri parça parça yıkıp yapmaktı ne gibi kaynak olabilir parasal yönden mi ? @SaLVaDoR

Çevrimdışı Deniz

Kulübe faydalı olacak ve taraftarla yönetimi bütünleştirecek herkesin gelmesinden taraftarım.

Özellikle son 1 senedir taraftarla yönetim arasında soğuk savaş var ve bu en çok Beşiktaşa kaybettiriyor.Orman son seçimde bunu fark etti ve taraftardan özür diledi.Beşiktaş yeni stadına tartışmalar olmadan tüm camia kenetlenmiş bir şekilde girmeli.Bu şekilde uzun yıllar şampiyonluk ipini gögüsler avrupada kupa kaldırma hayalini gerçekleştirebiliriz.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ALI RIZA

Sn.Adalının stat projesi yanlış hatırlamıyorsam 35.000 küsur kişilik ve tribünleri parça parça yıkıp yapmaktı ne gibi kaynak olabilir parasal yönden mi ? @SaLVaDoR
parasal yönden tabi beşiktaş için menfaat beklemeyen birisi ama bizler adam küstürmekte üstümüze yok sanırım bence yönetim akıllıca hareket eder getirirse 

Çevrimdışı ozan062

izinler almasında  demirorenden sonra oda yardımcı olmus,,,, zaten o parca parca muhabbetini bilip bilmeden soyledi ekranlarda belli bilmediği:)) zaten arastırıcaz bakıcaz diyor kesin net projesini sunmuyordu erman toroglu hatırlayın orada baya bi zorluyor:))

zaten 8milyonluk borc var klubun ona:)) bununda bir avantajı var bize parasal anlamda baya desteği oalcaktır,, hem suanki tjkda 3milyar tllik bir sektor bizim superligden bile buyuk:)) onu yurutuyor,, gzl isler dusunuluyor bu sekilde sportif drektorde belli olur yakın zamanda

Çevrimdışı Deniz

Adanalı olduğum için Adalı ailesini yakından tanırım. Gerek Adanada gerek , Türkiyede gerek de Yurt dışında dev inşaat projelerine imza attılar .Amerikada çalışabilen nadir Türk firmalarındandır (amerika herkese iş vermez) .İnşaat konusundaki bilgisi ve deneyimi en az Fikret Orman kadar vardır.Stadla ilgili çok faydalı olabileceğini düşünüyorum açıkcası.Tabi maddi anlamda da destek olacaktır .İnşallah olursa faydalı olur Orman&Adalı ikilisi

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Volkan Başaran

Adalı gelirse, iyi adam adalı olur..

Gelmezse, zaten kötü adamdı olur
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı SDemirsoy

Adanalı olduğum için Adalı ailesini yakından tanırım. Gerek Adanada gerek , Türkiyede gerek de Yurt dışında dev inşaat projelerine imza attılar .Amerikada çalışabilen nadir Türk firmalarındandır (amerika herkese iş vermez) .İnşaat konusundaki bilgisi ve deneyimi en az Fikret Orman kadar vardır.Stadla ilgili çok faydalı olabileceğini düşünüyorum açıkcası.Tabi maddi anlamda da destek olacaktır .İnşallah olursa faydalı olur Orman&Adalı ikilisi

Hayırlısı olur inşallah ama bu yakınlaşma sayesinde yönetime sorumsuz insanlar umarım görev almaz
Aynı Zaman da TJK nın başkanı değilmi Sn.Adalı ? @Deniz

Çevrimdışı Deniz

Hayırlısı olur inşallah ama bu yakınlaşma sayesinde yönetime sorumsuz insanlar umarım görev almaz
Aynı Zaman da TJK nın başkanı değilmi Sn.Adalı ? @Deniz
Evet Samet.Ama bize CEO olarak geleceği için sorun olmaz.Beşiktaş da bir şirket ve CEO su olması gerekiyor Orman bunun için 1 senedir birkaç kişiye teklif götürdü ama hepsi reddetti.700 milyon lira borcu olan bir şirkete CEO bulmak biraz zor  :lol: @SDemirsoy .Gerçekleşirse güzel olabilir ama ben ANÇ nin bu durumu kabul edeceğini hiç düşünmüyorum

Çevrimdışı SDemirsoy

Evet Samet.Ama bize CEO olarak geleceği için sorun olmaz.Beşiktaş da bir şirket ve CEO su olması gerekiyor Orman bunun için 1 senedir birkaç kişiye teklif götürdü ama hepsi reddetti.700 milyon lira borcu olan bir şirkete CEO bulmak biraz zor  :lol: @SDemirsoy .Gerçekleşirse güzel olabilir ama ben ANÇ nin bu durumu kabul edeceğini hiç düşünmüyorum
bence de arada ANÇ var

Çevrimdışı Deniz

Çevrimdışı ALI RIZA

futbolcularla ilgili resimleri alltaki alana atarsak süper olur tek yerden herkes istediği gibi ulaşır
http://besiktasarena.com/index.php?topic=844.0

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Eylül 2014, 19:08:01
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Fikret Orman böyle bir şeyi yaparsa birkaç şey düşünülür.

1 - ANÇ Başkanlık çalışmaları yaptığı için Adalı'yı yanına çekip 2016'da tekrar adalı ile güçlerini birleştirip aday omak

2 - Gerçekten camiayı birleştirmek. Ama buna pek ihtimal vermiyorum.

3- Kulübün nakit sıkıntısı var ve ciddi bir açmaz 6 ay sonra bizi bekliyor. Adalı bunu finanse edebilir şahsi kefaletli kredilerle. Orman kulübün maddi geleceği için sermaye ile dizginliği bir araya getirebilir.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ozan062

1 - ANÇ Başkanlık çalışmaları yaptığı için Adalı'yı yanına çekip 2016'da tekrar adalı ile güçlerini birleştirip aday omak

3- Kulübün nakit sıkıntısı var ve ciddi bir açmaz 6 ay sonra bizi bekliyor. Adalı bunu finanse edebilir şahsi kefaletli kredilerle. Orman kulübün maddi geleceği için sermaye ile dizginliği bir araya getirebilir.

3.cü soylediğin yüksek ihtimal çnk kısa donemde 160 milyonluk bir odeme var artık bunun bircogunu kredilendiriceklerdir onun için cok dogru bir yere parmak bastın

Çevrimdışı Salih A.

fikret orman'ın iyi niyetinden zerre şüphem yok adalı da ceo olacak adam değil  o kadar düşmez. ozan hocam yine aynı üslup yazmış 160 milyonluk ödeme var o yüzden diye ozan hocam başkan yönetime girdiğinde 270 milyonluk ödeme vardı ve kasada para yoktu ayrıca klüp ilk defa kredi çekmiyor kalkar kredi çeker ödemesini yapar  serdal adalı klubün iyi yolda olduğunu görüp camiada ki ayrılıklara son vermek istemiş başkanda buna iyi niyetle yaklaşmıştır. yoksa hiçbir etkisi yetkisi olmayan klüp ceo luğunu adam ne yapsın.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Çevrimdışı ilhan mansız

fikret orman'ın iyi niyetinden zerre şüphem yok adalı da ceo olacak adam değil  o kadar düşmez. ozan hocam yine aynı üslup yazmış 160 milyonluk ödeme var o yüzden diye ozan hocam başkan yönetime girdiğinde 270 milyonluk ödeme vardı ve kasada para yoktu ayrıca klüp ilk defa kredi çekmiyor kalkar kredi çeker ödemesini yapar  serdal adalı klubün iyi yolda olduğunu görüp camiada ki ayrılıklara son vermek istemiş başkanda buna iyi niyetle yaklaşmıştır. yoksa hiçbir etkisi yetkisi olmayan klüp ceo luğunu adam ne yapsın.
bazı arkadaşların hala paralı adam aramasına çok gülüyorum. başımıza ne geldiiyse bu tarz paralı adamlardan geldi hala anlamıyorlar şaka gibi. Adalı hiçbir hesap gütmeden gelsin eğer yardımcı olmak istiyorsa klübe yardımcı olsun. ama kimse geri lacağı parayı falan vermesingerçekten balık hafızalıdan çok çok öteyiz

Çevrimdışı Salih A.

bazı arkadaşların hala paralı adam aramasına çok gülüyorum. başımıza ne geldiiyse bu tarz paralı adamlardan geldi hala anlamıyorlar şaka gibi. Adalı hiçbir hesap gütmeden gelsin eğer yardımcı olmak istiyorsa klübe yardımcı olsun. ama kimse geri lacağı parayı falan vermesingerçekten balık hafızalıdan çok çok öteyiz
aynen hocam parası olanın geldiği bir sistem olmasın klüp kimseye göbekten bağlanmasın şuanda ki yönetim ceplerinden ahım şahım para vermediler ama çark dönüyor demekki cepten para vermekten ziyade önemli olan sistem oturtmak. serdal adalı ile yönetimin yakınlaşması iyi olmuş haber1903 gibi sitelerde hergün ihanet haberleri yapılırken bu haberler nedense kesildi kesilmeside gerekirdi camia bütünleşmeli uefa da bu sezon galibiyet serisi yakalanır ise olimpiyat gibi büyük bir stad bizim için çok ciddi bir gelir kaynağı olur ki buda yönetimin transfer ve stat inşaatında elini güçlendirir
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Çevrimdışı Kemal

Tam ben yazacaktım sen yazmıssın,elıne saglık.

cevap 1. Zaten heryerde ANÇ 'nin kulis yaptığı, basın organlarını kafaladığı konuşuluyodu başkanlık için. Başkanında hamle yapması lazım, bunuda Beşiktaşlıların sevdiği maddi yönden güçlü Adalıyla yapmak istiyo ama Adalı bu görevi kabul edermi o kadarını bilemem. Şimdi etse bile ki düşük ihtimal, ilerde 1 ipte 2 cambaz oynamaz olur ters düşerler.

Çevrimiçi Samet Ç

Hocam kulüp başkanı oluyorsan paran da olacak. O zaman ben gidiyim başkanlığa adaylığımı koyayım projelerini sunayım üyelere başkan olayım böyle bir şey hiç bir zaman olmaz. Bu tür şeylere atılım yapmak istiyorsan paran olacak her şey paraya bakar kişiliğin istediğin kadar kötü olsun paran varsa ona da katlanırlar.