Beşiktaş 3-2 Başakşehir / Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final
Beşiktaş 3-2 Başakşehir / Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 3-2 Başakşehir / Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final Skor : Beşiktaş - Başakşehir Tarih : 16.03.2021 Saat : 20:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 3-2 Başakşehir / Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final  [Okunma sayısı 26215 defa] Beşiktaş 3-2 Başakşehir / Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
12 [%85.7]
Başakşehir
2 [%14.3]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimiçi MUSTAFA_

Skor : Beşiktaş - Başakşehir
Tarih : 16.03.2021
Saat : 20:45
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem Bayık - Onur Özütoprak
VAR : Özgür Yankaya - Hakan Ceylan - Kemal Yılmaz
Yayın : A Spor

Beşiktaş Kadrosu : -------
Başakşehir Kadrosu : -------

Gol-Dakika : -------
Sarı Kart : -------
Kırmızı Kart : -------

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

nasıl ayarlandıysa tarih lig kupa arka arkaya oynayacağız yine

Çevrimiçi MUSTAFA_

nasıl ayarlandıysa tarih lig kupa arka arkaya oynayacağız yine
Aksi bir durum olsa şaşırırdım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu maç ne kadar önemli orası tartışılır ama buraya kadar geldiysek de kazanmamız lazım. FB maçını etkiler mi orası da tartışılır. FB maçını etkilemesini istemiyorsak maçı erken kopartmamız lazım. Umarım kazasız belasız turu geçeriz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

Bu maç ne kadar önemli orası tartışılır ama buraya kadar geldiysek de kazanmamız lazım. FB maçını etkiler mi orası da tartışılır. FB maçını etkilemesini istemiyorsak maçı erken kopartmamız lazım. Umarım kazasız belasız turu geçeriz.
etkilemez beş gün var ondan sonra bu sefer güzel ayarlamışlar geçersek final maçınıda gs maçının önüne getirirler

Çevrimiçi MUSTAFA_

etkilemez beş gün var ondan sonra bu sefer güzel ayarlamışlar geçersek final maçınıda gs maçının önüne getirirler
Ayarlama güzel de Sergen bazı oyunculara çok yükleniyor. Onları su kaynatıp conta yakmasından korkuyorum.

Eğer kayıpsız gidersek GS maçının bir öneminin kalacağını düşünmüyorum. Zaten her iki rakibimiz de puan kaybı yaşayacaklar. Belki bir kaç maç kontak kapatırsak biz de yaşarız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi blackeagle35

5 6 kişilik bir rotasyon olacağını düşünüyorum bu maçta. Utku, Montero, Rıdvan, Necip, Mensah ya da Oğuzhan ve Nkoudou oynayacaktır muhtemelen. Ne olursa olsun yıllardır kazanamadığımız bir kupa buradan dönüşü olmamalı.

Çevrimdışı worns

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

aboubakar ve atiba 11 çıkmazsa iyi olur.

Aynı 11 şokunu yaşamaya hazırlıklı olalım.

Çevrimiçi sEuL

Umarim N’Sakala’yi bu mactada ilk 11’de goruruz. Yoksa derbide bizi mahvedecek

Çevrimiçi underworld

Rosi, gezal, abu, atiba nın oynamadığı bir maç

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

ntv'nin haberine göre 11

utku
rosier-vida-montero-rıdvan
josef
nkoudou-necip-mensah-larin
abou

umarım rıdvan fener maçında oynar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Leo Duarte dönmüş mü, Epureano'ya baya laf ediliyor bu ona rahmet okutabilir bakalım oynayacak mı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mayguntr

Mensah yok, Ljajic de Atiba da iki 90'i ust uste kaldiramaz.

Josef-Dorukhan-Ozi baslasak keske.

Çevrimdışı Nartallo

Kupaya iki maç kaldı, ne var ne yok asılıp maçı almak lazım.

Fener maçına 5 gün kalıyor, dinlemek için yeterli bir süre diye düşünüyorum.

Yalnız cuma günü her geldiklerinde tehlikeli oldular, çünkü belli bir hücum pratikleri var.

İnşallah Aykut Kocaman topu yine bize bırakır. Onlar topu alınca doğrudan pozisyon veriyoruz.

Çevrimiçi Necmi

Kupaya iki maç kaldı, ne var ne yok asılıp maçı almak lazım.

Fener maçına 5 gün kalıyor, dinlemek için yeterli bir süre diye düşünüyorum.

Yalnız cuma günü her geldiklerinde tehlikeli oldular, çünkü belli bir hücum pratikleri var.

İnşallah Aykut Kocaman topu yine bize bırakır. Onlar topu alınca doğrudan pozisyon veriyoruz.
bu maçı zaten oynuyoruz bizi zorlayacak tek maç kalıyor oda final maçı bu saatten sonra kupa bırakılmaz heleki maça dibine kadar asılan başaka hiç bırakılmaz dediğin gibi beş gün var dinlenmek için yeterli finale adımızı yazdırıp işimize bakalım final maçınıda gs maçı önüne koyar bunlar

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Mahfuz

Umarım ciddiye alırız....Hem her kupa önemli bir moral kaynağı olur, hem de ibfk'nin final yapıp (finaldeki rakibinin lig pozisyonuna bağlı olarak) avrupa'ya gitmesini hiç istemiyorum. Acımadan bir tekme daha atmalıyız. FB zaten korkunç durumda, çok fazla dinlenmeye ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum.

3-0, Oğuzhan x 2,  Hasic

Çevrimiçi MUSTAFA_

Umarım ciddiye alırız....Hem her kupa önemli bir moral kaynağı olur, hem de ibfk'nin final yapıp (finaldeki rakibinin lig pozisyonuna bağlı olarak) avrupa'ya gitmesini hiç istemiyorum. Acımadan bir tekme daha atmalıyız. FB zaten korkunç durumda, çok fazla dinlenmeye ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum.

3-0, Oğuzhan x 2,  Hasic
Kesinlikle ciddiye alacağız. Rıdvan dışında rotasyona sokmayacakmışız kadroyu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: