Club Brugge - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur İlk Maçı
Club Brugge - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur İlk Maçı

Beşiktaş Forum|Club Brugge - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur İlk Maçı Skor : Club Brugge - Beşiktaş Tarih : 12 / 03 / 2015 Saat : 20:00 Stadyum : Jan Breydel Hakem : Yayın : Star TV İLK 11 :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Club Brugge - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur İlk Maçı  [Okunma sayısı 132534 defa] Club Brugge - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur İlk Maçı

Çevrimdışı quentine83

içimde yıllar sonra ilk defa bi rahatlık oluştu.hani gram şüphe yok eleyeceğimizden.öyle sağlam güveniyorum takıma .ama tek korkum şu; ordan gol atmadan dönmeyelim.yenmek sorun değil.en kötü 2-2 ,3-3  . nasıl olsa burada yeneceğiz. deplasmanda gol atamayınca nasıl sıkıntılar çektiğimiz ortada...
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı Mehmet Ali

Genel olarak "çok hafife alıyorsunuz, sürpriz yapabilirler" yorumları görüyorum internette de bence bu takımın taraftarlar tarafından hafife alınmasında bir sıkıntı yok. Avrupa'da oynadığı rakipler alt seviyede rakipler, ligde de lider deniliyor ama galibiyet sayıları ile beraberlik sayıları arasındaki fark 4. Adamlar 14 galibiyet 10 beraberlik almış. Yani öyle aman aman bir performansları yok. Orada 2-1, 3-1 gibi bir galibiyetle dönüp burada da 3'ler göndeririz

Çevrimdışı Yakup

brugge grupta kopenhag + helsinki + torino ile karşılaştı.

evinde helsinkiyi 89 da attığı golle 2-1 yendiler.

kopenhag maçında 90+da attıkları gol ile beraberliği kurtardılar.

torino ile 2 maçta da 0-0 kaldılar.

deplasmanda helsinkiye 3 kopenhaga 4 attılar.

kilit oyuncuları rafaelov. eledikleri aalborg takım falan değil benim için. öyle3 tane attılar hem içeride hem dışarıda kimseyi korkutmasın bu skorlar.

liglerinde liderler belki ama deplasman karneleri orta sıra takımlarına karşı bile ahım şahım değil.

en kötü senaryom orada 1-1 burada 2 veya 3-0 biter diyorum. hafife alırsak asteras olur orası ayrı tabii ki.
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Türkay

Kulübümüzün 112. Kuruluş Yıldönümünde Oynanacak Club Brugge Maçında Atatürk Olimpiyat Stadı’nda Buluşalım
Beşiktaşımız, Kulübümüzün 112. kuruluş yıldönümüne denk gelen 19 Mart Perşembe günü UEFA Avrupa Ligi 3. Tur rövanş maçında Club Brugge ile Atatürk Olimpiyat Stadı’nda karşılaşacak.
Büyük Beşiktaş Taraftarını, Türkiye’de olduğu gibi Avrupa’da da zirveyi hedefleyen Futbol Takımımızı, Kulübümüzün kuruluş yıldönümünde UEFA Avrupa Ligi’nde çeyrek finale taşımak için Atatürk Olimpiyat Stadı tribünlerini doldurmaya davet ediyoruz.
Club Brugge Maçı Biletleri 2 Mart'ta Satışa Çıkıyor
Futbol Takımımız, UEFA Avrupa Ligi 3. Tur rövanş maçında 19 Mart Perşembe günü saat 22.05’te Atatürk Olimpiyat Stadı’nda Club Brugge’u konuk edecek.
Passolig Kart Sahipleri Bilet Alımı:
Passolig kart sahibi taraftarlarımız için 2 Mart Pazartesi günü saat 14:00’te bilet satışına başlanacaktır. Passolig kart sahipleri, biletleriniwww.passo.com.tr ve N'Kolay satış noktalarından ve Vodafone Arena Kombine Satış Merkezi'nden satın alabileceklerdir.
( N'Kolay bilet satış noktaları: https://www.nkolay.com.tr/bayi-harita.aspx )
Passolig kart başvusuru için TIKLAYIN
http://www.passolig.com.tr/
Tek Maçlık Giriş Kartı Teslimatı:
Passolig kartı olup, kartı henüz eline ulaşmayan taraftarlarımız, Club Brugge karşılaşmasına bilet yüklemeleri halinde tek seferlik geçici kartlarını Vodafone Arena Kombine Satış Merkezi'nden teslim alabileceklerdir.
Kağıt Bilet Satışları 7 Mart'ta Başlayacak
Beşiktaş-Club Brugge maçının kağıt bilet satışına 7 Mart Cumartesi günü saat 14'00’te başlanacaktır.
Kağıt bilet satışları, aşağıda belirtilen BJK Kartal Yuvaları ve Vodafone Arena Kombine Satış Merkezi'de yapılacaktır.
Kağıt Bilet Satış Noktaları:
Vodafone Arena Kombine Satış Merkezi
Çalışma Saatleri: Hafta içi 10:00 - 18:00 Cumartesi 10:00-18:00 Pazar günü hizmet vermeyecektir.
Bağdat Caddesi Kartal Yuvası
Çatalçeşme Mahallesi Bağdat Caddesi No:466/A KADIKÖY/İSTANBUL
Çalışma Saatleri: Hafta içi 10:00 - 20:00 Cumartesi 10:00-20:00 Pazar 11:00 - 20:00
Mall Of İstanbul Kartal Yuvası
Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Bulvarı 7f Mağaza No:478 İKİTELLİ / BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL
Çalışma Saatleri: Hafta içi 10:00-21:00 Cumartesi 10:00-21:00 Pazar 10:00-21:00
Zeytinburnu Kartal Yuvası
Gökalp Mahallesi Prof. Muammer Aksoy Caddesi No:25 (Olivium AVM karsisi) ZEYTİNBURNU / İSTANBUL
Çalışma Saatleri: Hafta içi 10:00-20:00 Cumartesi 10:00-20:00 Pazar 11:00-20:0
Kale Outlet Center AVM Kartal Yuvası
Güven Mahallesi Eski Londra Asfaltı Mehmet Akif Kavşağı Yanı Kale Outlet Center Kat:2 GÜNGÖRE / İSTANBUL
Çalışma Saatleri: Hafta içi 10:00-22:00 Cumartesi 10:00-22:00 Pazar 10:00-22:00
Metroport AVM Kartal Yuvası
Eski Londra Asfaltı Kültür Sokak No:1 Kat:1 D:106 BAHÇELİEVLER / İSTANBUL
Armada AVM Kartal Yuvası - Ankara
Armada AVM Eskişehir Yolu No:6 B Blok Kat:2 No:157/ B SÖĞÜTÖZÜ / ANKARA
İzmir Egepark Kartal Yuvası
Mithatpaşa Caddesi No:1460 Z / 26 Ege Park AVM BALÇOVA / İZMİR
Maç Günü Kağıt Bilet Satışı ve Tek Maçlık Giriş Kartı Dağıtımı:
Maç günü saat 11.00 itibariyle Atatürk Olimpiyat Stadyumu Güney Kale Arkası tribününden tek maçlık giriş kartı dağıtımları yapılacaktır.
Engelli Taraftarlarımıza Ücretsiz Bilet Yükleme:
Yüzde 50 ve üzeri engelli taraftarlarımız, maç günü bilet satış gişesinden Passolig kartlarına ücretsiz olarak bilet yüklemesi yaptırabileceklerdir. Engelli tribün bileti, Atatürk Olimpiyat Stadyumu engelli tribün kapasitesiyle sınırlıdır. Engelli biletlerinden faydalanacak taraftarlarımızın da Passolig kartlarının olması gerekmektedir.
Bilet Fiyatları:
KUZEY: 50TL
GUNEY: 50TL
DOĞU: 90TL
BATI: 120TL
VIP: 250TL
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Doğukan E.

Kulübümüzün 112. Kuruluş Yıldönümünde Oynanacak Club Brugge Maçında Atatürk Olimpiyat Stadı’nda Buluşalım
Beşiktaşımız, Kulübümüzün 112. kuruluş yıldönümüne denk gelen 19 Mart Perşembe günü UEFA Avrupa Ligi 3. Tur rövanş maçında Club Brugge ile Atatürk Olimpiyat Stadı’nda karşılaşacak.
Büyük Beşiktaş Taraftarını, Türkiye’de olduğu gibi Avrupa’da da zirveyi hedefleyen Futbol Takımımızı, Kulübümüzün kuruluş yıldönümünde UEFA Avrupa Ligi’nde çeyrek finale taşımak için Atatürk Olimpiyat Stadı tribünlerini doldurmaya davet ediyoruz.
Club Brugge Maçı Biletleri 2 Mart'ta Satışa Çıkıyor
Futbol Takımımız, UEFA Avrupa Ligi 3. Tur rövanş maçında 19 Mart Perşembe günü saat 22.05’te Atatürk Olimpiyat Stadı’nda Club Brugge’u konuk edecek.
Passolig Kart Sahipleri Bilet Alımı:
Passolig kart sahibi taraftarlarımız için 2 Mart Pazartesi günü saat 14:00’te bilet satışına başlanacaktır. Passolig kart sahipleri, biletleriniwww.passo.com.tr ve N'Kolay satış noktalarından ve Vodafone Arena Kombine Satış Merkezi'nden satın alabileceklerdir.
( N'Kolay bilet satış noktaları: https://www.nkolay.com.tr/bayi-harita.aspx )
Passolig kart başvusuru için TIKLAYIN
http://www.passolig.com.tr/
Tek Maçlık Giriş Kartı Teslimatı:
Passolig kartı olup, kartı henüz eline ulaşmayan taraftarlarımız, Club Brugge karşılaşmasına bilet yüklemeleri halinde tek seferlik geçici kartlarını Vodafone Arena Kombine Satış Merkezi'nden teslim alabileceklerdir.
Kağıt Bilet Satışları 7 Mart'ta Başlayacak
Beşiktaş-Club Brugge maçının kağıt bilet satışına 7 Mart Cumartesi günü saat 14'00’te başlanacaktır.
Kağıt bilet satışları, aşağıda belirtilen BJK Kartal Yuvaları ve Vodafone Arena Kombine Satış Merkezi'de yapılacaktır.
Kağıt Bilet Satış Noktaları:
Vodafone Arena Kombine Satış Merkezi
Çalışma Saatleri: Hafta içi 10:00 - 18:00 Cumartesi 10:00-18:00 Pazar günü hizmet vermeyecektir.
Bağdat Caddesi Kartal Yuvası
Çatalçeşme Mahallesi Bağdat Caddesi No:466/A KADIKÖY/İSTANBUL
Çalışma Saatleri: Hafta içi 10:00 - 20:00 Cumartesi 10:00-20:00 Pazar 11:00 - 20:00
Mall Of İstanbul Kartal Yuvası
Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Bulvarı 7f Mağaza No:478 İKİTELLİ / BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL
Çalışma Saatleri: Hafta içi 10:00-21:00 Cumartesi 10:00-21:00 Pazar 10:00-21:00
Zeytinburnu Kartal Yuvası
Gökalp Mahallesi Prof. Muammer Aksoy Caddesi No:25 (Olivium AVM karsisi) ZEYTİNBURNU / İSTANBUL
Çalışma Saatleri: Hafta içi 10:00-20:00 Cumartesi 10:00-20:00 Pazar 11:00-20:0
Kale Outlet Center AVM Kartal Yuvası
Güven Mahallesi Eski Londra Asfaltı Mehmet Akif Kavşağı Yanı Kale Outlet Center Kat:2 GÜNGÖRE / İSTANBUL
Metroport AVM Kartal Yuvası
Eski Londra Asfaltı Kültür Sokak No:1 Kat:1 D:106 BAHÇELİEVLER / İSTANBUL
Armada AVM Kartal Yuvası - Ankara
Armada AVM Eskişehir Yolu No:6 B Blok Kat:2 No:157/ B SÖĞÜTÖZÜ / ANKARA
İzmir Egepark Kartal Yuvası
Mithatpaşa Caddesi No:1460 Z / 26 Ege Park AVM BALÇOVA / İZMİR
Maç Günü Kağıt Bilet Satışı ve Tek Maçlık Giriş Kartı Dağıtımı:
Maç günü saat 11.00 itibariyle Atatürk Olimpiyat Stadyumu Güney Kale Arkası tribününden tek maçlık giriş kartı dağıtımları yapılacaktır.
Engelli Taraftarlarımıza Ücretsiz Bilet Yükleme:
Yüzde 50 ve üzeri engelli taraftarlarımız, maç günü bilet satış gişesinden Passolig kartlarına ücretsiz olarak bilet yüklemesi yaptırabileceklerdir. Engelli tribün bileti, Atatürk Olimpiyat Stadyumu engelli tribün kapasitesiyle sınırlıdır. Engelli biletlerinden faydalanacak taraftarlarımızın da Passolig kartlarının olması gerekmektedir.
Bilet Fiyatları:
KUZEY: 50TL
GUNEY: 50TL
DOĞU: 90TL
BATI: 120TL
VIP: 250TL
fiyatlar bana çok güzel geldi ama eleştirenler  olucaktır.

Çevrimdışı Türkay

fiyatlar bana çok güzel geldi ama eleştirenler  olucaktır.

Liverpool maçına göre bir tık yüksek. Keşke bir tık altı olsaydı da stat daha çok dolardı. Gerçi gelecek biri zaten 10 lira nın lafını yapmaz
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Doğukan E.

Liverpool maçına göre bir tık yüksek. Keşke bir tık altı olsaydı da stat daha çok dolardı. Gerçi gelecek biri zaten 10 lira nın lafını yapmaz
Yok kardeşim ya çeyrek finale kalmak  ve 19.03(kağıt bilet tam hatıralık) olduğu için  iyi bence. Tabi ben İzmirde olduğum için gelemiyorum İstanbulda olsam kızarmıyım bilmem.

Çevrimdışı Mehmet Ali

Bilet fiyatları yüksek olmuş. Fiyatlar Lpool maçıyla birebir aynı olsaydı bile, maçın başlama saatini düşünürsek yine Lpool maçı kadar dolu olmazdı stad, e bu haliyle boşluklar olacaktır. Keşke daha ucuz olsaydı ve düz mantıkla sürümden kazansaydık.

Çevrimdışı Rasim

bence uygun her turda bir 10 lira zam yapmaları :ok: normal
Beşiktaş!

Çevrimdışı Easthanbool

Hadi bilet fiyatlarını anlarımda deplasmandaki brugge maçı biletlerinin yönetici Mete Vardar'ın sahibi olduğu BJK Travel'a peşkeş çekilmesini kimse izah edemez.

Ranta gel ranta.
[ Son Düzenleme: 28 Şubat 2015, 22:31:41 Easthanbool ]
" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimdışı kahyaoglueren

Kesinlikle kazanmamız gerekiyor.Bu turdan 5 puan almalıyız.2 galibiyet artı çeyrek Final bonusu.2 senedir kaybettiklerimizi toparlamalıyız.Çünkü bu sene 9 puanımız silinecek.Bundan sonra her yıl en az 15 puan almalıyız ki uefa sıralamasında  ilk 25 e girelim

Çevrimdışı Kutay

Kesinlikle kazanmamız gerekiyor.Bu turdan 5 puan almalıyız.2 galibiyet artı çeyrek Final bonusu.2 senedir kaybettiklerimizi toparlamalıyız.Çünkü bu sene 9 puanımız silinecek.Bundan sonra her yıl en az 15 puan almalıyız ki uefa sıralamasında  ilk 25 e girelim
9 puanımız neden silinecek ki  :iscrewy:
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Togay_1981

Bende eleyeceğimize inanıyorum ancak fazla da uçmamak lazım. Anderletch'in şu anda ligde 3 puan önümüzde bulunan Galatasaray'ı 2 maçta da ne hale çevirdiği ortada ve brugge bu takımın önünde lider. Takım hafife aldı mı balıkesiri bile yenemiyor. Asteras'ı da yenemedi zamanında. Konsantre olmak şart yoksa orada yer 2 taneyi gol atamadan döneriz geri.

Çevrimiçi Necmi

Hadi bilet fiyatlarını anlarımda deplasmandaki brugge maçı biletlerinin yönetici Mete Vardar'ın sahibi olduğu BJK Travel'a peşkeş çekilmesini kimse izah edemez.

Ranta gel ranta.
bence iyi yaptılar bu işden kulüp kazanıyor sen biliyormusun Brüksel uçak biletleri gidiş dönüş 450 tl idi açtım bilet satışını eşleşmeleri bekliyorum kura çekildi anında bilet fiyatları 1800 tl ye çıktı evet rant sağlamak için uyanıklık yaptılar satışlarıda kıstılar ve fiyatı iyice şişireceklerdi şimdi hevesleri kursaklarında kaldı 399 € bjk travel götürüyor uçak otel ve tur bunun içinde bilet garantiside veriyor bu sadece bilet fiyatının nerdeyse yarı fiyatına oluyor gitmek isteyeninde cebinden o kadar para çıkmamış oluyor sanada kazandırarak rant sağlıyorlarsa sağlasınlar direk gitmek isteseydin 3000 TL civarı olacakken şimdi 1100 TL oluyor ve bundan kulüpte kazanıyor rant buysa varsın olsun en azından Beşiktaş ve Beşiktaşlılar rant sağlar bu işi fırsat bilen THY değil yarın final oynasak THY acaba polonyaya kaça götürecek başkaları rant sağlarken ses çıkartmayalım bizim faydamıza olunca hemen kaka diyelim burda Beşiktaşlı dolandırılmıyorki gayet uygun fiyata seni götürüp getiriyorlar @Easthanbool

Çevrimiçi Necmi

Bende eleyeceğimize inanıyorum ancak fazla da uçmamak lazım. Anderletch'in şu anda ligde 3 puan önümüzde bulunan Galatasaray'ı 2 maçta da ne hale çevirdiği ortada ve brugge bu takımın önünde lider. Takım hafife aldı mı balıkesiri bile yenemiyor. Asteras'ı da yenemedi zamanında. Konsantre olmak şart yoksa orada yer 2 taneyi gol atamadan döneriz geri.
neden anderlech i ölçü alıyorsunki o gs ile oynadı arsenal bizim elimizden hakem desteğiyle kurtuldu o maçta iki penaltımızı görmezden geldi aynı arsenal çocuklarla gs yi delik deşik etti o yüzden gs ile bizi mukayese etme dediğin gibi yeterki hafife almayalım eleme maçını hafife alacağımızıda sanmıyorum

Çevrimdışı Togay_1981

neden anderlech i ölçü alıyorsunki o gs ile oynadı arsenal bizim elimizden hakem desteğiyle kurtuldu o maçta iki penaltımızı görmezden geldi aynı arsenal çocuklarla gs yi delik deşik etti o yüzden gs ile bizi mukayese etme dediğin gibi yeterki hafife almayalım eleme maçını hafife alacağımızıda sanmıyorum

O Galatasaray'da bizi yendi :) Hemde son derece rahat bir şekilde. Aynı şeyleri söylüyoruz. Hafife almayalım nasılsa yeneriz demeyelim. Bizim milletin huyudur bu. Beşiktaş takımı yapısı itibari ile koşacak basacak ısıracak aksi halde maç kazanma ihtimali yok.İşte lig sonuncusu Balıkesir maçı. Ellerinden zor kurtulduk adamların.

Çevrimdışı Çağatay

deplasmanda iyi oynayıp işi orada bitirebiliriz
ve bu brugge maçlarının dönüşleri liverpool dönüşleri gibi olmaz
yani ligde de zorlanmayız fiziksel açıdan
yada kafa brugge maçında demeyiz
fb maçına daha diri çıkacağımızı düşünüyorum
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Easthanbool

bence iyi yaptılar bu işden kulüp kazanıyor sen biliyormusun Brüksel uçak biletleri gidiş dönüş 450 tl idi açtım bilet satışını eşleşmeleri bekliyorum kura çekildi anında bilet fiyatları 1800 tl ye çıktı evet rant sağlamak için uyanıklık yaptılar satışlarıda kıstılar ve fiyatı iyice şişireceklerdi şimdi hevesleri kursaklarında kaldı 399 € bjk travel götürüyor uçak otel ve tur bunun içinde bilet garantiside veriyor bu sadece bilet fiyatının nerdeyse yarı fiyatına oluyor gitmek isteyeninde cebinden o kadar para çıkmamış oluyor sanada kazandırarak rant sağlıyorlarsa sağlasınlar direk gitmek isteseydin 3000 TL civarı olacakken şimdi 1100 TL oluyor ve bundan kulüpte kazanıyor rant buysa varsın olsun en azından Beşiktaş ve Beşiktaşlılar rant sağlar bu işi fırsat bilen THY değil yarın final oynasak THY acaba polonyaya kaça götürecek başkaları rant sağlarken ses çıkartmayalım bizim faydamıza olunca hemen kaka diyelim burda Beşiktaşlı dolandırılmıyorki gayet uygun fiyata seni götürüp getiriyorlar @Easthanbool

Necmi abi ben kendim ayarladım bizzat her şey dahil 700 TL'ye tamamdı rezervasyonları bile yaptırdım ama klüp bilet vermediği için gitmekten vazgeçtik.

Sen diyorsun ki klüp para kazanıyor klübün  hiç bir kazancı yok abi.Yine cepleri dolan yöneticiler.2 taraf arasında nasıl bir anlaşma var bunu bilemem.
Ben buradan bu gözle bakıyorum peki ya yurt dışında ki insanlar ? Ne için tura para bayılsın ki?

Eğer başta yapılan anlaşma gereği belli sayıda bir biletin tur şirketine ayrılması gerekiyorsa buda klübün işgüzarlığıdır.Ayırırsın en başta % olarak.Yarısını oraya yarısını taraftara verirsin.Bizden Bjk travel şirketini pek kullanan olmadı şimdiye kadar ve yine olmayacak ve kaybeden yine maalesef biz olacağız takım orada yalnız kalacak.Tabi Brugge tarafından bilet alanlar olmaz ise.
[ Son Düzenleme: 02 Mart 2015, 11:49:15 Easthanbool ]
" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimdışı Tolga

O Galatasaray'da bizi yendi :) Hemde son derece rahat bir şekilde. Aynı şeyleri söylüyoruz. Hafife almayalım nasılsa yeneriz demeyelim. Bizim milletin huyudur bu. Beşiktaş takımı yapısı itibari ile koşacak basacak ısıracak aksi halde maç kazanma ihtimali yok.İşte lig sonuncusu Balıkesir maçı. Ellerinden zor kurtulduk adamların.
Aynen katılıyorum.

Bizim oyuncu kadromuz önde pres yapan ve tempolu oynayıp maç kazanabilecek bir kadro.

Oyunu soğutalım ya da kontrollü oynayalım dediğimiz maçların neredeyse tamamında sıkıntı yaşadık maalesef.

Bilic'in bunu görmesi lazım artık eldeki kadro ile set oyunu oynamamız çok zor.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Necmi

Necmi abi ben kendim ayarladım bizzat her şey dahil 700 TL'ye tamamdı rezervasyonları bile yaptırdım ama klüp bilet vermediği için gitmekten vazgeçtik.

Sen diyorsun ki klüp para kazanıyor klübün  hiç bir kazancı yok abi.Yine cepleri dolan yöneticiler.2 taraf arasında nasıl bir anlaşma var bunu bilemem.
Ben buradan bu gözle bakıyorum peki ya yurt dışında ki insanlar ? Ne için tura para bayılsın ki?

Eğer başta yapılan anlaşma gereği belli sayıda bir biletin tur şirketine ayrılması gerekiyorsa buda klübün işgüzarlığıdır.Ayırırsın en başta % olarak.Yarısını oraya yarısını taraftara verirsin.Bizden Bjk travel şirketini pek kullanan olmadı şimdiye kadar ve yine olmayacak ve kaybeden yine maalesef biz olacağız takım orada yalnız kalacak.Tabi Brugge tarafından bilet alanlar olmaz ise.
bilgiyi yanlış almışsın bilet zaten yurt dışı derneklerine veriliyor türkiye için ayrılan kontenjan sanırım 500 bilet bjk travele veriliyor giden olmadığını nerden biliyorsun asteras  maçında bir biz elimizi kolumuzu sallayarak gittik bizim dışımızda gelenlerin tamamı tur otobüsleriydi ben görmedim tur dışı geleni takımın hiç yanlız kaldığını gördünmü emin ol travelle gidecek bir çok kişi bile bilet bulamayacak ordada sınırlı sayıda var çünkü sponsor biletleride var onların içinde @Easthanbool

Çevrimdışı Serkan P.

Insallah bizimkiler Liverpool macinin etkisiyle rakibi hafife almaz. Yoksa acik ve net soyluyorum eleniriz.

Çevrimdışı Easthanbool

bilgiyi yanlış almışsın bilet zaten yurt dışı derneklerine veriliyor türkiye için ayrılan kontenjan sanırım 500 bilet bjk travele veriliyor giden olmadığını nerden biliyorsun asteras  maçında bir biz elimizi kolumuzu sallayarak gittik bizim dışımızda gelenlerin tamamı tur otobüsleriydi ben görmedim tur dışı geleni takımın hiç yanlız kaldığını gördünmü emin ol travelle gidecek bir çok kişi bile bilet bulamayacak ordada sınırlı sayıda var çünkü sponsor biletleride var onların içinde @Easthanbool

İnşallah dediğin gibi olur abi ama yanlışım  varsa affola da @Necmi  abi biletleri sadece travel ile gidenler alabilecek diye biliyorum hatta klüp açıklama yapmıştı.

UEFA Avrupa Ligi 3. Turunda Club Brugge ile 12 Mart'ta Belçika'da oynayacağımız ilk müsabaka için, kulübümüze 1350 adet bilet ayrılmıştır.

Türkiye'den ve Avrupa'dan çok sayıda taraftarımızın bu önemli müsabakada Beşiktaşımızı desteklemek için tribünde olmayı arzuladığını görüyor ve bundan gurur duyuyoruz.

Ancak elimizde olmayan nedenlerden dolayı, sınırlı sayıdaki bilet ile bu talebi karşılamak mümkün olmayacaktır.

Kulübümüze ayrılan 1350 biletin; kurum içi ihtiyaçlar, resmi seyahat organizasyonumuz BJK Travel, derneklerimiz ve taraftarlarımızın yoğun talepleri düşünüldüğünde çok yetersiz kalacağı aşikârdır.

Elimizden olmayan bu üzücü durum nedeniyle, deplasmandaki Club Brugge maçı için bilet satışı yapılmayacağını, taraftarlarımızın ve kamuoyunun dikkatine sunarız.

Renklerimize gönül veren tüm taraftarlarımızı Beşiktaşımızın 112. doğum günü olan 19 Mart 2015 Perşembe günü, Atatürk Olimpiyat Stadı'ndaki rövanş mücadelesine davet ediyoruz.

Beşiktaş JK

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/61722/club_brugge_deplasmaninda_kulubumuze_sinirli_sayida_bilet_ayrilmistir.html

Çevrimdışı Kemal

Şu turu geçsek, Dnipro mudur nedir o 1 süpriz yapsa çeyrek finalde de onları çeksek yarı finalde de Liverpool gibi tarih yazıp final oynasak ölmeden görsek Avrupa Kupası aldığımızı . Çok şey istiyorum sanırım.

Çevrimdışı fani madida

rövanş maçına kaç bilet satılmış bilgisi olan var mı ? dün akşam 10 bin bilet satılmış diye okumuştum doğru mu acaba ?
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı Easthanbool

rövanş maçına kaç bilet satılmış bilgisi olan var mı ? dün akşam 10 bin bilet satılmış diye okumuştum doğru mu acaba ?

12917 Batı
17202 Doğu
659 Kale arkası

Şu anda kalan biletler.