20.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Beşiktaş Forum|20.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor 20.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor Skor : Beşiktaş 3 - Bursaspor 2 Tarih : 15/02/2015 Saat : 16:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor  [Okunma sayısı 90371 defa] 20.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Şubat 2015, 21:01:22
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş

Skor : Beşiktaş 3 - Bursaspor 2

Tarih : 15/02/2015

Saat : 16:00

Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı

Hakem : Mustafa Kamil Abitoğlu

Yayın : Lig TV

Beşiktaş – Bursaspor Maçı Bilet Satışları Hakkında Bilgilendirme
[ Son Düzenleme: 15 Şubat 2015, 19:36:38 Altuğ ]
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Şubat 2015, 21:02:12
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Rize maçı kadar zor olmayacaktır.

Volkan olsa farklı düşünebilirdim ancak herkesin beklediğinin aksine iyi oyun ve 3-1 gibi bir galibiyet bekliyorum.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Bugünkü gibi zor bir maç bizi bekliyor.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Togay_1981

Bursa maçı oynanırken Fernandao da cezalı gibi bir şey duydum sanki. Var mı öyle bir şey ?

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Ziver VARLI

Çevrimdışı ilhan mansız

Kazanırsak çok büyük avantaj elde edeceğiz. Bu maçta stad dolmalı

Çevrimdışı fani madida

bize karşı oynamaya çalışan takımlara karşı çok daha iyi oynuyoruz. ben rize maçından daha zor olacağını sanmıyorum. bu maçta artık en az 50 bin kişi olmalı.
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı Türkay

Maç gündüz 20 bin taraftar gelebilir.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı ALI RIZA

Kazanacagız orta sahada bursaya etkili press ile hızlı pas düzeni ile gol yagdırırız

ysariusta

• Ziyaretçi

Volkan cezalı. O kesin. Fernandao hakkında öyle bir şey duymadım. Volkan olmayınca hücum alternatifi olarak Fernandao'nun presle kazanacağı toplar ki bizimde Ersan olmayınca orada Atınç oynayacak. Yerini kaybedebiliyor. Yanında da Franco oynayacak. İki tecrübesiz adam. Birde defans arkasına orta sahadan atılacak toplar var ki ona da koşacak adam biraz sarsak. Orta sahada iyi basıp top yaptırmamak lazım. Birde hızlı paslaşmamız lazım. Bizimde tribünde var gücümüzle bağırmamız lazım.

Çevrimdışı Abdullah

Kazanacagız orta sahada bursaya etkili press ile hızlı pas düzeni ile gol yagdırırız
yagdiririz demeyelim de  :evillol: daha rahat gol bulabiliriz. Atınç'ın iyi bir maç çıkaracağını düşünüyorum.  :)

Çevrimdışı Celestine Babayaro

Çok zor maç.Bu sene olimpiyatta lig maçı kazanamadık.Bursa çok iyi takım puan kaybı yaşarsak şaşırtmaz beni

Çevrimdışı Giray Burak

Volkan Şen in olmaması çok büyük avantaj. Mottanın formu düşünülünce volkan parçalardı o kanattan bizi .
Ersan cezalı ,herkes Atınç oynar diye düşünüyor .Bilic ,Necip i oynatacak şimdiden söyliyim.Yanılırsam sizden çok ben mutlu olurum.
Fernandao yu bizim 2 stoper zor durdurur gibi geliyor.

Çevrimdışı ALI RIZA

yagdiririz demeyelim de  :evillol: daha rahat gol bulabiliriz. Atınç'ın iyi bir maç çıkaracağını düşünüyorum.  :)
Umarım atnc öyle olur bu hafta atınc orta açtırmalılar kornerden gelen ortalara direk kafa vursun... çalışması lazım o boyla kafa golü atmalı lig de

Çevrimdışı harund1k3

Ben anlamadim simdi arkadaslar bu mac neden hala zulumpiyatda oynaniyor. havanin kotu olacagi kesin hani osmanlispor un sahasini kullanacaktik ne oldu yine bu stada donduk biz. fikret orman kendi cikip demedi mi biz zorunlu olan liverpool ve kupa maclari haric bu stada donmeyecegiz diye. ligin kaderinin belirlenecegi bu haftalarda boyle hatalar yapmak cok pahaliya mal olur ben soyleyim.

Çevrimdışı Tolga

Ben anlamadim simdi arkadaslar bu mac neden hala zulumpiyatda oynaniyor. havanin kotu olacagi kesin hani osmanlispor un sahasini kullanacaktik ne oldu yine bu stada donduk biz. fikret orman kendi cikip demedi mi biz zorunlu olan liverpool ve kupa maclari haric bu stada donmeyecegiz diye. ligin kaderinin belirlenecegi bu haftalarda boyle hatalar yapmak cok pahaliya mal olur ben soyleyim.
Bursa Olimpiyat'ta oynamayı kabul etmedi bu yüzden Olimpiyat'a kaldık gene.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı harund1k3

Bursa Olimpiyat'ta oynamayı kabul etmedi bu yüzden Olimpiyat'a kaldık gene.

Neyse taraftar bir olur bursanin ufak tefek taslariyla inletir orayi o zaman. hic guven vermiyor olimpiyat insallah kazaniriz

Çevrimdışı Volkan Başaran

3*3
4*4
3*2

gibi skorlar çıkarsa şaşırmam..

Bu maç rize maçından daha kolay olacaktr bence..

Alacağız..

Bize karşı real madrid top yapmaya kalksa Gökhan Töre cezayı keser.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı panic13

Günaydın Arkadaşlar,

Bu yıl bizim açımızdan 2 kırılma maçı olduğunu düşünüyorum;

1) 2 ekim 2014 Tottenham maçı: ligde ilk 5 haftada 2 G 2 B almışız ama oynanan oyun fecaat. Takım bal yapmayan arı gibiydi. AL'de ilk maçta Asteras ile berabere kalmıştık, bh maçı kaybetmemiz halinde gruptan çıkma ihtimalimiz çok düşecekti. Nerede ise mükemmel diyeceğimiz bir oyunla, çok net pozisyonlar bulduğumuz halde maçı 1-1 berabere bitirmiştik. Sonra FB maçı hariç güzel bir form yakaladık

2) 7 aralık 2014 trabzon maçı: beşiktaş gemi azıya almış yardırıyor ama 2 yıldır hiç bir hedef maçı kazanamamış. Ayrıca Ersun Yanal'ın yeni göreve başladığı Trabzon gelene geçene 3-4 atıyor. O maçı da ezici bir oyunla 3-0 kazandık ve maçın 5-6 olmaması tamamen Trabzon'un şansı idi.

İçimden bir ses bu maçın da diğer maçlar gibi kırılma maçı olacağını söylüyor. Çünkü bu yıl lig çok kötü ve İBB ve Bursa dışında hiçbir baş altı takımı futbol namına ortaya bişey koymuyor. O sebeple derbiler ve biraz da TS maçı dışında tüm maçlara istisnasız 3 puan yazmamız lazım.

Bursa'nın son 5 maçı 4G 1B. ÇOk net bir oyun oynuyorlar ve takım iyi bir uyum yakaladı. Volkan Şen gibi en formda oyuncularının olmaması büyük şans bizim için. Fernandao müthiş tehlikeli bir adam. Son yıllarda Bursa'yı genelde yeniyoruz, son iki yılıdır beraberliğimiz bile yok, hep galip gelmişiz. Şu anda ise İBB ile birlikte derbilere kadar önümüze çıkacak tek engel Bursa.

Tahminime göre genel yapımızın aksine bize bu maçta tempo değil, kontrol lazım. Yani normalde  tempolu oyun ile galip geliyoruz ama Bursa tempoya tempo ile karşılık veren bir takım. Maça Veli-Atiba ile değil Tolgay-Veli veya Ozzy-Veli şeklinde başlamalıyız. Dünkü maçta ozzy'nin ilk yarıdaki oyununu beğendim. Tabii ki beklentilerimizin altında ama yine de sistem içinde üzerine düşeni yaptı. Sanırım merkez orta saha rolüne alışmaya çalışıyor. Çünkü geldiğinden beri MC/AMC arası bir pozisyonda oynuyordu. Artık tam anlamı ile MC'ye çekti onu Bilic. Ozzy bunun altından kalkarsa çok faydasını görürürüz. MAça dönersek, bu maç ozzy'nin maçı olabilir. Bursa ortasahasını Sosa&Ozzy işbirliği ile geçebiliriz, adamların en iyi olduğu bölge ortasaha çünkü.

KAzanırsak 3-1 gibi bi sonuç bekliyorum. Şunu da unutmamak da fayda var; Bursa dirençli bi takım. 2-0 geriye düşşeler bile 2-2 ye getirecek adamları var. Dikkatli oynamak ve tempoyu ayarlamak lazım. Çok öenmli maç. Bundan sonra FB maçına kadar hepsine 3 poyint.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Kemal

Son dakikada Frnandao atılıyodu sakinleştirdiler, atılsa süper olacaktı Gençler maçında.

Çevrimdışı SampiyonBesiktas

Şampiyonluk yolunda çok önemli maç
Umudun tükenirse gökyüzüne bak
karanlığın ardından güneş doğacak.
şarkılar söyleyecek o gün çocuklar

yarınlar bugünden güzel olacak....

Derdimiz geceyse sabahı sensin.
acılar kış olsa baharı sensin
hayatı sevdiysek sebebi sensin
BEŞİKTAŞ hayattır HAYATTA BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı ilhan mansız

Son dakikada Frnandao atılıyodu sakinleştirdiler, atılsa süper olacaktı Gençler maçında.
o kazma oynasa da birşey olmaz. Biz topumuzu oynayalım yeter

Çevrimdışı swbhbgm

2 veya 3 adet doğu tribünü biletine ihtiyacım var. boşta bileti olanlar, yardımcı olursanız sevinirim

Çevrimdışı aykut.celenk

Defansif anlamda Atınç ile başlayıp önlerinde veli- Atiba ikilisi olursa pek fazla sorun yaşamayız açıkcası ama oğuzhan ile başlarsak ve atınç yerine birde necip olursa stoperde (belluschi etkili ara paslar attığını Gs maçında gördük) bu bizi baya zorlayacaktır.

Pazar günü saat 16:00 da olan maçta taraftarların stadı doldurması gerekmektedir. Doğu üstten biletimi aldım  :ok: