2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 331 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1764889 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı 'TaNeR'

yoo neden düşünelim onunyerine birini düşünmeye bizim ömrümüz yetmez

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı can1903

tam olarak ne için bekliyoruz?

talibi olmaz beleşe alırız diye mi düşünüyorlar
batshuayi tarzı oyuncuları hemen getirmek zor taliplisi çıkar illa bizim sinsice beklememiz lazım
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Bunlar defansı iyi topla hereketli hibrit futbolcular maksat 8 gibi şimdiki Atiba modeli kullanmak ama insan  alacağı zaman oynasa iyi olur diye bakıyor.

Güzel, hoş bir oyuncu Gedson bizde öyle biri işe yarar Josef Gedson Salih atarsın çok da uyar ama pahalı. Zaten biz Teixeira oynayacağız, en önde olmayacaksa bu durumda Salih ne olacak bilmiyorum.

Bana kalırsa yapılması gereken bu iki tipten ziyade öncelikle bir adet skor da yapan ofansif merkez oyuncusu almakti. Hocanın da kafasında bu vardı diye biliyoruz ama Teixeira sıradışı bir tip olduğu için ondan vazgeçildi.

teixeira'da o tip bir profil değil mi

oos değilde ofansif bir 8 diyorsun galiba
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

yoo neden düşünelim onunyerine birini düşünmeye bizim ömrümüz yetmez
düşünmenin zamanı geliyor maalesef...
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

batshuayi tarzı oyuncuları hemen getirmek zor taliplisi çıkar illa bizim sinsice beklememiz lazım
başkan çalılara pusmuş o zaman

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

başkan çalılara pusmuş o zaman
ne çalısı bu iş uzun sürecek mevzi bile kazmıştır

Çevrimiçi underworld

Gedson, godin falan nasıl bir planlama hayret.
Yabancı kuralı kesin değişecekse eyvallah da değişmezse çarşı karışır.

Çevrimdışı Erman1903

teixeira'da o tip bir profil değil mi

oos değilde ofansif bir 8 diyorsun galiba

Teixeira ofansif 8 değil, klasik 10 bile sayılmaz golcü forvet arkası oyuncusu.

Gedson bir çeşit destek 8 oyuncusu Tesadüf eseri Rodrigo Zalazar diye bir oyuncu gördüm, bu da mesela biraz daha ofansif ama yapar Gedson'un işini. Bu tip Defansı kuvvetli ofansif 8 oyuncusu da atılabilir öyle oyuncu yerine.
[ Son Düzenleme: 01 Ağustos 2021, 18:32:32 Erman1903 ]

Çevrimdışı kaan1903

https://www.transfermarkt.com.tr/clement-grenier/profil/spieler/72479
Clement Grenier
Bu oyuncuyu tanıyan var mı boşta merkez ortasaha fm profili fena durmuyor.

Çevrimdışı Erman1903

https://www.transfermarkt.com.tr/clement-grenier/profil/spieler/72479
Clement Grenier
Bu oyuncuyu tanıyan var mı boşta merkez ortasaha fm profili fena durmuyor.

Yaramaz pek, Karagümrüklük.

Çevrimdışı Sinan23

İlk 11 3 yerli oynatma zorunluluğu çok sıkıcı. Kaliteli yerli yok bizde. Kritik maçlarda bir anda mecburen forvette güveni yada ortasaha da necip i görebiliriz. Topal bile bu kuralla en az 15-20 maç oynar. Solbek Türk'te yok ülkede. Dua edelim, Salih Oğuzhan rotasyonu seneyi firesiz kaçırsın.

Çevrimiçi Necmi

Teixeira ofansif 8 değil, klasik 10 bile sayılmaz golcü forvet arkası oyuncusu.

Gedson bir çeşit destek 8 oyuncusu Tesadüf eseri Rodrigo Zalazar diye bir oyuncu gördüm, bu da mesela biraz daha ofansif ama yapar Gedson'un işini. Bu tip Defansı kuvvetli ofansif 8 oyuncusu da atılabilir öyle oyuncu yerine.
gedsonun yerine adam bulmak için çok uğraşıyorsun hiç uğraşma alacağım gedsonu 😂

Çevrimiçi Samet Demir

gedsonun yerine adam bulmak için çok uğraşıyorsun hiç uğraşma alacağım gedsonu
Aynen abi. Alalım gedsonu vuralım kırbacı. Vuralım kırbacı.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Aynen abi. Alalım gedsonu vuralım kırbacı. Vuralım kırbacı.
alıp adanaya kiralayalım 😀

Çevrimdışı Egos

alıp adanaya kiralayalım 😀

adana alsın bize kiralasın, nasıl olsa batacaklar.

Çevrimiçi Necmi

adana alsın bize kiralasın, nasıl olsa batacaklar.
iyi fikirde boşa kiralamıyoruz bizim kontenjanımız yok şimdi hasiçi kessek bir sürü laf edilecek 🤔

Çevrimdışı Erman1903

gedsonun yerine adam bulmak için çok uğraşıyorsun hiç uğraşma alacağım gedsonu 😂

Haklısın ben her seferinde ne kadar zengin olduğumuzu unutuyorum 🙂

Çevrimdışı Erman1903

iyi fikirde boşa kiralamıyoruz bizim kontenjanımız yok şimdi hasiçi kessek bir sürü laf edilecek 🤔

Hasiç'in kesilecek hali mi kaldı çocuk ortadan ikiye bölündü zaten.

Çevrimdışı GreenBook

Cenk’in kalmasını isterim iyileşsinde bi bakalım umarım bidaha sakatlanmaz

Çevrimiçi levitate

büyük insan

heykeli dikilecek ikinci kişi belli

Çevrimiçi Necmi

Hasiç'in kesilecek hali mi kaldı çocuk ortadan ikiye bölündü zaten.
o zaman bir parçasını keser diğerini mecburen kadroda tutarız yeni yönetmeliğe göre bir yabancı genç olmak zorunda karşılayanda tek hasiç olmadı atibanın yaşını küçülteceğiz

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Mert günok'a bonservis vercegimize takas falan niye yapmiyoruz
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !