2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 347 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1788658 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı MUSTAFA_

Evet, bana kalırsa en mantıklı hedeflerden biri. Sadece beklememiz gerekiyor forvet için beklersek alırız batshuayiyi ama biz bekleyecek miyiz yakında karar çıkacak.
Bekleriz beklemesine de o zamana kadar fazla kayıp yaşarsak bir işe yaramaz. Takım son hazırlık maçında hiç hazır görünmedi. En azından Ghezzal ve Alex'i ilk maça yetiştirmeliydik.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ugurkartalizma

Souza, Twitter’da taraftarla konuşmaya ve paylaşımlara devam ediyor.

Çevrimiçi sEuL

Josef - Salih - Alex uclusu ve sagda Ghezzal ile orta sahamiz dinamizmden uzak ve kirilgan bir yapiya mi burunur diye dusunmekten edemiyorum. Forvetede ismi gecen Costa/Luuk falan olursa pres gucumuzde yok denecek kadar az olur.

Hadi hayirlisi…

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Evet, bana kalırsa en mantıklı hedeflerden biri. Sadece beklememiz gerekiyor forvet için beklersek alırız batshuayiyi ama biz bekleyecek miyiz yakında karar çıkacak.
tam olarak ne için bekliyoruz?

talibi olmaz beleşe alırız diye mi düşünüyorlar
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Bir soru, Lucas Martins'i 5 Ağustos gibi transfer etmek mi;

Gedson için Ağustos sonunu beklemek mi?  :ebebe:
ben fernandocuyum :D

gedson abartılmış geliyor bana, bizle oynadığı maç dışında adam akıllı performansını göremedim şahsen

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Geçen sene oluşturduğumuz press gücü yüksek, kondisyonlu takımdan tamamen bireyselliğe geçeceğiz diye endişelerim var. Ona göre adamlar alınmalı. Geçen sene bize şampiyonluğu getiren o oyunumuzdu.

Çevrimdışı Erman1903

Josef - Salih - Alex uclusu ve sagda Ghezzal ile orta sahamiz dinamizmden uzak ve kirilgan bir yapiya mi burunur diye dusunmekten edemiyorum. Forvetede ismi gecen Costa/Luuk falan olursa pres gucumuzde yok denecek kadar az olur.

Hadi hayirlisi…

Ghezzal göründüğünden daha fazla yardımcı oluyor savunmaya. Salihin defansif katkı da Atiba'dan yüksek olacaktır.

Burada soru işareti Alex'de, çünkü orta sahadan çok forvete benziyor. Onun açığına da yıldız olduğu için tahammül edilecek herhalde. Ljajic'e de edildi, ya da en öne falan atar hoca. Ben böyle şeylere karşıyım mali açıdan da bize uygun değil ama adam yıldız öyle her zaman bulamazsın böyle tip, fiyatı kendi içinde uygun. Oynatacağım diyene saygı duyarım, yapamazsa bakarız. Sadece oyuncu kalitesi olarak bakmamak lazım Bu sezon başka faktörler de olacak bize daha erken önlem almaya çalışacaklardır yabancılara güzel paralar harcayacak gibiyiz.

Yatırımım olsa bu kadar niş adamı ne kadar beğensem de alamam. Taktiğe uygun olanlar arasından en parlaklarından biri alınabilir bu paralara.

[ Son Düzenleme: 01 Ağustos 2021, 15:29:49 Erman1903 ]

Ghezzal göründüğünden daha fazla yardımcı oluyor savunmaya. Salihin defansif katkı da Atiba'dan yüksek olacaktır.

Burada soru işareti Alex'de, çünkü orta sahadan çok forvete benziyor. Onun açığına da yıldız olduğu için tahammül edilecek herhalde. Ljajic'e de edildi, ya da en öne falan atar hoca. Ben böyle şeylere karşıyım mali açıdan da bize uygun değil ama adam yıldız öyle her zaman bulamazsın böyle tip, fiyatı kendi içinde uygun. Oynatacağım diyene saygı duyarım, yapamazsa bakarız. Sadece oyuncu kalitesi olarak bakmamak lazım Bu sezon başka faktörler de olacak bize daha erken önlem almaya çalışacaklardır yabancılara güzel paralar harcayacak gibiyiz.

Yatırımım olsa bu kadar niş adamı ne kadar beğensem de alamam. Taktiğe uygun olanlar arasından en parlaklarından biri alınabilir bu paralara.

Sen Anç'ın daha planlı modelisin abi  :lol: :lol: Yani aslında doğru olanı sensin fakat cimrilikte başkanda da cimrisin gibi gözüküyor, Sergen bu kadar para istiyorsa gelmesin falan diye o kadar övdüğün adamı bir anda biletini kestin  :lol:

Çevrimiçi Necmi

Geçen sene oluşturduğumuz press gücü yüksek, kondisyonlu takımdan tamamen bireyselliğe geçeceğiz diye endişelerim var. Ona göre adamlar alınmalı. Geçen sene bize şampiyonluğu getiren o oyunumuzdu.
geçen seneki takımı koruyoruz gidenler zaten forma şansı bulamayan yada kötü performan verenler oldu neden bireyselliğe dönüyoruz alex josefin arkadaşı çabuk kaynaşacaktır takımla birde adam takım oyuncusu bireysel bir oyuncu değil salih ve kenanda değil
Bir abuşu kaybettik tek yapılması gereken onun yerini doldurmak aslında birlikteliği besleyen bağlayıcı çimentolar takımda

Çevrimiçi Necmi

gedson abartılmış geliyor bana, bizle oynadığı maç dışında adam akıllı performansını göremedim şahsen
😳 fernandocuyum ne ?
Sen ne zaman renkli hayranı oldun 🤔

Çevrimiçi levitate

fernandocuyum ne ?
Sen ne zaman renkli hayranı oldun
fernandolar karışmasın

ek olarak ne renkliliğimizi gördün be abi...

Çevrimiçi levitate

napıyo yarın geliyor mu şimdi

Çevrimdışı Erman1903

Fernando daha baba futbolcu zaten kendi tarzında. Gedsonun oyuna verdiği toplam katkı iyi ama bazı şeyleri az yapıyor kısa top oynar topla çevik ve gitmeyi seviyor kabiliyet yüksek ama orta saha kültürü çok yok. Güzel, ileriye doğru yüzdeli pas oynar. Fernando bunun tam tersi orta saha kültürü çok yüksek uzun pasçı.

Bunların ikisi aynı şeyi bambaşka yollardan yapan iki oyuncu. Gedson için fiyatları fazla uçurdular onun yapacağı işi burada yapacak topçular Mark Anthony Kaye sözleşmesi Ocakta bittiği için 900 Bin Euro'ya gitti. Emil Bohinen Gedsonun fazlasını bile verebilir. Ao Tanaka çok ucuza kiralanmistır muhtemelen orta potansiyel ama oyunu temiz Türkiye'de 6 olmaz  8 atılabilirdi. Zor bulunuyor 6/8 hibritin topla iyi olanı ama imkansız degil. Mesela Gedson da 6 oynamaya pek uymuyor.

Yabancı sınırı biraz elleri kolları bağlıyor bu tip oyuncu Atiba yerine planlansa daha iyi olurdu ama yine de alınabilir bakıyor bizimkiler.

Çevrimdışı MUSTAFA_

napıyo yarın geliyor mu şimdi
Hatları karıştırdın sen. Bu Juventus'un transferi Kaio Jorge  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı kaan1903

Transfer sezonunun başında Youssef Aït Bennasser ismi geçiyordu hala boştaymış ilginç

Çevrimiçi levitate

Hatları karıştırdın sen. Bu Juventus'un transferi Kaio Jorge  :tabe:

tweet altı bizimkilerle dolmuş çok okumadan atladım direk :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Maliyeti nedir?

Çevrimdışı 'TaNeR'

Stoperde Mehmet T. gerekmedikçe umarım hiç düşünülmez (yabancı kuralının gözü kör olsun!);

hazırlık maçında bile pozisyonlarının çoğu hatalı, ilk gol zaten oradan geldi (kalecimizin yapabileceği bir şey yok(!), klasik kapattığı köşe yani, doğrudan gol)

Yerli bir kaleci alıp Ersin satılır umarım; yoksa maçlara en az -1 golle başlarız.
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Transfer sezonunun başında Youssef Aït Bennasser ismi geçiyordu hala boştaymış ilginç

Transfer olacakmışta son anda Youssef  Youssef  olmuş.

Çevrimiçi levitate

Fernando daha baba futbolcu zaten kendi tarzında. Gedsonun oyuna verdiği toplam katkı iyi ama bazı şeyleri az yapıyor kısa top oynar topla çevik ve gitmeyi seviyor kabiliyet yüksek ama orta saha kültürü çok yok. Güzel, ileriye doğru yüzdeli pas oynar. Fernando bunun tam tersi orta saha kültürü çok yüksek uzun pasçı.

Bunların ikisi aynı şeyi bambaşka yollardan yapan iki oyuncu. Gedson için fiyatları fazla uçurdular onun yapacağı işi burada yapacak topçular Mark Anthony Kaye sözleşmesi Ocakta bittiği için 900 Bin Euro'ya gitti. Emil Bohinen Gedsonun fazlasını bile verebilir. Ao Tanaka çok ucuza kiralanmistır muhtemelen orta potansiyel ama oyunu temiz Türkiye'de 6 olmaz  8 atılabilirdi. Zor bulunuyor 6/8 hibritin topla iyi olanı ama imkansız degil. Mesela Gedson da 6 oynamaya pek uymuyor.

Yabancı sınırı biraz elleri kolları bağlıyor bu tip oyuncu Atiba yerine planlansa daha iyi olurdu ama yine de alınabilir bakıyor bizimkiler.

abi bu iki isimde atiba'nın yerine düşünülmüyor mu zaten? 6 oynatmaz hoca bunları

gedson'un avantajı yaşı ve pasaportu bence, şansın yaver giderse orta sıra pl takıma satarsın

Çevrimiçi levitate

Transfer olacakmışta son anda Youssef  Youssef  olmuş.
bu espriye 3 ay forumdan uzaklaştırma yakışır

Çevrimdışı Erman1903

Sen Anç'ın daha planlı modelisin abi  :lol: :lol: Yani aslında doğru olanı sensin fakat cimrilikte başkanda da cimrisin gibi gözüküyor, Sergen bu kadar para istiyorsa gelmesin falan diye o kadar övdüğün adamı bir anda biletini kestin  :lol:

Ben hiçbir şeyi birilerinin canı öyle istiyor diye yapmam, buna kendiminki de dahil. Tarzımız belli, sen değil ben sampiyon yaptım modeli başkanlık 🙂

Çevrimdışı Erman1903

abi bu iki isimde atiba'nın yerine düşünülmüyor mu zaten? 6 oynatmaz hoca bunları

gedson'un avantajı yaşı ve pasaportu bence, şansın yaver giderse orta sıra pl takıma satarsın

Bunlar defansı iyi topla hereketli hibrit futbolcular maksat 8 gibi şimdiki Atiba modeli kullanmak ama insan  alacağı zaman oynasa iyi olur diye bakıyor.

Güzel, hoş bir oyuncu Gedson bizde öyle biri işe yarar Josef Gedson Salih atarsın çok da uyar ama pahalı. Zaten biz Teixeira oynayacağız, en önde olmayacaksa bu durumda Salih ne olacak bilmiyorum.

Bana kalırsa yapılması gereken bu iki tipten ziyade öncelikle bir adet skor da yapan ofansif merkez oyuncusu almakti. Hocanın da kafasında bu vardı diye biliyoruz ama Teixeira sıradışı bir tip olduğu için ondan vazgeçildi.
[ Son Düzenleme: 01 Ağustos 2021, 16:53:29 Erman1903 ]

Çevrimiçi Necmi

yoo neden düşünelim onunyerine birini düşünmeye bizim ömrümüz yetmez